HTC Hermes (HTC TyTN / MDA Vario II / I-Mate JasJam) Deel 3 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste
Acties:
  • 13.100 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DaannO
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 01-03 22:15
Afbeeldingslocatie: http://img266.imageshack.us/img266/2127/hermes2fin3id.jpg


Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/tweakers/images/icons/Sticky_off.gif


Welkom in het HTC Hemes topic. Deel 3 alweer :)


De HTC TyTN (Mercury) is de nieuwste telg uit de HTC familie. Hij is de opvolger van de HTC Wizard, ook wel bekend als Qtek 9100, I-Mate K-Jam,MDA Vario of M3000. De belangerijkste verbeterpunten zijn de Jogg-dial, zodat je makkelijker door de menu` s heen kan surfen, en de snellere processor die nu op 400mhz gaat lopen. Ook heeft de TyTn een 2.1 Megapixel camera en ondersteunt hij HSDPA!




Vorige delen:
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgHTC Hermes ( HTC TyTN / MDA Vario II / SPV M3100 )
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgHTC Hermes ( HTC TyTN / MDA Vario II / SPV M3100 ) Deel 2
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/fa14b3f5de91e5bdba85652a593fbe62/full.jpg

Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg HTC The Company
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Specificaties
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Verschillende Uitvoeringen
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Mini FAQ
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Software
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Foto's
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Links
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Disclaimer
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Wiki van de TyTN
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Review
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg First Post
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/db0231d469a53bc8d9427d49551b875a/full.jpg


Ik hoor van veel mensen: HTC wie of wat is dat? Ik heb nog nooit gehoord van ze en is het een goed merk? Het antwoord hierop ga ik proberen in dit stukje te geven.

Eerst een kort stukje van HTC zelf:
HTC Corporation, founded on May 15th 1997, specializes in designing and manufacturing world-class mobile computing and communication solutions for OEM (original equipment manufacturer) and ODM (original design manufacturer) customers. Since its establishment, HTC has become one of the most respected Windows CE device OEMs/ODMs.

Chosen by Microsoft as a hardware platform development partner for the Windows CE operating system, HTC has since built up an exceptionally strong engineering team with two divisions—the IA (Information Appliance) engineering division and the WM (Wireless Mobile) engineering division. These divisions have devoted all their efforts to designing highly innovative, quality products—and taken a market-centric approach with customers. Meanwhile, as an innovator and pioneer, HTC is adding wireless expertise to its portfolio and is expanding the frontier of mobile computing, and Internet and wireless convergence.

Besides having excellent engineering capability, HTC also has the production capacity and logistical support to maintain a large customer base through its efficient, high-volume, ISO-9001/ISO-14001-qualified facilities.
Zoals je kan lezen bestaat HTC als bijna 9 jaar. Ze begonnen eerst met de productie van servers voor Microsoft Windows. Later hebben ze daar een mobiele pda tak bijgevoegd waarop ze later op door zijn gegaan. Ondetussen is HTC marktleider samen me palm en HP in de PDA markt.

Ze staan over het algemeen goed bekend en betrouwbaar en ze zijn daarom ook door Microsoft benoemd als Elite Partner die hun software mag gebruiken en resellen. Voor hun product overzicht kan je hier kijken.

De Productie Facilatie in Taiwan en de plaats waar ze gehuisvest zijn.
Afbeeldingslocatie: http://img79.imageshack.us/img79/2442/locatie9mg.jpg


Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/bcaec88ea11caf603f5718acc52a4920/full.jpg
NetwerkGSM 850 / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
Formaat 112.5mm (L) x 58mm (W) x 21.95mm (T)
Gewicht Geen Info
Intern displayLcd-touchscreen met een resolutie van 320 x 240 pixels en een grootte van 2.8 inch
Beltonen MIDI / MP3 / WMA
Trilalarm Ja
Telefoonboek Hangt er vanaf hoeveel mem je er in stopt. Dus genoeg :)
Gespreklog 10 uitgaande, 10 ontvangen, 10 gemiste gesprekken
Extern geheugen Micro-SD (TransFlash), maximaal 2GB , alleen is dit nog niet getest omdat 2gb Micro-SD niet te verkrijgen is.
Intern geheugen Geheugen bestaat uit 128MB ROM en 64MB RAM
GPRS GPRS klasse 10 (2 upload, 4 download)
Batterij Li-ion, capaciteit 1350 mAh
Processor 400mhz Samsung Fabric
EDGE JA
UMTS (3G) JA
Video Recorder MPEG4 / 3GPP / H.263 en .AVI
Bluetooth™ v2.0
Wifi Ja (802.11b/g)
HSDAP HSDPA zal bij de launch (eind mei T Mobile en juli Qtec/iMate), nog niet beschikbaar zijn. Dit komt later met een firmware upgrade beschikbaar. Ze zullen hem dan ook marketen als "HSDPA ready".
offtopic:
Thnx 2 Hoedje
Infrarood ja
Mini-USB Waarschijnlijk (Misschien krijgt hij een andere aansluiting
Berichten SMS, EMS, MMS, E-Mail (OutLook)
Internet WAP 2.0
Spelletjes Ja, .exe
Kleuren Hangt van de uitvoeringen af. Meerderen.
Camera 2.1 megapixel (1600x1200) en VGA (640x480)
Toetsenbord QWERTY-toetsenbord
Software Word, Powerpoint, Excel, Outlook, Explorer,
Calculator
Currency converter
Built-in handsfree
Functie Helderheid stem
Speaker independent voice dial
Voice dial/memo
Airplane mode (telefoon-functies staan dan uit)
En nog veel meer....
Standby-tijd tot 300 uur
Spreektijd tot 7 uur
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/7c981932b202ae8977b0d0c37d07d9fe/full.jpg




HTC TyTN



Afbeeldingslocatie: http://www.matkapuhelin.net/sitegfx/phones/htc_tytn.jpg

Unbranded & Unlocked
De HTC TyTN is zo schoon mogelijk gehouden qua software. De extra software in deze versie is dan ook minimaal.




I-Mate JASJAM



Afbeeldingslocatie: http://www.imatephonestore.com/images/prev/prev_IMATE_jasjam_1_large.jpg

Unbranded & Unlocked
De I-Mate JASJAM is toch uitgekomen op de valreep! I-Mate kennende zullen ze op de JASJAM antivirus software plaatsen en Skype. Ook zal hij een eigen rom hebben met een paar extra feutures.


MDA Vario || / HTC Mermes



Afbeeldingslocatie: http://x.msmobiles.com/portal/images/hsdpa/t-mobile-mda-vario-ii-hspda.jpg


Branded & Locked
De MDA Vario 2 is gesimlocked door T-Mobile. Ook heeft T-mobile zijn eigen software erop gezet, dit kan je zien aan het roze menu en de T-Mobile tekens aan de buitenkant van de PDA. Het nadeel hiervan is, dat waarschijnlijk de knoppen een andere functie zullen krijgen en dat misschien sommige features niet beschikbaar zullen zijn.




VPA compact III



Afbeeldingslocatie: http://www.mobile-review.com/uploads/voda_hermes.jpg


Branded & Locked
De VPA Compact is de Vodafone versie van de HTC TyTN. Hij is gebranded voor vodafone en heeft een rood menu met vodafone functies. Dit toestel is dus ook geschikt voor het UMTS netwerk van vodafone




Orange SPV M3100



Afbeeldingslocatie: http://x.msmobiles.com/portal/images/orange/orange-spv-m3100.jpg


Branded & Locked
De SPV M3100 is de Orange versie van de HTC TyTN. Hij heeft precies dezelfde eigenschappen als de TyTN maar wel met Orange software er op en hij is ook nog eens locked voor Orange.

Deze versie komt waarschijnlijk niet uit in Nederland. Zie hier voor dit artikel.





Hier nog een keer in een overzicht alle versies van de Hermes:



Afbeeldingslocatie: http://img187.imageshack.us/img187/441/jats8uw6.jpg

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/81690aefefe8b6f14e611e6100d737d5/full.jpg

Deze Mini-FAQ bestaat uit meerdere delen om zo het overzicht niet te verliezen :)


Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg General-FAQ
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Overige info
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Connectie eigenschappen




General-FAQ




:? Wanneer komen deze pda`s dan uit?
De HTC TyTN is nu, erg beperkt, beschikbaar geworden. Hij is er nog in kleinen oplages beschikbaar geworden, maar in de loop van augustus zou de voorraad wat beter moeten zijn van de winkels.

De MDA Vario 2 wordt pas aan het eind van dit jaar verwacht. Echter heeft T-mobile hem wel al in het aansluitsysteem staan. Kwam ik toevallig laatst achter:
Afbeeldingslocatie: http://img399.imageshack.us/img399/9514/dingwh6.jpg


:? Hoeveel gaat de TyTN kosten?
De TyTN zal een winkel prijs hebben van ongeveer 750 euro. Op internet is hij al goedkoper te vinden. De Vario 2 zal met zijn introductie een prijskaartje hebben van ongeveer 600 euro.

:? Jogg-Dial?
Inderdaad, er komt een scroll wiel die we ook kennen van de Sony-Ericsson telefoons zoals de P910.
Dit scroll wiel maakt het erg makkelijk om door menu`s heen te komen.
Het is echter wel aan de linkerkant van het toestel geplaatst, dit zal voor veel mensen wennen zijn. Wat ook een groot pluspunt is, is dat je hem ook kan indrukken en hem dus ook als ``ok`` kan gebruiken. Hiermee wordt het mogelijk om je gehele apparaat via jogg-dial te beheren.

Het volgende stukje tekst benadrukt wat voor een gemakt dit wieltje aan de Hermes geeft:
Most importantly however we were testing the wheel very thoroughly and it works like in Blackberry - it is not fake wheel (jog dial) but a real wheel that you can scroll without limits and you can press for action of selection:
:? Is het ook mogelijk om zelf Thema`s te maken voor mn Hermes, zoals bij mijn eigen computer?
Ja, dit is zeker mogelijk:
Wisbar Advance 2 vind ik ook een erg leuk programma. Het zorgt ervoor dat je today screen een mooier uiterlijk kan krijgen. De Nederlander Xcilion heeft er wel een hele mooie (Vista) skin voor gemaakt. Zie ook zijn site: http://xcskins.50webs.com/
Afbeeldingslocatie: http://img153.imageshack.us/img153/5765/tytntodaynl8.png

offtopic:
Als je wilt weten wat voor programma`s je allemaal ziet in het plaatje. Kijk dan in deze post:Rougenator in "HTC Hermes ( HTC TyTN / MDA Vario II / S..."


