4800Wp zonnestroom met Enphase
Life's a waste of time. Time's a waste of life. Get wasted all the time and you'll have the time of your life.
Mag deze wraakfeedback weg?
gallery: CafeFrappe
Verkoper had in eerste instantie 3*5 sterren gegeven maar heeft dat veranderd naar 3*1 ster omdat hijzelf 3*1 ster van mij gekregen had vanwege het mij verkopen van defecte hardware.
3*1 ster is volkomen onterecht aangezien ik me aan mijn afspraken gehouden heb. Hij geeft aan dat ik niet ben komen opdagen, maar ik kwam het ophalen juist om hem een bezorging te besparen (hij woonde vrij dichtbij en ik moest wel benzinegeld betalen, dus financieel maakte het voor mij nauwelijks verschil).
Ik had me tijdig af laten melden, ik heb keurig al het geld aan hem betaald en heb altijd tijdig op zijn reacties gereageerd. Zodoende vind ik deze beoordeling onterecht.
Alvast vriendelijk bedankt
Edit: Ik wou verder nog toevoegen dat verkoper aan gaf het defect door ESD veroorzaakt te zijn. Ik had aangegeven dat het uitermate onwaarschijnlijk is dat dit door mij veroorzaakt is aangezien ik altijd een hele bulk intacte anti-statische zakjes bij me heb en ik thuis 2 polsbandjes gebruik. Mensen bij wie ik thuis geweest ben zullen zich dit van mij nog wel kunnen herinneren.
Ik heb me 1 keer afgemeld, en dat was om 15:37 wat ik niet bepaald laat in de avond zou noemen.
Ik quote even de gegeven feedback hier:
Gebruiker kwam de eerste keer niet op afspraak en liet dit pas aan het eind van de avond merken helaas. Maar kwam de dag erop als nog. Goed werkende upgrade set verkocht die vooraf getest is en nooit problemen heeft gegeven. Hij had zelf verpakking materiaal bij zich en zoeken naar een verpakking was dus niet nodig. De tere onderdelen werden iets wat onhandig in plastic gewikkeld en in een rugtag weg gewerkt.
Wat mij verbaast is dat er nadat ik een aantal vragen heb gestel over het mogelijke defect later via de mail er van mij verwacht word dat ik hierover verder communiceer als ik meld dat deze set compleet werkte voordat hij door de gebruiker uit elkaar is gehaald voor onderdelen. Wat mij nog meer verbaast is dat de gehele set niet meer zou werken omdat hij 1 dag er voor uit een werkende pc is gehaald die geupgrade is naar het HD tijdperk (INtel Core Due E6300), dit is onmogelijk lijkt mij!
Er word in de beoordeling gemeld dat er een poging gedaan is om dit af te handelen maar het is bij een ennkel bericht gebleven en heb hierna niks meer vernomen....Ik heb idd mijn ervaring als Dell technisian aangehaald omdat daar nooit gebruik word gemaakt van antist. en zolang je zelf "ontladen bent" er niet veel kan gebeuren maar in de reactie word gemeld dat ik geen antistatische zak gebruik maar een simpel PE tas is niet stasch genoeg om ontladig op een onderdeel te krijgen en zoals al gemeld heb ik daar verder niks meer mee van doen gehad.
Blijkbaar is de oorzaak dus al bekend en was het EDS...
kijk naar het aantal punten op tweakers van mede gebruikers en bedenk dan nog is of ik geen verstand heb van computers want daar lijkt jouw mening naar te doelen. Als er iets stuk gaat ga er dan gewoon mee om en ga niet meteen met een vinger wijzen of iemand uitmaken voor iets want daar kom je niet ver mee
Was de communicatie nu nog op gang was ik mischien geneigt om een deel terug te betalen omdat ik geen behoeft heb aan een slechte naam en niemand wil oplichten maar de matige communicatie en de aangeslagen toon samen met het feit dat dit een perfect werkende SET was van mijn buurman waar hij overgins veel geld voor heeft betaald houd het op.
Advertentie: AMD 3000+ Upgrade Set
Edit2: Hoe laat ik hier de DM thread zien? Ik doe dit nu voor het eerst
Edit3:Ik zal gelijk maar even aangeven wat de heikelpunten zijn van deze beoordeling:
Gebruiker kwam de eerste keer niet op afspraak en liet dit pas aan het eind van de avond merken helaas.
Ik meldde me om 15:37 af en kreeg 15:39 reactie dat dit ok was
De tere onderdelen werden iets wat onhandig in plastic gewikkeld en in een rugtag weg gewerkt.
Alleen de spontaan erbij gekochte harde schijf (die overigens geen deel van deze deal uit maakte) ging in een antistatisch zakje, vervolgens in een anti-statisch bubbelzakje en dan m'n rugzak in om stoten te voorkomen.
De rest ging in idem zakjes in een grote stevige boodschappentas.
Wat mij verbaast is dat er nadat ik een aantal vragen heb gestel over het mogelijke defect later via de mail er van mij verwacht word dat ik hierover verder communiceer als ik meld dat deze set compleet werkte voordat hij door de gebruiker uit elkaar is gehaald voor onderdelen. Wat mij nog meer verbaast is dat de gehele set niet meer zou werken omdat hij 1 dag er voor uit een werkende pc is gehaald die geupgrade is naar het HD tijdperk (INtel Core Due E6300), dit is onmogelijk lijkt mij!
Zijn advertentie was op vrijdag 29 juli 2011 16:59 geplaatst. Ik kwam het setje op vrijdag 5 augustus ophalen. 1 dag er voor kan dus niet, het heeft een week geduurd voor ik het setje in bezit had.
De processorkoeler moest er wel af gezien de dikke laag stof die zich onder de ventilator had opgeboewd. Dit schoonmaakwerk geschiedde nadat ik de processorkoeler van het setje had verwijderd. Het setje was in eerste instantie als complete set getest, daarna in onderdelen omdat er meteen problemen mee bleken te zijn. Ik ben toen verder gaan testen, elk onderdeel apart, aangezien dat -de- manier is om een defect onderdeel te diagnostiseren.
Het moederbord liep vast in het BIOS, ook met ander geheugen en het moederbord liet steeds maar een kwart of de helft van het geheugen zien.
Het geheugen was defect getest met behulp van memtest op een wel werkend moederbord en vervolgens is de werking van het moederbord met een andere reep geheugen met memtest getest om er zeker van te zijn dat de memtest errors door het door hem verkochte geheugen werd veroorzaakt.
Er word in de beoordeling gemeld dat er een poging gedaan is om dit af te handelen maar het is bij een ennkel bericht gebleven en heb hierna niks meer vernomen
Ik heb na zijn (tevens enige reactie) een uitgebreide reactie gegeven en al zijn vragen beantwoord. Daarop heeft hij nooit gereageerd. Het is dus precies omgekeerd.
Alle contact verliep per DM, m'n emailadres heeft verder niemand hier aangezien die vanaf m'n eerste aanmelding op tweakers weggevinkt is, en dat zal zo blijven.
Was de communicatie nu nog op gang was ik mischien geneigt om een deel terug te betalen omdat ik geen behoeft heb aan een slechte naam en niemand wil oplichten maar de matige communicatie en de aangeslagen toon samen met het feit dat dit een perfect werkende SET was van mijn buurman waar hij overgins veel geld voor heeft betaald houd het op.
Ik had aangeboden het setje terug te brengen, met teruggave van het door mij voor het setje betaalde geld. Voor mij zou de zaak dan gewoon afgedaan zijn, ik wil geen €25 kwijt zijn voor een setje dat niet naar behoren werkt.
Hij heeft 2 weken de tijd gehad om op mijn reactie te reageren waarop ik hem uiteindelijk de negatieve feedback gegeven heb. 2 weken lijkt me meer dan genoeg tijd om te reageren.
Mvg
[ Voor 94% gewijzigd door CafeFrappe op 23-08-2011 10:59 ]
Even ter aanvulling: http://tweakers.net/aanbod/rating/91972Verwijderd schreef op maandag 22 augustus 2011 @ 20:41:
Tweaker Sponz wil een PC van mij kopen, ik reageer dat het bod akkoord is, vervolgens krijg ik voor 2 dagen niets te horen. ik heb de pc dus maar aan iemand anders verkocht omdat ik geen gehoor krijg. vervoglens gaat meneer reageren. ik meldt hem dat de pc verkocht is... vervolgens krijg ik een negatieve feedback. ik vind dit geen manier van zaken doen.
ik vind dat deze negatieve feedback moet worden verwijderd, omdat 2 dagen toch ruim de tijd is om te reageren.
alvast bedankt
De feedback is, naast wellicht onterecht, ook nog eens onterecht op het verkeerde product gegeven:
De feedback gaat over een aangeboden PC niet over de XBox waar deze bij geplaatst is. Deze Xbox heb ik namelijk overgenomen van DHRPCGV.
Zo gaan mensen nog denken dat ik degene ben die volgens Sponz zijn product van hem weggekaapt heeft.
Verwijderd
ik heb het gemaildMicrokid schreef op dinsdag 23 augustus 2011 @ 08:21:
[...]
Gaarne even de correspondentie (mail/dm) naar mij mailen.
En een nieuwe:CLB schreef op dinsdag 16 augustus 2011 @ 11:10:
Kan deze beoordeling: http://tweakers.net/aanbod/rating/38294, worden weggehaald..
Heb nooit zaken met deze Tweaker gedaan namelijk en hem ook nooit gerate, ik ken 'm niet eens =)
Bij de laatsgegeven feedback aan mij gallery: CLB, door Tweakster 'usefull' is de aflevering niet ingevuld
en dat kan ze nu niet meer aanpassen... 'Ik kan mn sterren niet meer aanpassen' laat ze weten via DM.
Kan een moderator dat wel en zodoende de 5** voor de aflevering toevoegen.. Thanks
[ Voor 44% gewijzigd door CLB op 27-08-2011 14:29 ]
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Op 4 april 2011 had ik een deal gemaakt met een tweaker maar dat liep helaas mis.
Dus kreeg hij terecht (ook volgens de mod) een negatieve feedback, maar ook ik kreeg er ondertussen 1 onterecht.
Dat werd netjes door de mod opgelost
Maar daarna begon betreffende tweaker in het wilde weg nieuwe profielen aan te maken, om zo zijn negatieve feedback weg te krijgen en hij nam ook mijn icoon over.
Ook hier greep de mod in, waarvoor hulde, zie onderstaande mail van de mod (heb even de naam van de mod veranderd in zijn gebruikersnaam):
"Op 4 april 2011 20:11 schreef Microkid <microkid@tweakers.net> het volgende:
Hoi Stephan,
Ik heb alle negatieve reviews verwijderd. Het icoon kan ik niet verwijderen, echter zijn alle kloon accounts sinds gisteren gebant. Even kijken of hij nu wat rustiger wordt :-)
Met vriendelijke groet,
Tweakers.net
microkid
Frontpage Admin
Pricewatch Admin"
Nu wilde ik zaterdag zaken doen met een tweaker en toen kwam ik erachter dat het weer dezelfde betreffende tweaker was (zag het aan de naam in zijn profiel).
Hij heeft dus alweer een nieuw account aangemaakt, en wel op 4 juli 2011.
Toen ik hem ernaar vroeg (wilde tenslotte zaken doen, maar wilde zeker zijn dat het niet weer deze onbetrouwbare tweaker was) kreeg ik een bericht waar de katten geen brood van lusten en toen wist ik wederom genoeg.
Ik ben toen ook niet echt handig bezig geweest en heb hem toen een feedback gegeven waarin ik verwijs naar zijn oude profiel met de negatieve feedback.
Dit had ik uiteraard niet moeten doe (tja af en toe een beetje impulsief karakter
En uiteraard kreeg ik ook een negatieve feedback terug en een negatieve reactie op mijn profielpagina.
