“The best way to get the right answer on the Internet is not to ask a question, it's to post the wrong answer.”
QA Engineer walks into a bar. Orders a beer. Orders 0 beers. Orders 999999999 beers. Orders a lizard. Orders -1 beers.
BS staat even op een laag pitje aangezien ik alleen nog maar met Thorium kan levellen erop en ik er zo'n 200 Ore's/bars van nodig heb ( tot 300 of even eroverheen ). Wel bezig om deze te minen maar helaas heb ik gekozen voor armorsmith ipv swordsmith.MantaMania schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 12:21:
[...]
Je kan in ieder geval je blacksmith levellen daar kan je een heel erg mooi wapen maken als je sword smith word is het ook nog eens een mooi tank wapen. En je kan een uiteraard een paar mooie items laten craften sommige zijn wel duur maar zeker de moeite waard omdat je ze niet snel zal vervangen.
Zoals de dps schoulders of bracers. De tank boots zijn ook erg mooi btw daarvoor moet je wel zelf hoog genoeg level hebben.
Craftables zullen voornamelijk door de guild gemaakt worden op verzoek mocht ik dat willen dus die zullen het probleem niet zo zijn.
Die resistence gear hebben we net bij ons allemaal afgerond Guild Wide farming night kom je een een hoop meeOkkE schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 12:42:
[...]
Grats met de kill.![]()
Wij zijn nog druk bezig met Res-gear, dus zal voorlopif bij Lurker blijven denk ik (naast de Gruul, Mag, ZA raids).
[ Voor 17% gewijzigd door ShadowBumble op 26-06-2008 12:45 ]
"Allow me to shatter your delusions of grandeur."
http://www.wegame.com/watch/World_of_Workcraft/
En wat zijn goede money skills?
JC brengt wel wat geld op, als je nog mined erbij ben je niet afhankelijk van de auction houserobin5210 schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 12:55:
Nu heb ik toch nog een paar vraagjes hoor wat is DFS? Tanken ken ik al.(vanuit runescape)
En wat zijn goede money skills?
Ode aan specs.tweak.to! | OLD BIG CASE | LAN CASE
Ik neem aan dat je DPS bedoelt in associatie met Tanken,robin5210 schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 12:55:
Nu heb ik toch nog een paar vraagjes hoor wat is DFS? Tanken ken ik al.(vanuit runescape)
En wat zijn goede money skills?
je kan het zo zien :
Tank = de klappen opvangen
DPS = de klappen uitdelen.
De afkorting DPS ( inmiddels een begrip ) staat voor Damage per Second.
"Allow me to shatter your delusions of grandeur."
Nog 7 uur en 41 min... Heb een countdown op men pc staan.
idd DPS bedoelde ik.
Maar al die afkortingen zullen we duidelijk worden in-game.
[ Voor 23% gewijzigd door robin5210 op 26-06-2008 12:59 ]
ThnxOkkE schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 12:42:
[...]
Grats met de kill.![]()
Wij zijn nog druk bezig met Res-gear, dus zal voorlopif bij Lurker blijven denk ik (naast de Gruul, Mag, ZA raids).
Die resistance gear was bij ons zo gefixt. Bijna iedereen heeft wel een of meerdere primals gedoneerd enzo. Het scheelt als je een deadline zet en oproept om voor die deadline iig te zorgen dat de tanks voldoende resistance hebben; dan kun je de leden van de raid makkelijker motiveren spul te doneren (hebben ze ook een raid om naar uit te zien dus meteen raid subscription voor die raid openen).
SuBBaSS: "SnoeiKoei, de topic-Freek"
Verwijderd
Gelukkig is het niet nodig dat je dit soort armor zelf maakt. Je kunt ook aan een bevriende blacksmith vragen of die ze kan craften. Verder kun je ook een epic belt en bracers laten craften. Maar dan moet je wel investeren. Bij SSO zijn een aardige starter neck en schield te koop, de rep die je nodig hebt is zo makkelijk bij elkaar te krijgen.HanH schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 11:23:[...]
felsteel set is nogal lastig als je miner/ JC bent (beide op max).
Ik vind het logisch dat mensen een zo goed mogelijk gegearde tank proberen te vinden. Een tank in epic pve gear betekend dat deze persoon veel tijd in het tanken heeft gestoken en het ook redelijk kan. De instance zal daardoor een stuk makkelijker gaan dan met iemand die nog in groene en blauwer items zit.En zoals ook al eerder gezegd: voor normale 70 instances heb je echt geen 490 def nodig, maar ik gok dat door mensen zoals jij (nofi) het een stuk lastiger is om een groep te vinden, omdat er alleen naar stats gekeken wordt.
Verder spelen ervaringen uit het verleden natuurlijk ook een rol. Tot nu toe heb ik alleen maar slechte ervaringen in pugs met tanks die slechte gear hadden (zowel warrior, druid als paladin).
Het enige dat je kunt doen is volhouden en langzaam een vaste groep van bekenden proberen op te bouwen.Het gaat er niet om dat ik MgT wil tanken als ik net 70 ben, maar gewoon de instances op het juiste niveau (qua gear/ skill), maar dat kan/ mag dus blijkbaar ook niet.
Armorsmith kan je altijd nog wijzigen naar swordsmith dus geen probleem daar. BS moet je echt wel ff levellen dan anders kan je net zo goed iets nieuws nemen. Tis juist zo leuk om als je net 70 bent 1 van de beter tank boots bv te hebben. Vaak komt dat na een paar maanden en dan is het nog maar een minimale upgrade.ShadowBumble schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 12:44:
[...]
BS staat even op een laag pitje aangezien ik alleen nog maar met Thorium kan levellen erop en ik er zo'n 200 Ore's/bars van nodig heb ( tot 300 of even eroverheen ). Wel bezig om deze te minen maar helaas heb ik gekozen voor armorsmith ipv swordsmith.
Craftables zullen voornamelijk door de guild gemaakt worden op verzoek mocht ik dat willen dus die zullen het probleem niet zo zijn.
Je zou natuurlijk ook gewoon door kunnen gaan natuurlijk in sscOkkE schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 12:42:
[...]
Grats met de kill.![]()
Wij zijn nog druk bezig met Res-gear, dus zal voorlopif bij Lurker blijven denk ik (naast de Gruul, Mag, ZA raids).
[ Voor 21% gewijzigd door MantaMania op 26-06-2008 13:08 ]
Als ik besluit om te respeccen naar Weaponsmith zou ik dat dus nu moeten doen anders loopt je weer teveel mis misschien dat ik dat vanavond nog wel even doen. Ik zal me eens inlezen over de verschillende specialisme.MantaMania schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 13:06:
[...]