:? Kan ik de Hermes ook als Webcam gebruiken?
ATEKsoft CoolCamera komt binnenkort uit voor de Tytn, zodat je ook je front en back camera kan gebruiken als webcam. Dit prog zal ik posten zodra er meer over bekend is :)

:? Vertel is wat over die Samsung CPU!
Inderdaad, er komt een Samsung CPU in die op 400mhz loopt. Het type van de cpu is S3C2442.
Van meerdere mede tweakers heb ik vernomen dat de op 400mhz lopende Samsung cpu beter zijn best doet dan een op 520mhz intel cpu. Er is inmiddels een tooltje om 20% meer snelheid uit deze cpu te halen:
Allereerst het progje Xcpuscalar. Het zorgt ervoor dat je samsung processor 20% sneller wordt. Ik heb mijn Tytn nu al een dag zonder reboots draaiende op 500 Mhz. Je merkt gelijk dat alles veel sneller gaat. Vooral Tomtom en Skype werken hierdoor nog een stuk beter.
Linkje voor XCPUScalar (shareware): Site, download via PocketGear of Handango




:? Wat voor jack komt er nou precies in voor de koptelefoon?
De headset heeft een nieuwe ansluiting. Hierdoor kan je niet je eigen standaard 3.5mm jack plug gebruiken. Zie voor ingang het volgende plaatje:
deze.

:? Komt er geen Qtek versie uit?!
Nee, HTC heeft besloten om de TyTN onder zijn eigen naam te gaan uitbrengen. Ze hebben een fris logo aangenomen en gaan er hopelijk lekker tegen aan. Qtek zal langzaam maar zeker verdwijnen en vervangen worden door het HTC merk. Meer info kan je hier vinden. En natuurlijk op Tweakers,



Overige info




:? Wat zijn precies de verschillen tussen de HTC Wizard en de HTC TyTN?
Ik zal de verschillen in een overzicht plaatsen:

HTC WizardHTC TyTN
• 1,3 Mgp Camera
• 200 Mhz Proc
• Mini-SD
• Relatief weinig Hardbuttons
• Geen UMTS
• Qwerty-toetsenbord
• HSDPA niet ondersteund
• Niet erg solide case
• 2.0 Mgp Camera
• 400 Mhz Proc
• Micro-SD
• OK knop, start en jogdial toegevoegd en de aan/uit knop zit nu aan de zijkant.
• UMTS met 2e camera
• Groter Qwerty toetsenbord met prettigere toetsen
• HSDPA ondersteund
• Erg solide case


Er zijn ook echter verschillen tussen de MDA Vario 2 en de HTC TyTN. Kijk goed naar de positie van de knoppen boven en onder op beiden:
Vario 2 Pic en HTC TyTN Pic

Dit betekent dat dit topic een verkeerde naam heeft (eigenlijk :P). Dit omdat de Vario 2 versie, een eigen code name heeft, namelijk de Hermes. En de HTC TyTN heeft ook zijn eigen code name namelijk: Mercury

Dus:

HTC Mercury = HTC TyTN
HTC Hermes = MDA Vario 2


:? Wat zijn de Operator instellingen voor de Hermes?
Van Eggy:
Je kunt deze operator instellingen op verschillende manieren op je HTC Wizard invoeren. Allereerst zijn hier in een aantal .cab bestanden van alle Nederlandse operators. Je kunt deze bestanden simpelweg uitvoeren op je HTC Wizard zonder verdere moeite:

Dit bestand bevat de juiste instellingen voor alle Nederlandse operators.Mochten deze instellingen incompleet zijn kun je je altijd nog wenden tot de volgende tutorials:


Connectie eigenschappen



Dit stukje gaat over de connectie eigenschappen die de TyTN allemaal beschikt. In totaal zijn er 5 connectie mogelijkheden om bestanden uit te wisselen.

Namelijk:
• Infrarood
• Mini-USB
• Bleutooth
• Wifi
• GPRS/UMTS/HSDPA

Ik ga het vooral over de laatste 2 hebben :)


:? Vertel is wat over GPRS, UMTS en HSDPA

GPRS:
Zoals bijna iedereen wel weet, kan je met de TyTN internetten. Echter kan de TyTN verschillende internet snelheden aan, vergelijk dit met de internet connectie die je thuis hebt. Bijvoorbeeld GPRS (General Packet Radio Service) heeft een max download snelheid van 54 kb/s, deze snelheid is te vergelijken met een oud computer modem van ongeveer 8 jaar geleden waarop je toen zat te internetten. Het is dus niet zo snel, maar snelgenoeg om pda-sites te bekijken en op msn te zitten.

UMTS:
UMTS (Universal Mobile Telecommunications System) is een snelheid die al veel wordt toegepast in Nederland. Deze snelheid, die een theoretische max heeft van 384 kb/s, kan je al vergelijken met een normale internet snelheid van nu. Je moet dan wel aan een laag pakket denken die uitermate geschikt is voor sites bekijken, e-mailen en beperkt downloaden.
UMTS leent zich ook uitermate goed voor video-bellen. Vodafone is de provider die erg veel met UMTS doet en bezich is, hun gehele WK campagne is op video-bellen gebasseerd echter slaat dit nog niet zo aan in Nederland. De TyTN heeft ook de optie om video te bellen, dit houdt dus in dat je elkaar kan zien terwijl je aan het bellen bent. Echter is dit nog kostbaar, en heeft Vodafone nog geen flat fee bundels in hun pakket zitten.

Je kan met de TyTN ook Skypen. Dus bellen over een internet connectie. Je moet hier minimaal EDGE snelheid voor hebben wil dit werken, dus leent UMTS zich ook voor deze, erg handige, tool. :)

Ik sla in dit overzicht EDGE over, dit omdat de TyTN UMTS ondersteunt en dus EDGE overbodig maakt omdat het meer een tussen stap is.

HSDPA:
De TyTN is de eerste PDA/Telefoon in Nederland die HSDPA (High-Speed Downlink Packet Access) ondersteunt. Deze snelheid heeft een theoretische max van 1.8 mb/s!!, dit kan je vergelijken met een volwaardige ADSl lijn die je nu thuis hebt! Dit betekent dat je op de TyTN overal in Nederland draadloos kan ADSL`en zonder dat je ergens aan vast zit of in de buurt moet blijven. Je kan razend snel sites bezoeken, e-mails versturen, beeld-bellen en downloaden. Deze snelheid is ook uitermate geschikt voor latops die heb World Wide Web op willen. Dus je zou via een bt connectie je TyTN als modem kunnen gebruiken om op je laptop, waar je maar wilt, te kunnen internetten. Wat wil een mens nog meer _/-\o_

Links met info:
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgGPRS (General Packet Radio Service)
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgEDGE (Enhanced Data Rates for GSM Evolution)
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgUMTS (Universal Mobile Telecommunications System)
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgHSDPA (High-Speed Downlink Packet Access)

Hier een overzichtje van welke provider welke snelheden ondersteunt:
Provider:Netwerk:
• KPN


• Vodafone


• T-Mobile


• Telfort


• Orange


  1. GPRS
  2. UMTS
  3. HSDPA erg beperkt
  1. GPRS
  2. UMTS
  3. HSDPA in 2007
  1. GPRS
  2. UMTS
  3. HSDPA Ready!
  1. GPRS
  2. EDGE
  1. GPRS


En hier nog een overzicht van de Theoretische snelheden van elk netwerk:
Afbeeldingslocatie: http://img525.imageshack.us/img525/6444/snelhedennetwerken5cn.jpg




:? Vertel is wat over de WI-FI mogelijkheden op de TyTN?

Een van de grootste voordelen die de TyTN op dit moment heeft, is Wi-Fi ook wel bekend als Wireless Fidelity. Met Wi-Fi kan je draadloos internetten zonder dat je vast zit aan een draad. Het enigste nadeel hiervan is, dat je wel in de buurt van een Wi-Fi modem moet zitten en anders een Hot Spot die verschillende providers in het land hebben staan. Wi-Fi doet zijn werk op een band tussen de 2,4 GHz en/of 5,0 GHz, echter zijn er verschillende typen Wi-Fi met elk verschillende snelheden:

[quote]
IEEE 802.11b werkt in de 2,4 GHz-band en de bandbreedte is 11 Mbps.
IEEE 802.11a werkt in de 5 GHz band en de bandbreedte kan oplopen tot 54 Mbps.
IEEE 802.11g is de opvolger van 802.11b en werkt in de 2,4 GHz-band, de bandbreedte is 54 Mbps. De producten die gebruik maken van 802.11g zijn achterwaarts compatibel met 802.11b en kunnen dus met beide standaarden overweg.
IEEE 802.11n wordt verwacht in 2007. Werkt in de 2.4 en de 5 GHz band. De bandbreedte is minimaal 100Mbps, maar er zijn ontwerpen voor snelheden van 540Mbps. Oftewel 10 keer sneller dan 11g.

De TyTN ondersteunt Wi-Fi b & g. Hij heeft dus een theoretische max van internetten van ongeveer 54Mb p/s! Dit is veel sneller dan een normale ADSL lijn. De gemiddelde reguliere ADSL lijn die je in Nederland kan kopen heeft een max van ongveer 20Mb/s. Echter betkent dit niet dat je met die hoge snelheid bij een Hot Spot kan internetten. De gemiddelde Hot Spot en internet verbinding heeft een snelheid van ongeveer 10Mb/s.

Met Wi-Fi kan je ook in Netwerken aanmelden zodat je bestanden kan bekijken. Dit kan handig zijn als je bijvoorbeeld in een groot bedrijf werkt. En zijn erg veel mogelijkheden met Wi-Fi, het is dan ook een van de beste Fuetures van de TyTN!

Link met info:
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgWi-Fi






Mis je nog iets in deze FAQ? Post het dan in dit topic, of stuur een Direct Message :)

Afbeeldingslocatie: http://img529.imageshack.us/img529/2497/softwareed3.jpg

Ik heb deze software uit het Forum van Eggy. Het is dan ook een exacte copy van zijn post. Voor meer software verwijs ik je dan ook naar de search en naar het topic van Eggy: Eggy in "HTC Wizard (i-mate K-JAM/Qtek 9100/MDA V..."




ActiveSync 4.5 Beta 2

Afbeeldingslocatie: http://www.oreillynet.com/users/files/88289/ActiveSync41.gif
Met behulp van ActiveSync is het mogelijk om bestanden, e-mails, notities, afspraken en dergelijke te synchroniseren tussen de Windows-computer en een draagbaar apparaat zoals een smartphone, pda of Pocket PC. De software is ook in staat om een verbinding te maken met Microsoft Exchange Server 2003 zodat alle e-mails, afspraken, taken en relatiegegevens op het mobiele apparaat gesynchroniseerd zijn met die op de server.



TomTom Navigator 5.21 for Pocket PC

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/0801f9d7f7c851e30ea58feaca6bb1e1/full.gif

Paid
TomTom kan met behulp van een GPS receiver als navigatiesysteem voor op je Pocket PC (Phone) dienen. De laatste versie is geheel compatibel met Windows Mobile 5.0 en zo ook met de HTC Wizard. Er zit een wat stevige prijs aan vast maar TomTom Navigator staat wel bekend als de beste navigatie software voor Pocket PC devices.


Opera 8.60

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/99d32f444110af3685645b04d6e3a1f4/full.jpg

Paid
Op zoek naar een alternatieve web-browser voor je Pocket PC? Opera heeft veel meer functies te bieden dan Pocket IE, waaronder tabs.

Mochten er problemen optreden met betrekking tot de font-weergave, installeer dan even het 'verdana.ttf' of 'arial.ttf' lettertype op je Wizard door deze vanaf je PC (\Windows\Fonts) naar Wizard (\Windows) te kopieren.



