Ik snap dit niet echt.
Wie hou je nou voor de gek als je je eigen PSP gaat downgraden? Jezelf of SONY.
Ik vind het een beetje low van iedereen om zijn PSP te downgraden. Als ik Sony zou zijn, en dit alles zou beseffen (wat ze sowieso doen) zou ik een andere houding aannemen.
Sony moet alle goede PSP-hackers (Devhook/Fanjita/Dark_Alex/M33) kopen, en een SOny team maken, die het beste wil met de PSP. Ook zou Sony kunnen zeggen, dat de eerstvolgende gehackte firmwareversie ervoor zal zorgen dat S00ny de PSP als een flop zou bestempelen, en er geen nieuwe firmwares, games etc zou voor uitgeven.
Tja, wat hebben 'wij' er dan aan? Sony moet geld verdienen, en niet alleen met de 170 Euro voor een PSP. Mijn PSP beschouw ik bijna als een laptop; overal gebruikbaar. Games, Radio, TV, MSN, WWW, Muziek, afstandsbediening. Ik wil Sony wel geld geven. Als ik het had dan. Sony zou een website moeten openen, waar PSP-gebruikers hun ideeén kunnen laten horen. Waarna ze nieuwe Firmware uitbrengen met LEGALE HOMEBREW.
Ook zou Sony hackers via de wet moeten vervolgen.
Dan zouden wij echt leuke dingen krijgen, voor 10 EUro een legale firmwareversie, met Youtube mogelijkheid, DivX. W00t!