Armorsmith kan je altijd nog wijzigen naar swordsmith dus geen probleem daar. BS moet je echt wel ff levellen dan anders kan je net zo goed iets nieuws nemen. Tis juist zo leuk om als je net 70 bent 1 van de beter tank boots bv te hebben. Vaak komt dat na een paar maanden en dan is het nog maar een minimale upgrade.
"Allow me to shatter your delusions of grandeur."
nee het enige wat je verliest is de stats die erop staan maar je kan al je items repearen, maar ze gaan niet "stuk" ofzo als je Durabilty op 0 staat.robin5210 schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 13:17:
ik heb nog een vraagje verlies je spullen als je dood gaat? (pve)
Even voor de goede orde zodra je je items gerepeared heb heb je ook je stats weer terug.
[ Voor 12% gewijzigd door ShadowBumble op 26-06-2008 13:22 ]
"Allow me to shatter your delusions of grandeur."
Is het dan niet zo dat je dots nog steeds gebruikt voor extra dmg? Ik bedoel het is maar een GCD? Of is daar je build niet naar en dus een GCD wasten al zonde is?Bokkie schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 12:25:
[...]
fire kan ook, op endgame is dat iets meer personal dps, maar geen imp sb proc, wel synergy met fire mages, (meeliften op hun debuff) maar geen extra dmg voor shadowpriests
Bnet pindle#2913
Enige dot die je zou kunnen gooien is corruption, welke een casttime heeft bij een destro spec + hij is niet improved. Als curse heb je coe/cos en op dat gear level is CoD beter dan CoA als het op damage aankomt tenzij je weet dat hij niet de volle minuut kan lopen.porn* schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 13:27:
[...]
Is het dan niet zo dat je dots nog steeds gebruikt voor extra dmg? Ik bedoel het is maar een GCD? Of is daar je build niet naar en dus een GCD wasten al zonde is?
Dus het enige wat je doet is curse ophouden en sb spammen, als fire is het een cyclus van immo, inc maar daar blijft het dan wel bij. naast zoals gezegd eventueel soulshatter en drums/pots
[ Voor 4% gewijzigd door Bokkie op 26-06-2008 13:45 ]
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Aha, tsja ik had eik geen idee hoe dat werkte. Pff klinkt stukken simpeler dan rogue oOBokkie schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 13:44:
[...]
Enige dot die je zou kunnen gooien is corruption, welke een casttime heeft bij een destro spec + hij is niet improved. Als curse heb je coe/cos en op dat gear level is CoD beter dan CoA als het op damage aankomt tenzij je weet dat hij niet de volle minuut kan lopen.
Dus het enige wat je doet is curse ophouden en sb spammen, als fire is het een cyclus van immo, inc maar daar blijft het dan wel bij. naast zoals gezegd eventueel soulshatter en drums/pots
Bnet pindle#2913
ah, nu zie ik het, ik zag requires 350 BS staan, maar dat geldt dus blijkbaar alleen voor de set bonus.Verwijderd schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 12:59:
[...]
Gelukkig is het niet nodig dat je dit soort armor zelf maakt. Je kunt ook aan een bevriende blacksmith vragen of die ze kan craften.
Ik zou zeker geen JC nemen op je eerste char, kost een hoop gold voordat je er gold mee kunt verdienen. Op je eerste char zou ik 2 gathering profs nemen, mining/skinning of herbing/skinning.BlaSfem0n schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 12:56:
[...]
JC brengt wel wat geld op, als je nog mined erbij ben je niet afhankelijk van de auction house
Als je Mining hebt kanje makkelijk JC erbij nemen je zal dan wel wat moeten farmen. Maar het verkoopt best goed als je ooit gems van ee fase over houd.(zeker bij thorium).HolyCorn schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 14:01:
[...]
Ik zou zeker geen JC nemen op je eerste char, kost een hoop gold voordat je er gold mee kunt verdienen. Op je eerste char zou ik 2 gathering profs nemen, mining/skinning of herbing/skinning.
d'r is maar één ding in het leven wat moet, en dat is dood gaan.
Bepaalde stukken moet je wel extreem farmen hoor wil je de juiste gems krijgen die je nodig heb of je moet alle tijd hebbenKevinp schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 14:04:
[...]
Als je Mining hebt kanje makkelijk JC erbij nemen je zal dan wel wat moeten farmen. Maar het verkoopt best goed als je ooit gems van ee fase over houd.(zeker bij thorium).
Ik zou idd jc niet voor een eerst char aanraden maar ja zoals overal heeft de ene altijd geld te kort terwijl de ander het zonder moeite regelt.
Ik heb zelf altijd wat gerommelt op de AH en verdien daar mn geld mee terwijl andere uren lopen te farmen / dailies te doen.
Moet eerlijk toegeven dat ik wel schrok toen ik pas /played deed op mn ah alt
Ik speel dit spel al sinds de EU release. Eerst behoorlijk hardcore, MC t/m Naxx. En sinds BC op en af Casual, soms speel ik een maandje of 2-3 helemaal niet (blijf wel door betalen o.O) maar kom altijd terug. En dat vind ik niet erg, ik heb helemaal niet het gevoel dat ik verslaafd ben want als ik stop of moet stoppen kan ik dat zonder moeite, langste vrijwillige break was zo'n 4 maanden. MAAR ik

Dus ik ga met een RL en in-game maatje naar de WWI \o/ Kaarten besteld zodra dit mogelijk was, morgen naar Parijs zaterdag vroeg op en Blizzard games spelen. Kan niet wachten eigenlijk, announcements, WotlK spelen, SC2, EL70TC en de goodybag!
Ik zal maandag ofzo wel even vertellen hoe het was
Chewing gum while cutting unions will prevent you from crying, it won't prevent you from being sad
There is no art to find the minds construction in the face
Der is al heel veel genoemd, maar mijn punten nog even om richting "full tank" te gaan:
* Er zijn twee trinkets met een hele hoop +def (o.a. 1 van 2e boss SL), deze kunnen iig voorlopig elk tekort aan defense opvangen.
* Je wapen is wat langzaam. Mooie blue axe van een (heel lange) quest-chain in Shadowmoonvalley en anders links of rechts ook nog wel andere te vinden. Maar iets van 1.6 - 1.8 speed is vaak wel goed.
* Alle rooie gems vervangen door blauwe (+12 stam). Voorlopig even de socketbonusses gewoon vergeten. Of als ze heel speciaal zijn, purple/green gems gebruiken, maar in principe alles stam voorlopig.
* Cloak dropt een mooie van last boss normal Steam Vaults en zelfs 1 of 2 van paar quests in Nagrand.
* Belt, mooie te krijgen via quest-chain voor de Arcatraz key (start in Netherstorm)
* Shield, dropt er 1 in normal Shadowlabs en er zijn er een paar (een enkele zelfs epic) met rep te krijgen (shatar, ogrilla, etc)
* Enchants, overal waar mogelijk stamina op enchanten of anders van die leather patches met +10 stamina op plakken.