WiFiFoFum (2)

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/4b29daa7ef93d503979e0b4e50cf9661/full.png

Freeware
WiFiFoFum is de best werkende 802.11 wireless access point scanner voor de Hermes. Tijdens gebruik van dit programma mag er geen verbinding via Bluetooth of USB kabel plaatsvinden.

Network Browser (1.3)

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/6f56be7bd82566b0eca7208dfda8ab71/full.gif

Paid
Met behulp van deze applicatie kun je door je netwerk bladeren tijdens het gebruik van WiFi.
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/14fe4b5562ea57b67132c1651d900ec9/full.jpg


HTC TyTN uitgeschoven:

Afbeeldingslocatie: http://images.km.ru/pc/Hermes.jpg

HTC TyTN van meerdere kanten:

Afbeeldingslocatie: http://www.portalppc.com/forum/uploads/imagens/dimspazov/images/2006-07-12_143629_b138547.jpg

De MDA Vario 2:

Afbeeldingslocatie: http://img199.imageshack.us/img199/5775/vario2picsyb4.jpg

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/748dfcc7af8392c32ac61d3dabffae41/full.jpg

Officiele links:
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgHTC
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgHandleiding van de TyTN
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgWindows Mobile
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgFactsheet van de TyTN


General Info:
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgErg goede review van MSmobile met veel foto`s!!
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgDe eerste pics van de MDA Vario 2
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgDuits persbericht over HSDAP met de plannen voor de MDA Vario 2 erin verwerkt
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgMeer foto`s en info over de HTC-Hermes
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgPreview van de MDA Vario 2
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgSite met goede foto`s van de MDA Vario 2
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgErg scherpe foto`s van de JASJAM
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgVideo van de HTC TyTN 1
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgVideo van de HTC TyTN 2
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgVideo van de HTC TyTN 3

Pricewatch:
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgHTC TyTN

Handige links:
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgHTC Wizard (i-mate K-JAM/Qtek 9100/MDA Vario/M3000) - Deel 9
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgXDA-Developers.com
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgWiki Hermes van xda-developers
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgPocket PC Thoughts
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgDedicated K-JAM blog van Raphael Salgado
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgEen tutorial over hoe je zelf een extUsb-naar-mini-jack convertor kan maken.
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgSite met Streaming Video en Radio voor je PDA!


Accesoires
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg128mb Sandisk Micro-SD
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg256mb Sandisk Micro-SD
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg512mb Sandisk Micro-SD
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg1gb Sandisk Micro-SD
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg2 GB Micro SD kaartjes
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgEen Brando USB Cradle voor de Hermes

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/5ba85133eb3c7238a52a697da45121e5/full.jpg


Let Op!!

Deze TS zal nog worden aangepast in de loop der tijd.

Ik wil alle users bedanken voor hun bijdrage aan deze TS. Dankzij jullie is hij zo informatief en compleet geworden _/-\o_

Hou je AUB aan de volgende richtlijnen: Internet & Telefonie - policy en FAQ. Dit om het topic zo goed mogelijk te laten verlopen en niet al te veel offtopic te raken.
Denk AUB ook nog even aan de policy Policy, zodat we de mods niet te veel op bezoek krijgen ;)

Voor handige links of tips kan je me altijd mailen: Afbeeldingslocatie: http://img526.imageshack.us/img526/834/email1pu.jpg

Typ of spelfouten voorbehouden :P

Mocht je iets bruikbaars zien in de TS en je wilt dat gaan gebruiken voor je eigen doelen, vraag dat dan aub eerst even mij en mocht je willen weten hoe dit topic gemaakt is, dan is hier de UBB-code van dit topic:

Afbeeldingslocatie: http://img182.imageshack.us/img182/6464/finnn0gw.jpg

[ Voor 101% gewijzigd door DaannO op 19-10-2006 20:26 . Reden: Aanpassingen TS ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DaannO
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 01-03 22:15
Afbeeldingslocatie: http://img53.imageshack.us/img53/2569/wikikc3.jpg


Welkom bij het Wiki gedeeltje van het topic over de HTC TyTN en Vario 2 :)


Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Main-TS
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Inleiding
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Links naar de Wiki
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg FAQ van de Wiki
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Disclaimer van de Wiki
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Disclaimer van dit Topic
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Reviews
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg First Post

Afbeeldingslocatie: http://img242.imageshack.us/img242/2739/inleidingyg4.jpg
Afbeeldingslocatie: http://img242.imageshack.us/img242/3954/linkswikibw0.jpg




Main Links:





Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgHTC Devices Wiki
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgRegistreren bij de Wiki

Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgSoftware
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgRegistry Tweaks



Algemeen:




Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgSoftware
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgRegistry Tweaks



TyTN Specifiek:




Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgMini-FAQ
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgTutorials



Overig:




Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpgDisclaimer Wiki

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/81690aefefe8b6f14e611e6100d737d5/full.jpg


:? Wat is een Wiki?
Deze link maakt dat allemaal duidelijk: Wiki.

:? Hoe begin ik te schrijven in een Wiki?
Hier is een link die uitlegt wat voor codes je moet gebruiken en wat je er allemaal mee kan!


Komt nog meer ;)

Afbeeldingslocatie: http://img98.imageshack.us/img98/4156/discbt1.jpg


De Wiki wordt gehost door TheRookie en ook alle eer gaat naar hem uit omdat hij het meest energie en zijn site ervoor heeft gereserveerd _/-\o_

Denk aub goed aan de regels van GOT als je op de Wiki bent zodat meer mensen ervan kunnen leren en bekijken.

De Wiki is eigendom van TheRookie, en de Semi-Mod is DaannO :P

Afbeeldingslocatie: http://img177.imageshack.us/img177/7486/reviewyk5.jpg


  • [b]Review HTC TyTN[/b]
Introductie ...

Heb de Tytn nu iets langer dan een week. Ik zat in beginsel te twijfelen of ik voor de HTC TyTN zou gaan of de Fujitsu-Siemens Loox N560. Het is dus uiteindelijk de TyTN geworden omdat de N560 nog steeds niet te verkrijgen is en vanwege andere redenen.

De TyTN is mijn eerste PDA dus het is wel even wennen met enkele zaken. Het bellen gaat goed voor zover ik ermee gebeld heb. Ik heb een 2e contract voor de TyTN afgesloten, welke ik voornamelijk voor Pocket Ineternet Totaal gebruiken zal en voor wanneer ik in het buitenland zal zijn. Ik heb nog een sim only voor gebruik in Nederlad.





Afbeeldingslocatie: http://img399.imageshack.us/img399/1823/puntjecw0.jpg Connecties
Afbeeldingslocatie: http://img399.imageshack.us/img399/1823/puntjecw0.jpg Dagelijk gebruik
Afbeeldingslocatie: http://img399.imageshack.us/img399/1823/puntjecw0.jpg Functies
Afbeeldingslocatie: http://img399.imageshack.us/img399/1823/puntjecw0.jpg Tot slot
Afbeeldingslocatie: http://img399.imageshack.us/img399/1823/puntjecw0.jpg Plaatjes


Connecties

Ik heb tot op heden goed gebruik kunnen maken van het PIT abbo en het browsen gaat verrassend goed op zo een klein scherm. Moet er wel bij vermelden dat ik vaak Opera gebruik in plaats van PIE. Het UMTS bereik is waar ik tot op heden ben geweest goed, heb altijd wel 2 a 3 strepen en kan altijd verbinden als ik wil browsen.

Wat ik wel raar vind en nog moet uitzoeken is hoe ik via wlan kan internetten. Heb ook problemen gehad met WPA-PSK TKIP. Met mijn Asus WL530g krijg ik maar geen connectie en met mijn Asus WL500g krijg ik gewoon wel een IP en connectie. Hoop niet dat de Tytn hetzelfde probleem heeft als de Qtek 9100 dat hij kieskeurig is met G routers. Want met WEP krijg ik namelijk wel gewoon een IP en connectie met beide routers. Het bereik kan ik niet veel over zeggen met wlan, moet ik nog uitproberen.

Qua bellen is het geluid goed te doen, geen klachten erover en ook niet wanneer ik de speaker gebruik tijdens het gesprek. Videobellen werkt ook goed, al moet je er geen wonderen van verwachten. Ik heb dit uitgeprobeert met mijn neef die ook de Tytn heeft. Tijdens het verbinden zie je jezelf in een klein scherm en in een groot scherm een poppetje voordat de verbinding tot stand is gebracht. Zodra de verbinding tot stand is gebracht zie je de persoon die je belt. Het beeld schokte en haperde wel toen ik het uitprobeerde maar dat kan de maken hebben met de slechte achtergrond licht dat we hadden. Daarnaast is het ook maar een 0,3MP cam waarmee je belt. Al met al een leuke toevoeging als je het gebruikt.

Dagelijks gebruik

Het scroll wieltje is op zich heel erg handig ware het niet dat ik links ben en dus de Tytn in mijn rechterhand hou. Moet dus met mijn rechterwijsvinger het scrollwieltje bedienen en dat gaat een stuk minder handig dan als ik het met mijn linkerduim gebruik. Maar goed, dat is niet anders als je links bent, meerderheid van de wereld is rechts.

De vele snelknoppen zal ik moeten wennen om te gebruiken, ik merk dat ik toch snel naar mijn stylus grijp om dingen te doen terwijl je eigenlijk veel zonder gebruik van je stylus kan. Denk dat het gewenning is aangezien dit mijn eerste PDA is.

Tevens moet ik zeggen dat het heel erg handig is om met het toetsenbord te werken, de knoppen zijn stroef dus je moet ze wel goed indrukken voordat hij hem pakt maar dat zal wel iets losser gaan denk ik als ik het vaker gebruikt heb. Doe veel invoer werk met het toestenbord.

Daarnaast vind ik het transcriber en letter recognizer ook wel aardig werken maar zelf gebruik ik sneller het virtueel keyboard omdat ik ik nog niet gewend ben om letters uit te schrijven op het touchscreen. Maar voor mensen die voornamelijk het transcriber of letter recognizer gewend zijn zal het niet anders zijn dan bij andere PDA's.

Agenda, contacts & e-mail

Ik heb het afgelopen jaar mijn Nokia 6230 als agenda gebruikt en ik moet zeggen dat dat niet echt heel erg fijn werkt. Je kan het als simpele agenda gebruiken maar ik had echt iets nodig met uitgebreidere functies en dat heb ik nu wel gemerkt met de Tytn. Het is echt een hele vooruitgang en kan nu ten minste beter zien wat ik geplanned heb en wat ik nog moet doen (tasks). Dat was met mijn Nokia 6230 niet prettig werken.

Contactgegevens zijn een heel stuk uitgebreider, en ik was dan ook een tijdje bezig met het omzetten van mijn contactgegevens uit mijn Nokia 6230 in Outlook. Heb via pcsuite al mijn contacten gesynchroniseerd naar Outlook maar eenmaal daar zag ik dat een hele hoop gegevens aangepast moest worden. Dat was geen leuk klusje met ruim 300 contacten. Ach ja, het heeft mij een middag bezig gehouden om in grote lijnen de contactgegevens aan te passen zoals ik die wil hebben. Nu hoef ik alleen nog maar bij te houden en aanvullen voor zover dat nodig is.

