Heheh Dragonsbreath is echt een dikke move iddMektheb schreef op woensdag 30 januari 2008 @ 12:28:
[...]
Hahah inderdaaed dat zie ik een hope roques bij me doen alleen dan staan ze achter me en doe ik dragonsbreathen dan ren / blink ik weer weg
![]()
En ik ben zo'n Unreal Tournament Mage , Sprink Ren Blink Spring Ren Blink waarom geen idee kan niet still staan hahaaha jmmr nawie ik niet x met je kan duele lijkt me zo vet
en UT mage, hoe kom je erop
Wel zonde idd dat wij niet kunnen duellen. Zou nu idd wat eerlijker zijn nu ik ook wat pvpgear heb
Mutilate is erg fijn idd. Dual wield moet je eigenlijk hebben voor Mutilate dus er zit niks anders op dan Dagger spec op te geven.Proqzor schreef op woensdag 30 januari 2008 @ 12:39:
ik heb even wat gepvped de afgelopen tijd en heb nu zo'n gladiator dagger (als het goed is iig, weet niet hoeveel er gister van de estimate is afgegaan maar ik had een 1k honor speling). Ik heb daarnaast een Emerald Ripper en wil dus mutilate speccen, ik heb deze build vroeger ook veel gespeeld en hij beviel goed. Ik vroeg me alleen af wat ik moest kiezen in combat, dual wield spec of dagger spec? mn gear is subpar en ik heb niet echt hoge crit chance, ik zat dus te denken of de added crit me meer zou helpen dan de extra offhand mutilate dmg.
deze build heb ik verder in elkaar geprutst: http://www.wowhead.com/?talent=fbe0oxxsidVoGcV0bx
Het gemis van crit, can je compenseren door goed te gemmen (8agi/8crit) en door pvpgear te regelen. Voor mutilate builds is het crit > hit, dus laat hit voor wat het is. Want met Precision zit je al op 5%. 2% hit is niet lastig om te halen, dus dat moet lukken.
Heb ook ff een template voor je gemaakt. Met jouw build gimp je dps teveel, nofi
- Imp evis is talentverspilling. Scaled te slecht met je gear, en sowieso ga je envenomen als Mutilator zijnde
- Vile ipv imp om je envenom te boosten + je deadly
- SS ga je niet gebruiken. Mocht je niet achter je target staan, moet je shivven
- Imp SnD is alleen handig voor raids.
Overigens zou ik wel voor de trage offhand gaan. Op het moment dat poison erop zit boeit het niet of je poison procced aangezien je toch wel de +50% bonus hebt, en aangezien je waarschijnlijk deadly op je MH hebt, zit dat goed
[ Voor 59% gewijzigd door Verwijderd op 30-01-2008 13:11 ]