Ik heb toen als reactie hem nogmaals dmv van feedback duidelijk gemaakt, dat hij precies verder gaat zoals in het verleden.
Dit was uiteraard nog dommer van mij, want zo gaat het dadelijk uit de hand lopen.
Want ja ik heb ook weer een negatieve feedback erbij.
Beste mod kun je aub ingrijpen en de negatieve feedbacks verwijderen die ik hem heb gegeven en ook die wat hij bij mij heeft geplaatst en ook de reactie op mijn profielpagina?
Ik weet dat ik fout bezig was door hem een negatieve feedback te geven, tja dat impulsieve he......
Bij deze wil ik je dan ook op de hoogte brengen dat tweaker Doco1983 (gallery: Doco1983) wederom meerdere nieuwe profielen heeft aangemaakt, om zo zijn verdiende negatieve feedback te ontlopen.
Nieuwe profiel: gallery: Doco623185
Je hebt hier eerder op ingegrepen en profielen verwijderd, omdat meneer alle regels aan zijn laars lapt.
Ik hoop dat je nog weet waar het over gaat en wilt ingrijpen.
BVD.
[ Voor 0% gewijzigd door mistervis007 op 29-08-2011 16:18 . Reden: typo ]
Vragen ? Gooi eens een kwartje in de Google-o-Matic®-machine 2015 Corporate Edition (Nederlandse versie)
Prijs overeen gekomen.
Geprobeerd via collega te laten halen, niet gelukt.
(zie DM"s V&A reactie van de verkoper: Mitx htpc intel dual-core e6300/2gb ram/300 gb hdd op 28 april 2011, 20:07) (Weet niet of jullie deze kunnen inzien)
Zie dat er hogere biedingen via site waren, en vraag
---------------------------------------------------------------------------
Kan ik morgen langskomen.? rond 5 uur??
Zie berichten op de adv an 120 euro etc...
--------------------------------------------------------------------------------
Verzonden op dinsdag 03 mei 2011 09:16
--------------------------------------------------------------------------------
Wnoise92
--------------------------------------------------------------------------------
ja sorry, helaas heb ik aanzienelijk grotere bode gehad. dus helaas voor u neem ik die aan en niet die van U.
--------------------------------------------------------------------------
Gebruiker daarvoor een negatieve beoordeling gegeven..
Later is hij wel terug gekomen, maar daar heb ik niet op gereageerd..
En dan krijg ik onterecht een slechte beoordeling..
Zie hier":
Beoordeling door Wnoise92, vrijdag 13 mei 2011
Voldoet aan beschrijving: Score: 3 Communicatie: Score: 2 Aflevering: Op gegeven moment mailtjes ontyvangen dat hij pc wou kopen voor 60 euro. daarna tijdje nix van zich laten horen, dus pc naar iemand anderts laten gaan.
Meneer voelde zich dus achtergelaten maar is feitelijk ze eigen schuld
Advertentie: Mitx htpc intel dual-core e6300/2gb ram/300 gb hdd
Nil Volentibus Arduum
Verwijderd
Iemand die deze voor mij weg zou willen halen? Lijkt me nou niet echt relevant voor een aankoop.
[ Voor 122% gewijzigd door mistervis007 op 02-09-2011 20:49 ]
Vragen ? Gooi eens een kwartje in de Google-o-Matic®-machine 2015 Corporate Edition (Nederlandse versie)
De mod's zijn langeweest
Kan ook de reactie op mijn profielpagina nog verwijderd worden aub? (mistervis007)
Mijn dank is groot
Vragen ? Gooi eens een kwartje in de Google-o-Matic®-machine 2015 Corporate Edition (Nederlandse versie)
Verwijderd
Helaas nog steeds niets gehoord of gezien.Microkid schreef op dinsdag 23 augustus 2011 @ 08:21:
[...]
Gaarne even de correspondentie (mail/dm) naar mij mailen.
Hij vroeg mij wat ik voor het totaal zou willen hebben om tot een overeenkomst te komen. Hier ging ik zelf de fout in door de verkeerde prijs te noemen (140 euro). Hierop ging hij akkoord, wat officieel een deal is eigenlijk
Alleen kwam ik er achter dat ik een te lage prijs had gehanteerd. Daarop gaf ik aan dat ik een menselijke fout had gemaakt had met het rekenen. Totaalprijs had op 175 euro uit moeten komen namelijk.
Vervolgens deed hij een bod van 150 euro, maar mijn vraagprijs van 175 euro was daarmee niet voldaan.
Toen ik zei dat ik nog even wou wachten op verdere biedingen, noemde hij me onbetrouwbaar en hoefde ik zijn bod niet te noteren.
Goed, eerlijk is eerlijk. Ik heb een fout gemaakt. We hadden een overeenkomst (terwijl er binnen Tweakers nergens rechten aan kunnen worden ontleend (veiling bijvoorbeeld)) Maar goed, we zijn allemaal mensen en het had best op een betere manier opgelost kunnen worden dan gelijk een 1ster beoordeling te geven.
Ik heb de eer aan mezelf gehouden, en dit niet terug gedaan. Maar wel het verzoek om de moderatie te verwijderen.
gallery: YaaD
[ Voor 3% gewijzigd door YaaD op 03-09-2011 21:14 ]
bl44t
Vervolgens doe ik je een nieuw bod voor alle items, en sluit jeje mail af met: ik hoef ze nu toch niet te verkopen ik wacht wel op anderen. Dat maakt je, gezien het bovenstaande, naar mijn mening onbetrouwbaar. Vandaar de beoordeling. We hadden een deal, maar dat is geëindigd doordat je niet afleverde. Verzoek is dus dat deze beoordeling blijft staan.
Zoals ik je al meerdere malen in de mail heb proberen duidelijk te maken is dat ik een fout heb gemaakt. Kerel, get over it.DjCoke schreef op zaterdag 03 september 2011 @ 21:28:
Ik snap best dat het ongewelvallig is deze beoordeling, maar je hebt een aanbod gedaan en die werd geaccepteerd. Het aanvaarden van een aanbod brengt een overeenkomst tot stand. Dat je daarna ook nog geïrriteerd reageert als ik vervolgens maar twee items wil, vanwege het eenzijdig heropenen van de deal tegen een andere prijs, stootte mij tegen het verkeerde been.
Vervolgens doe ik je een nieuw bod voor alle items, en sluit jeje mail af met: ik hoef ze nu toch niet te verkopen ik wacht wel op anderen. Dat maakt je, gezien het bovenstaande, naar mijn mening onbetrouwbaar. Vandaar de beoordeling. We hadden een deal, maar dat is geëindigd doordat je niet afleverde. Verzoek is dus dat deze beoordeling blijft staan.
Ho ho, je overdrijft nu mijn reactie. Wat ik gezegd heb zal ik even citeren
De manier waarop jij het vernoemt is alsof ik heel bot heb gereageerd. Dat is dus niet het geval.Bedankt voor je bod, maar dan wacht ik nog even op andere kandidaten. Heb nog 2 maanden de tijd om het te verkopen
Ik heb misschien niet afgeleverd, maar jij hebt toch ook nog niet betaald? Dus er is op geen enkele schade jegens jou berokkend. Ik zie hierin geen enkele irritatie, behalve dat ik zeg dat ik nog even wil wachten omdat het geen haast heeft. Dat het jou tegen je verkeerde been stoot, kan natuurlijk gebeuren en is misschien vervelend.
Je hoeft het niet eens te zijn met mijn manier van verwerken van mijn fouten. Wellicht niet geheel correct, maar ik probeer met mijn beste weten te reageren. Ik bied je toch mijn excuses aan? We zijn beide consumenten, en geen professionele bedrijven. Moet je elkaar direct zo vastpinnen op gemaakte fouten?
Overigens is je beoordeling gelijk in het negatieve getrokken. Ik heb netjes gecommuniceerd, reageer tijdig, van aflevering is geen sprake en mijn advertentie voldoet verder aan de vereisten. Je had me dus sowieso alleen op communicatie kunnen beoordelen, dat dat wellicht onduidelijk en niet helder is geweest.
Dus nog steeds het verzoek om de beoordeling dan wel te verwijderen of 2 slechte sterren weg te halen.
Edit: Ik lees net in voorgaande bladzijdes, dat een beoordeling niet van toepassing is, als er geen transactie heeft plaats gevonden. Alleen al daarop gebaseerd moet de beoordeling worden verwijdert
zie ook :
Als er geen koop is kan er helaas ook geen beoordeling gegeven worden over de afhandeling van de koop enz (denk aan verzending, betaling enz enz). Beoordelen van mailwisseling e.d. heeft dan weinig zin, aangezien we juist een beoordeling willen zien van het hele proces, dus vanaf mailwisseling tot aan feitelijke overdracht. Het heeft ook weinig zin om personen te gaan beoordelen op mailwisseling, aangezien niet iedereen even snel op zijn mail reageert. In dergelijke gevallen zou dat uitdraaien op een lagere beoordeling, wat natuurlijk niet fair zou zijn.
[ Voor 14% gewijzigd door YaaD op 05-09-2011 16:25 . Reden: stukje toegevoegd over transactie ]
bl44t
Dus er is geen grond om de beoordeling in zijn geheel te verwijderen. Ik refereer me dan ook aan de moderator hoe hiermee wordt omgegaan.Verwijderd schreef op maandag 23 april 2007 @ 15:55:
Hoewel er regelmatig gerefereerd wordt aan afgeronde transactie, is het net zoals bij de Shop Survey dat ook een serieuze, concrete poging tot transactie voldoende bodem kan bieden. Hier was initieel sprake van een overeenkomst, waarbij het eenzijdig opzeggen van die overeenkomst voor afronding zorgde, ook al is die niet eindigend in een uitwisseling van goederen.
Ik vind wel, en daar blijf ik bij, dat je ook als consument een overeenkomst bent aangegaan die je niet nakomt.
Dat gaat niet meer op sinds de overgang naar V&A 3.0, vanaf dat moment wordt het toegestaan om te beoordelen op communicatie ook al heeft er geen transactie plaatsgevonden. Informatie daarover is in dit topic ook terug te vinden.YaaD schreef op maandag 05 september 2011 @ 14:29:
[...]
Edit: Ik lees net in voorgaande bladzijdes, dat een beoordeling niet van toepassing is, als er geen transactie heeft plaats gevonden. Alleen al daarop gebaseerd moet de beoordeling worden verwijdert
Edit: vanaf hier ongeveer; hardware-lover in "\[V&A Feedback] Meldpunt foute beoordelingen"
[ Voor 10% gewijzigd door hardware-lover op 05-09-2011 18:53 ]
Testing, one, two ...
Ben ik ook wel met je eens, ik zeg ook nergens dat ik dat niet met je eens ben. Alleen om dan gelijk zo te straffen omdat er een fout is gemaakt, is misschien iets om een bedrijf daar gelijk op vast te pinnen.DjCoke schreef op maandag 05 september 2011 @ 18:35:
Tjah, ik denk in al fairness dat de beoordeling wellicht met de aantal sterren aangepast moet worden. Wellicht heb ik te zwaar gereageerd. Echter:
[...]
Dus er is geen grond om de beoordeling in zijn geheel te verwijderen. Ik refereer me dan ook aan de moderator hoe hiermee wordt omgegaan.
Ik vind wel, en daar blijf ik bij, dat je ook als consument een overeenkomst bent aangegaan die je niet nakomt.
Als consumenten onder elkaar, lijkt het me wat overtrokken. Als jij in een dergelijke situatie had gezeten, had je wellicht ook wat begrip gewild
Oke, duidelijk. Alleen in de FAQ kon ik er niets over terug vinden. Ik zag een pagina terug die opmerking van Microkid, dus ging er voor het gemak even van uit dat het nog van toepassing was. Bedankt voor de opmerking.Dat gaat niet meer op sinds de overgang naar V&A 3.0, vanaf dat moment wordt het toegestaan om te beoordelen op communicatie ook al heeft er geen transactie plaatsgevonden. Informatie daarover is in dit topic ook terug te vinden.
