Doe dat dan ook niet! Gun de rest van ons toch dat we kunnen spelen!T!m0n schreef op woensdag 14 november 2007 @ 15:35:
Fijn, log ik in op me char komt er de melding -> World server is down
De helft van mijn realm verbaast zich erover dat Cloak of Shadows ooit door de testrealms is heen gekomen. Het is ook een verkeerde inschatting geweest van Blizzard. Het oorspronkelijke idee was dat het een PvE skill zou zijn, maar het blijkt vooral een PvP-anti caster skill te zijn.Hydra schreef op woensdag 14 november 2007 @ 14:25:
Maargoed. Er zijn twee skills waar ik een pokkehekel aan heb, en dat zijn CloS en Bestial Wrath.
En dan zitten die rogues wel te zeiken: Hoe kan ik in hemelsnaam een hunter verslaan...of...ik heb echt een gruwelijke hekel aan dps warriors...(ik was laatst met mijn druid en een dps warrior in Arena tegen 2 rogues, die rogues vlogen mij aan mepte me binnen 10 seconden dood, daarna was het de beurt aan de warrior... maar hij liet beide rogues volledig kansloos, die warrior verloor slechts 50% van zijn HP tegen 2 rogues) ja vind je het gek daar werkt CloS niet tegen, rogues hebben in TBC nooit hun PvP skill leren ontwikkelen, hun enige skill die ze hebben als ze in de problem zitten is PvP trinket, Cloak of shadows, mep mep mep, vanish vlak voor hij afloopt, backstab, gouge...en hopen dat je target dood gaat. Erg triest.

Rogues in Arena zijn ongelofelijk afhankelijk van Cloak of Shadows en dat is erg jammer want de rogue class is zeker in PvP veel meer dan dat.
Anoniem: 171114
er zitten iig genoeg dingen in die 2.3 patch waarvan ik zoiets heb van eiiindelijk
dat shapeshiften bijvoorbeeld.. of die het ' you need to be standing up to do that'
bijv , je zit en klikt op wat loot en je krijgt die error .. doe dat nou gewoon!!! STA OP, dacht ik elke keer ..
en dat er een hoop bugs in zitten ... had niet anders verwacht op de een of andere manier
helaas vanaovond overwerken .. maar cant wait
dat shapeshiften bijvoorbeeld.. of die het ' you need to be standing up to do that'
bijv , je zit en klikt op wat loot en je krijgt die error .. doe dat nou gewoon!!! STA OP, dacht ik elke keer ..
en dat er een hoop bugs in zitten ... had niet anders verwacht op de een of andere manier
helaas vanaovond overwerken .. maar cant wait
Anoniem: 158967
Jep found it out. Maar.. Hoe heten die knoppen zeg maar waar je al je forms staan. Voorbeeld: Nomrale actionbar heet Bottom Left Action Bar. Hoe heet die bar met al die forms dan?OkkE schreef op woensdag 14 november 2007 @ 15:36:
[...]
Je kunt nu als het goed is vanuit elke form naar een willekeurige andere form, zonder eerst naar Casterform te moeten. En je shift automatisch naar caster als je een spell/abilitie gebruikt die alleen als caster gebruikt kan worden.
Anoniem: 121555
StancebarAnoniem: 158967 schreef op woensdag 14 november 2007 @ 15:41:
[...]
Jep found it out. Maar.. Hoe heten die knoppen zeg maar waar je al je forms staan. Voorbeeld: Nomrale actionbar heet Bottom Left Action Bar. Hoe heet die bar met al die forms dan?
Waar haal je het idee vandaan dat CloS alleen een PvE skill zou zijn? Onderbouw je beweringen met citaten of laat ze.
Warriors zijn de counter voor rogues, samen met wsl hunters in 2.3. Lijkt me een prima balans dat we zo'n counter hebben.
Maar als één warrior van 2 rogues wint dan zegt dat bijzonder veel over de rogues... Die rogues hebben expose armor, rupture, en gewoon leuke dps met z'n 2en.
Kansloze rogues dus als ze verliezen.
Warriors zijn de counter voor rogues, samen met wsl hunters in 2.3. Lijkt me een prima balans dat we zo'n counter hebben.
Maar als één warrior van 2 rogues wint dan zegt dat bijzonder veel over de rogues... Die rogues hebben expose armor, rupture, en gewoon leuke dps met z'n 2en.
Kansloze rogues dus als ze verliezen.
[ Voor 29% gewijzigd door QuarK op 14-11-2007 15:45 ]
Anoniem: 85443
Aah ok op die manierporn* schreef op woensdag 14 november 2007 @ 15:24:
[...]
Da's het hele probleem. Prima balanced in 1-1, OP in andere situaties.
