Tja, gevalletje eigen risico dus... bij de ISRA's die bij ons in de buurt hangen kun je gewoon bij beide zijden zonder zegels te verbreken, en ff checken of de schroefjes goed vastzitten lijkt me toch geen halszaak en voor tweakers met een beetje gezond verstand prima te doen (dit is tenslotte tweakers en geen Tele2 forum). Maar goed als Tele2 medewerker moet je bovenstaande natuurlijk even meldenDevian schreef op maandag 07 december 2009 @ 21:40:
[...]
Bovenstaand mag nooit door een klant gedaan worden. Op het moment dat de klant zelf hier mee bezig gaat kan er een verzegeling verbroken worden. Mocht er in het ergste geval schade komen door het loshalen van de KPN zijde dan rekent KPN hier +/- 150EUR reparatie kosten voor.
Ook wij vanuit Tele2 mogen i.o.m KPN dit niet meer aan onze klanten vragen, hier zal altijd een KPN monteur voor aangestuurd moeten worden.
[ Voor 6% gewijzigd door mjl op 08-12-2009 11:50 ]
-------