Dit zou je een eind op weg moeten krijgen volgens mij. En als dps-warrior instances ingaan is helemaal geen idee, niemand wil je (geen cc etc) en je moet ontzettend specifieke/goede gear hebben wil je als warrior een beetje op een niveau van DPS komen, dat ze je vergeven dat je geen CC doet.
en ps....
Je bent wel uncrittable, dan wel niet door 490 defense, maar 473 defense + 41 resilience is ruim voldoende om uncrittable te zijn
[ Voor 4% gewijzigd door cannibal op 26-06-2008 14:37 ]
Heb over 3k gemaakt... misschien 1k besteed. Dus 2k profit. Inderdaad te hoge prijzen werken niet 10/20% over normale prijs wel.FireAge schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 09:36:
Bah, te optimistisch ingezet voor S4 release.
Maar de helft van mijn gems, een kwart van mijn LPS en geen voids verkocht.
Tevens nog de helft van alle primals die ik had gekocht niet kwijt.
In totaal nu net weer quite. Maar natuurlijk wel nog bakken mats over.
Dus mijn winst tot nu toe:
140 LPS, 80 voids, 30 Primal air, 30 Primal Water, 30 Primal Life, en nog zo'n 60 rare gems.
Op zich prima, maar nu moet ik weer weken lang handelen ipv dat ik met 1 burst klaar ben.
Ik had dan ook gewoon echt hoge prijzen eraan gehangen, maar blijkbaar is S4 niet net zo'n impact als badge vendor.
Verwijderd
En bellen he! Als er Diablo 3 nieuws is!Muppet schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 14:18:
LOL Ik ga ookmorgenochtend vroeg weg ... hoop dat de files meevallen vanwege vakantie
Als je 1k besteed hebt en "maar" 10 tot 20% over de normale prijs hebt gezet is het wel knap dat je 3k verdient hebt.ZviX schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 14:49:
[...]
Heb over 3k gemaakt... misschien 1k besteed. Dus 2k profit. Inderdaad te hoge prijzen werken niet 10/20% over normale prijs wel.
Niet echt mee eens tbh. Heb op een andere realm een lv30, met 300g. Zonder hulp of wat dan ook. Gewoon mining en JC nemen.HolyCorn schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 14:01:
[...]
Ik zou zeker geen JC nemen op je eerste char, kost een hoop gold voordat je er gold mee kunt verdienen. Op je eerste char zou ik 2 gathering profs nemen, mining/skinning of herbing/skinning.
Eerst wat verdienen met copper ore, maar al snel zul je zien dat < lv 30 JC ook erg goed verdiend. Beter dan gewoon de ore of bars verkopen.
Meer defense na de uncrittable cap is niet meer zo zinvol, want een druid krijgt nu alleen een beetje dodge daarvoor (geen parry of block). Dus nu twijfel ik of ik mijn enchants en gems met defense moet vervangen door enchants/gems voor meer damage/aggro...
Zat ook al na te denken om talent (survival of the fittest) te droppen, maar die talent geeft ook 3% on all stats, dus dat ga ik niet doen.
Mijn pupke: http://eu.wowarmory.com/c...rthen+Ring&n=Alteredbeast
Verder heeft het totaal geen nut om boven de cap te gaan zitten.
What do you mean I have no life? I am a gamer, I got millions!
ScherpMantaMania schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 15:00:
[...]
Als je 1k besteed hebt en "maar" 10 tot 20% over de normale prijs hebt gezet is het wel knap dat je 3k verdient hebt.
Default blanke hetero
Toen daarna naar SL, ruilde de spriest om voor een 67 lock.
B.NET: Junglebeast#2495 | Stormscale Horde
http://www.youtube.com/watch?v=n4TyqYsC26grobin5210 schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 10:57:
Mensen ik ga binnenkort ook beginnen spelen op wow nu heb ik hier enkele vraagjes:
Als je wow tbc installeerd kost het dan meer per maand?
Ik zou graag op een pve server wat is een goede beginners klasse voor te kiezen?
En welke realm zou ik best nemen??
Ik twijfel vooral omdat de enchants voor head en shoulders defense EN dodge geven. Die dodge is wel redelijk bruikbaar, maar die defense dus niet.Morax schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 15:17:
Als je aan de crit cap zit puur met stats van de items zelf, dan moet je zeker qua gems over gaan schakelen op andere stats! Zeker voor een druid, omdat die er dan inderdaad alleen nog dodge voor krijgen, terwijl pala's en warriors er in ieder geval met 3 avoidance stats op vooruit gaan
Verder heeft het totaal geen nut om boven de cap te gaan zitten.
Mja, als je al ervaring met het spel hebt is dat wel te doen, maar als dit je allereerste char is blijf ik er bij dat je beter 2 gathering profs kunt nemen.FireAge schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 15:03:
[...]
Niet echt mee eens tbh. Heb op een andere realm een lv30, met 300g. Zonder hulp of wat dan ook. Gewoon mining en JC nemen.
Eerst wat verdienen met copper ore, maar al snel zul je zien dat < lv 30 JC ook erg goed verdiend. Beter dan gewoon de ore of bars verkopen.
Enchants zou ik niet doen, gems wel. Wat extra defense is wel altijd handig in het geval dat je een beter item krijgt waar minder defense op zit. Dus een beetje speling is wel altijd handig. Zeker als de enchants je ook dodge opleveren zou ik de enchants houden.Slogra schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 15:50:
[...]
Ik twijfel vooral omdat de enchants voor head en shoulders defense EN dodge geven. Die dodge is wel redelijk bruikbaar, maar die defense dus niet.
What do you mean I have no life? I am a gamer, I got millions!

Ging best aardig. Eerste paar try's hadden we nog wat problemen met P2. Healing van P1 ging niet goed en er ging dus iemand dood. P2 is dan al bijna gedoemd te mislukken.
Na 2/3 keer kwamen we P2 in zonder een death. hier ging het core gooien nog wel redelijk, alleen gingen de striders en naga's niet snel genoeg neer.
We doen 1 groep van 8 man dps op de naga's / striders. Eerst naga down dan strider. Strider heeft main priority om neer te krijgen.
Weer wat wipes en uiteindelijk lukte het ons om P3 in te komen. 22% en toen was iedereen door door te weinig DPS.
try erna. P3 in met misschien 2 doden (waaronder ik door lach of healing). Ging goed ze was op 30% en toen buggede ze..... Kwam weer op 89% life te staan
naja, uiteraard een wipe.....
Later las iemand dat je als MT geen generator tussen jou en Vashj in moet hebben.
