Dat heb ik vandaag gedaan tussen de TH50PV70 en de PDP4280XA.
Ik met mn Xbox 360 naar de electronica zaak. Aan de Pioneer gehangen, wat een tijdje duurde omdat ik hem eerst op component moest instellen in het menu. Maar dan eindelijk, GAMEN ON!
Bij het opstarten van mn 360 totaal geen flikkering waar genomen of andere vage strepen.
Ik ben daarna begonnen met Gears of War. Het zag er allemaal super vet uit. Vooral gelet op de geel/groenen strepen bij snel draaien in Gears of War. Als je weet dat het er is en je let erop zie je het. Maar storend is het zeker niet. Het is dus ook alleen bij witte vlakken.
Toen Project Gotham Racing 4 erin gedaan en heb ik het helemaal niet gezien! Hoe snel ik een bocht ook maakte, het bleef er gewoon super strak uitzien. De gebouwen zien er op mn gare CRT onscherp uit. Maar nu was het ook een levensecht gebouw.
Het enige wat me opviel was als ik de race begon, dat je alle rijders bij de start ziet staan dat er wat karteltjes omheen waren (heb jij daar last van Ferry?). Maar dat was ook echt het enige! Voorderest wat het SMULLEN
Nog even Halo 3 gedaan, wat er natuurlijk ook super vet uitzag. Geen vage dingen bij gezien. Geen kartels of strepen, gewoon rete strak beeld.
Ik had genoeg gezien en heb mn 360 toen maar aan de TH50PV70 gehangen. Wat dus gewoon Plug & Play was.
De Pioneer heeft dan misschien wel een iets beter contrast, maar is het een wereld van verschil? NEE!
Ook hier weer totaal geen flikkering bij het opstarten van mijn 360.
Gears of War er weer ingestopt en het zelfde stuk weer opgestart. Het zelfde verhaal als bij de Pioneer, misschien ietsies pietsies meer groen en gele strepen, maar het scherm is ook weer een maat groter. Maar ook hierbij is het niet storend. Toen ik even bezig was met gamen snap ik gelijk de mensen die zeggen:
"Op het begin is 42" groot maar volgende keer zal toch wel een 50" nemen."
Het is gewoon een stuk vetter om op zo'n scherm te gamen en natuurlijk voor film. Bij dit formaat krijg je echt het bioscoop effect.
Toen PGR 4 nog even gedaan wat er ook geweldig uitziet op zon scherm (vooral met regen

), behalve de karteltjes voor de race.En op dit scherm lijken de gebouwen helemaal BIGGGG!
Daarna nog even ge-halo-ed en toen was ik weer dik 3,5 uur verder!
En ohjah, lag tussen controller en beeld schijnt voor te komen. Heb er alleen geen reet van gemerkt. Het schijnt ook zo'n 1 milli seconde te zijn. Lekker interessant dus.
Nog even de kwaliteit van de zenders bekeken (analoge signaal) wat er gewoon netjes uitzag (beter dan LCD). Ik zit zon 2 / 2,5 meter van de tv wat dus iets te dichtbij is voor een 50". Maar goed, even geduld hebben tot de HD zenders komen.
Ik heb dus mn keuze kunnen maken en wordt dus de TH50PV70, voornamelijk om het beeldformaat. Waardoor je nog meer in de game/film zit.
Zal hem volgende maand gaan aanschaffen en kan nu echt niet meer wachten!
Zal tegen die tijd wel wat foto's posten.
[
Voor 4% gewijzigd door
Verwijderd op 16-11-2007 22:12
]