Dampie schreef op woensdag 28 november 2007 @ 11:05:
Liev dagboek,
Gister avond wel een hele lame alliance speler tegengekomen.
Was bezig om wat mobs te killen voor een quest en zie een alliance gast aan komen. Op zich geen probleem dacht ik zo, iedereen is vrij om te gaan en staan waar ie wil.
Hij valt ook een mob aan en ik had zo'n gevoel van owke, dan kan ik er ook nog wel een paar pakken. Maar wat doet meneer terwijl ik nog bezig ben met mijn mob. Valt me lafhartig aan in de rug. Dus ik silence erop (hij was een mage) en ren op em af, fear, en langzaam drain ik al zijn leven uit dat vormeloze NE lichaam. Gewonnen dus, ook al begon ik als de underdog zeg maar.
Nog geen 3 minuten later heb ik een lvl 70 rogue op mijn nek. Naam van deze toon was zodanig dat het mij wel duidelijk was dat dit de main moest zijn van de mage die ik net had omgelegd.
Dat je je main erbij haalt om je gram te halen als je gecorpscamped wordt kan ik me heel goed voorstellen, maar als je dat al doet als je 1 keer verliest, dan heb je toch echt wel een heel klein geslachtsdeel.
Kon er achteraf wel om lachen, maar zodra ik em weer tegenkom knal ik em ongegeneerd naar het hiernamaals. Dan ga ik wel een stukkie verderop questen.
NE Mages bestaan niet eens, een verzonnen verhaal, of?