Misschien gaan we d'r vanavond weer proberen en dan gaat ze geheid down!!!
Klinkt goed, je komt er wel! 't Is gewoon ff klote volhouden, en dan die prachtige poison situaties die laatste paar %... hou goed de rest in de gaten af en toe hilarische situatiesCarnagy schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 16:16:
Dinsdagavond voor de tweede keer Vashj geprobeerd.
Ging best aardig. Eerste paar try's hadden we nog wat problemen met P2. Healing van P1 ging niet goed en er ging dus iemand dood. P2 is dan al bijna gedoemd te mislukken.
Na 2/3 keer kwamen we P2 in zonder een death. hier ging het core gooien nog wel redelijk, alleen gingen de striders en naga's niet snel genoeg neer.
We doen 1 groep van 8 man dps op de naga's / striders. Eerst naga down dan strider. Strider heeft main priority om neer te krijgen.
Weer wat wipes en uiteindelijk lukte het ons om P3 in te komen. 22% en toen was iedereen door door te weinig DPS.
try erna. P3 in met misschien 2 doden (waaronder ik door lach of healing). Ging goed ze was op 30% en toen buggede ze..... Kwam weer op 89% life te staan![]()
naja, uiteraard een wipe.....
Later las iemand dat je als MT geen generator tussen jou en Vashj in moet hebben.
Misschien gaan we d'r vanavond weer proberen en dan gaat ze geheid down!!!
[ Voor 6% gewijzigd door porn* op 26-06-2008 17:06 ]
Bnet pindle#2913
Verwijderd
Bij sommige mensen werkt hij al sinds dinsdagavond niet meer.Denzo schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 17:03:
Weet iemand wat er met de wow-europe site is. Heb ik net een gamecard gehaald kan ik hem niet activerenIs er maintenance ofzo?
Bnet pindle#2913
Wat ontzettend veel scheelt in P3 is als je 1 (afflic) lock en 1 hunter op de bat's zet. Positioneer ze zo dat ze net op de verhoging op de aanvliegroute staan van de bats. Lock gooit er dots op en hunter doet wat pewpew. In het begin komen ze 1 voor 1, en als ze dan op een gegeven moment achter elkaar komen (de enrage) dan gaan ook de lock en hunter dpsen op vashj. Zo voorkom je een groot gedeelte van de poison clouds op de grond.Carnagy schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 16:16:
Dinsdagavond voor de tweede keer Vashj geprobeerd.
Ging best aardig. Eerste paar try's hadden we nog wat problemen met P2. Healing van P1 ging niet goed en er ging dus iemand dood. P2 is dan al bijna gedoemd te mislukken.
Na 2/3 keer kwamen we P2 in zonder een death. hier ging het core gooien nog wel redelijk, alleen gingen de striders en naga's niet snel genoeg neer.
We doen 1 groep van 8 man dps op de naga's / striders. Eerst naga down dan strider. Strider heeft main priority om neer te krijgen.
Weer wat wipes en uiteindelijk lukte het ons om P3 in te komen. 22% en toen was iedereen door door te weinig DPS.
try erna. P3 in met misschien 2 doden (waaronder ik door lach of healing). Ging goed ze was op 30% en toen buggede ze..... Kwam weer op 89% life te staan![]()
naja, uiteraard een wipe.....
Later las iemand dat je als MT geen generator tussen jou en Vashj in moet hebben.
Misschien gaan we d'r vanavond weer proberen en dan gaat ze geheid down!!!
GL !
Maakt geen enkel verschil helaasporn* schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 17:25:
Probeer al je cookies etc. eens weg te gooien, d'r zitten nogal wat aparte dingetjes in die bij mij ook wel eens over de zeik gaan en cookies clearen helpt dan vaak.
Dat is per definitie onzin.Slogra schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 15:50:
[...]
Ik twijfel vooral omdat de enchants voor head en shoulders defense EN dodge geven. Die dodge is wel redelijk bruikbaar, maar die defense dus niet.
Meer defense is meer dodge, meer parry, en meer block(bij warriors en paladins).
d'r is maar één ding in het leven wat moet, en dat is dood gaan.
GCshop eens proberen laatst zelf nog gedaan ging redelijk snelapNia schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 10:27:
Argh ik word gek van Account Management.. Gisteren de hele dag down (nu nog bij tijd en wijlen) en nu wil ik weer m'n account openen, maar kan geen enkele payment optie (denk dat de connectie met banken plat ligt). Word er gek van.
Nou KON je via gamecard.nu online gamecards bestellen (dus code gelijk in je mail) maar dat doen ze niet meer. Iemand anders een idee waar ze dat nog WEL doen of een andere oplossing?
Asus Z390 Maximus IX Hero, Intel 9900K, RTX3080, 64GB DDR4 3000, 2TB NVME, Samsung 850Evo 1TB, 4 x 14TB Toshiba, Be Quiet SB 801, Samsung 34"
Maar 't ging dus over een druid...Kevinp schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 18:10:
[...]
Dat is per definitie onzin.
Meer defense is meer dodge, meer parry, en meer block(bij warriors en paladins).
EDIT: waardoor dus parry en block niet spelen, en def punt per punt dus wel héél weinig avoidance bijbrengt indien je boven de crittable cap zit
[ Voor 21% gewijzigd door DexterBelgium op 26-06-2008 18:27 ]
T'all ya fine dandies, prancing about with yer head full of eyeballs, come and get me I say
Het gaat echter over een druid, die niets heeft aan parry en block. Als je al crit immune bent (zoals aangegeven) geeft defense alleen chance-to-be-missed en dodge. En dan is claimen dat de defense niet redelijk bruikbaar is zeker niet per definitie onzin.Kevinp schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 18:10:
[...]
Dat is per definitie onzin.
Meer defense is meer dodge, meer parry, en meer block(bij warriors en paladins).
De dodge op de head/shoulder enchants is echter wel goed, dus allereerst zou ik mogelijke def enchants/gems die je nog hebt veranderen naar stamina/dodge/agi al naar gelang je voorkeur. Mocht je zelfs dan nog ruim crit immune zijn kun je erover denken om de CE head enchant te gebruiken (34 AP/16 hitrating), aangezien dat je threat ten goede zou komen. Hoewel je misschien ook wel items kunt wisselen/upgraden, bijvoorbeeld van de kara exalted ring naar de nieuwe badge ring met dodge etc.
"He took a duck in the face at two hundred and fifty knots."
blup
Hoi DenzoDenzo schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 17:03:
Weet iemand wat er met de wow-europe site is. Heb ik net een gamecard gehaald kan ik hem niet activerenIs er maintenance ofzo?
Ik heb op jou aanraden een char aangemaakt en Anachronos gejoind.
Zoekt order of the cross nog eventuele chars?