Wat betreft e-mail werkt het allemaal meteen op de Tytn, heb nu een stuk of drie accounts erin gezet en het werkt allemaal goed. IMAP, POP3 en hotmail worden goed ondersteund en heb tot zover geen klachten omtrent gebruik van de e-mail client. Moet wel wennen met dingen maar goed dat is altijd zo als je een met een nieuw OS aan de slag gaat. Vind het wel jammer dat ook je sms en mms in de mail client zit gebakken. Had daar toch liever een ander programma voor gezien of apart in ieder geval.

Final words

Al met al ben ik zeer tevreden met mijn Tytn, qua gebruik en levensduur van de batterij kan ik zeggen dat ie zeker wel 3 a 4 dagen meegaat maar goed, ik bel er ook niet zoveel mee. Ik internet en mail er voornamelijk mee en gebruik heb eigenlijk voornamelijk als agenda. Dus als ik er echt mee zou bellen zou ik denk ik 2 a 3 dagen ermee kunnen doen (grof geschat met mijn belgedrag van ongeveer 15 a 25 minuten max per dag).

Hoe lang de batterij mee gaat met navigatie kan ik op dit moment helaas ook niets over zeggen omdat ik nog een goede gps ontvanger en tomtom moet halen. Maar zodra ik daar meer ervaring mee heb zal ik dat verwerken in deze review.

Hoop dat mensen hier iets aan hebben gehad.

Plaatjes


Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/limietz/GoT/HTC_Tytn/Today_tabs.gif

Review geschreven door FongWan







Review HTC TyTN
Review door DaannO voor Tweakers.net

Introductie


Zo ik had vandaag een dagje de TyTN gekregen om een review te schrijven en er mee te spelen. Op het eerste gezicht vond ik de doos er al erg strak uit zien en het pakket zat goed in elkaar. Toen ik de TyTN uit de doos haalde was ik gelijk onder de indruk, dit omdat het er zo strak uit ziet en lekker oogt. Ik heb de dutch retail gekregen met nederlandse software er op. Ik zal vooral de TyTN vergelijken met de Wizard, dit omdat ik zelf al de Wizard heb. Hier volgt mijn review van de HTC TyTN :)

Om te beginnen, wat zit er allemaal in de doos?
• Toestel
• Batterij (1350 mAh)
• Draagtas voor aan de riem
• CD-ROM met Microsoft ActiveSync, Outlook en handleidingen in PDF-formaat
• Nederlandstalige snelstart handleiding
• Nederlandstalige handleiding (uitgebreid)
• USB datakabel (kan ook worden gebruikt om het toestel via de PC op te laden)
• Oplader
• Stereo headset
• Extra stylus




Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Uiterlijk
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Beeldscherm
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Software
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Processor
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Internet
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Bellen & Video bellen
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Camera
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Conclusie
Afbeeldingslocatie: http://img236.imageshack.us/img236/7407/puntje6cm.jpg Screens

Uiterlijk



Toen ik hem uit de doos haalde en mij eerste glimp mocht opvangen van de HTC TyTN kreeg ik even de kriebels. Hij ziet er straks uit, en is mooi gevormd. Er zijn geen opzichtige of uitstekende stukken die je oog van het geheel aftrekken en ook het randje om het scherm ziet er gelikt uit.

De jogg-dial bevind zich aan de linker kant in de bovenhoek. Ik had persoonlijk de rechter kan gekozen, dit omdat je dan met je duim lekker kan draaien. Dit moet, jammer genoeg, nu met de wijsvinger gebeuren en dat is wel even wennen. Ze hebben echter wel over de posistie nagedacht, want precies onder de joggdial kan je 2 knopjes vinden. Teweten de ``ok`` button en de spraak herkenning knop, dit betekent dat je eigenlijk met je wijsvinger het gehele apparaat kan besturen. Ideaal!

Afbeeldingslocatie: http://img333.imageshack.us/img333/7360/dsc00306zm7.th.jpg Afbeeldingslocatie: http://img169.imageshack.us/img169/564/dsc00309un1.th.jpg Afbeeldingslocatie: http://img169.imageshack.us/img169/1748/dsc00310wu8.th.jpg


Aan de rechter-zij-kant bevindt zich de aan en uit knop met de ``beam`` knop. Deze zijn echter wat dieper in het apparaat geplaatst dat als nadeel heeft dat je ze niet lekker kan indrukken. Dit is een beetje irritant als je de pda op standby wilt zetten, want dit lukt meestal niet in een keer. Een klein minpuntje dus. Aan de onderkant van rechts zit ook nog de foto knop, maar hier kom ik later op terug.

Het toetsen bord is verbeterd sinds het laatste model. Bij de Wizard heeft het toetsenbord een beetje weg van kleine bolletjes die los vanelkaar staan, dit hebben ze bij de TyTN tot een mooi geheel gemaakt met een erg fijne ronding zodat je lekker kan drukken. Het is dan ook een waar genot om met het toetsenbord te typen, een goede verbetering t.o.v de Wizard.

De overige knopjes zal ik niet bespreken omdat die voor zich spreken, het voordeel is dat de TyTN erg snel reageert als je ze indrukt. Dit is bij de Wizard nog een heikelpunt, echter heeft dit wel te maken met de processor die een stuk sneller is. Verder zijn er geen neomenswaardige dingen over het uiterlijk om nog te bespreken :)

Beeldscherm



Toen ik de TyTN net aanzette en het HTC logo zag, zag ik al dat het een mooi en helder scherm was. Alle kleuren komen prima over en het oogt allemala rustig. Ik heb dan ook nog geen problemen gehad met het scherm of lijnen die er doorheen kwamen zetten.

Wat mij echter wel gelijk opviel is dat het scherm, voor mijn gevoel althans, wat dieper in de PDA ligt. Dit had als nadeel dat als je ging typen of tikken met je hand het niet erg lekker voelde en niet goed overkwam op de pda. Soms moest ik gewoon meerdere keren drukken of bevestigen, dit probleem had de Wizard echter niet en is dan ook erg jammer. Het kan ook helemaal aan mij liggen, maar volgens mij heeft het te maken met de randen van het scherm die stijl aflopen en gelijk verdwijnen. Hierdoor krijg je het gevoel dat hij dus dieper er in ligt.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/a15774c1788cdb238081e58593f32659/full.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/a236933eb6b37ae3b3bdf686638c6e30/full.jpg


Verder is het scherm prima in orde. Het is mooi helder en geeft de kleuren goed weer. Als je een foto aan het maken bent zie je pas goed wat de kwaliteit ervan is, en je gaat het dan ook zeker waarderen!

Software



Op de doos van de TyTN staat levensgroot: ``Met gratis bullguard Anti-Virus pakket voor 2 maanden``. Ik heb een keer eerder kennisgemaakt met bullguard met mijn Wizard, en ik was niet echt onder de indruk van het kunnen van de software en besloot dan ook om het nu niet opnieuw te proberen. Eerlijk gezegd heb nog niet de noodzaak gezien voor een antivirus programma voor mijn Wizard, ik ben nog nooit een virus tegen gekomen of mallware of wat dan ook dat gevaar zou kunnen vormen voor mijn pda. Ik loop dan ook al meer dan een halfjaar onbeveiligd rond. Echter zie ik het wel in de toekomst gebeuren dat je zulke dingen moet gaan beveiligen, maar naar mijn smaak is Bullgard hier nog een beetje te vroeg mee!

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/c3826ecc3d06fdad3c686506f50f0667/full.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/d89449b61e49708f5afae0220851c92c/full.jpg


Verder heb ik een paar nieuwe dingen ontdekt om de TyTN die nog niet op de Wizard zaten. Ik zal de belangerijkste bespreken. Een van de nieuw features is SAP instellingen. Kort gezegd is het toegang geven tot je pda aan mensen die via Bleutooth je pda wille exploren. Ik heb nog niet echt ontdekt wat je er allemaal mee kan, maar als ik aan mijn samsung d500 terug denk, betekent het dat je bestanden door kan bladeren op de pda en via BT kan ophalen. Een handige optie die ik vroeger vaak gebruikt heb. Wireless modem is ook een nieuwe programma die van pda, je raadt het al, een modem maakt zodat je met je computer of laptop kan internetten. Dit leent zich uitermate goed voor UMTS of beter nog HSDPA.

Verder zit er weinig vernieuwende software op, eigenlijk geen om eerlijk te zijn. Oke de rom is wat anders, hij heeft er een fris kleutje in de Today gekregen maar niks vernieuwend waarvan mijn mond zou moeten openvallen. Erg jammer overgins, een pda die als opvolger wordt gebombardeerd van een erg goeie voorganger (de Wizard), die zo weinig vernieuwende software met zich mee draagt is in mijn eigen niet een `echte` opvolger. Maar software is niet alles natuurlijk, en het feit blijft dat de TyTN wel een waardige opvolger is voor de Wizard!

Processor



Uit de ts:
Inderdaad, er komt een Samsung CPU in die op 400mhz loopt. Het type van de cpu is S3C2442.
Van meerdere mede tweakers heb ik vernomen dat de op 400mhz lopende Samsung cpu beter zijn best doet dan een op 520mhz intel cpu. Er is inmiddels een tooltje om 20% meer snelheid uit deze cpu te halen.
Let vooral op de laatste zin. Ik meen in alle eerlijkheid dat ik nog geen noodzaak heb gezien om de TyTN overteklokken of sneller te maken. Dit komt omdat hij gewoon al rete snel is :D Zoals ik al eerder had gezegd, de knoppen reageren gelijk als je ze indrukt, internet start gelijk op etc etc. Ik krijg er gewoon warme gevoelens van als ik er al maar aan denk :Y

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/231bc721bf58ec2d3e3221be54785324/full.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/ef93316b1efcd5a06fc301d68e0677cf/full.jpg


Wat mij vooral opviel, is dat als je naar een zware site internet de Wizard hier nog weleens moeite mee heeft. Bijvoorbeeld als je naar benden wilt gaan scrollen, dan blijft hij, bij mij althans, maar al te vaak haken of loopt hij een seconde achter de feiten aan. De TyTN heeft hier geen enkel probleem mee en lijkt het op zijn dooie gemakje alles te doen. Programma`s opstarten, aflsuiten gebeurt in een wip zoals het hoort. Ik ben erg onder de indruk hoe snel het wel niet gaat. En ik denk dan ook dat dit het grootste voordeel is van de TyTN: de processor _/-\o_

Internet



En dan komen we nu bij het, voor mij, belangerijkste onderwerp: hoe is het internetten? In een woord: heerlijk!! Zoals ik hiervoor als zei, hij pakt elke site moeiteloos en weergeeft alles zoals het hoort. Afgezien van de redering problemen voor zijn kleinen scherm dan. Een site kan je nu normaal bezoeken en bekijken zonder dat de pda irritaties opwekt. Dankzij de joggdial kan je moeiteloos scrollen en snel datgene vinden wat je zocht. Al is het wel aan te raden om Opera te installeren, dit omdat I.E erg veel sites niet aan kan en je die dus niet kan bezoeken.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/0597c55968f197f8054c601860b0de72/full.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/ed1dc3d6616835a2103ef77fba7cf03f/full.jpg


Ik heb voor mij Wizard een T-Mobile contract aangesloten, dit omdat er Pocket Internet Totaal bij zit. Ik zit dus dagelijks met GPRS snelheid te surfen op mijn Wizard. Tot voorkort vond ik dat perfect en had ik er weinig problemen mee, maar...
Toen stak ik mijn sim van T-Mobile in de TyTN en na alles instellingen ingevoerd te hebben, is trouwens erg eenvoudig omdat er in te zetten, ging ik het net op. Ik dus invoeren: www.nu.nl en ``enter`` 1..2..3 en hij had de site geladen :| Wat is dit dacht ik, zit ik op Wi-Fi?! Heb ik hem nog in de USB zitten?! Na 2 maal ``nee`` als antwoord te hebben gegeven, keek ik even goed in het today screen en daar zag ik opeen een icoontje met U: *O* UMTS *O*

Helemaal vergeten, T-Mobile heeft PIT beperkt op 64kb/s oftewel UMTS snelheid! Heerlijk is dat, gewoon goed en snel surfen op je pda waar je maar bent. Ik zag inderdaag aan de 64kb/s en kon er maar geen genoeg van krijgen. Zo hoort het altijd te zijn. Dankzij dit wil ik mijn Wizard niet meer terug en overweeg ik om deze PDA te kidnappen >:) Echt een aanrader voor de verwente internetter is dus de TyTN met PIT van T-Mobile!!