Neuh, ik ga liever uit van de ervaring die ik daarmee heb, want anders kunnen we ook uitgaan van een rogue met full s2 gear met skill en dat schiet ook niet op.Hydra schreef op woensdag 14 november 2007 @ 15:29:
Laten we er voor het gemak vanuit gaan dat de mage geen complete retard is. Als je de andere kant uitrent krijg je gewoon een rank 1 frostbolt achter je aan. Bovendien dikke kans dat de pet op je zit. En als je uit de CloS komt, zit je in de vervelende positie een eind van de mage in kwestie af te zitten. In PvP zal een frost mage in ice armour zitten, en je weet hoe vervelend die slow is.
Het enige waar ik het wel mee eens ben is die WE, maar om de een of andere vage reden, gebruiken ze die niet altijd
Terwijl dat ding echt koning is. Heb een onwijze hekel aan dat stomme ding.
Maar volgens mij heb je niet helemaal goed gelezen, of het verkeerd geinterpreteerd. Waar ik het over had is dat ik clos, de mage IB'ed en ik ooc ga en restealth. Weinig frostbolts krijg je dan van de mage
Met een WE gaat het niet, die houdt je in combat, maar zie eerdere stuk over de WE.
In arena is het een compleet ander verhaal. Zware pain in the ass, maar erg doable (alleen bloedje irritant dus)
Warriors daarentegen ben ik gewoon kansloos. Die damage die hij doet kan niet bijgehealed worden door mijn healer en als ik sneaky ga spelen, dan pakt hij de healer waardoor hij mij forceert om risico's te nemen.
[ Voor 77% gewijzigd door Anoniem: 85443 op 14-11-2007 15:52 ]
macro? gewoon op cat clicken als je in bear zit en poef je zit in cat.junglebeast schreef op woensdag 14 november 2007 @ 15:32:
[...]
Ja wel wat vreemd. Maar blijkbaar kun je nu van elke form naar een andere form shiften...Alleen mijn macro van Bear naar Cat gaat niet.. andersom wel...erg vaag.
niets lastigs of vaags aan
blup
"waarschijnlijk" hunters.Maranno schreef op woensdag 14 november 2007 @ 15:45:
lol wat is een wsl hunter?
[ Voor 74% gewijzigd door Hmzaniac op 14-11-2007 15:46 ]
Ik heb een WOS-post!
Meh, beetje kromme zin misschien, maar wsl=waarschijnlijk. Afkortingen ftlMaranno schreef op woensdag 14 november 2007 @ 15:45:
lol wat is een wsl hunter?
Special action bar in je keybinds. Guildie zocht zich laatst ook rotAnoniem: 158967 schreef op woensdag 14 november 2007 @ 15:45:
[...]
Sigh, nee dat bedoel ik niet. Ik bedoel hoe die knoppen heten in de Key Bindings.
Wat een anti caster skill zeg, 5 seconde wegrennen en daarna gewoon weer ondernuken, zo overpowered is het niet. Het was gewoon nodig, vooral in PVE.MysticSnake schreef op woensdag 14 november 2007 @ 15:38:
[...]
De helft van mijn realm verbaast zich erover dat Cloak of Shadows ooit door de testrealms is heen gekomen. Het is ook een verkeerde inschatting geweest van Blizzard. Het oorspronkelijke idee was dat het een PvE skill zou zijn, maar het blijkt vooral een PvP-anti caster skill te zijn.
En dan zitten die rogues wel te zeiken: Hoe kan ik in hemelsnaam een hunter verslaan...of...ik heb echt een gruwelijke hekel aan dps warriors...(ik was laatst met mijn druid en een dps warrior in Arena tegen 2 rogues, die rogues vlogen mij aan mepte me binnen 10 seconden dood, daarna was het de beurt aan de warrior... maar hij liet beide rogues volledig kansloos, die warrior verloor slechts 50% van zijn HP tegen 2 rogues) ja vind je het gek daar werkt CloS niet tegen, rogues hebben in TBC nooit hun PvP skill leren ontwikkelen, hun enige skill die ze hebben als ze in de problem zitten is PvP trinket, Cloak of shadows, mep mep mep, vanish vlak voor hij afloopt, backstab, gouge...en hopen dat je target dood gaat. Erg triest.![]()
Rogues in Arena zijn ongelofelijk afhankelijk van Cloak of Shadows en dat is erg jammer want de rogue class is zeker in PvP veel meer dan dat.
Anoniem: 85443
Allereerst moet ik ff zeggen dat ik dit een interessante reply vind. Waarom weet ik niet, maar dat was het 1e wat ik dacht toen ik het gelezen hadHmzaniac schreef op woensdag 14 november 2007 @ 15:36:
[...]