Goed, ik wil er verder geen woorden meer aan vuil maken. Ik laat het nu aan de mods over wat het gaat worden. Het is nooit mijn bedoeling geweest om mensen te irriteren en of dwars te zitten mbt kopen van mijn goederen. Ik hoop dat de andere 80 mensen die mij positief hebben beoordeelt ook wat laten zien
bl44t
Zou een moderator deze beoordeling kunnen verwijderen? Na een miscommunicatie is er door mij een verkeerde beoordeling geplaatst. De miscommunicatie is mijn kant omdat ik deze persoon verkeerd begrepen heb vanwege de communicatie per email/DM.
Alvast bedankt!
Verwijderd
Helaas nog steeds niets gehoord of gezien.Microkid schreef op dinsdag 23 augustus 2011 @ 08:21:
[...]
Gaarne even de correspondentie (mail/dm) naar mij mailen.
Citaat;
"Ik blijf erbij dat het grootste probleem van veilingen op tweakers de mensen zijn die het hoogste bod hebben en het dan "vergeten zijn". Kwade wil of niet, dat is hier niet het probleem - het gaat erom dat het systeem hierdoor niet werkt.
Daarom een klein minpunt voor communicatie. Ik zal dit bij iedere user overigens doen die een veiling wint maar niet doorzet. Is geen punt persoonlijk aan, maar is voor verkopers moeite- en tijdsverspilling."
Testing, one, two ...
Gebruiker stelt onredelijke eisen mbt reageren binnen een bepaalde tijd (2uur) en geeft daarvoor een 2 beoordeling.
Dergelijke termijnen zijn natuurlijk absurd, en al helemaal om te beoordelen, en vervolgens de spullen aan een ander te verkopen. En dan ook nog mekkeren dat ie niet snel genoeg reageert..
V&A 3.0 met beoordeling mogelijkheden, zonder daadwerkelijke verkoop is misschien niet zo wijs
Beoordelingen zo lijken wel het Wilde Westen
bl44t
Ik had de telefoon aan een ander verkocht, en ik had hier al het recht op. Ik had gebruiker ''Operations007'' vertelt dat ik de telefoon zou reserveren, onder de voorwaarde dat er geen hoger bod kwam. Nu bleek het laatste het geval, en ik had hem daarvan op de hoogte gebracht. Hij was blijkbaar ontevreden (begrijpelijk, maar zaken zijn zaken) en gaf daarna een lage beoordeling.
Ik heb de bijbehorende berichten/emails nog voor bewijs. Alvast bedankt!
User zijn eerste zin: Meneer geeft mij een onterechte slechte beoordeling. Kan hij er ook 1 terug verwachten.
Zegt eigenlijk al genoeg, jong en volatiel. User heeft nooit gezegd dat dat "hem te lang duurde" - hij zegt letterlijk "ik heb 35 euro geboden, daarvoor wil ik de cpu graag kopen", ik zei dat ik netjes de veiling af wilde wachten (einde dit gesprek, niets "ik heb laten weten dat dit te lang duurde", zero).
User wint de veiling en ik nam een uur na aflopen van de veiling contact op (bewijs in DM). Niets. 2 dagen later, weer een poging vanuit mij, waarop deze reactie: "De veiling is lang geleden, dus laat maar hangen". Die 2 dagen waren het weekend ... lang joh
Daarnaast beoordeel ik de gebruiker (correct) alleen op zijn communicatie (er heeft immers geen transactie plaatsgevonden), hij slingert er gewoon drie rode sterren in. Puur een stukje boze reactie omdat hij de ware feedback niet goed kan verdragen. Bij dergelijk slechte communicatie moet je op de blaren zitten.
Gaarne naar te kijken - check gerust mijn DM's.
[ Voor 7% gewijzigd door Cassius op 15-09-2011 13:44 ]
De meeste mensen deugen!
Ik wil graag een beoordeling laten verwijderen.
Ik heb hier iets verkeerds gedaan.
ten eerste heb ik de verkeerde advertentie eraan gekoppeld en ten tweede zou ik graag mijn beoordeling willen aanpassen. Ik ben te snel geweest met mijn oordeel en wil graag nog even wachten.
m.v.g. Thom van Oijen
Dit slaat nergens op. Ik vroeg wat hij ervoor wou hebben, hij zei 25 euro.
Dat vond ik te veel want zo'n reepje heb je al vanaf 16 euro, dus deed hem een bod van 12 euro inc verzenden.
Toen vond meneer maar dat ik voor die 4 euro een nieuwe moest gaan halen.
Ten eerste vind ik dat onbeschoft, en ten tweede gaat 2ehand handel natuurlijk niet werken als je alles boven de nieuwprijs wilt verkopen.
Gaarne te verwijderen, bedankt!
Edit; zijn beoordeling is ook aan de verkeerde advertentie gelinkt.
Edit2; Hij zegt ook dat het geheugen in de winkel 4 euro duurder was? Er klopt weer eens helemaal niks van.
[ Voor 15% gewijzigd door j0ren op 19-09-2011 07:08 ]
Kobus71 geeft mij een slechte beoordeling puur omdat het volgens hem te lang duurde ( zoals ook in zijn reactie staat echter is het aantoonbaar dat het pakketje gewoon op de bus is gedaan maar dat postnl er erg lang over deed :
Hier is het bewijs. http://i.imgur.com/ay3IO.jpg
Gaarne reactie laten verwijderen, bij voorbaat dank !
mvg
SB
"Allow me to shatter your delusions of grandeur."
http://tweakers.net/aanbod/rating/94183
Computers maken fouten, maar om er een puinhoop van te maken heb je mensen nodig.
Dat is niet echt lang onderweg geweest, dat is de normale doorlooptijd bij pakketten die op zaterdag worden afgeleverd. Die blijven liggen op het innamepunt tot maandag en gaan daarna pas het TNT-pakket afleverproces in. Er is in dit geval één dag extra vertraging ontstaan. Hij had het pakket op zijn vroegst op dinsdag 6 september kunnen ontvangen, dat is nu één dagje later geworden.ShadowBumble schreef op maandag 19 september 2011 @ 10:32:
gallery: ShadowBumble
Kobus71 geeft mij een slechte beoordeling puur omdat het volgens hem te lang duurde ( zoals ook in zijn reactie staat echter is het aantoonbaar dat het pakketje gewoon op de bus is gedaan maar dat postnl er erg lang over deed :
Hier is het bewijs. http://i.imgur.com/ay3IO.jpg
Gaarne reactie laten verwijderen, bij voorbaat dank !
mvg
SB
De koper heeft het in zijn reactie over een week, dus blijkbaar verwachte deze dat je het pakket vanaf 30 augustus al had kunnen versturen?
[ Voor 7% gewijzigd door hardware-lover op 21-09-2011 14:00 ]
Testing, one, two ...
Nope geld is pas op 2 September bijgeschreven, op mijn rekening. ( Overigens kan ik hiervoor ook een screenshot maken maar die gaat dan direct richting mods eventueel i.v.m. NAW gegevens and shizzle )hardware-lover schreef op woensdag 21 september 2011 @ 13:55:
[...]
Dat is niet echt lang onderweg geweest, dat is de normale doorlooptijd bij pakketten die op zaterdag worden afgeleverd. Die blijven liggen op het innamepunt tot maandag en gaan daarna pas het TNT-pakket afleverproces in. Er is in dit geval één dag extra vertraging ontstaan. Hij had het pakket op zijn vroegst op dinsdag 6 september kunnen ontvangen, dat is nu één dagje later geworden.
De koper heeft het in zijn reactie over een week, dus blijkbaar verwachte deze dat je het pakket vanaf 30 augustus al had kunnen versturen?
"Allow me to shatter your delusions of grandeur."
gallery: MartijnAbel
zijn communicatie is niet goed geweest, terwijl dat vanaf mijn kant wel zo is.
mocht er DM gebeuren overlegt moeten worden, dan hoor ik dat wel!
Verwijderd
Helaas nog steeds niets gehoord of gezien.Microkid schreef op dinsdag 23 augustus 2011 @ 08:21:
[...]
Gaarne even de correspondentie (mail/dm) naar mij mailen.
"Allow me to shatter your delusions of grandeur."
gallery: INF3RN040
op 30 september 22.50 stuur ik en DM dat ik akkoord ben ,en wacht op zijn gegevens
op 1 oktober om 07:52 stuurt hij en DM met zijn bankgegevens .
na 10u 17:58 stuurt hij nog en DM dat hij het aan iemand anders heeft verkocht omdat ik niet reageerde .
terwijl ik deze 2 laatste berichten na 18u lees (ik werk za tot 17u)
ik stuur en negatieve feedback ,hij stuurt en ontrechte terug.
kan iemand mij helpen , alvast bedankt.
[ Voor 7% gewijzigd door INF3RN040 op 01-10-2011 21:44 ]
gallery: Vinnie
Vooral met de vele reacties die ik had gehad over het product ga ik echt niet elke persoon terugmailen dat het verkocht is... ik had ook gezegd dat ik bericht zou geven als het met een ander niet doorgaat.
Sowieso vraag ik me af of een non-verkoop beoordeling mag, maar dat kon ik zo snel niet in de FAQ terugvinden.
C:\>_
een non-verkoop beoordeling mag zeker, als je communicatie niet goed is, dus ik denk dat de beoordelingen in dit geval ook terecht zijnVinnie schreef op maandag 03 oktober 2011 @ 01:05:
Het is dat met de veel sterren het niet is opgevallen, maar het lijkt me niet de bedoeling dat er, vooral, zo zwaar is getild aan de laatste twee 'beoordelingen' met 1 ster.
gallery: Vinnie
Vooral met de vele reacties die ik had gehad over het product ga ik echt niet elke persoon terugmailen dat het verkocht is... ik had ook gezegd dat ik bericht zou geven als het met een ander niet doorgaat.
Sowieso vraag ik me af of een non-verkoop beoordeling mag, maar dat kon ik zo snel niet in de FAQ terugvinden.
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Moest op de HD3450 ipv de HD4890
Deze gaf aan geinteresseerd te zijn in mijn product.
Netjes aangegeven dat iemand voor haar al interesse had, ik zou polsen of de interesse van de 'voorganger' echt was.
Mevrouw stuurt mij een bericht terug dat ze zegt heel geinteresseerd te zijn.. (5 oktober)
Het lijkt naar mij inziens normaal om het even af te wachten of de 1ste persoon die zich bij mij gemeld heeft een kans te geven.
Mevrouw hoort 1 dag niets van mij, en gelijk krijg ik een negatieve feedback met een heel verhaal wat voor 95% niet klopt.
Ze had mij gebeld, heb ik niet gezien, ze had m'n voicemail kunnen inspreken of mij gewoon nog een bericht sturen op t.net dat ze snel uitsluitsel wilt hebben. (Als ze bijv. een andere macbook op het oog heeft)
User in kwestie: Bi-zonder
na zijn email dat "het verzonden was", het scherm kwam ook niet binnen. Vandaar
mijn feedback:
Voldoet aan beschrijving -
Communicatie *
Aflevering *
Uiteindelijk heb ik het scherm na 4 dagen langer ontvangen. Zonder berichtgeving van zijn kant.
Graag zou ik de beoordeling als volgt aanpassen:
Voldoet aan beschrijving *****
Commmunicatie **
Aflevering ***
profiel Alexbrz: gallery: Alexbrz
[ Voor 32% gewijzigd door zeef op 08-10-2011 15:13 ]
Verwijderd
Verwijderd
zouden jullie mijn laatste (negatieve) V&A Beoordeling bij Cor453 willen verwijderen? Dit is immers ondertussen opgelost.