Verder heb ik Wi-Fi niet geprobeerd, dit omdat ik al met de Wizard het vaak genoeg gedaan heb en het niet vernieuwend is om over te praten. Iedereen weet wel ongeveer wat je hiervan kan verwachten. HSDPA heb ik niet kunnen testen, dit omdat ik allen Pocket Internet Totaal heb :'(

Bellen & Videobellen



Een van de eerste dingen die ik ging proberen toen ik de TyTN aan had gezet, was me zelf bellen. Het viel me gelijk op dat het ``gemiste gesprekken`` menu enigzins was verandert. Het heeft een ander icoontje gekregen, maar is nog steeds even overzichtelijk zoals het bij de Wizard al was. Echter als je op de ``bel knop`` drukt, zie je een overzichtelijk cijfer-menu, dit is iets wat bij de Wizard niet standaard was en dus een goeie verandering is!

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/a07d591fad3ef35fa68abba531b88bf9/full.jpg Afbeeldingslocatie: http://img380.imageshack.us/img380/5052/belnu3.jpg


Als je goed in het ``bel-menu`` kijkt, zie je opeens de optie Video dit houdt in dat je een video gesprek kan starten met iemand anders. Echter heb je hier wel een UMTS netwerk voor nodig, anders lukt het niet. Ik heb even geprobeerd om het te starten, maar de andere partij had geen video telefonie. Het is een leuke feuture, echter zie ik niet de manager van Philips een Board meeting houden terwijl hij zijn collega`s kan zien. In andere woorden, veel mensen zullen deze feuture niet gebruiken omdat er te weinig gebruikers zijn en de kosten liggen nog relatief hoog voor deze dienst.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/37ab40af0f2ce6b8d67ea27c59aa9c5d/full.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/0c181b7b1bd93d6d6047e6c1ed82db35/full.jpg


Ik moet zeggen dat de belkwaliteit erg goed is. In tegenstelling tot mijn Wizard, klinkt het geheel veel voller en duidelijker. Ook de luidspreker geeft een goed geluid en de stemmen komen ook helder over. Gelukkig dat dit probleem is aangepakt!

Camera



Eerlijk gezegd heb ik bijna nooit een foto genomen met mijn Wizard, laat staan in het donker. Dit omdat ik een telefoon heb met een betere camera, en ook omdat ik de kwaliteit van de Wizard matig vondt.

Ik zet de camera functie van deze pda aan, en met weinig hoop wachte ik geduldig af voor de eerste beelden. En die waren niet verkeerd, het ziet er scherp uit met volle kleuren. Het wazige is er vanaf en dat merk je gelijk, ook loopt alles een stuk vloeiender en blijft het niet steken halverwegen. De verandering kon je dus gelijk al zien. Ook was het menu van de Camera functie verandert, de iconen waren veel groter en handiger in gebruik. Dit was dan ook gelijk een groot nadeel van de Wizard, als je de flits aan wou zetten dan moest je gaan pielen met je stylus, niet erg handig! Gelukkig hebben ze dat systeem overhoop gegooid en hebben ze de navigatie toetsen gelijk meer functies gegeven zodat je meer dingen met minder handelingen kan verrichten. Je kan nu de kwaliteit veranderen door richting te geven en het zelfde geld voor de opname modus.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/e2a0463a2a4f01ea70d0837b38bdd0b3/full.jpg


Ik heb een paar plaatjes geschoten en ook nog een filmpje, je zult dan ook over dit onderdeel je eigen mening moet vormen :)

Foto 1 tot en met 3 zijn met de TyTN gemaakt:
Afbeeldingslocatie: http://img338.imageshack.us/img338/4098/image006hh6.th.jpgAfbeeldingslocatie: http://img338.imageshack.us/img338/7604/image003yb5.th.jpg

Hier kan je het filmpje downloaden. Het is in .mp4.

Conclusie



Is het een waardige opvolger van de Wizard? Is het van deze tijd? Zit er genoeg vernieuwing in?

Ik vind het zeker een waardige opvolger van de Wizard en hij is dan ook helemaal van deze tijd. Hij ziet er strak uit, goed verzorgd en oogt gewoon lekker. Hij heeft ook een hoop meer opties mee gekregen dan zijn kleine broertje. Hij loopt eigenlijk zijn tijd, in Nederland althans, vooruit met zijn HSDPA mogelijkheden en video telefonie opties. Dus je zou denken dat hij alle verwachtingen heeft waargemaakt.

Niet helemaal, bij de software hebben ze toch een steekje laten vallen. Als je iets nieuws uitbrengt, dan wil je meer opties, meer power, meer look, gewoon meer alles! En dat is ze ook goed gelukt, behalve meer programma`s inbakken in Windows Mobile 2005. Ze hadden gewoon meer handige prog`s mee moeten leveren, zoals Skype, die heb je namelijk helemaal niet in mijn verhaal gezien en ik heb het dan ook expres vermeden omdat het er niet in bij zat. VOIP is in opmars in Nederland, maar daar speelt HTC niet op in en dit terwijl het apparaat er juist voor gemaakt is. Ook mis ik systeem utullities zoals het backuppen van je software, erg belangerijk voor zakelijk gebruikers en het is dan ook een must. SPB Software house heeft erg veel handige programma`s uitgebracht die erg veel mensen gebruiken. Het schetst dan ook mij verbazing dat ze niet hun eigen programma`s voor de TyTN hebben gemaakt. Ook mis ik uitgebreide netwerk mogelijkheden, bijvoorbeeld voor Wi-Fi, als ze op de zakelijke markt mikken dan moet je dat eigenlijk er wel ingebakken hebben. Wie wil nou niet zijn bedrijfsnetwerk betreden met zijn eigen pda? Ook vind ik niet dat deze pda zich onderscheid van andere met iets extra`s.

Hij moet het dus vooral van zijn specificaties hebben, terwijl een deel ervan nog niet te gebruiken is. Denk aan HSDPA en of UMTS, simpel weg omdat het nog niet betaalbaar is. Dit is jammer, want als je deze pda nou net die edge had gegeven, dan was hij perfect!!

De plus en min punten:

Plus:
+ Netwerk mogelijkheden (HSDPA, UMTS)
+ Processor snelheid
+ Camera in het licht
+ Het ``bel`` menu
+ Joggdial
+ Toetsenbord


Min:
- Camera in het donker
- Meegeleverde software
- Positie Joggdial
- Diep scherm
- Netwerk mogelijkheden (Wi-Fi -> bedrijfen)



Screens


Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/1a1330a1dccb1b01d70eb011db2aede1/full.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/d1ebcf65e31e847e58ea46819836e79b/full.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/83f5d68663d184e4725070d99ae54b99/full.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/540d029af93e4f757d61199e54799f21/full.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/3104883bfc25ed8b3bce96b3a833feac/full.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/ac63c744652a8d962c402d1f7a4de210/full.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/605124e77874071f477621a8c6799fab/full.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/184741710e60f13ca2bce70830f4e639/full.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/a6c934e747f88a7959f62ff1acd01bea/full.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/ef04e97c746d4b5fd228d1da62ed7951/full.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/4bf14019342c8722e560b3c312b6d9cb/full.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/caeba869f705c6549b05f42bd817e628/full.jpg Afbeeldingslocatie: http://img274.imageshack.us/img274/6608/84382dj0.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/05f572feb7bc607dae56fa49a88f3bbf/full.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/d8a425511766b9bdfd58fb7f34184811/full.jpg

Afbeeldingslocatie: http://img182.imageshack.us/img182/6464/finnn0gw.jpg

[ Voor 157% gewijzigd door DaannO op 18-09-2006 20:06 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DaannO
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 01-03 22:15

Lees AUB eerst de First Post door voordat je begint met posten in dit topic.
Dit om vervelende opmerkingen te voorkomen!


Gereserveerd voor updates en mededelingen :)




Updates TS:
• 17/09/2006 deeltje 3 *O*




Planning voor de TS:




Mededelingen
• Gathering of Tweakers is géén helpdesk waar je al je huis-, tuin-, en keukenprobleempjes kwijt kunt, maar een forum voor en door de serieuze hobbyist. We verwachten dat je zelf moeite doet voordat je bij ons aanklopt en dat je respect toont voor de andere gebruikers en het forum. Doe dus zelf research en laat duidelijk merken dat je dat gedaan hebt. Lijkt dat je niets, dan is gathering of tweakers wellicht niet het juiste forum voor jou. Fora waar je wellicht wel terecht kunt zijn www.beginnersweb.nl of andere computerfora.

Wat we duidelijk niet op prijs stellen: Waar vind/koop/huur/whatever ik [iets] vragen. Tweakers.net Vraag en Aanbod, de pricewatch, De Gouden Gids en andere sites zijn daarvoor. Discuseren over abonementen hoort in dít forum dus niet thuis.

• Als je een probleem hebt, is het de bedoeling dat je pas je vraag / probleem naar voren brengt op het moment dat je er zelf niet meer uit komt maar het wel eerst zelf geprobeerd hebt. Kijk altijd eerst of jouw vraag niet in de startpost is beantwoord. Als dat niet het geval is; zoek met de Search of het probleem / je vraag niet eerder gepost is. Als een vraag al gesteld is, of hij is makkelijk zelf op te lossen of te vinden, dan is het niet de bedoeling dat deze hier gepost wordt.

• We hebben ook liever niet in dit topic dat je met `breezer` taal gaat rondslingeren. Niet alleen komt die onduidelijk over, maar het werkt ook veel ergenis op bij mede tweakers. Hierdoor zou je een antwoord uit kunnen lokken die niet gepast zou zijn in de topic. Let hier aub op.

• Opmerkingen zoals: `ik heb nu deze telefoon maar ik zit nu aan de TyNT te denken, of ik heb net de Vario 1 gekocht, kan ik niet beter op de Vario 2 wachten?` zijn in dit topic niet gewenst aangezien de andere gebruikers weinig aan deze opmerkingen hebben. Ook is deze vraag sugestief en niet onderbouwt zodat er geen discussie uit kan voort vloeien. Over dit soort vragen kan je alleen zelf een mening vormen, en daar kunnen we dan ook niet bij helpen!




