Is het officiëel bevestigd dat er VOIP wordt bijgevoegd?
En voor
DaMorpheus, aangezien je zo dicht bij het vuur zit:
Essentiëel: VOIP waarbij er een apart kanaal is voor een voertuig (land, zee, lucht) tussen de bestuurder en de gunner, zou perfect zijn. Zodat er ook met niet-squad-leden gecommuniceerd kan worden wat essentiëel (en fun) is in deze situatie.
Eventueel als EXTRA: dat VOIP hoorbaar is binnen enkele meters van je virtuele karakter. Zo kun je naast je squadleden, andere teamleden aanspreken en eventueel de vijand dissen (maar natuurlijk ook technisch te beperken tot je eigen team).
En als EXTRA EXTRA: De drones, of aparte drones, die deze VOIP gesprekken kunnen afluisteren wanneer ze binnen hoorbereik zijn. Of richtmicrofoon voor een klasse, zoals de sniper/recon.
Hopelijk kun je aan wat touwtjes trekken hiervoor. Ik heb eerder een pol gehouden onder BF2 spelers en daarbij zou de meerderheid (meer dan 80%) dit een goede additie vinden. Voor 35 % zou het zelfs één van dé redenen zijn om het spel te kopen. Let wel dat het hier om een groep die-hard BF2 spelers gaat, aangezien het een BF2-forum betreft en dat ik met dit onderzoek geen representatieve cijfers kon produceren (60 stemmen). Nietemin geeft het een grove indicatie van de ontvangst.
http://www.totalgamingnet...n/showthread.php?t=133502
Hoe dan ook, ik zit nog steeds op een spel te wachten die (sommige van) deze features zal implementeren. Hoop dat FFOW deze game zal zijn.