Ik weet dat er een hoog verbruik is. Maar iedereen zegt dat die Intel cpu's super zuinig zijn en zo maar boven de 3.0 Ghz loopt het gigantisch op. Zelfs met lagere v-cores. Maar wat voor een cooling gebruik jij voor die 3600 mhz ?R-O-Y schreef op dinsdag 20 november 2007 @ 12:32:
Astennu een Quadcore gebruikt sowieso veel stroom! Mijne draait op 1.28volt (minder dan stock dus) op 3600MHz. In idle trekt mijn hele pc dan 255watt. Als ik EIST aanzet en de CPU terugklokt naar 2700MHz dan gebruikt m'n pc nog steeds 210watt. Idle! Fullload is is 320wattG0 klokt trouwens wel lekker hoor. Minder dan stock volts haal ik al 3600MHz. Kan nog wel hoger ook alleen je hebt er echt geen zak aan
![]()
Heb hier dalijk ook een 2e systeempje, om te msnen en te internetten op een Quadcore is ook weer zo overdrevenM'n 2e systeem wordt of een E6420 of een Celeron 420. Moet even kijken hoeveel watt dat scheelt. Dan haal ik denk ik een 2400XT erbij als kaart. Allemaal lekker zuinig
Gewoon geluk was vroeger ook met die Athlon XP's met barton core. De een kon max 2400 halen en een hele goede deed 2700-2800 MHz. Elke cpu core is weer anders. Het licht ook heel erg aan de qualiteid van de waver die wil nog wel eens verschillen. En dat ze die goede er niet uit gepikt hebben om als QX te verkopen.PainkillA schreef op dinsdag 20 november 2007 @ 12:46:
[...]
waarom heeft mijn Go dan 1.51 nodig voor 3600? Heb ik gewoon puur een maandagochtend geval gekregen? Of is er ook nog zoiets als teveel volt geven zodat hij weer instabiel word?
[ Voor 25% gewijzigd door Astennu op 20-11-2007 13:07 ]
LET OP!!! dyslectisch Dus spelling kan verkeerd zijn!!! -- RIP CJ, The ATi Topic wont be the same without you.....