Hallo,
Gister voor mij de ultieme lcd test gedaan.
Mijn huidige 40W3000 tegen mijn eigen vorige 40W2000.
Ondanks het 10 bits scherm, hdmi 1.3, xv color, verdubbeld dynamisch contrast etc, viel de 40W3000 genadeloos door de mand. Wat een afgang zeg. De 40w2000 won het genadeloos op alle fronten. Op SD, HD, BD en PS3 was de "oude" 40W2000 vele malen beter dan de nieuwe 40W3000
Totaal geen blokken beeldruis, beeldverkleuring, onscherpte, details die wegvallen en spikkels. Kleuren veel scherper en vooral op HD kanalen werkelijk prachtig beeld. OMG wat mis ik dit toestel
Ik heb afgelopen week mn nieuwe 40W3000 gekregen, nadat ik bovengenoemde probs ook op mn vorige 40W3000 had. Dit heeft dus niks geholpen.
Nu zijn er i.m.g. dus 2 dingen mogelijk.
1. De hele 40W3000 serie is slecht een heeft deze problemen
of,
2. De 40W3000 serie gemaakt in december 2007 (beide toestellen die ik heb gekregen) is slecht, door bv. een defect paneel.
Degene aan wie ik mijn 40w2000 verkocht had, en zo vriendelijk was, om aan de test mee te doen. Zat met volle verbazing te kijken naar mijn 40W3000 met het o zo slechte beeld.
We hebben voor de test dezelfde sony HQ hdmi kabel gebruikt aangesloten op een ps3 en de samsung HD decoder.
Waar de 40w2000 strak scherp beeld heeft met mooie volle kleuren en HD echt is waar de kleuren er vanaf spatten. Is de 40W3000 onscherp, groene wazige vlekken in zwart, vol blokvorming ruis etc.
Dat Sony vervolgens de schuld geeft aan de bronnen is dus pure Bullshit. Waarom zou anders de 40W2000 zo perfect draaien. En is dus Blu ray slecht als je sony mag geloven ?
Ik had natuurlijk gelijk de klacht dat mijn 2e 40W3000 ook zo tegenviel bij mn leverancier gemeldt, en deze heeft Sony op de hoogte gesteld. Hier heb ik nog niks van gehoord, maar dat zal ongetwijfeld nog wel.
Nu lees je op kieskeurig wel een duidelijke tweedeling betreffende dit toestel. De een prijst hem de hemel in, de ander trapt hem de grond op dezelfde punten als ik. Dus, of er zijn 2 verschillende versies, een met geod, een met slecht beeld. Of die mensen weten niet hoe goed een full HD Sony uit de Top serie kan zijn. btw Mijn eerste lcd was er een uit de U serie, en die had zelfs niet zo slecht beeld.
Nu sta ik dus voor de keus :
Of terug naar de 40W2000 of weer een nieuwe 40W3000 met dikke kans op dat slechte beeld.
Nu weet ik dat de 40w2000 veel exemplaren heeft met clowding, maar dat nog liever dan die blokken en ruis. En dan natuuriijk het financiele plaatje, want dit geintje kost me toch een dikke 600 euro
[
Voor 6% gewijzigd door
Verwijderd op 16-03-2008 09:09
]