Nick is Atheos, mocht je geinteresseerd zijn. Night Elf Hunter lvl 16.
Edit: EU Armory en Wow europe werken hier ook weer na 2 dagen downtime
[ Voor 7% gewijzigd door PcManiaxx op 26-06-2008 19:39 ]
Jammer dat je niet op Dragonmaw zit anders konden we samen lvlen, ik heb net een nieuwe Priest daar op lvl 11.PcManiaxx schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 19:25:
[...]
Hoi Denzo![]()
Ik heb op jou aanraden een char aangemaakt en Anachronos gejoind.
Zoekt order of the cross nog eventuele chars?![]()
Nick is Atheos, mocht je geinteresseerd zijn. Night Elf Hunter lvl 16.
Edit: EU Armory en Wow europe werken hier ook weer na 2 dagen downtime
Gelukkig zijn de Blizzard sites weer up
Anders kom jij ook naar Anachronos?daroy schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 19:52:
[...]
Jammer dat je niet op Dragonmaw zit anders konden we samen lvlen, ik heb net een nieuwe Priest daar op lvl 11.
Gelukkig zijn de Blizzard sites weer up
Ben nou al 5x overnieuw begonnen en dat alleen maar omdat ik me geen raad wist met de chars.

[ Voor 13% gewijzigd door PcManiaxx op 26-06-2008 20:10 ]
B.NET: Junglebeast#2495 | Stormscale Horde
Ja, iedere Nederlander/Belg mag gewoon joinen.PcManiaxx schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 19:25:
[...]
Hoi Denzo![]()
Ik heb op jou aanraden een char aangemaakt en Anachronos gejoind.
Zoekt order of the cross nog eventuele chars?![]()
Nick is Atheos, mocht je geinteresseerd zijn. Night Elf Hunter lvl 16.
Edit: EU Armory en Wow europe werken hier ook weer na 2 dagen downtime
Doe gewoon een /who Order of the Cross en PM iemand voor een invite.
0 players total. Dit is wat de chat zegt als ik /who Order of the Cross intyp.Denzo schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 21:00:
[...]
Ja, iedere Nederlander/Belg mag gewoon joinen.
Doe gewoon een /who Order of the Cross en PM iemand voor een invite.
Nah Anachronos is een PvE server en ik vind PvP servers net toch een extra dimensie aan het spel geven. De echte strijd tussen Horde en Alliance. Altijd uitkijken wie je tegen komt etcPcManiaxx schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 20:09:
[...]
Anders kom jij ook naar Anachronos?
Ben nou al 5x overnieuw begonnen en dat alleen maar omdat ik me geen raad wist met de chars.
Na wat doorgeleveld te hebben vandaag eindelijk de 40 bereikt
Na vanavond wat mot gehad te hebben met wat horde die 4 levels hoger waren, heb ik toch enorm om hen gelachen. Ik en een maat van mij kwamen tegenover een lock en een warrior te staan. Echter was hun pvp skill niet van zo een hoog niveau
GZ! Hopelijk hebben wij hetzelfde resultaat a.s dinsdag...Carnagy schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 01:35:
Wohoo!!!! Vashj Down!!! Guild first! Na 3 avonden wipen nu eindelijk een mooi resultaat!!!
B.NET: Junglebeast#2495 | Stormscale Horde
Paar arenas geprobeerd maar als enhancement shaman is daar weinig aan nu, was al niet best, maar met 398 resillence gecrit worden door een warrior voor 3.2k is niet leuk meer. Ik hoop echt dat blizz eens wat gaat doen aan pvp balancing. 1 van de potjes tegen 2 S3 rogues, die kunnen je gewoon dood rammen zonder dat je er ook maar 1 stoot of slag tussendoor krijgt en als dat al gebeurt 'dodge dodge', restodruid waar je 20 man voor nodig hebt om dood te krijgen en elke shapeshift die je slow effecten ongedaan maken...
Ik hoop toch echt dat het guild waar ik in zit een beetje gaat raiden, kara dus.. (niet dat daar wat te halen valt voor mij) en zo een beetje de sleur doorbreekt, anders maar weer terug naar silvermoon.
Het is gewoon zo erg dat je atm ~4-5 uur nodig hebt om een party te vinden voor wailing caverns op lvl 25 (hij probeerde al een party te krijgen op lvl 21) LFG channel staat vol met 'WTB instance run' en de bedragen lopen van 50 tot 150gold.. voor b.v. ZF.
Voor mijn begint wow inderdaad op 'workcraft' te lijken, daylies.. en dan hopen op een pug voor welke instance dan ook, ik ben voor alles in van Ramparts tot MGT en nog niets.. en in de tussentijd wat farmen/bg's...
Asus Z390 Maximus IX Hero, Intel 9900K, RTX3080, 64GB DDR4 3000, 2TB NVME, Samsung 850Evo 1TB, 4 x 14TB Toshiba, Be Quiet SB 801, Samsung 34"
Verwijderd
Execute neem ik aan?prutser001 schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 08:06:
Paar arenas geprobeerd maar als enhancement shaman is daar weinig aan nu, was al niet best, maar met 398 resillence gecrit worden door een warrior voor 3.2k is niet leuk meer.
Ode aan specs.tweak.to! | OLD BIG CASE | LAN CASE
Lekker makkelijk wat geld bij verdienen en uiteraard de vuurbloemetjes verzamelen
Vanavond maar eens mee verder, lekker makkelijk geld verdienen en binnenkort ook nog een grappige mini fire elemental
"Some day, I hope to find the nuggets on a chicken."
nieuws: Blizzard gaat Wow-accounts beschermen met cijfercode
dagboek:
Heb eindelijk mijn 2H van Najenthus \o/
Verwijderd
Gisteren ben ik 63 gedinged op m'n tankie. We hebben met wat guildies van lvl 64 (allemaal alts ofc) mijn vriendin even door Ramparts geholpen. Dat ging heerlijk snel. Nu moet ze nog even Blood Furnace doen, dat komt wel in het weekend.
Maar, ze levelt wat minder snel dan ik en is net 61. En de vriend waarmee ik samen mee zou levelen is vooral aan het raiden, waardoor zijn Druid wat achter begint te raken (half level tot nu toe, niet erg veel). Ik wil niet teveel voorop raken op beide.
Wat dan? Ik heb 2 70's, die een beetje staan te idlen. Mage is even uitgeblust, Priest is vooral een AH- en Enchantslet en wordt af en toe ge-ninja-invite om een heroic te healen. Verder heb ik veel alts, 3 in de range 30-40. Maar het is het allemaal net niet.
Nu heb ik al meerdere malen geprobeerd een Rogue te starten. En er staat nu een level 1 enorm lelijke Female Orc Rogue in mijn char lijst.