Alvast bedankt en doe rustig aan
Gisteren heb ik in mijn ogen een onterechte feedback gekregen van een verkoper. Hij heeft ook sterren gegeven voor voldoet aan originele beschrijving en aflevering terwijl in mijn ogen dat alleen opgaat voor de koper om als feedback te geven. zie gallery: icecoolsniper
Dit is gekomen nadat ik ontevreden was over de aankoop van zijn producten. Communicatie ging stroef (hij claimde een ongeluk gehad te hebben, dat kan gebeuren), product kwam pas na twee weken binnen doordat de verkoper een verkeerd adres op het pakje had gezet en bovendien was de boel slecht ingepakt: de modules lagen in een beetje wc papier gewikkeld door de doos te stuiteren. Kortom in mijn ogen dus een slechte deal/verkoper.
Gisteren kreeg ik een DM van de verkoper met de titel "erg jammer" waarin hij zei dat hij het erg belachelijk vond dat ik hem zo beoordeelde terwijl zijn andere feedbacks gewoon goed waren. Vervolgens zei hij dat hij ook feedback voor mij had. Dat is de feedback van bovenstaande link.
Alle DM's heb ik beschikbaar voor jullie. Graag hoor ik of jullie dit voor mij kunnen oplossen.
Edit: de verkoper beschuldigd mij nu ook dat het adres wat ik op heb gegeven niet juist is. Omdat ik echter veel handel kopieer en plak ik dat uit een documentje (dat scheelt typen). Ik heb nog eens in de DM wisseling gekeken en het adres wat daar stond was gewoon het juiste.
Ook werd er geroepen dat ik de modules goedkoop had kunnen kopen en ik daarom maar niet moest zeuren. Een goedkope prijs bedingen is in mijn ogen geen reden om slechte service te geven
[ Voor 16% gewijzigd door icecoolsniper op 10-10-2011 12:08 ]
Ik heb van TheDutchBeast [Verwijderde gebruiker] een defect moederbord overgenomen;
V&A aangeboden: Asus P5N-E SLI defect
Van dit bord zouden alleen 5 socket pinnen verbogen zijn en voor de rest zou het bord in orde zijn, zie de advertentie tekst;
Hallo medetweakers,
Ik had hier een bord wat goed werkte totdat ik de processor verkeerd monteerde.
Nu zijn er een stuk of 4 a 5 pinnetjes lichtelijk omgebogen.
Is vast wel werkend te maken, maar op dit moment status onbekend.
Met I/O shield en rood dual videocard clipje.
Bieden vanaf 1 euro, mag weg t.e.a.b. moet er vanaf!
Mvg,
Dave
Dit is echter dus niet het geval.
Het bord ziet eruit alsof er een olifant op heeft staan te dansen.
1. Er zat een stuk foam op de bovenkant van het mobo, het foam was met ducktape over het moederbord heen geplakt, dus zo over de onderkant van het mobo, over de solderingen heen!
Deze tweaker realiseert zich niet dat je daarmee alle soldeerverbindingen kapot mee kunt trekken als ik dat los maak, waardoor het moederbord niet meer werkt.
http://imageshack.us/photo/my-images/17/img0421bo.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/511/img0416q.jpg/
2. Er is een hoek van de printplaat afgebroken/omgebogen, waardoor de soldeerverbindingen in de printplaat (de layers) waarschijnlijk gebroken zijn, waardoor er bepaalde functies van het mobo zeer waarschijnlijk niet meer werken.
http://imageshack.us/photo/my-images/829/img0429mx.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/823/img0418tu.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/411/img0428tr.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/850/img0427ab.jpg/
3. De southbridge koeler zit los, er ontbreekt een pin, die zit ook niet in de verpakking.
Daardoor is de koeler gaan schuiven en heeft die 1 elco omgedrukt, zelfs zo ver omgedrukt waardoor deze waarschijnlijk beschadigd is, het pootje zal wel afgebroken zijn.
Ook zal de southbridge chip zeer waarschijnlijk beschadigd/niet meer vlak zijn, door het bewegen/schuren van de koeler.
http://imageshack.us/photo/my-images/42/img0425xa.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/189/img0424dm.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/94/img0422od.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/5/img0420qm.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/832/img0419hu.jpg/
Dit alles is onacepptabel voor mij!
Ik kocht een moederbord met alleen maar 4 a 5 lichtelijk verbogen socketpinnen, niet een bord waar een olifant op heeft staan dansen!!!
Ik heb dan ook geprobeerd om meerdere malen via mail en DM contact met hem op te nemen (ondertussen zeker al 12 mails/DM's), maar meneer reageert niet meer.
Ik heb hem dan ook medegedeeld dat ik mijn geld (€17,75) terug wil, omdat het bord niet aan de beschijrving voldeed.
Maar ik kreeg maar geen reactie.
Ten slotte heb ik geprobeerd om via een reactie op 1 van zijn ad's in contact te komen.
Hierop kreeg ik de volgende reactie's terug:
Ah het gaat over het defecte moederbord wat je van me kocht, dat al defect in de advertentie stond. Als iets defect is, is iets defect(logica) verwacht dan geen nieuw product want... Het is defect. Kwa verzending zou je contact op moeten nemen met tnt hun hebben met de doos gegooid waardoor het defecte product dubbel defect is geraakt, als het goed is is hij verzekerd verzonden, dus verzekerd tot 500 euro. Dus contacteer hun even. Als conclusie zou ik zeggen, je kocht iets defects, dan is het vanzelfsprekend defect. Over de verzending ga ik niet, maar tnt
Ik hoop dat je het snapt.
Voor verd
ere uitleg even mailen en niet de ads volknallen
Mvg
Dave
Dus schreef ik het volgende terug:
Oh en die ducktape over het mobo geplakt heeft TNT zeker ook gedaan???
En die loszittende southbridge koeler, waarvan de pin niet in de verpakking zat, heeft TNT zeker ook gedaan???
Nee Dave, dat was jij, dat bord was al zo toen jij het verzond, jij wist dit van te voren al.
Dat was niet hoe jij het bord hebt verkocht.
In je ad stond dat er alleen 4 à 5 Socket pinnen verbogen waren en dat het bord voor de rest in orde was.
Het enigste wat tijdens het verzenden gebeurt kan zijn, is de afgebroken/omgebogen hoek van het mobo.
Maar ook dat is niet de schuld van TNT maar ook van jou!
Jij stuurt het mobo in een veel te slappe doos op, die geen enkele steun en bescherming biedt aan het mobo (was het slappe omhulsel van een videokaart doos, zonder de stevige binnendoos, die daar bij hoort).
En uiteraard weet ik dat ik het bord defect heb gekocht, maar dan wel alleen maar met verbogen Socket pinnen, meer niet.
Was het bord zo als je het me volgens de ad verkocht had en ik had het niet werkend gekregen dan had ik pech gehad en dat ook geaccepteerd en dan trof jou ook geen enkele blaam.
Maar ik kan het mobo niet eens testen omdat ik de ducktape, die jij over de print heen hebt geplakt, er niet af kan halen, omdat ik anders waarschijnlijk nog meer sloop.
Het is gewoon schandalig dat jij alle verantwoordelijkheid afschuift naar TNT.
TNT valt niets te verwijten, jou treft alle blam.
Jij moet dit oplossen, niet TNT.
Dit heb ik nog nooit meegemaakt.
En dan vraag je me nu om het verder af te handelen via de mail.
Waarom? Daar reageer je toch nooit op!
Heb je 8 mails gestuurd en 6 DM's, waarvan de eerste al 10 dagen geleden en ik krijg geen enkele reactie, terwijl ik wel een ontvangst en lees bevestiging terug krijg.
Openbaar is blijkbaar de enigste manier om met jou te communiceren.
Ik doe dit liever ook niet bij een ad, maar jij laat mij geen andere optie.
Ik zou zeggen los het op en je bent van me af!
Doe maar eens een suggestie en wie weet komen we er wel uit.
Lijkt me toch nog heel schappelijk van mij.
Uiteraard kwam er een reactie terug:
Volgens mij heeft u niet alleen een probleem met te veel tijd over hebben maar ook met lezen. Vanaf nu via mail of ik haal er een admin bij, de comments hebben niets te maken met deze ad en je trekt valse conclusies
Dus stuurde ik het volgende:
Dan reageer maar op mijn mails.
Ben benieuwd, verbaas mij eens!
Dan geef ik je nu nog 1 kans om het op te lossen
Nog steeds sta ik open voor een oplossing, wat ik hem ook laat blijken.
Maar er kwam dus, zoals altijd, geen reactie op de mail.
Dus nogmaals een mail en DM gestuurd, maar dave reageert gewoon niet!
Ondertussen kwam er op de ad support binnen van een mede tweaker, die rechten studeert.
Hij schreef:
Volgens mij komt het risico van beschadiging bij bezorging voor rekening van de verkoper.
Het risico van beschadiging verschuift van verkoper naar koper bij aflevering van de zaak. Dus vóór de aflevering komt dit risico voor rekening van de verkoper.
(ook in het geval van vervoer door een door de verkoper aangewezen vervoerder).
Of dit vervoer verzekerd is geweest doet verder als argument tegen de koper denk ik niet ter zake aangezien de verkoper zich dan op deze verzekering zou kunnen beroepen?
Als de schade door de verkoper dermate duidelijk is gespecificeerd. (5 verbogen socket pinnen) dan is er weinig ruimte voor de verkoper om zich te beroepen op een eventuele onderzoeksplicht van de koper, deze heeft daar immers aan voldaan door gerichte vragen te stellen over de staat en de eventuele schade van het moederbord.
Met andere woorden, het product beantwoord niet aan de wensen van de koper, hij kan de verkoper vragen om alsnog een product te leveren dat wel aan de afgesproken overeenkomst voldoet. Als deze dit weigert kan de koper de overeenkomst rechtsgeldig ontbinden.
(Of mijn betoog 100% klopt weet ik niet, ben een rechten student dus een garantie kan ik niet bieden, correct me if im wrong!).
Even in niet rijdende rechter taal: Los dit gewoon op een volwassen manier op. Als er geen deugdelijke vervanging of geld terug komt: is de slechte beoordeling in mijn ogen meer dan terecht.
Verkoper: Dit is de kans voor jou om die slechte beoordeling in een goede/neutrale om te zetten, uiteindelijk zul je er door dat kleine bedrag terug te storten en het mobo terug te nemen meer mee winnen dan de slechte beoordeling te laten staan.
20- euro is overigens niet echt rechtszaak waardig. lol (maar niet onmogelijk).
Nadat Dave dit had gelezen, heeft hij de ad snel op verkocht gezet, zodat niemand dit kan lezen.
En van Dave heb ik tot vanmiddag niets meer vernomen.
Vanmiddag kreeg ik 2 negatieve beoordelingen van Dave, die onterecht zijn en ook nog eens 2 voor 1 advertentie.
Ook heeft hij bij beide beoordelingen mij beoordeeld op beschrijving en aflevering, terwijl ik de koper was.
Dit is al helemaal niet toegestaan volgens de faq.
Ik wil dan ook bij deze laten weten dat ik ben opgelicht door TheDutchBeast!
Hij verkoopt spullen die niet voldoen aan de beschrijving en reageert vervolgens niet meer.
Ook wil ik vragen of de onterechte negatieve beoordelingen bij mij verwijderd kunnen worden.
BVD.