Ik ben geen moderator en ik probeer me ook niet zo te gedragen, zie dit dan ook vooral niet als een waarschuwing. Dit is puur en alleen een verzoek zodat hopelijk iedereen dit topic met plezier kan volgen en zodat alles overzichtelijk blijft. :)

Om Eggy maar even te quoten..


[ Voor 98% gewijzigd door DaannO op 17-09-2006 20:31 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DaannO
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 01-03 22:15
Mededeling:


Mensen, de laatste 200 posts van het vorige deel van dit topic ging vooral over vragen zoals: waar is hij te koop, hoeveel kost hij, en wat zijn de aanbiedingen. Ik heb dit even zijn gang laten gaan omdat deel 3 er bijna aankwam, echter nu deel 3 er is zou ik graag zien dat zulke dingen tot het verleden behoren. Ik heb ook in de First Post even dikgedrukt gezet dat we zulke vragen niet meer willen en we ons willen richten opgebruikservaring en technische kwesties, waar GOT dus voor bedoeld is ;)
Laten we ons daar aan houden, want anders zal een mod een heleboel posts moeten verwijderen en dat verpest de sfeer in dit topic, en dat willen we allemaal niet!

Bedankt :)

[ Voor 95% gewijzigd door DaannO op 17-09-2006 20:36 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Flupse
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 13-01-2022
Ik ben ivm mijn werk naar een pda aant kijken, om de voordelen die deze apparaten hebben.

Ik ben erg benieuwd naar het data verkeer dat de meeste gebruikers hebben. De reden hiervoor is dat ik momenteel nog een kpn abbonement heb, persoonlijk vind ik kpn niet voorop lopen als het gaat over mobiel internetten. De abbonementen zijn prijzig en de data die je mag verzenden en ontvangen lijkt mij krap, vandaar ook mijn vraag.

Dus de vraag is hoeveel data verbruikt een TyTN gebruiker gemiddeld permaand?

ps. ik heb een aantal topic's door gezocht maar niet zo expliciet een antwoord gevonden op mijn vraag, mocht deze vraag ongepast zijn hoor ik het graag zonder verwijten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 111759

Flupse schreef op zondag 17 september 2006 @ 21:08:
Ik ben ivm mijn werk naar een pda aant kijken, om de voordelen die deze apparaten hebben.

Ik ben erg benieuwd naar het data verkeer dat de meeste gebruikers hebben. De reden hiervoor is dat ik momenteel nog een kpn abbonement heb, persoonlijk vind ik kpn niet voorop lopen als het gaat over mobiel internetten. De abbonementen zijn prijzig en de data die je mag verzenden en ontvangen lijkt mij krap, vandaar ook mijn vraag.

Dus de vraag is hoeveel data verbruikt een TyTN gebruiker gemiddeld permaand?

ps. ik heb een aantal topic's door gezocht maar niet zo expliciet een antwoord gevonden op mijn vraag, mocht deze vraag ongepast zijn hoor ik het graag zonder verwijten.
hangt er van af wat je doet. Ik gebruik hem voor internet, email met bijlagen. Heb een 384 kb/s abo van KPN (Flat Fee, niet light) en haal daarmee ook grote bestanden binnen. Totaal zo'n 400 tot 500 Mb per maand

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vozzie
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 03-03 22:40

vozzie

Zo beter?

Stom T-Mobile SIM kaart, hij is nu al 48 uur aan het zoeken naar een netwerk, terwijl als ik naar beschikbare netwerken scan, T-mobile er wel tussen staat.

Weet trouwens iemand of er een FIX is om te draadloos te connecten met KPN Experiabox met WPA2-PSK / WPA-PSK. Ik heb zo het idee dat Windows Mobile 5 dat niet ondersteund ofzo.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 7765

vayip schreef op zondag 17 september 2006 @ 21:40:
Stom T-Mobile SIM kaart, hij is nu al 48 uur aan het zoeken naar een netwerk, terwijl als ik naar beschikbare netwerken scan, T-mobile er wel tussen staat.

Weet trouwens iemand of er een FIX is om te draadloos te connecten met KPN Experiabox met WPA2-PSK / WPA-PSK. Ik heb zo het idee dat Windows Mobile 5 dat niet ondersteund ofzo.
Is je simkaart wel geactiveerd?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vozzie
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 03-03 22:40

vozzie

Zo beter?

Als het goed is, heeft de gozert in de T-Mobile shop dat toch wel gedaan.
Ik had nog half uur voor ik moest werken, dus hij heeft em er zelf niet in gestopt.
Maar hij heeft al die shit ingescand op de computertje van hem, dus T-Mobile zou wel
moeten weten dat hij in gebruik is. Stomme helpdesk is nu ook dicht, dus morgen maar is bellen.
Hoop op de 1 of ander manier dat me abonnement geweigerd is ofzo en dat ik dus niks hoef te dokken per maand >:)
Maar dat is wishfull thinking.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 51799

Misschien is het ook leuk als mensen posten wat tips posten of wat ze zoal doen met dit toestel (behalve de standaard zaken zoals browsen, mail, messenger, agenda).

Ik begin met een toepassing voor de mensen met een GPS ontvanger:

Installeer VisualGPSce om je routes mee te loggen
http://www.visualgps.net/VisualGPSce/

Converteer m.b.v. GPSBabel je logs naar kml formaat.
http://www.gpsbabel.org

Je kan deze bestanden nu openen in Google Earth en zo de afgelegde routes bekijken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vozzie
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 03-03 22:40

vozzie

Zo beter?

Misschien heb ik over het antwoord heen gelezen, maar als je toetsenbord is uitgeklapt en je start daarna TomTom op, dan is hij inderdaad in landscape mode. Als je daarna toetsenbord weer inklapt, dan draait het beeld gewoon weer terug. Is er hier een oplossing voor? Landscape mode ziet er toch toffer uit.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 138075

vayip schreef op zondag 17 september 2006 @ 21:58:
Als het goed is, heeft de gozert in de T-Mobile shop dat toch wel gedaan.
Ik had nog half uur voor ik moest werken, dus hij heeft em er zelf niet in gestopt.
Maar hij heeft al die shit ingescand op de computertje van hem, dus T-Mobile zou wel
moeten weten dat hij in gebruik is. Stomme helpdesk is nu ook dicht, dus morgen maar is bellen.
Hoop op de 1 of ander manier dat me abonnement geweigerd is ofzo en dat ik dus niks hoef te dokken per maand >:)
Maar dat is wishfull thinking.
Ik heb mijn abo afgelopen donderdagavond afgesloten en kreeg alles mee. Het zou volgens de verkoper echter 48 uur duren voordat het abo echt geactiveerd was. Ik kon in die periode echter wel tot maximaal 1 uur bellen met mijn simkaart en de kosten hiervan werden gewoon meegenomen in je maandbedrag. Hij raadde me echter af om te gaan internetten :P
Maja ik gok dus dat ie 48 uur in werkdagen bedoelde ofzo aangezien ik me op het moment nog niet kan aanmelden voor My T-mobile:
Je mobiel nummer is (nog) niet bekend in het systeem of is geblokkeerd. Probeer het later opnieuw.
Dus mijn PIT zal ook nog wel niet geactiveerd zijn :(
vayip schreef op zondag 17 september 2006 @ 22:47:
Misschien heb ik over het antwoord heen gelezen, maar als je toetsenbord is uitgeklapt en je start daarna TomTom op, dan is hij inderdaad in landscape mode. Als je daarna toetsenbord weer inklapt, dan draait het beeld gewoon weer terug. Is er hier een oplossing voor? Landscape mode ziet er toch toffer uit.
Lijkt me dat dat op te lossen is door bij instelling landscape modus in te stellen. Zelf echter geen ervaring met TomTom...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 97596

Deze vraag is vast al gesteld en klinkt heel stom,

maar zelfs in de winkel en op de site staat dat je MP3 ringtones kan gebruiken... Lijkt me ook logisch en erg dom als dit krachtige ding het niet kan... Maar zodra ik een MP3 in de Windows/Rings/ Of ApplicationData/Sounds/ gooi.... staat hij er wel bij maar speelt niet af in het voorbeeld... en als je na het instellen van een mp3 bestand als ringtone op OK wil drukken, schiet (iig bij mij) de ringtone terug naar Windows-Standaard...

Weet iemand hoe dit kan? En hoe het stopt? Het is toch onzin dat ie dat niet kan... Of ligt t allemaal aan mij :D


Verder nog een mooi aandachtspuntje/vraagje... Ik denk dat er veel mensen geintresseerd zijn in Push Mail. Ik heb hier zelf maar 1 PC en 1 PDA, en dan heb ik al geen makkelijkere oplossing gevonden om je mail en contacten te laten synchen dan door een (buitenproportionele) Exchange Server...

Velen van ons hebben geen bedrijf wat met een Exchange server werkt, en willen ook wel goed synchen met hun Outlook en PDA... Ik kwam op een gratis aangeboden dienst op www.mail2web.com, het biedt aan je mail via een (door hun gehost) exchange server te synchen met je PDA. Verder kun je je mail ook bekijken op de site. Maar ze bieden volgens mij geen mogelijkheid aan tot het synchen met je Outlook op de PC, ik heb het iig niet kunnen vinden, volgens mij moet je er dan voor gaan betalen. Wie push mail wil gebruiken en geen exchange server heeft, kan ik dit aanraden.

Weet iemand hoe je tòch de mail2web Exchange server kan synchen met welke PC-Outlook dan ook? Of heb je een betere oplossing?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 51799

Anoniem: 97596 schreef op maandag 18 september 2006 @ 00:38:
Weet iemand hoe je tòch de mail2web Exchange server kan synchen met welke PC-Outlook dan ook? Of heb je een betere oplossing?
Ik heb het nog niet geprobeerd maar ik ben wel een andere oplossing tegengekomen.
Emoze http://www.emoze.com

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Righteye
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 26-01 09:55

Righteye

Mijn rechteroog dus.....

Zo...ik ook aan de MDA Vario II..alleen nog effe wachten.

Net T-mobile gebeld voor contractverlenging (ben al de trotse eigenaar van de Qtek S100 van de vorige keer). 8)

Ik heb momenteel nog T-Mobile Relax 150 (2 jaar, 12-12-2006 afgelopen) en heb dat laten verlengen met 2 jaar naar een Relax 100 (14,50 per maand) abbonnement met PIT (oftewel Web n Walk).
De MDA Vario 2 gaat me dan 169,95 kosten (staat ook op de T-mobile site) en heb hem binnen 10 dagen in huis. Overigens met GRIJS toetsenbord (rood doen ze niet meer zei de manager daar).
Verder ook nog een gratis Bluetooth adapter ivm. verlenging en 4 maanden lang de Holliday option (iets met bellen vanuit het buitenland).

Zodra ik hem heb, meer info van mij (foto's van de doos etc.). :P

Weblog van Righteye's gezinnetje - De grote grappige plaatjes website


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Michel242186
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 18:08
ik dacht dat relax 100 met PIT niet mogelijk was...moet minimaal relax 150 zijn toch?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Righteye
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 26-01 09:55

Righteye

Mijn rechteroog dus.....