Kan iemand me overtuigen om deze te gaan spelen? En door de eerste 30-40 levels weer te komen? Endgame lijkt een rogue me best leuk, en dan vooral PvP. Need advise!
Bij voorbaat dank

Ik ben de mage helemaal rechts
natuurlijk moet je ervoor betalen, het kost hen ook geld plus je koopt in feite extra beveiliging. Bij normaal (veilig) gebruik is de username/wachtwoord beveiliging ook voldoende.deadsy33 schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 09:33:
je mot er alleen voor betalen
dagboek:
Heb eindelijk mijn 2H van Najenthus \o/
Dagboek:
helaas ligt mijn internetverbinding er al sinds woensdag uit, kan dus niet inloggen om te kijken of ik nog wat verdiend heb aan de invoering van S4
Ik ben gelukkig geen slachtoffer geweest, maar ik ga zeer zeker zo'n ding bestellen.HanH schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 09:31:
Wellicht interessant vanuit het oogpunt van mensen die het slachtoffer zijn geweest van account 'hackers' (==password guessers)
nieuws: Blizzard gaat Wow-accounts beschermen met cijfercode
€6,- is niets
"Some day, I hope to find the nuggets on a chicken."
haha jou kennende als je die op 70 hebt ben je hem weer zat en roll je weer eenph4nt0m schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 01:06:
Lief dagboek,
<insert whatever class>
Nee ik speel eigenlijk hellemaal niet meer op alts enzo. Op de 1 of andere manier is het enige wat ik doe is raiden en af en toe food buffs farmen en that's it. Rest geen zin meer in (Duik liever de kroeg in of ga naar wat maten hehe). Het is wel te merken dat nadat de beste guilds op onze realm of gestopt zijn of gemigreerd zijn het een stuk rustiger is. Mijn einige doel nog voor woltk is om wat meer bosses down te krijgen en dat moet kunnen als de 25 mans weer wat beter gaan lopen daar eerst maar eens aan werken ^^.
Err wat denk je van:Verwijderd schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 09:47:
dat ze hier nu pas mee komen is me niet duidelijk.
1. Onderzoeken hoe het te maken te implementeren en betaalbaar te maken.
2. Na de onderzoeks fase het product + de technische aspecten maken.
3. Marketing klaar zetten.
4. Uitrollen (zijn ze nu dus in beland)
Wat denk je dan dat ze zoiets in 2 maanden kunnen doen? Lijkt mij niet realistisch
[ Voor 26% gewijzigd door William/Ax3 op 27-06-2008 09:57 ]
|WOW Daggerspine | Troll Hunter Axejess |
Verwijderd
Ik schaf er ook 1 aan, €6 valt niemand zich een bult aan, of wel?
Verwijderd
Een beetje Chinees doet dat in 2 maanden maxWilliam/Ax3 schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 09:47:
[...]
Err wat denk je van:
1. Onderzoeken hoe het te maken te implementeren en betaalbaar te maken.
2. Na de onderzoeks fase het product + de technische aspecten maken.
3. Marketing klaar zetten.
4. Uitrollen (zijn ze nu dus in beland)
Wat denk je dan dat ze zoiets in 2 maanden kunnen doen? Lijkt mij niet realistisch6 euro is een koopje imho ga er zeker 1 aanschaffen.
This is the Way.
* Crowmeister meldt zich.NoTimeRemains schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 10:00:
wie ging ook al weer naar Parijs. neem er een paar mee zou ik zeggen.
Ze zijn ook later te bestellen op het interwebs. Maar zeker ga ik er daar een kopen, maar zal vast niet het enige zijn wat ik ga kopen
Mijn auto is gelukkig groot zat, ik ben bang dat ik met heel veel posters, artwork en beeldjes thuis kom
Gisteren hele fire festival leeggeplukt. Heel outlands en azeroth afgelopen, heb daar 500G meekregen ofzo. Gewoon rondlopen.... hier spelers gratis geld.
Anyway, genoeg tickets voor hele set en de dansende fire draenei. Ook nog de Ice Lord gemold en dus de tabard. Dropte ook nog een aardige DPS cloak voor mijn kitty.
Normaal gesproken doe ik maar erg weinig aan die festivals enzo, na 3 jaar ken ik het wel een beetje. Maar als ze gewoon 500G weggeven, sure!
[ Voor 33% gewijzigd door Crowmeister op 27-06-2008 10:17 ]
Chewing gum while cutting unions will prevent you from crying, it won't prevent you from being sad
Verwijderd
NiceCrowmeister schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 10:10:
[...]
Gisteren hele fire festival leeggeplukt. Heel outlands en azeroth afgelopen, heb daar 500G meekregen ofzo. Gewoon rondlopen.... hier spelers gratis geld.![]()
Anyway, genoeg tickets voor hele set en de dansende fire draenei. Ook nog de Ice Lord gemold en dus de tabard. Dropte ook nog een aardige DPS cloak voor mijn kitty.
Normaal gesproken doe ik maar erg weinig aan die festivals enzo, na 3 jaar ken ik het wel een beetje. Maar als ze gewoon 500G weggeven, sure!
Kan je het ook nog op verschillende chars doen? Of kost het erg veel tijd?
Jep maar wat is er anders aan normale dailies? Je krijgt geld om even tijd te besteden aan acitiviteit X die NPC Y je aanbiedt.Crowmeister schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 10:10:
[...]
* Crowmeister meldt zich.
Ze zijn ook later te bestellen op het interwebs. Maar zeker ga ik er daar een kopen, maar zal vast niet het enige zijn wat ik ga kopen
Mijn auto is gelukkig groot zat, ik ben bang dat ik met heel veel posters, artwork en beeldjes thuis kom
Gisteren hele fire festival leeggeplukt. Heel outlands en azeroth afgelopen, heb daar 500G meekregen ofzo. Gewoon rondlopen.... hier spelers gratis geld.![]()
Anyway, genoeg tickets voor hele set en de dansende fire draenei. Ook nog de Ice Lord gemold en dus de tabard. Dropte ook nog een aardige DPS cloak voor mijn kitty.
Normaal gesproken doe ik maar erg weinig aan die festivals enzo, na 3 jaar ken ik het wel een beetje. Maar als ze gewoon 500G weggeven, sure!
Bnet pindle#2913
Als jullie ZA timed doen. Hoeveel minuten hebben jullie maximaal nog over gehad op de timer? Bij de runs waar ik in zat was het maximaal 7 minuten. Ben wel benieuwd hoe dat bij andere guilds gaat.
No guts, no glory!