Vragen ? Gooi eens een kwartje in de Google-o-Matic®-machine 2015 Corporate Edition (Nederlandse versie)
ik snap je frustratie, maar ga dan niet ook als een klein kind een stuk of 7 negatieve beoordelingen geven bij hem in de gallery.mistervis007 schreef op dinsdag 11 oktober 2011 @ 19:06:
Beste modjes,
Ik heb van TheDutchBeast [Verwijderde gebruiker] een defect moederbord overgenomen;
V&A aangeboden: Asus P5N-E SLI defect
Van dit bord zouden alleen 5 socket pinnen verbogen zijn en voor de rest zou het bord in orde zijn, zie de advertentie tekst;
Hallo medetweakers,
Ik had hier een bord wat goed werkte totdat ik de processor verkeerd monteerde.
Nu zijn er een stuk of 4 a 5 pinnetjes lichtelijk omgebogen.
Is vast wel werkend te maken, maar op dit moment status onbekend.
Met I/O shield en rood dual videocard clipje.
Bieden vanaf 1 euro, mag weg t.e.a.b. moet er vanaf!
Mvg,
Dave
Dit is echter dus niet het geval.
Het bord ziet eruit alsof er een olifant op heeft staan te dansen.
1. Er zat een stuk foam op de bovenkant van het mobo, het foam was met ducktape over het moederbord heen geplakt, dus zo over de onderkant van het mobo, over de solderingen heen!
Deze tweaker realiseert zich niet dat je daarmee alle soldeerverbindingen kapot mee kunt trekken als ik dat los maak, waardoor het moederbord niet meer werkt.
http://imageshack.us/photo/my-images/17/img0421bo.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/511/img0416q.jpg/
2. Er is een hoek van de printplaat afgebroken/omgebogen, waardoor de soldeerverbindingen in de printplaat (de layers) waarschijnlijk gebroken zijn, waardoor er bepaalde functies van het mobo zeer waarschijnlijk niet meer werken.
http://imageshack.us/photo/my-images/829/img0429mx.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/823/img0418tu.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/411/img0428tr.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/850/img0427ab.jpg/
3. De southbridge koeler zit los, er ontbreekt een pin, die zit ook niet in de verpakking.
Daardoor is de koeler gaan schuiven en heeft die 1 elco omgedrukt, zelfs zo ver omgedrukt waardoor deze waarschijnlijk beschadigd is, het pootje zal wel afgebroken zijn.
Ook zal de southbridge chip zeer waarschijnlijk beschadigd/niet meer vlak zijn, door het bewegen/schuren van de koeler.
http://imageshack.us/photo/my-images/42/img0425xa.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/189/img0424dm.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/94/img0422od.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/5/img0420qm.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/832/img0419hu.jpg/
Dit alles is onacepptabel voor mij!
Ik kocht een moederbord met alleen maar 4 a 5 lichtelijk verbogen socketpinnen, niet een bord waar een olifant op heeft staan dansen!!!
Ik heb dan ook geprobeerd om meerdere malen via mail en DM contact met hem op te nemen (ondertussen zeker al 12 mails/DM's), maar meneer reageert niet meer.
Ik heb hem dan ook medegedeeld dat ik mijn geld (€17,75) terug wil, omdat het bord niet aan de beschijrving voldeed.
Maar ik kreeg maar geen reactie.
Ten slotte heb ik geprobeerd om via een reactie op 1 van zijn ad's in contact te komen.
Hierop kreeg ik de volgende reactie's terug:
Ah het gaat over het defecte moederbord wat je van me kocht, dat al defect in de advertentie stond. Als iets defect is, is iets defect(logica) verwacht dan geen nieuw product want... Het is defect. Kwa verzending zou je contact op moeten nemen met tnt hun hebben met de doos gegooid waardoor het defecte product dubbel defect is geraakt, als het goed is is hij verzekerd verzonden, dus verzekerd tot 500 euro. Dus contacteer hun even. Als conclusie zou ik zeggen, je kocht iets defects, dan is het vanzelfsprekend defect. Over de verzending ga ik niet, maar tnt
Ik hoop dat je het snapt.
Voor verd
ere uitleg even mailen en niet de ads volknallen
Mvg
Dave
Dus schreef ik het volgende terug:
Oh en die ducktape over het mobo geplakt heeft TNT zeker ook gedaan???
En die loszittende southbridge koeler, waarvan de pin niet in de verpakking zat, heeft TNT zeker ook gedaan???
Nee Dave, dat was jij, dat bord was al zo toen jij het verzond, jij wist dit van te voren al.
Dat was niet hoe jij het bord hebt verkocht.
In je ad stond dat er alleen 4 à 5 Socket pinnen verbogen waren en dat het bord voor de rest in orde was.
Het enigste wat tijdens het verzenden gebeurt kan zijn, is de afgebroken/omgebogen hoek van het mobo.
Maar ook dat is niet de schuld van TNT maar ook van jou!
Jij stuurt het mobo in een veel te slappe doos op, die geen enkele steun en bescherming biedt aan het mobo (was het slappe omhulsel van een videokaart doos, zonder de stevige binnendoos, die daar bij hoort).
En uiteraard weet ik dat ik het bord defect heb gekocht, maar dan wel alleen maar met verbogen Socket pinnen, meer niet.
Was het bord zo als je het me volgens de ad verkocht had en ik had het niet werkend gekregen dan had ik pech gehad en dat ook geaccepteerd en dan trof jou ook geen enkele blaam.
Maar ik kan het mobo niet eens testen omdat ik de ducktape, die jij over de print heen hebt geplakt, er niet af kan halen, omdat ik anders waarschijnlijk nog meer sloop.
Het is gewoon schandalig dat jij alle verantwoordelijkheid afschuift naar TNT.
TNT valt niets te verwijten, jou treft alle blam.
Jij moet dit oplossen, niet TNT.
Dit heb ik nog nooit meegemaakt.
En dan vraag je me nu om het verder af te handelen via de mail.
Waarom? Daar reageer je toch nooit op!
Heb je 8 mails gestuurd en 6 DM's, waarvan de eerste al 10 dagen geleden en ik krijg geen enkele reactie, terwijl ik wel een ontvangst en lees bevestiging terug krijg.
Openbaar is blijkbaar de enigste manier om met jou te communiceren.
Ik doe dit liever ook niet bij een ad, maar jij laat mij geen andere optie.
Ik zou zeggen los het op en je bent van me af!
Doe maar eens een suggestie en wie weet komen we er wel uit.
Lijkt me toch nog heel schappelijk van mij.
Uiteraard kwam er een reactie terug:
Volgens mij heeft u niet alleen een probleem met te veel tijd over hebben maar ook met lezen. Vanaf nu via mail of ik haal er een admin bij, de comments hebben niets te maken met deze ad en je trekt valse conclusies
Dus stuurde ik het volgende:
Dan reageer maar op mijn mails.
Ben benieuwd, verbaas mij eens!
Dan geef ik je nu nog 1 kans om het op te lossen
Nog steeds sta ik open voor een oplossing, wat ik hem ook laat blijken.
Maar er kwam dus, zoals altijd, geen reactie op de mail.
Dus nogmaals een mail en DM gestuurd, maar dave reageert gewoon niet!
Ondertussen kwam er op de ad support binnen van een mede tweaker, die rechten studeert.
Hij schreef:
Volgens mij komt het risico van beschadiging bij bezorging voor rekening van de verkoper.
Het risico van beschadiging verschuift van verkoper naar koper bij aflevering van de zaak. Dus vóór de aflevering komt dit risico voor rekening van de verkoper.
(ook in het geval van vervoer door een door de verkoper aangewezen vervoerder).
Of dit vervoer verzekerd is geweest doet verder als argument tegen de koper denk ik niet ter zake aangezien de verkoper zich dan op deze verzekering zou kunnen beroepen?
Als de schade door de verkoper dermate duidelijk is gespecificeerd. (5 verbogen socket pinnen) dan is er weinig ruimte voor de verkoper om zich te beroepen op een eventuele onderzoeksplicht van de koper, deze heeft daar immers aan voldaan door gerichte vragen te stellen over de staat en de eventuele schade van het moederbord.
Met andere woorden, het product beantwoord niet aan de wensen van de koper, hij kan de verkoper vragen om alsnog een product te leveren dat wel aan de afgesproken overeenkomst voldoet. Als deze dit weigert kan de koper de overeenkomst rechtsgeldig ontbinden.
(Of mijn betoog 100% klopt weet ik niet, ben een rechten student dus een garantie kan ik niet bieden, correct me if im wrong!).
Even in niet rijdende rechter taal: Los dit gewoon op een volwassen manier op. Als er geen deugdelijke vervanging of geld terug komt: is de slechte beoordeling in mijn ogen meer dan terecht.
Verkoper: Dit is de kans voor jou om die slechte beoordeling in een goede/neutrale om te zetten, uiteindelijk zul je er door dat kleine bedrag terug te storten en het mobo terug te nemen meer mee winnen dan de slechte beoordeling te laten staan.
20- euro is overigens niet echt rechtszaak waardig. lol (maar niet onmogelijk).
Nadat Dave dit had gelezen, heeft hij de ad snel op verkocht gezet, zodat niemand dit kan lezen.
En van Dave heb ik tot vanmiddag niets meer vernomen.
Vanmiddag kreeg ik 2 negatieve beoordelingen van Dave, die onterecht zijn en ook nog eens 2 voor 1 advertentie.
Ook heeft hij bij beide beoordelingen mij beoordeeld op beschrijving en aflevering, terwijl ik de koper was.
Dit is al helemaal niet toegestaan volgens de faq.
Ik wil dan ook bij deze laten weten dat ik ben opgelicht door TheDutchBeast!
Hij verkoopt spullen die niet voldoen aan de beschrijving en reageert vervolgens niet meer.
Ook wil ik vragen of de onterechte negatieve beoordelingen bij mij verwijderd kunnen worden.
BVD.
laat de mods dit uitzoeken en tot die tijd zul je toch echt even geduld op moeten brengen
http://tweakers.net/aanbod/364304/lian-li-pc-q08b.html
(Beoordeling door greeny, zaterdag 15 oktober 2011)
Er is nooit sprake geweest van een overeenkomst. De tweaker vind dat ik had moeten reageren op zijn bod. Ik vond zijn bod niet reactiewaardig.
Ondertussen op een erg prettige en juiste wijze met een andere tweaker zaken gedaan.
Kan deze feedback verwijderd worden?
Ook is er in het verleden onterecht feedback gegeven op deze advertentie door de verkoper:
V&A aangeboden: DVI male naar HDMI male (10m)
even een copy/paste vanuit de DM gesprekken:
Hey,
Ik kan helaas echt pas vrijdag middag. Ik werk in Leusden en ben elke ochtend vroeg weg en in de avond laat terug. Behalve op vrijdag.
Ik vind het top dat je hem voor mij wilt vasthouden, maar eerder lukt me echt niet.
Ik had de feedback overigens geneens gezien, maar vind hem ook een beetje voorbarig. Hij is getikt in een moment van emotie, voor hetzelfde geld lag ik in de kreukels in een ziekenhuis. Ik vind het onterecht om zo kort na een afspraak al dit soort feedback te geven, maar goed. dat ben ik.
Ik zal een moderator verzoeken deze te verwijderen. Ben je het daarmee eens? Dan zal ik hem eventueel bij jou goedkeuring laten vragen of verwijzen naar onze DM gesprekken.
Tot vrijdag! (Schikt 15:00? )
Gr,
Thorsten
------------------------------------------------------------------------------------------
ja ik ga hier mee akoord dan typ ik daarna wel een goede feedback na afhandeling. u heeft wel gelijk u had in het ziekenhuis gelegen kunnen hebben maar op het moment dat je hem schrijft denk je niet na over het feit het kan zijn dat iemand in het ziekenhuis zou kunnen liggen. het is heel vervellend als je met iemand een afspraak maak en ze komen het niet na maak dit regelmatig mee en dan mail je ze weer en laten niks meer van zich horen. maar het is gebuurd hopen dar de moderator deze wilt verwijderen zal ik hun ook vragen dat te doen. of regelt u dat.
sorry voor alle ongemaakt. ik zorg dat me vriendin thuis is om 15 uur.