Michel242 schreef op maandag 18 september 2006 @ 09:51:
ik dacht dat relax 100 met PIT niet mogelijk was...moet minimaal relax 150 zijn toch?
Volgens de mevrouw, geen probleem....

Weblog van Righteye's gezinnetje - De grote grappige plaatjes website


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kaastosti
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 17:08

Kaastosti

Vrolijkheid alom!

En dus kennelijk wel binnenkort met grijs toetsenbord... ach ik vind donkerrood ook wel iets stylish hebben :) Remote desktop werkt wel grappig, alleen jammer dat alle icoontjes van je desktop daarna op een hoop worden gegooid :|

Een vergissing is menselijk, maar om er echt een puinhoop van te maken heb je een computer nodig.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 127247

Righteye schreef op maandag 18 september 2006 @ 09:46:
Zo...ik ook aan de MDA Vario II..alleen nog effe wachten.

Net T-mobile gebeld voor contractverlenging (ben al de trotse eigenaar van de Qtek S100 van de vorige keer). 8)

Ik heb momenteel nog T-Mobile Relax 150 (2 jaar, 12-12-2006 afgelopen) en heb dat laten verlengen met 2 jaar naar een Relax 100 (14,50 per maand) abbonnement met PIT (oftewel Web n Walk).
De MDA Vario 2 gaat me dan 169,95 kosten (staat ook op de T-mobile site) en heb hem binnen 10 dagen in huis. Overigens met GRIJS toetsenbord (rood doen ze niet meer zei de manager daar).
Verder ook nog een gratis Bluetooth adapter ivm. verlenging en 4 maanden lang de Holliday option (iets met bellen vanuit het buitenland).

Zodra ik hem heb, meer info van mij (foto's van de doos etc.). :P
Hmm dat PIT gebeuren telt toch niet als extra toestelkorting als je hem telefonisch bestelt?? Als je hem in de winkel bestelt telt dat wel mee, had je hem misschien nog goedkoper kunnen krijgen.

Of zit ik nu fout?

Ik w8 nog even een maandje ofzo, hoop dat hij dan iets in prijs gezakt is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sulo
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 01-10-2024
Een vraagje:

Het zal wel een keer voorkomen dat ik mijn MDA Vario 2 terug moet zetten naar zijn fabrieks instellingen. Gewoon alles weer terug zetten. Dat alles weer wordt alsof je het pas hebt gekocht.
Hoe doe je dat? Moet je in het begin gelijk een back-up maken of zijn daar andere manieren voor. En hoe moet je het dan eigenlijk doen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 60993

Sulo schreef op maandag 18 september 2006 @ 11:38:
Een vraagje:

Het zal wel een keer voorkomen dat ik mijn MDA Vario 2 terug moet zetten naar zijn fabrieks instellingen. Gewoon alles weer terug zetten. Dat alles weer wordt alsof je het pas hebt gekocht.
Hoe doe je dat? Moet je in het begin gelijk een back-up maken of zijn daar andere manieren voor. En hoe moet je het dan eigenlijk doen?
Zoek eens in de gebruikershandleiding op harde reset.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CLB
  • Registratie: Oktober 2004
  • Niet online

CLB

Righteye schreef op maandag 18 september 2006 @ 09:46:
Overigens met GRIJS toetsenbord (rood doen ze niet meer zei de manager daar).
Hmm jammer wilde weleens van Orange naar T-mobile door dat PIT en vond 't wel 'n funky kleurtje!

Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Triple-D
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 09-08-2023
Zijn er al lui die de vario 2 binnen hebben na telefonische verlening?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 189474

Anoniem: 127247 schreef op maandag 18 september 2006 @ 11:16:
[...]

Hmm dat PIT gebeuren telt toch niet als extra toestelkorting als je hem telefonisch bestelt?? Als je hem in de winkel bestelt telt dat wel mee, had je hem misschien nog goedkoper kunnen krijgen.

Of zit ik nu fout?
Klopt. Bij 2 jaar abo 139,95 in de winkel en daar gaat dan nog eens 50 euro voor PIT vanaf. Zie mijn post in deel 2.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mr_Groovy
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 02-12-2021

Mr_Groovy

Designlapp

Triple-D schreef op maandag 18 september 2006 @ 12:35:
Zijn er al lui die de vario 2 binnen hebben na telefonische verlening?
Vandaag verzonden, en heb het track & trace nummer hoogst waarscheinlijk morgen of overmorgen binnen. :) (1 september besteld 2,5 weken later |:( )

PS Ik dacht dat we in Topic 3 het minder over de prijzen zouden hebben ;)

Macbook Pro 15" Late 2013, iPhone 7+ 128gb, iPad Pro, Canon M3, Tamron 18-200, Canon 22 @2.0, Canon 11 -22, Nintendo Switch


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Triple-D
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 09-08-2023
Hoe weet je dat het vandaag is verzonden?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BORG
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 17-04 18:50
Het gaat hier weer dezelfde kant op, met vragen en opmerkingen over waar de MDA het voordeligste is te krijgen. Ik dacht dat dit een technisch forum was/is ?!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 111759

BORG schreef op maandag 18 september 2006 @ 14:06:
Het gaat hier weer dezelfde kant op, met vragen en opmerkingen over waar de MDA het voordeligste is te krijgen. Ik dacht dat dit een technisch forum was/is ?!
komt steeds meer terug op deze fora, overal. Kunt beter terecht op xda-developers, veel meer technische informatie en niet dat geneuzel over 10 euro per jaar goedkoper bij de kijkshop als je hem over 6 maanden daar halen

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Puff
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 09-09-2024
Ja idd Daanno .....tijd om te snijden in dit toch nog prille deel3....... :+


Nnway back On-Topic.......

Ik heb Wififofum geinstalleerd en krijg dan de melding dat Microsoft.NET huppeldepup out of date is....
Kan iemand mij vertellen wat dat Microsoft.NET inhoud en waar ik het kan updaten?

Heb al via Google geprobeerd een paar pogingen gewaagd maar tot nu toe zonder resultaat.....


Alvast bedankt,
Danny.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 51799

Puff schreef op maandag 18 september 2006 @ 14:12:
Kan iemand mij vertellen wat dat Microsoft.NET inhoud en waar ik het kan updaten?
Alvast bedankt,
Danny.
microsoft.com misschien? :)

http://www.microsoft.com/...2f50ae9a55&displaylang=en

[ Voor 18% gewijzigd door Anoniem: 51799 op 18-09-2006 14:55 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Righteye
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 26-01 09:55

Righteye

Mijn rechteroog dus.....

Anoniem: 189474 schreef op maandag 18 september 2006 @ 12:49:
[...]


Klopt. Bij 2 jaar abo 139,95 in de winkel en daar gaat dan nog eens 50 euro voor PIT vanaf. Zie mijn post in deel 2.
Die 50 euro wist je niet zeker (heb je vorige post erbij gepakt) bij de PIT, heb het nog wel gevraagd aan de juffrouw, maar ze zei can niet en over die 139,95 zal ik nog eens bellen.....errug vreemd.

Weblog van Righteye's gezinnetje - De grote grappige plaatjes website


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 131261

Ik krijg een foutmeldig als ik mijn tomtom 5.0 wil installeren op mijn Vario 2. Op mijn MDA compact was dit geen probleem.
Wie weet waardoor dit komt?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Andre_J
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 16:28
TomTom 5 op WM5 is "moeilijker" zie www.tomtom.nl voor oplossing !!!!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 51799

Anoniem: 111759 schreef op maandag 18 september 2006 @ 14:11:
[...]
komt steeds meer terug op deze fora, overal.
Dit komt volgens mij toch ook door de starre opzet van deze fora. Als alles maar in 1 centraal topic moet, dan krijg je dit gewoon. Ik begrijp de bedoeling van die centrale topics wel, maar in de praktijk werkt dit gewoon niet.

Dit topic zou je sowieso moeten splitsen in een technisch topic en een prijzen topic. Op andere fora met een normale search functie en zonder 1 centraal topic vind je informatie veel makkelijker terug dan in deze centrale topics.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • beschuit
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 14:16

beschuit

Why yes, a bulletproof vest

FYI, ik heb net gesproken met Vodafone zakelijk of en wanneer ze de TyTN gaan aanbieden. Officieel was er niets bekend, maar hij had begrepen dat Vodafone wacht op de "tweede release" omdat er wat probleempjes waren met de "eerste".

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LockTar
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 07-01 21:23
Helaas word er geen antwoord gegeven op mijn serieuze vraag :'(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CLB
  • Registratie: Oktober 2004
  • Niet online

CLB

Anoniem: 131261 schreef op maandag 18 september 2006 @ 14:57:
Ik krijg een foutmeldig als ik mijn tomtom 5.0 wil installeren op mijn Vario 2. Op mijn MDA compact was dit geen probleem.
Wie weet waardoor dit komt?
Echt TT 5.0 of T.21...?

Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LockTar
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 07-01 21:23
Wie weet of dit een goed merk is... of dat het zelfs een goed dockingstation is?

ADAPT USB Cradle HTC TyTN/Vario II RoHs compliant

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mr_Groovy
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 02-12-2021

Mr_Groovy

Designlapp

Offtopic:
Triple-D schreef op maandag 18 september 2006 @ 13:41:
Hoe weet je dat het vandaag is verzonden?
Had ze vanochtend gebeld, en de track & trace code gekregen.

Ontopic:

Heeft iemand al de The Core Pocket Media Player (0.70) al uitgeprobeerd op de vario2? En doet ie het ook in landscape? :/

Macbook Pro 15" Late 2013, iPhone 7+ 128gb, iPad Pro, Canon M3, Tamron 18-200, Canon 22 @2.0, Canon 11 -22, Nintendo Switch


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 177895

ja the core pocket media player doet het in landscape mode!

Heeft iemand al de The Core Pocket Media Player (0.70) al uitgeprobeerd op de vario2? En doet ie het ook in landscape? :/[/quote]

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • feuniks
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 17:32
LockTar schreef op maandag 18 september 2006 @ 16:29:
Wie weet of dit een goed merk is... of dat het zelfs een goed dockingstation is?

ADAPT USB Cradle HTC TyTN/Vario II RoHs compliant
Nu, het merk makt eigenlijk niets uit. Die dingen zijn toch allemaal om het cru te zeggen een USB mini kabel met een blokje plastic eromheen. Er zit geen electronica in die dingen. Alleen een LEDje als je geluk hebt.

Ik zou me dus niet zo druk maken over of het een goed merk is. Veel kan er toch niet aan kapot.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sulo
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 01-10-2024
Anoniem: 60993 schreef op maandag 18 september 2006 @ 11:42:
[...]


Zoek eens in de gebruikershandleiding op harde reset.
Sorry ik heb het fout geschreven. Ik heb nog geen Vario 2, maar wat ik bedoel is of ik een back-up moet maken aan het begin om de beginwaarden terug te krijgen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DaannO
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 01-03 22:15
Puff schreef op maandag 18 september 2006 @ 14:12:
Ja idd Daanno .....tijd om te snijden in dit toch nog prille deel3....... :+


Nnway back On-Topic.......