-1 minuut op de eerste bossKillGhost schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 11:03:
Vraagje:
Als jullie ZA timed doen. Hoeveel minuten hebben jullie maximaal nog over gehad op de timer? Bij de runs waar ik in zat was het maximaal 7 minuten. Ben wel benieuwd hoe dat bij andere guilds gaat.
wij zijn op dit moment ook maar een kara guild en hebben ZA pas 1x gedaan
Wow : Eonar : Moggets-mage, Kremit-shaman , Pradea-rogue
Dit geeft veeeel meer geld dan daily's. Bij elke flightmaster staat een Fire. En je tegenfactie fire geeft 11 gold en 10 tickets en je eigen factie npc bij het fire geeft 6 gold en 5 tickets. Dus veel zones geven 17 gold, je hoeft alleen maar te lopen.porn* schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 10:57:
[...]
Jep maar wat is er anders aan normale dailies? Je krijgt geld om even tijd te besteden aan acitiviteit X die NPC Y je aanbiedt.
Denk dat het kan op al je chars (zelfs level 1 char en dan geld sture naar je main is denk ik mogelijk).Verwijderd schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 10:44:
[...]
Nicemisschien moet ik dat vanavond ook maar 's gaan doen
Kan je het ook nog op verschillende chars doen? Of kost het erg veel tijd?
Neu is zo gebeurd, gewoon alle zones bezoeken met flightmasters en epic land mount (in azeroth) is zo gebeurd. In outland is het nog makkelijk met epic flyer, 30 min alle fires in Outland.
Chewing gum while cutting unions will prevent you from crying, it won't prevent you from being sad
+/- 3-4 minuten (7/9BT en 4/5HY maar een mix van T5 en T6 raid gear)KillGhost schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 11:03:
Vraagje:
Als jullie ZA timed doen. Hoeveel minuten hebben jullie maximaal nog over gehad op de timer? Bij de runs waar ik in zat was het maximaal 7 minuten. Ben wel benieuwd hoe dat bij andere guilds gaat.
4 min. so far, 3 runs 3 berenKillGhost schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 11:03:
Als jullie ZA timed doen. Hoeveel minuten hebben jullie maximaal nog over gehad op de timer? Bij de runs waar ik in zat was het maximaal 7 minuten. Ben wel benieuwd hoe dat bij andere guilds gaat.
Maar alle runs zonder shortcuts en met wat doden hier en daar.
Setup:
1. Prot pala (me), Feral OT/dps, Hunter, Enh. shammy, Resto druid
2. Spriest, holy pala, warlock, mage, ele shammy
Guild is halverwege BT en de DPS is wel aardig in deze group
Niet slecht! Wij zitten dus op 7 minuten, in de runs waar ik mee was iig, terwijl de meeste wel volledig T6 hebben. We hebben inmiddels al aardig wat beertjes. We hebben ook een systeem dat als je 10 keer een timed run hebt gejoined je automatisch de bearmount krijgt. Is er niemand op de 10e run dan rollen degene die em nog niet hebben.Verwijderd schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 11:31:
Onze snelste run voor 4 chests was 6 minuten over. (4/9 BT en 3/5 MH, dus geen T6)
No guts, no glory!
"T6" offset gear dan...Verwijderd schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 11:31:
Onze snelste run voor 4 chests was 6 minuten over. (4/9 BT en 3/5 MH, dus geen T6)
Verwijderd
Voor de DPS doet 1 van onze mages het echt goed, 1500 avg DPS op de meeste bosses met een lock als goede 2e. De setups varieren, maar meestal hebben we een beperkt aantal physical DPS. Vaste ingredienten tot nu toe zijn prot pala, holy pala, shadow priest, moonkin, mage.
HA en dat denk jij?William/Ax3 schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 09:47:
[...]
haha jou kennende als je die op 70 hebt ben je hem weer zat en roll je weer een
<insert whatever class>
Nee ik speel eigenlijk hellemaal niet meer op alts enzo. Op de 1 of andere manier is het enige wat ik doe is raiden en af en toe food buffs farmen en that's it. Rest geen zin meer in (Duik liever de kroeg in of ga naar wat maten hehe). Het is wel te merken dat nadat de beste guilds op onze realm of gestopt zijn of gemigreerd zijn het een stuk rustiger is. Mijn einige doel nog voor woltk is om wat meer bosses down te krijgen en dat moet kunnen als de 25 mans weer wat beter gaan lopen daar eerst maar eens aan werken ^^.
Als een guild member een character verwijderd, blijft deze in de guild lijst staan, op het moment dat je zo'n char removed uit de guild dan staat er: <mijn name> has removed Unknown from the guild
De chars zijn nog gewoon zichtbaar in de Armory, de update datum is dan uiteraard van een tijdje terug, maar is er geen concrete manier om te checken of chars nog bestaan of niet?
"Some day, I hope to find the nuggets on a chicken."
Oh, 6 of 7 minuten over op de timer. Setup was:
- Bear tank, Bear tank, rogue, resto shammie, fury warrior
- Lock, spriest, holy priest, holy pally en ik, de fail mage.
wws logs : ) http://wowwebstats.com/kaqmcq2v3dhqo
Verwijderd
Als je de melding "unknown" ziet is de character niet meer aanwezig op realm afaik. Had van m'n main mails naar alts gestuurd voor m'n transfer en die waren na de transfer afkomstig van "unknown". Je zou kunnen proberen n mail te sturen, als de character niet meer bestaat krijg je als t goed is n melding.chromeeh schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 14:13:
Ik ben in korte tijd tegen een 'irritant' probleem aangelopen...
Als een guild member een character verwijderd, blijft deze in de guild lijst staan, op het moment dat je zo'n char removed uit de guild dan staat er: <mijn name> has removed Unknown from the guild
De chars zijn nog gewoon zichtbaar in de Armory, de update datum is dan uiteraard van een tijdje terug, maar is er geen concrete manier om te checken of chars nog bestaan of niet?
Het vreemde is dat we pas iemand hebben gehad die inderdaad van het realm gemoved was, die verdwijnt echt ineens spoorloos ipv dat hij blijft staan.Verwijderd schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 14:22:
[...]
Als je de melding "unknown" ziet is de character niet meer aanwezig op realm afaik. Had van m'n main mails naar alts gestuurd voor m'n transfer en die waren na de transfer afkomstig van "unknown". Je zou kunnen proberen n mail te sturen, als de character niet meer bestaat krijg je als t goed is n melding.
Ook geen melding van 'has left the guild' oid. Ik ga dit issue vanavond ook nog bij Blizz neerleggen denk ik.
"Some day, I hope to find the nuggets on a chicken."
de log van Nostordici.....
viel die gast niet in slaap met zijn 423 SBs ?