*knip*
-------------------------------------------------------------------------------------------
Top! Ik zal er zijn vrijdag. Beloof ik.
Verder geen probleem hoor, maar ik ben altijd van het zeker weten voordat... naja je snapt het wel.
Vrijdag 15:00.
Bedankt alvast!
Gr,
Thorsten
[ Voor 0% gewijzigd door Rupie op 16-10-2011 15:53 . Reden: adres weggehaald ]
Nu zit ik er niet mee in dat hij hierover in discussie wil gaan in mijn profiel, of beter in dm maar hier dient de V&A feedback niet voor.
Verder liegt hij zowel in de feedback als in de comment in mijn profiel ruimte, desgewenst kan ik dit aantonen.
De feedback in kwestie:
http://tweakers.net/aanbod/rating/96554
[ Voor 16% gewijzigd door Pixel Punk op 16-10-2011 19:12 ]
Verwijderd
Ik had een foutje in mijn advertentietekst staan die ik gelijk heb verbeterd. Niks misleiding en vals, gewoon een menselijk foutje. Eerst drie keer nadenken voordat je anderen gaat beschuldigen. Bovendien heb ik jou niks verkocht en heb je ook nooit een stap gezet om iets van mij te kopen. Dus ik vind het vreemd dat je in mijn profiel gaat lopen kliederen, terwijl de V&A feedback bedoeld is voor koop ervaringen.
[ Voor 42% gewijzigd door Verwijderd op 16-10-2011 19:37 ]
Ja, dit deed ik vriendelijk via dm. http://i56.tinypic.com/ji2u8k.pngVerwijderd schreef op zondag 16 oktober 2011 @ 19:25:
Hoho wacht eens even Pixel Punk, jij komt mij helemaal uit het niets beschuldigen dat ik valse informatie geef.
En waar precies zeg ik dit? Het enige wat ik zij is dat je verkeerde specs in je advertentie zette.Je insinueert dat ik mensen misleid. Ik ben al 10 jaar lid van tweakers, waar heb je het over?!
Die heb je nooit verbeterd, het staat er zelfs nu nog verkeerd op V&A aangeboden: Philips SV1 beamer 720p, 1080i - 1100 ANSI lumen - 6000 uur lamp[/quote]Ik had een foutje in mijn advertentietekst staan die ik gelijk heb verbeterd.
terwijl de V&A feedback bedoeld is voor koop ervaringen.
[/quote]
Ik heb jouw nooit feedback gegeven

Ik zie dat een mod dit netjes voor ons heeft opgelost dus laten we het hier a.u.b. bij houden.
[ Voor 77% gewijzigd door Pixel Punk op 17-10-2011 10:35 ]
Daarnaast heeft hij ook een beoordeling terug gegeven met 3x 1 ster, waardoor mijn 1e V&A beoordeling nu direct zeer negatief is. Niet netjes van mij, maar ook niet echt van hem. Daarom zou ik deze ook graag verwijderd hebben, hij heeft immers ook niets van mij gekocht.
Ik snap niet waarom de volgende feedback blijft staan:
De tweaker een mail gestuurd met een redelijk bod op deze fraaie kast.
Ik persoonlijk reageer op mail van een ieder.
Deze tweaker denkt daar volgens mij anders over.
Maar ik heb geduld en goede hoop dat hij dit alsnog zal doen.
http://tweakers.net/aanbod/rating/96501
Ik heb geen zaken gedaan met de tweaker en bij mijn weten bestaat er geen regel binnen V&A dat ik MOET radgeren op een mail?
Soms wordt je doodgegooid met reacties op een ad, heb je dan de verplichting om iedereen terug te mailen?
Ik hoop oprecht dat deze feedback weg mag. Ik snap niet dat dit bij mijn vorige verzoek niet gebeurd is?
Gr,
Thorsten
zeef in "\[V&A Feedback] Meldpunt foute beoordelingen"torrie666 schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 20:03:
Ik snap niet dat dit bij mijn vorige verzoek niet gebeurd is?
Overigens staat het iemand vrij je (gebrek aan) communicatie te beoordelen.
Do you seek to engage in or have you ever engaged in terrorist activities, espionage, sabotage, or genocide?
wees eens geduldig en lees een deze pagina en vorige pagina terug.torrie666 schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 20:03:
Beste,
Ik snap niet waarom de volgende feedback blijft staan:
De tweaker een mail gestuurd met een redelijk bod op deze fraaie kast.
Ik persoonlijk reageer op mail van een ieder.
Deze tweaker denkt daar volgens mij anders over.
Maar ik heb geduld en goede hoop dat hij dit alsnog zal doen.
http://tweakers.net/aanbod/rating/96501
Ik heb geen zaken gedaan met de tweaker en bij mijn weten bestaat er geen regel binnen V&A dat ik MOET radgeren op een mail?
Soms wordt je doodgegooid met reacties op een ad, heb je dan de verplichting om iedereen terug te mailen?
Ik hoop oprecht dat deze feedback weg mag. Ik snap niet dat dit bij mijn vorige verzoek niet gebeurd is?
Gr,
Thorsten
zie je ergens een bericht van een mod staan? nee, dus is er ook nog geen mod geweest.
heb geduld en het gebeurt vanzelf.
tevens ben ik het volledig met de persoon boven mij eens dat je communicatie beoordeeld mag worden.
tevens vind ik ook dat je elke persoon netjes een DM terug dient te doen als diegene om reactie vraagt.
het is bij deze dan ook een wijze les voor de volgende keer
Thanks voor de update ik zou haast zeggen neem jullie tijd als het jullie leven makkelijker maakt, maar ja ons tweakers zijn nu van nature eenmaal het moet het zal en ik ga een oplossing vindenzeef schreef op dinsdag 18 oktober 2011 @ 14:32:
Het is mijn bedoeling om volgende week een grote opruimronde te gaan houden. Verder denken we na over een andere manier van insturen van dit soort klachten. Ik hou jullie op de hoogte!
"Allow me to shatter your delusions of grandeur."
Ik bedoelde met mijn mail niks t.o.v. jullie snelheid. Het viel mij op dat de ene feedabck verdwenen was en de andere niet...
Ik blijf bij mijn standpunt. Het gegeven dat iemand mij een bericht stuurt, wil niet zeggen dat ik moet antwoorden. Ik verhandel al geruime tijd hardware op tweakers.net en koop ook een hoop aan. IT blijft immers een dure en vernieuwende hobby.
Ik stuur vaker dan eens een DM naar personen en krijg ook geregeld geen antwoord terug. Mij doet dat niks omdat de boodschap duidelijk is. Bovendien heb ik het recht niet in mijn optiek om beslag te leggen op tijd van een ander. Dit is aan diegene....
Zoals ik het nu begrijp hebben jullie er dus begrip voor als ik vanaf heden elke tweaker die niet reageert op een DM een negatieve feedback geef. (Ben ik niet van plan)
Zoals jullie een mening hebben over het niet reageren, zo heb ik een mening over een negatieve feedback geven op geen reactie krijgen. Ik vind het ronduit kinderachtig en een schreeuw om aandacht.
Ik ben momenteel behoorlijk gef*&^$&t omdat ik gewoon netjes zaken doe, in ieder geval naar mijn beste geweten. De afnemer van mijn product is uiterst tevreden, maar omdat een of andere (pro-actieve :edit: ) geen antwoord krijgt op een bod van 45,- Euro, waar de andere tweakers een reeel bod doen van ca. 60,- Euro.
Anyway. Ik ben het er niet mee eens en wil uiteraard niet jullie (bij mijn weten) vrijwillige tijd hieraan gaan verdoen.
Ik heb de tweaker een gepaste feedback terug gegeven. Onder de noemer "negatieve feedback geven zonder redelijke tijdspanne te geven om reactie te geven op het niet geven van een ractie"
Bovendien had de vriendelijke man ook kunnen mailen of nog een DM sturen voordat we meteen maar "rechtertje" gaan spelen.
Anyway! over en uit.....
torrie666 schreef op maandag 17 oktober 2011 @ 20:03:
Beste,
Ik snap niet waarom de volgende feedback blijft staan:
De tweaker een mail gestuurd met een redelijk bod op deze fraaie kast.
Ik persoonlijk reageer op mail van een ieder.
Deze tweaker denkt daar volgens mij anders over.
Maar ik heb geduld en goede hoop dat hij dit alsnog zal doen.
http://tweakers.net/aanbod/rating/96501
Ik heb geen zaken gedaan met de tweaker en bij mijn weten bestaat er geen regel binnen V&A dat ik MOET radgeren op een mail?
Soms wordt je doodgegooid met reacties op een ad, heb je dan de verplichting om iedereen terug te mailen?
Ik hoop oprecht dat deze feedback weg mag. Ik snap niet dat dit bij mijn vorige verzoek niet gebeurd is?
Gr,
Thorsten
wees eens geduldig en lees een deze pagina en vorige pagina terug.
zie je ergens een bericht van een mod staan? nee, dus is er ook nog geen mod geweest.
heb geduld en het gebeurt vanzelf.
tevens ben ik het volledig met de persoon boven mij eens dat je communicatie beoordeeld mag worden.
tevens vind ik ook dat je elke persoon netjes een DM terug dient te doen als diegene om reactie vraagt.
het is bij deze dan ook een wijze les voor de volgende keer
Bedankt!
Dennis
[ Voor 6% gewijzigd door Denniszx op 19-10-2011 16:27 ]
Zou de reactie van Bouli verwijderd kunnen worden bij mij en graag die van mij bij Bouli
Ik zal een nieuwe schrijven aangezien we toch goed zaken hebben gedaan (alleen was ik wat minder in mijn negatieve beoordeling dan hem (hij geeft me eerst 1 ster die erin hakt)
Alvast bedankt.
🎮 Steam
💻 i5 6600k | 16Gb DDR4 | 500Gb + 120Gb SSD | 2Tb HD | Zotac AMP GTX1080 | Dell S2716DG | W10Pro
📱 Samsung Galaxy S22+
http://tweakers.net/gallery/30081#tab:vraagaanbod
Hij zegt dat ik hem beschuldig van van alles en nog wat en dat hij van niks weet, maar hij heeft toch echt een bod gedaan op mijn advertentie:
Logitech G51 advertentie
Daarop heb ik hem netjes tot 2x toe een DM gestuurd met de vraag of hij nog geinteresseerd was in de set, zodat we het verder konden afhandelen. Op de DM's heb ik helemaal geen reactie gehad en heb hem daarom een negatieve beoordeling gegeven. Eerst een bod doen en dan niet het fatsoen te hebben een DM terug te sturen op mijn DM's is volgens mij een reden tot een negatieve beoordeling op communicatie:
Beoordelingen Balkenende_IV
Bij voorbaat dank.
Testing, one, two ...
Verwijderd
gallery: stevy
Vast bedankt!
Te weten Dutchphoto & Nokia 5800, zie hier:
gallery: dirkjesdirk
Tweaker trm0001 heeft de pov Mobii gekocht en hierover feedback gegeven.
Wanneer jullie de onjuiste feedback kunnen verwijderen ben ik jullie erg dankbaar.
Ik citeer uit de faq
"Het bieden is puur indicatief. Zowel koper al verkoper kunnen hier geen rechten aan ontlenen. Een bod is niet bindend en verplicht U niet tot aan- of verkoop. Er is geen sluitingstermijn, het bod blijft staan zo lang de advertentie blijft staan op V&A."