Klopt, maar tussen mn cheapshot/rupture en de volgende energy tick zit er vrijwel altijd een poison op. Let wel, dit is bg, arena is het soms wel eens verschillend maar daar shiv ik toch vrijwel altijd.
[...]
Nog nooit tegengekomen. Nature resistance gear aantrekken tegen een rogue is gewoon stom, en de enige nature resist buff die er verder is is hunter aura (gaan ze niet gebruiken) en Motw (verwaarloosbare resist)
[...]
Jep, heerlijk talent. Overigens is ie zelfs zonder healer vrij imba. mutilate gedodged?Pala bubble/iceblock net voor die grote finisher? geen probleem, 80% van je energy terug. En aangezien die 20% healing zelfs werkt op pots en bandages is het een vrij lekker talent zelfs voor solo pvp.
Over je edit:
[...]
niet meer. hemo swords 11/27/23 is met de nieuwe buffs een betere raid dps build. Je haalt er iets technisch iets minder sustained dps mee in het eerste deel van een fight dan combat daggers/combat swords, maar je hebt geen positioning requirements, met 2 rogues van deze spec heb je de hemo buff constant op (wat tegenwoordig een vrij grote dps buff is voor fury warriors/hunters/ferals en ook nog eens een redelijke tps buff voor tanks), en het belangrijkste: je hebt 20% meer damage op de laatste 35% (wat vaak toch het belangrijkste deel van een bossfight is vanwege growths/enrage/specials/andere fases/etc.
Vraag me af of het nog generfed gaat worden, maar ik zou het niet eens zo erg vinden als het zo blijft. Het idee dat je 19/41 of 15/41/5 gespecced moet zijn als rogue om de beste dps te geven was gewoon enigzins gestoord. Maakt de sub tree iig nog enigzins raid viable (behalve ShS, maar dat is zowiezo een raar talent)
[...]
Haha, ja, merkte het ook toen ik op de PTR mn hemo spec aan het testen was dat ik automatisch achter mobs/spelers ging staan, constant gougen/stunnen en er achter lopen voordat ik een nieuwe hemo deed voordat ik bedacht "hee, maar dat hoeft toch helemaal niet".
Wbt het 1e stukje. Prima toch?
2e stukje: Ik doelde niet op specifieke gear, maar bijv idd MOTW. Weinig of geen verschil, het is resistance. Er is een kans dat het resist wordt. Die resist aura van Hunters is idd vergezocht, maar het zou zomaar kunnen. Rogues zijn niet de enige die naturedamage doen.
3e stukje: Ja zeker erg fijn, maar je benut de talent niet voor de volle 100%. Maar dat weet jij ook vast wel.
Jouw reactie op mijn edit: Interessant stuk, ik kan er niks over zeggen, maar ik mag toch hopen dat een dergelijke Hemo build mijn combat daggers niet outdamaged..??
Opzich moet de positionering ook niet zo een probleem zijn toch? Bij trash kan ik het me voorstellen, maar op Bossfights moet je toch prima achter de baas kunnen komen. Nu zijn wij niet extreem ver (Voidreaver down en Al'ar 52%), maar ik heb toch wel redelijk wat gevechten gedaan en positie was nooit het probleem. Die +20% damage zal ongetwijfeld wel voor een enorme inhaalslag zorgen.1/5 is vind ik best veel.
Ik vind het overigens raar dat je met alle 3 de trees goed zo kunnen PvE'en EN PvP'en.
Zoals het nu is vind ik het prima:
Assass: Best of both worlds
Combat: God in PvE
Subtlety: God in PvP
Prima geregeld vond ik zelf
[ Voor 5% gewijzigd door Anoniem: 85443 op 14-11-2007 16:14 ]
Anoniem: 200262
Mass dispel ?Anoniem: 85443 schreef op woensdag 14 november 2007 @ 15:21:
Waarom een hekel aan Iceblock?![]()
Ik hou ervan. Als ik clos aan doe, kan je gewoon op je vingers natellen dat die mage blind op Ice block klikt. Ik doe dus clos aan en ren de andere kant uit. GG restealth![]()
Uiteraard alleen van toepassing op 1 vs 1 situaties. In arena zuigt het wel. Wil je net de killing blow geven met je 5 cp's.. oh wacht iceblock
Echt ik heb van een paar rogue's gehoord dat 2.3 echt kickass zal worden voor pvp
in 2.2 was mutilate/combat de enige pvp build maar het was niet geweldig
zoals arms warrior/resto druid/ sl/sl lock etc..
Nu hebben wij ook zon arena based spec 0/31/30
Hier verder: Het Grote World of Warcraft Topic - Deel 138
Dit topic is gesloten.