ZA wil bij ons ook nooit lukken, meeste mensen zitten goed in de gear en doen niet veel naast raiden (ondanks dat we casuals in de guild hebben zijn eigenlijk alle raiders ook maar casuals tov de wat meer hardcore guilds). Als we al zo'n 8 man uit de guild kunnen trekken dan zijn dat meer alts, staan we dat niet toe dan komen ze vaak niet. Een goede timed run zit er zelden in.... en dan nog missen we altijd een spriest tegenwoordig (die het toch wel erg handig maakt)...
[ Voor 4% gewijzigd door porn* op 27-06-2008 14:51 ]
Bnet pindle#2913
Drie kwartier verschil terwijl je in het begin met een te kleine groep begint, een slechte setup hebt en bovendien ook nog vanalles hebt moeten uitleggen? Dat vind ik juist een mooie prestatie, dus ik snap eigenlijk niet waar je nu over zeurt.porn* schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 14:51:
Gistere zware fail raid op MH, uiteindelijk wel clear maar 't heeft bijna heel de avond gekost. Half 8 normale tijd beginnen, waren met 18 man, uiteindelijk tegen half 9 toch maar met 20 begonnen en langzaamaan werd het iets voller (helaas allemaal nieuwe mensen/casuals, dps was echt te triest voor woorden). 3 tanks waarvan geen enkele prot pally en 5 healers, bepaalde waves was een hel (2 van deze healers healing mss de helft van wat de andere doen). Magoed gehaald, en na veel pijn moeite en uitleg aan de casuals toch nog Archi plat. Normaal doen we 't binnen 2.5 uur, gisteren dus 20.30 tot 23.45. En 't ergste; op Archi na niet eens wipe...... meh.
ZA gaat ook prima zonder shadow priest, lijkt me. Laatst een perfecte timed run gehad met mijn guild, met voornamelijk voor T5-gegearde mensen en twee T6-raiders, waaronder een tot holy gerespecte shadow priest.ZA wil bij ons ook nooit lukken, meeste mensen zitten goed in de gear en doen niet veel naast raiden (ondanks dat we casuals in de guild hebben zijn eigenlijk alle raiders ook maar casuals tov de wat meer hardcore guilds). Als we al zo'n 8 man uit de guild kunnen trekken dan zijn dat meer alts, staan we dat niet toe dan komen ze vaak niet. Een goede timed run zit er zelden in.... en dan nog missen we altijd een spriest tegenwoordig (die het toch wel erg handig maakt)...
Och, dat zie je toch bij elke class? Op mijn mage doe ik in een instance meestal niet veel meer dan frostbolts schieten, en als het off cooldown is icy veins en mijn elemental poppen, en mijn trinkets natuurlijk, maar die tellen niet als spell. Op mijn druid gebruik ik tijdens het tanken vrijwel alleen mangle en lacerate, en faerie fire voor de pull. Af en toe wil ik ook nog wel swipen. In cat form gebruik ik vooral mangle, shred en rip, en als ik heal is het meeste wat ik doe lifebloom/rejuvenation, en regrowth/healing touch als het écht nodig is.deadsy33 schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 14:30:
[...]
de log van Nostordici.....
viel die gast niet in slaap met zijn 423 SBs ?
Elke class heeft een bepaalde sequence en er zijn meestal niet meer dan 2-3 spells nodig om die sequence te voltooiien.
[ Voor 18% gewijzigd door NMe op 27-06-2008 15:11 ]
'E's fighting in there!' he stuttered, grabbing the captain's arm.
'All by himself?' said the captain.
'No, with everyone!' shouted Nobby, hopping from one foot to the other.
Jep ach was idd ook niet ZO slecht, alleen jammer na 8 gecancelde raids en 2 raids waarmee we na een, twee uur pas op 17 members zaten, was meer tekenend voor de tendens de laatste tijd. In 2 maanden MH en BT bijna volledig clear, en ineens stort het in als een kaartenhuis. Gewoon jammer-NMe- schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 15:05:
[...]
Drie kwartier verschil terwijl je in het begin met een te kleine groep begint, een slechte setup hebt en bovendien ook nog vanalles hebt moeten uitleggen? Dat vind ik juist een mooie prestatie, dus ik snap eigenlijk niet waar je nu over zeurt.
[...]
ZA gaat ook prima zonder shadow priest, lijkt me. Laatst een perfecte timed run gehad met mijn guild, met voornamelijk voor T5-gegearde mensen en twee T6-raiders, waaronder een tot holy gerespecte shadow priest.De precieze setup weet ik niet meer, maar we hadden een prot warrior als tank en twee feral druids, waardoor we wat extra controle konden uitoefenen op trash en bovendien bij de dragonhawk boss wat sneller alle eieren konden laten hatchen. Op zich geen slechte setup.
Jep ZA is prima te doen als iedereen het snapt, helaas hebben we dus te weinig animo waardoor we vrijwel altijd moeten aanvullen met randoms. Helaas zijn het dan altijd tards die ons wipen, waardoor het animo ook niet echt groeit ofzo
Bnet pindle#2913
Mja, heb op m'n shadowpriest wel iets meer te doen...-NMe- schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 15:05:
Elke class heeft een bepaalde sequence en er zijn meestal niet meer dan 2-3 spells nodig om die sequence te voltooiien.
Wil niet zeggen dat het moeilijker is ofzo, maar 't is wat meer werk dan curse ophouden en SB spammen
Verwijderd
Klopt, DoT's uphouden is zeker wat anders, vooral omdat ze verschillende looptijd hebben. Soms klinkt het wel verleidelijk om Shadow te gaanViggen schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 15:19:
[...]
Mja, heb op m'n shadowpriest wel iets meer te doen...![]()
(Naast 't feit dat we geen rotatie hebben)
Wil niet zeggen dat het moeilijker is ofzo, maar 't is wat meer werk dan curse ophouden en SB spammen
In heroics leven mobs niet lang genoeg om wat damage te doen
In onze guild is het in de zomer(vakantie) altijd wat minder met raiden, en ik gok dat dat voor iedere guild wel geldt.porn* schreef op vrijdag 27 juni 2008 @ 15:18:
[...]
Jep ach was idd ook niet ZO slecht, alleen jammer na 8 gecancelde raids en 2 raids waarmee we na een, twee uur pas op 17 members zaten, was meer tekenend voor de tendens de laatste tijd. In 2 maanden MH en BT bijna volledig clear, en ineens stort het in als een kaartenhuis. Gewoon jammer
Neem nooit een PuG mee naar ZA.Jep ZA is prima te doen als iedereen het snapt, helaas hebben we dus te weinig animo waardoor we vrijwel altijd moeten aanvullen met randoms. Helaas zijn het dan altijd tards die ons wipen, waardoor het animo ook niet echt groeit ofzo

'E's fighting in there!' he stuttered, grabbing the captain's arm.
'All by himself?' said the captain.
'No, with everyone!' shouted Nobby, hopping from one foot to the other.
Dit topic is gesloten.