[ Voor 5% gewijzigd door dirkjesdirk op 25-10-2011 10:30 ]
Grootgebruiker van MS Word. Maar het wordt nooit perfect...
http://tweakers.net/aanbod/rating/97367
Staat nu linkje naar ad V&A aangeboden: JVC DR-MH300 Zilver
moet zijn V&A aangeboden: [TK] [MULTI] Hardware, games en merchandise!
Of verwijder deze, dan maak ik hem opnieuw aan
De koeler bleek bij aankomst defect te zijn. Iets waar gewoon overleg over plaats kon vinden. Verkoper reageerde echter langere tijd niet meer, waardoor ik uiteindelijk, zoals ik hem ook gemeld heb, hem een (negatievere) beoordeling gegeven heb. Hierbij is overigens van beide zijden netjes gecommuniceerd, waarbij verkoper echter om mij onbekende redenen niet meer reageerde.
Wat schetst mijn verbazing... Na twee maanden reageert verkoper ineens weer op DM en smeert mij gelijk een negatieve beoordeling aan (via een "niet matchende advertentie"). Ik krijg hierbij een slecht op:
1. Communicatie; onbegrijpelijk want ik heb vaak (netjes) gereageerd, maar hij stopte met reageeren op 15 augustus...
2. Voldoet aan beschrijving; onbegrijpelijk, want verkoper geeft ook aan dat het product niet goed is (en impliciet dus ook aan dat ik terecht klaag).
Verkorte Tijdlijn:
22 juli contact voor verkoop
29 juli akkoord & geld overgemaakt
6 aug ontvangen en gemeld dat het product niet goed is (geen reactie op gehad)
15 aug gemeld dat ik een beoordeling in ga vullen bij geen reactie (ik kan immers niets anders meer doen, als verkoper niet reageert)
19 aug beoordeling ingevuld
15 okt. DM reactie gehad van verkoper en verkoper vult ook gelijk maar een onterechte beoordeling in
De advertentie betrof V&A aangeboden: Zalman 9700 CNPS en NIET V&A aangeboden: Zolderopruiming
Changelife heeft iemand nodig
remember your end, someone owns us
Mail contact eerst goed, hij zou het geld voor de kabels s'avonds meteen overmaken en hou wou de kabels "zeker van mij overnemen"
afgesproken dat ik de kabels in een envelop zou proberen te proppen zodat hij ze snel zou hebben.
Dus ik s'avonds met veel moeite de envelop voor hem ingepakt, 5 zegels erop.
Sindsdien al een dikke week niks meer gehoord, geen adres waar het heen moet en geen geld op mijn rekening. Maar heb wel een envelop klaar liggen met 5 zegels er op
Een slechte gang van zaken en ik vind het dan ook niet netjes om zomaar niks meer te laten horen.
de rest van de beoordelingen zijn heel goed, maar tenzij underworld nog van zit laat horen vooralsnog één ster.
Aanvulling
edit: Inmiddels heeft underworld contact met mij opgenomen, wegens prive omstandigheden liep het allemaal wat anders dan gepland. Hij wil de kabels alsnog overnemen
kan deze worden aangepast of verwijderd worden?
gebruiker vindt het zelf jammer dat hij het niet voor mij kan veranderen.
Kan mijn beoordeling worden verwijderd? Als nog contact met hem, hij kon vanwege omstandigheden niet reageren, dus beoordeling is niet meer van toepassing
Doubt thou the stars are fire; Doubt that the sun doth move; Doubt truth to be a liar; But never doubt I love.
Afgehandeld.INF3RN040 schreef op zaterdag 01 oktober 2011 @ 21:41:
Heb ook en probleem met de persoon genaamd Wimpelmann
gallery: INF3RN040
op 30 september 22.50 stuur ik en DM dat ik akkoord ben ,en wacht op zijn gegevens
op 1 oktober om 07:52 stuurt hij en DM met zijn bankgegevens .
na 10u 17:58 stuurt hij nog en DM dat hij het aan iemand anders heeft verkocht omdat ik niet reageerde .
terwijl ik deze 2 laatste berichten na 18u lees (ik werk za tot 17u)
ik stuur en negatieve feedback ,hij stuurt en ontrechte terug.
kan iemand mij helpen , alvast bedankt.
Reviews over en weer verwijderd.ShadowBumble schreef op maandag 19 september 2011 @ 10:32:
gallery: ShadowBumble
Kobus71 geeft mij een slechte beoordeling puur omdat het volgens hem te lang duurde ( zoals ook in zijn reactie staat echter is het aantoonbaar dat het pakketje gewoon op de bus is gedaan maar dat postnl er erg lang over deed :
Hier is het bewijs. http://i.imgur.com/ay3IO.jpg
Gaarne reactie laten verwijderen, bij voorbaat dank !
mvg
SB
Reacties over en weer verwijderd al moet ik zeggen dat ik in dit geval wel meer begrip heb voor de andere partij om eerlijk te zijn.MartijnAbel schreef op donderdag 22 september 2011 @ 17:25:
zou een mod/admin de bovenste beoordeling van Domus Von Dutch verwijderen bij mij?
gallery: MartijnAbel
zijn communicatie is niet goed geweest, terwijl dat vanaf mijn kant wel zo is.
mocht er DM gebeuren overlegt moeten worden, dan hoor ik dat wel!
Een review is weg. De andere laat ik staan want discussie ben je wel aangegaan met de geïnteresseerde en als je dan niet meer van je laat horen dan is het echt aan jezelf te danken.Vinnie schreef op maandag 03 oktober 2011 @ 01:05:
Het is dat met de veel sterren het niet is opgevallen, maar het lijkt me niet de bedoeling dat er, vooral, zo zwaar is getild aan de laatste twee 'beoordelingen' met 1 ster.
gallery: Vinnie
Vooral met de vele reacties die ik had gehad over het product ga ik echt niet elke persoon terugmailen dat het verkocht is... ik had ook gezegd dat ik bericht zou geven als het met een ander niet doorgaat.
Sowieso vraag ik me af of een non-verkoop beoordeling mag, maar dat kon ik zo snel niet in de FAQ terugvinden.
Beoordeling van verkoper over de koper verwijderd conform verzoek.Sjors81 schreef op dinsdag 04 oktober 2011 @ 13:57:
zojuist een negatieve feedback gekregen als reactie op mijn negatieve beoordeling. Verkoper en ik hadden een deal, geld was al overgemaakt en product zou vandaag opgestuurd worden. Verkoper stuurt echter bericht dat hij een betere deal heeft kunnen sluiten en daardoor het geld weer heeft teruggestort. Als reactie hierop heb ik verkoper een negatieve beoordeling gegeven. Verkoper vond dit overbodig en heeft als reactie hierop ook een negatieve beoordeling aan mij gegeven. In mijn ogen heb ik niet verkeerd gehandeld en is de beoordeling dan ook niet terecht.
Verwijderd.Trinity_232 schreef op dinsdag 04 oktober 2011 @ 16:29:
Ik heb Detimil feedback gegeven, maar tis de verkeerde persoon, heb geen zaken met 'm gedaan. Kweet het, lekker stom en niet opgelet. Kan deze verwijderd worden?
review verwijderdDeeltje47 schreef op woensdag 05 oktober 2011 @ 18:50:
Heb feedback gegeven aan Generation Kill , maar per ongeluk op verkeerde item.
Moest op de HD3450 ipv de HD4890
Gewijzigd voor je.Chiii schreef op vrijdag 07 oktober 2011 @ 11:33:
Ik wil graag mijn feedback wijzigen. Ik heb een monitor gekocht van Alexbrz. Maar communicatie viel weg
na zijn email dat "het verzonden was", het scherm kwam ook niet binnen. Vandaar
mijn feedback:
Voldoet aan beschrijving -
Communicatie *
Aflevering *
Uiteindelijk heb ik het scherm na 4 dagen langer ontvangen. Zonder berichtgeving van zijn kant.
Graag zou ik de beoordeling als volgt aanpassen:
Voldoet aan beschrijving *****
Commmunicatie **
Aflevering ***
profiel Alexbrz: gallery: Alexbrz
Stuur me de mails maar even, ik kan er zo niets mee omdat niet per DM is onderhandeld.Mr.Joker schreef op donderdag 06 oktober 2011 @ 22:51:
Negatieve feedback gekregen van iemand.
Deze gaf aan geinteresseerd te zijn in mijn product.
Netjes aangegeven dat iemand voor haar al interesse had, ik zou polsen of de interesse van de 'voorganger' echt was.
Mevrouw stuurt mij een bericht terug dat ze zegt heel geinteresseerd te zijn.. (5 oktober)
Het lijkt naar mij inziens normaal om het even af te wachten of de 1ste persoon die zich bij mij gemeld heeft een kans te geven.
Mevrouw hoort 1 dag niets van mij, en gelijk krijg ik een negatieve feedback met een heel verhaal wat voor 95% niet klopt.
Ze had mij gebeld, heb ik niet gezien, ze had m'n voicemail kunnen inspreken of mij gewoon nog een bericht sturen op t.net dat ze snel uitsluitsel wilt hebben. (Als ze bijv. een andere macbook op het oog heeft)
User in kwestie: Bi-zonder
Reviews over en weer verwijderd.Cassius schreef op donderdag 15 september 2011 @ 12:56:
"http://tweakers.net/gallery/45661#tab:vraagaanbod"
User zijn eerste zin: Meneer geeft mij een onterechte slechte beoordeling. Kan hij er ook 1 terug verwachten.
Zegt eigenlijk al genoeg, jong en volatiel. User heeft nooit gezegd dat dat "hem te lang duurde" - hij zegt letterlijk "ik heb 35 euro geboden, daarvoor wil ik de cpu graag kopen", ik zei dat ik netjes de veiling af wilde wachten (einde dit gesprek, niets "ik heb laten weten dat dit te lang duurde", zero).
User wint de veiling en ik nam een uur na aflopen van de veiling contact op (bewijs in DM). Niets. 2 dagen later, weer een poging vanuit mij, waarop deze reactie: "De veiling is lang geleden, dus laat maar hangen". Die 2 dagen waren het weekend ... lang joh.
Daarnaast beoordeel ik de gebruiker (correct) alleen op zijn communicatie (er heeft immers geen transactie plaatsgevonden), hij slingert er gewoon drie rode sterren in. Puur een stukje boze reactie omdat hij de ware feedback niet goed kan verdragen. Bij dergelijk slechte communicatie moet je op de blaren zitten.
Gaarne naar te kijken - check gerust mijn DM's.
verwijderdHan schreef op woensdag 26 oktober 2011 @ 12:46:
gallery: Umesh90
Kan mijn beoordeling worden verwijderd? Als nog contact met hem, hij kon vanwege omstandigheden niet reageren, dus beoordeling is niet meer van toepassing
Lees de TWVerwijderd schreef op zaterdag 08 oktober 2011 @ 22:01:
Kan een modje contact opnemen over het verwijderen van een (in mijn ogen) onredelijk slechte beoordeling op mijn V&A ?
Bij deze : verwijderd.Verwijderd schreef op zondag 09 oktober 2011 @ 11:02:
Dag modjes,
zouden jullie mijn laatste (negatieve) V&A Beoordeling bij Cor453 willen verwijderen? Dit is immers ondertussen opgelost.
Alvast bedankt en doe rustig aan
Review verwijderd.icecoolsniper schreef op maandag 10 oktober 2011 @ 09:31:
Beste modjes,
Gisteren heb ik in mijn ogen een onterechte feedback gekregen van een verkoper. Hij heeft ook sterren gegeven voor voldoet aan originele beschrijving en aflevering terwijl in mijn ogen dat alleen opgaat voor de koper om als feedback te geven. zie gallery: icecoolsniper
Dit is gekomen nadat ik ontevreden was over de aankoop van zijn producten. Communicatie ging stroef (hij claimde een ongeluk gehad te hebben, dat kan gebeuren), product kwam pas na twee weken binnen doordat de verkoper een verkeerd adres op het pakje had gezet en bovendien was de boel slecht ingepakt: de modules lagen in een beetje wc papier gewikkeld door de doos te stuiteren. Kortom in mijn ogen dus een slechte deal/verkoper.
