This is the Way.
Anoniem: 256796
[ Voor 96% gewijzigd door Anoniem: 256796 op 01-07-2008 13:25 ]
Twitch: Phyloni1
Path of Exile character info: Active character
Ah, ik dacht dat je shaman al 70 was. Executus is niet een echt drukke server. Alliance : horde is redelijk gelijk, maar iets meer alliance heb ik het idee. Er zijn wel mensen om mee te lvl'en en ik ben niet slecht te spreken over de community. Maar als je je shaman nog moet lvl'en heeft het dus helemaal geen zindaroy schreef op dinsdag 01 juli 2008 @ 13:01:
Ik zal naar alle waarschijnlijkheid vrijwel niks gaan zien van de TBC raids. Ik ga rustig richting 70 en dan maar proberen zoveel mogelijk gold te gaan verzamelen. Ik denk dat het vrij weinig zin zal hebben om allemaal gear te gaan verzamelen terwijl je het toch vrij snel kan weggooien bij WotLK.
Wil wel flink oefnenen in instances om het healen onder de knie te krijgen.
Ik weet dat je de Shamans nu nodig hebt maar aangezien mijn Shaman toch pas een laag lvl is zou ik eventueel makkelijk op een nieuwe realm kunnen starten.
Hoe is de Executus realm, druk, Alliance : Horde ratio, mensen om mee te lvlen, goede community?
No guts, no glory!
Ik had me post al ge-edit voor ik dit bericht van jou zagKillGhost schreef op dinsdag 01 juli 2008 @ 13:21:
[...]
Ah, ik dacht dat je shaman al 70 was. Executus is niet een echt drukke server. Alliance : horde is redelijk gelijk, maar iets meer alliance heb ik het idee. Er zijn wel mensen om mee te lvl'en en ik ben niet slecht te spreken over de community. Maar als je je shaman nog moet lvl'en heeft het dus helemaal geen zinWe zitten op dit moment in SWP dus enige gear/ervaring is dan wel gewenst.
Ik ga rustig verder met lvlen op Dragonmaw.
Anoniem: 200262
Gisteren MH geweest eerste 2 bosses 1 shot ,
Daarna naar Kaz'rogal 2de try en hij ging neer .
Maar wat mij erg iriteerde was die stuns die hij doet , en ik had gelezen dat je die kon vermijden .
Ik deed er alles aan om het maximale uit zijn range te blijven en toch nog kunnen dpsn , alleen lukte het mij niet weet iemand hoe het wel moet
En ik had op wws scoreboard gezien , rogue's die 5k dps op hem doen maar hoe krijgen ze dat voor elkaar .
Ik deed maar net 1k dps , maar we hadden geen sunderarmor , en geen enh shammy
Maar dan alsnog is vraag ik me af hoe je dan zoveel dps kan doen
[ Voor 25% gewijzigd door Anoniem: 200262 op 02-07-2008 01:32 ]
Dit topic is gesloten.