grah, ik probeer nog n paar watt van mn server af te krijgen (en t ding gelijk stiller en hotswapvriendelijker te maken) door het OS op een flash medium (in dit geval een usbstick) te zetten.. (zodat ik de datadisks allemaal kan downspinnen, en/of naar believen kan hotswappen.
alleen XP wil niet booten vanaf een usbstick, met n hoop gekloot heb ik XP dr op gekregen, maar hij geeft gewoon n mooie BSOD bij het starten.
ik denk dat ik ook wel weet waarom, dan laad ie namelijk de USB drivers en als ie dat doet, disconnect de drive heel ff, en doet xp het dus niet meer.. damn
dus, volgende stap: ik heb n CFkaart en aansluitmateriaal gekocht, via interne IDE dus.
(en ja, ik weet dat xp flash sloopt, daarom heb ik ook AWF dr op, werkt in een VM uitstekend, dus ik weet dat het werkt. nu alleen nog zorgen dat xp uberhaupt booten wil)
edit: en ik wil liever geen linux, aangezien ik xp en andere windows OS'sen met mn ogen dicht configureren kan, en geen woord linux weet, dus niet configureren kan wat *ik* wil. (namelijk hotswap, network sharing ala freenas, *en* mediacenter capaciteiten ala.. gewoon explorer en VLC is genoeg) en zelf een complete linux in elkaar bouwen van losse stukjes is echt way boven mn niveau. (en n gestripte xp met AWF en vlc dus aan al mn eisen voldoet en in n half uurtje te installeren zou moeten zijn, terwijl een eigen linux versie compileren..

)
[
Voor 24% gewijzigd door
AlexanderB op 24-09-2009 21:38
]