Gisteren kreeg ik een DM van de verkoper met de titel "erg jammer" waarin hij zei dat hij het erg belachelijk vond dat ik hem zo beoordeelde terwijl zijn andere feedbacks gewoon goed waren. Vervolgens zei hij dat hij ook feedback voor mij had. Dat is de feedback van bovenstaande link.
Alle DM's heb ik beschikbaar voor jullie. Graag hoor ik of jullie dit voor mij kunnen oplossen.
Edit: de verkoper beschuldigd mij nu ook dat het adres wat ik op heb gegeven niet juist is. Omdat ik echter veel handel kopieer en plak ik dat uit een documentje (dat scheelt typen). Ik heb nog eens in de DM wisseling gekeken en het adres wat daar stond was gewoon het juiste.
Ook werd er geroepen dat ik de modules goedkoop had kunnen kopen en ik daarom maar niet moest zeuren. Een goedkope prijs bedingen is in mijn ogen geen reden om slechte service te geven
Ik heb alle reviews verwijderd. De manier waarop jullie tekeer zijn gegaan gaat werkelijk alle perken te buiten. Als ik een V&A ban mogelijkheid had dan had je die zeker te pakken. Dit is niet de manier om je gelijk te halen.mistervis007 schreef op dinsdag 11 oktober 2011 @ 19:06:
Beste modjes,
Ik heb van TheDutchBeast [Verwijderde gebruiker] een defect moederbord overgenomen;
<knip heel verhaal>
Regel dit soort zaken onderling en bedenk : Wie met modder gooit verliest grond.
[ Voor 10% gewijzigd door zeef op 26-10-2011 20:15 ]
Bij deze : verwijderd.torrie666 schreef op zondag 16 oktober 2011 @ 12:21:
Betreft:
http://tweakers.net/aanbod/364304/lian-li-pc-q08b.html
(Beoordeling door greeny, zaterdag 15 oktober 2011)
Er is nooit sprake geweest van een overeenkomst. De tweaker vind dat ik had moeten reageren op zijn bod. Ik vond zijn bod niet reactiewaardig.
Ondertussen op een erg prettige en juiste wijze met een andere tweaker zaken gedaan.
Kan deze feedback verwijderd worden?
Ook is er in het verleden onterecht feedback gegeven op deze advertentie door de verkoper:
V&A aangeboden: DVI male naar HDMI male (10m)
even een copy/paste vanuit de DM gesprekken:
Hey,
Ik kan helaas echt pas vrijdag middag. Ik werk in Leusden en ben elke ochtend vroeg weg en in de avond laat terug. Behalve op vrijdag.
Ik vind het top dat je hem voor mij wilt vasthouden, maar eerder lukt me echt niet.
Ik had de feedback overigens geneens gezien, maar vind hem ook een beetje voorbarig. Hij is getikt in een moment van emotie, voor hetzelfde geld lag ik in de kreukels in een ziekenhuis. Ik vind het onterecht om zo kort na een afspraak al dit soort feedback te geven, maar goed. dat ben ik.
Ik zal een moderator verzoeken deze te verwijderen. Ben je het daarmee eens? Dan zal ik hem eventueel bij jou goedkeuring laten vragen of verwijzen naar onze DM gesprekken.
Tot vrijdag! (Schikt 15:00? )
Gr,
Thorsten
------------------------------------------------------------------------------------------
ja ik ga hier mee akoord dan typ ik daarna wel een goede feedback na afhandeling. u heeft wel gelijk u had in het ziekenhuis gelegen kunnen hebben maar op het moment dat je hem schrijft denk je niet na over het feit het kan zijn dat iemand in het ziekenhuis zou kunnen liggen. het is heel vervellend als je met iemand een afspraak maak en ze komen het niet na maak dit regelmatig mee en dan mail je ze weer en laten niks meer van zich horen. maar het is gebuurd hopen dar de moderator deze wilt verwijderen zal ik hun ook vragen dat te doen. of regelt u dat.
sorry voor alle ongemaakt. ik zorg dat me vriendin thuis is om 15 uur.
*knip*
-------------------------------------------------------------------------------------------
Top! Ik zal er zijn vrijdag. Beloof ik.
Verder geen probleem hoor, maar ik ben altijd van het zeker weten voordat... naja je snapt het wel.
Vrijdag 15:00.
Bedankt alvast!
Gr,
Thorsten
verwijderdDennis.H schreef op woensdag 19 oktober 2011 @ 16:27:
Zou mijn beoordeling bij Greg27 verwijderd kunnen worden, naar mijn mening heb ik een onterechte beoordeling geschreven, sorry daarvoor.
Bedankt!
Dennis
2x verwijderdSc0rPi0N schreef op donderdag 20 oktober 2011 @ 10:32:
http://tweakers.net/aanbod/rating/96330
Zou de reactie van Bouli verwijderd kunnen worden bij mij en graag die van mij bij Bouli
Ik zal een nieuwe schrijven aangezien we toch goed zaken hebben gedaan (alleen was ik wat minder in mijn negatieve beoordeling dan hem (hij geeft me eerst 1 ster die erin hakt)
Alvast bedankt.
Reviews over en weer verwijderd. Een bod in de comments is niet meteen een gesloten overeenkomst.SpitfireFrl schreef op vrijdag 21 oktober 2011 @ 10:41:
Ik heb een onterechte negatieve beoordeling gekregen van Balkenende_IV en zou deze graag verwijderd zien worden:
http://tweakers.net/gallery/30081#tab:vraagaanbod
Hij zegt dat ik hem beschuldig van van alles en nog wat en dat hij van niks weet, maar hij heeft toch echt een bod gedaan op mijn advertentie:
Logitech G51 advertentie
Daarop heb ik hem netjes tot 2x toe een DM gestuurd met de vraag of hij nog geinteresseerd was in de set, zodat we het verder konden afhandelen. Op de DM's heb ik helemaal geen reactie gehad en heb hem daarom een negatieve beoordeling gegeven. Eerst een bod doen en dan niet het fatsoen te hebben een DM terug te sturen op mijn DM's is volgens mij een reden tot een negatieve beoordeling op communicatie:
Beoordelingen Balkenende_IV
Bij voorbaat dank.
verwijderdhardware-lover schreef op zondag 23 oktober 2011 @ 17:28:
Geen aankoop gedaan, wel beoordeeld op "voldoet aan". Of de reactie verder wel terecht is geplaatst mag een admin t.z.t. zelf beoordelen.
conform verzoek wederpartij gewijzigd.Verwijderd schreef op zondag 23 oktober 2011 @ 18:16:
Hierbij een onterechte beoordeling gemeld. Voor verkoper leek het te lang te duren eer ik reageerde maar ik heb nu eenmaal niet de mogelijkheid iedere dag op tweakers te zijn. Tevens was er ook nog geen sprake van een deal of verkoop. Verkoper geeft aan dat de beoordeling foutief is, gaarne wijzigen/verwijderen zodat mijn algehele beoordeling niet slechts op 3 sterren uit komt.
gallery: stevy
Vast bedankt!
Formeel klopt het dus de review is verwijderd. Bedenk wel hoe l*llig dit kan overkomen op de bieder dus regel dat voortaan wat beter in de onderlinge communicatie.dirkjesdirk schreef op dinsdag 25 oktober 2011 @ 10:29:
Ik heb feedback gekregen op een verkeerd product & van de verkeerde tweaker.
Te weten Dutchphoto & Nokia 5800, zie hier:
gallery: dirkjesdirk
Tweaker trm0001 heeft de pov Mobii gekocht en hierover feedback gegeven.
Wanneer jullie de onjuiste feedback kunnen verwijderen ben ik jullie erg dankbaar.
Ik citeer uit de faq
"Het bieden is puur indicatief. Zowel koper al verkoper kunnen hier geen rechten aan ontlenen. Een bod is niet bindend en verplicht U niet tot aan- of verkoop. Er is geen sluitingstermijn, het bod blijft staan zo lang de advertentie blijft staan op V&A."
Verwijderd. Prutz0r!!!11IceStorm schreef op dinsdag 25 oktober 2011 @ 21:15:
Ik heb met mijn slaperige hersens feedback achter gelaten bij de verkeerde ad (wel van dezelfde gebruiker)
http://tweakers.net/aanbod/rating/97367
Staat nu linkje naar ad V&A aangeboden: JVC DR-MH300 Zilver
moet zijn V&A aangeboden: [TK] [MULTI] Hardware, games en merchandise!
Of verwijder deze, dan maak ik hem opnieuw aanThx.
Review verwijderd.ChangeLife4Ever schreef op woensdag 26 oktober 2011 @ 08:40:
http://tweakers.net/aanbod/rating/96515
De koeler bleek bij aankomst defect te zijn. Iets waar gewoon overleg over plaats kon vinden. Verkoper reageerde echter langere tijd niet meer, waardoor ik uiteindelijk, zoals ik hem ook gemeld heb, hem een (negatievere) beoordeling gegeven heb. Hierbij is overigens van beide zijden netjes gecommuniceerd, waarbij verkoper echter om mij onbekende redenen niet meer reageerde.
Wat schetst mijn verbazing... Na twee maanden reageert verkoper ineens weer op DM en smeert mij gelijk een negatieve beoordeling aan (via een "niet matchende advertentie"). Ik krijg hierbij een slecht op:
1. Communicatie; onbegrijpelijk want ik heb vaak (netjes) gereageerd, maar hij stopte met reageeren op 15 augustus...
2. Voldoet aan beschrijving; onbegrijpelijk, want verkoper geeft ook aan dat het product niet goed is (en impliciet dus ook aan dat ik terecht klaag).
Verkorte Tijdlijn:
22 juli contact voor verkoop
29 juli akkoord & geld overgemaakt
6 aug ontvangen en gemeld dat het product niet goed is (geen reactie op gehad)
15 aug gemeld dat ik een beoordeling in ga vullen bij geen reactie (ik kan immers niets anders meer doen, als verkoper niet reageert)
19 aug beoordeling ingevuld
15 okt. DM reactie gehad van verkoper en verkoper vult ook gelijk maar een onterechte beoordeling in
De advertentie betrof V&A aangeboden: Zalman 9700 CNPS en NIET V&A aangeboden: Zolderopruiming
Changelife heeft iemand nodig
Verwijderd.underworld202 schreef op woensdag 26 oktober 2011 @ 10:31:
http://tweakers.net/aanbod/rating/97296
Mail contact eerst goed, hij zou het geld voor de kabels s'avonds meteen overmaken en hou wou de kabels "zeker van mij overnemen"
afgesproken dat ik de kabels in een envelop zou proberen te proppen zodat hij ze snel zou hebben.
Dus ik s'avonds met veel moeite de envelop voor hem ingepakt, 5 zegels erop.
Sindsdien al een dikke week niks meer gehoord, geen adres waar het heen moet en geen geld op mijn rekening. Maar heb wel een envelop klaar liggen met 5 zegels er op
Een slechte gang van zaken en ik vind het dan ook niet netjes om zomaar niks meer te laten horen.
de rest van de beoordelingen zijn heel goed, maar tenzij underworld nog van zit laat horen vooralsnog één ster.
Aanvulling
edit: Inmiddels heeft underworld contact met mij opgenomen, wegens prive omstandigheden liep het allemaal wat anders dan gepland. Hij wil de kabels alsnog overnemen
kan deze worden aangepast of verwijderd worden?
gebruiker vindt het zelf jammer dat hij het niet voor mij kan veranderen.
Dit topic is gesloten.
Vanaf heden nieuwe procedure, zie laatste Modbreak bericht.