<pas op flame mode>
Gaap af en toe word je zo moei van die helpdeskjes
Dit gestuurd
Elke dag als ik thuis kom, moet ik de modem/router van jullie aan en uit zetten, omdat hij dood lijkt te zijn. Doet geen DHCP meer, routeerd niet meer enze enze. Rode @ lampje brand continue (niet alle lampjes dus geen firmware update of iets degelijke) Heb van de week een continue ping aangezet naar google en idd router klapt gewoon. Maakt niet uit of ik het nu via mijn prive pc doe (XP) of me zakelijke laptop (2000) Gisteren had ik ook iets anders, inet pagina's deden het niet meer, maar kan wel via mijn zaak een vpn verbinding maken en hun dns/proxy gebruiken. Zou zo kunnen concluderen dat er dus ook nog een DNS forward probleem is. Nu ben ik zelf ICT manager van een groot bedrijf, dus ik weet het een en ander, en ik kan u verzekeren dat wanneer u dit leest dat hij het ongetwijfeld zal doen (Wet van murphy), maar aub check de logs eens van de router en kijk dus iets verder, want als ik vanavond thuis kom, doet hij het niet.
en idd, s'avonds deed hij het niet. Nu het antwoord van die knakker. (0verigens een week later)
We zien in de DHCP logs zien er goed uit, heeft u uw Livebox wel correct aangesloten?
Deze dient op het eerst KPN punt in uw huis aangesloten te zijn met een kabel die niet langer is dan anderhalve meter.
Er kan signaalverlies ontstaan wanneer dit anders is aangesloten.
Daar word ik nu zo str0nd ziek van, die standaard antwoorden van die gasten.
Stap 1 in hun probleem oplossing: Zijn de kabels goed aangesloten.
Ze zullen ook maar niet een grijntje eigen oplossing vermogen hebben.
Bovendien schrijf ik nog dat ik ICT manager ben, dan kan je een ADSL lijn aansluiten.
Ik sluit er meer aan in een jaar dan hun in hun leven.
en dan die tegenstrijdig heden. Ik zou signaal verlies hebben, maar ze kunnen wel in de DHCP log kijken en sinds wanneer heeft dhcp te maken met een crashende router.
Gaap
Sorry moest er even uit
</pas op flame mode>
Iemand nog een suggestie om een falende router te fixen. Probleem oplossing zie boven

Als hij het doet, kan je hem pingen, sterker nog je kan hem zien crashen als je naar de ping kijkt want op een geven moment gaat die falen en dan is de enige optie om dat ding uit te zetten en aan.
Het is overigens geen Firmware update !