Ik heb Wififofum geinstalleerd en krijg dan de melding dat Microsoft.NET huppeldepup out of date is....
Kan iemand mij vertellen wat dat Microsoft.NET inhoud en waar ik het kan updaten?

Heb al via Google geprobeerd een paar pogingen gewaagd maar tot nu toe zonder resultaat.....


Alvast bedankt,
Danny.
Ik acht het nu nog niet nodig. Maar ik vraag ook iedereen om een TR te doen die vindt dat een post niet in dit topic thuis hoort. Vooralsnog houdt iedereen het erg netjes _/-\o_

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 131261

tomtom 5,0
ik krijg de volgende foutmelding :
AppName: setup.exe AppVer: 4.3.7.0 ModName: setup.exe
ModVer: 4.3.7.0 Offset: 0004232b

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GraasGast
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 25-04 13:42

GraasGast

Analogue Heaven

Veel van jullie kennen natuurlijk WiFiFoFum van Aspecto software. Ze hebben ook een proggel wat Dweller heet, waarmee je schijnbaar via het internet al je applicaties weer zou kunnen installeren na een hard reset.
Stranded away from home with a hard reset PDA? No problem - simply visit this website, install Dweller, and it will get all your apps installed again in no time!
Iemand ervaring mee?

Verder hebben ze ook een leuke task switcher, Dynamo, ziet er een beetje uit als Expose van osX, inclusief geile animaties. Op een Vario werkt het al best soepel, dus op een Vario II zou het helemaal sjiek moeten zijn.

Afbeeldingslocatie: http://www.aspecto-software.com/rw/applications/dynamo/files/page4_1.png

[ Voor 6% gewijzigd door GraasGast op 18-09-2006 18:37 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 97596

Sulo schreef op maandag 18 september 2006 @ 18:08:
[...]


Sorry ik heb het fout geschreven. Ik heb nog geen Vario 2, maar wat ik bedoel is of ik een back-up moet maken aan het begin om de beginwaarden terug te krijgen.
Nee, dat hoeft niet.

In het kort:
Het geheugen van je MDA bestaat uit 2 delen, een Rom en een Ext_Rom... op de Ext_Rom staan de instalatiebestanden van het Tmobilejasje en WindowsMobile 5.Als je hardreset (2 functietoetsen [links/rechts] inhouden en op de softresettoets drukken). Begint je Vario met een nieuwe Windows (uit je Ext_Rom) en instaleert bij de eerste keer opstarten het Tmobile jasje en instellingen.

Je hoeft dus niet bang te zijn dat je in een soort dospromt komt als je hardreset. Het is net alsof je je Vario voor het eerst leven in blaast, door de accu erin te doen en em aan te zetten.

---------------------------------
En nu nog een vraagje van mijn kant: Wie weet redelijk zeker dat we een WM5 met AKU2 Rom hebben? standaard als tmobile vario?
Want: Normaal is de snelste interval van ActiveSync 5 minuten, om de 5 minuten checkt hij met de Exchange Server of er veranderingen zijn. Maar zo heb je dus geen psuhmail in de zin van het onmiddelijk afleveren op je PDA als het mailtje binnenkomt.
AKU2 zorgt ervoor dat zodra er een mailtje binnenkomt op de Exchange Server, die een soort van SMS (correct me if im wrong) stuurt, die tegen de ActiveSync van je PDA zegt: Hé syncen jij, dr is nieuwe mail...

Hoe kan ik dat aanzetten in WM5/ActiveSync en op Mail2Web.com??

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 131261

wb tomtom 5, ik krijg nu ook de fout, dat tomtom geen verbinding met mijn vario2 kan maken..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • xvanwaart
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 16-07-2024
Ja gasten, nu ff serieus... ik heb dus naar mijn idee sinds vandaag "screen-alignment" problemen op mijn Vario II met serial nummer HT634 en dan nog een hoop... ik dacht dat die problemen wel verholpen zouden zijn... Ik kijk het de komende dagen nog even aan aangezien ik hem ook echt dagelijks nodig heb maar als het erger of vervelender wordt ga ik hem toch echt terug brengen. Baal er wel van aangezien ik (medische) software heb aangeschaft die gebonden is aan mijn IMEI...
Iemand anders met deze problemen of zie ik nou spoken?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Underworld
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 25-03 21:23

Underworld

+1 Inzichtvol

Wat een Mooie SP weer DaannO!

btw. gezien de Vario 2 op het werk is verschenen vindt ik de kleur van het toestel toch vrij mooi, hoewel ze het bordeau rood van mij wel gewoon helemaal door hadden mogen trekken of gedeeltelijk (vario 2 bezitters weten wel wat ik bedoel hoop ik)

“Victorious warriors win first and then go to war,
while defeated warriors go to war first and then seek to win”
― Sun Tzu, The Art of War


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • koksie
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 16:16
---------------------------------
En nu nog een vraagje van mijn kant: Wie weet redelijk zeker dat we een WM5 met AKU2 Rom hebben? standaard als tmobile vario?
Want: Normaal is de snelste interval van ActiveSync 5 minuten, om de 5 minuten checkt hij met de Exchange Server of er veranderingen zijn. Maar zo heb je dus geen psuhmail in de zin van het onmiddelijk afleveren op je PDA als het mailtje binnenkomt.
AKU2 zorgt ervoor dat zodra er een mailtje binnenkomt op de Exchange Server, die een soort van SMS (correct me if im wrong) stuurt, die tegen de ActiveSync van je PDA zegt: Hé syncen jij, dr is nieuwe mail...

Hoe kan ik dat aanzetten in WM5/ActiveSync en op Mail2Web.com??
Op mail2web kun je je gegevens van de server vinden die je kunt invullen bij AS op je Hermes via opties-server toevoegen. ga vervolgens naar je Comm Manager en click op het icoontje van push email. Da icoontje wordt dan groen ten teken dat push email aan staat en als het goed is werkt het dan prima.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DaannO
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 01-03 22:15
Underworld schreef op maandag 18 september 2006 @ 19:47:
Wat een Mooie SP weer DaannO!

btw. gezien de Vario 2 op het werk is verschenen vindt ik de kleur van het toestel toch vrij mooi, hoewel ze het bordeau rood van mij wel gewoon helemaal door hadden mogen trekken of gedeeltelijk (vario 2 bezitters weten wel wat ik bedoel hoop ik)
Thnx :)

Het schijnt dus zo te zijn dat die orde kleur eruit gaat, echter is dit nog niet zo bevestigd. Moeten we maar eens vragen aan ze!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alieunited
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 01-05 21:24
Ik heb een meer xp gerelateerde vraag, maar omdat ik dit topic volg plaats ik hem toch hier, ik ben binnenkort ook de bezitter van deze vario 2, ik heb begrepen dat WM5 alleen met as 4.x werkt, ik heb echter xp pro sp1 en kan niet updaten naar sp2 (geen legale versie)

Is er toch een mogelijkheid om WM5 toch op as 3.8 te draaien?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MR_VIPER
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 15:43

MR_VIPER

Ik ben niet te ondertitelen!

xvanwaart schreef op maandag 18 september 2006 @ 19:21:
Ja gasten, nu ff serieus... ik heb dus naar mijn idee sinds vandaag "screen-alignment" problemen op mijn Vario II met serial nummer HT634 en dan nog een hoop... ik dacht dat die problemen wel verholpen zouden zijn... Ik kijk het de komende dagen nog even aan aangezien ik hem ook echt dagelijks nodig heb maar als het erger of vervelender wordt ga ik hem toch echt terug brengen. Baal er wel van aangezien ik (medische) software heb aangeschaft die gebonden is aan mijn IMEI...
Iemand anders met deze problemen of zie ik nou spoken?
Ik ben bang dat je niet de enige bent. Ik merk ook misalignments op mijn Vario 2 met HT634F. Ik kijk het vooralsnog ook even aan. En anders dan mogen ze hem gewoon repareren. En niet kweet niet hoeveel weken eroverheen laten gaan.

*empty*


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MR_VIPER
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 15:43

MR_VIPER

Ik ben niet te ondertitelen!

Alieunited schreef op maandag 18 september 2006 @ 20:27:
Ik heb een meer xp gerelateerde vraag, maar omdat ik dit topic volg plaats ik hem toch hier, ik ben binnenkort ook de bezitter van deze vario 2, ik heb begrepen dat WM5 alleen met as 4.x werkt, ik heb echter xp pro sp1 en kan niet updaten naar sp2 (geen legale versie)

Is er toch een mogelijkheid om WM5 toch op as 3.8 te draaien?
Nee AS 3.8 gaat niet. Het is wel mogelijk om AS 4.x op een non SP2 systeem te installeren. Zorg dan wel dat je outlook ook up-to-date is met de laatste sp's

Je kunt in je registry XP zo tweaken dat op het oog een SP2 installtie aanwezig is. Verander daarvoor de volgende key:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Windows]
"CSDVersion"=dword:00000512

Vervolgens rebooten en hoppa AS 4.x zal denken dat je een sp2 installatie hebt en keurig installeren

*empty*


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 97596

koksie schreef op maandag 18 september 2006 @ 20:01:
[...]


Op mail2web kun je je gegevens van de server vinden die je kunt invullen bij AS op je Hermes via opties-server toevoegen. ga vervolgens naar je Comm Manager en click op het icoontje van push email. Da icoontje wordt dan groen ten teken dat push email aan staat en als het goed is werkt het dan prima.
Het icoontje was al groen idd, moet ik bij ActiveSync Schema's bij Piekuren etc, de optie "Bij het ontvangen van nieuwe items" aanzetten?

En verzenden/ontvangen in Outlook Mail is eigenlijk ook syncen toch?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • chob
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 19-11-2020
Is de MDA Vario II al te unlocken? Wil hem nml aanschaffen voor gebruik in België.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alieunited
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 01-05 21:24
MR_VIPER schreef op maandag 18 september 2006 @ 20:33:
[...]


Nee AS 3.8 gaat niet. Het is wel mogelijk om AS 4.x op een non SP2 systeem te installeren. Zorg dan wel dat je outlook ook up-to-date is met de laatste sp's

Je kunt in je registry XP zo tweaken dat op het oog een SP2 installtie aanwezig is. Verander daarvoor de volgende key:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Windows]
"CSDVersion"=dword:00000512

Vervolgens rebooten en hoppa AS 4.x zal denken dat je een sp2 installatie hebt en keurig installeren
Het werkt! op mn mda compact bedankt!!

Ik zag me al een dag zwoegen om een schone xp install te doen, maar nu kan ik zonder deze zorgen de vario II aanschaffen.

[ Voor 21% gewijzigd door Alieunited op 18-09-2006 21:10 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 7765

chob schreef op maandag 18 september 2006 @ 20:50:
Is de MDA Vario II al te unlocken? Wil hem nml aanschaffen voor gebruik in België.
Als het goed is wel:
edit:
mag blijkbaar niet, was iig betaalsite


T-Mobile geeft alleen geen garantie meer op software problemen (peperde de verkoopster me tot 5 maal toe in :P). Ik ga 'm morgen halen (ze kwam niet bij me kvk uittreksel en ik had er geen bij me...), heb het dus zelf nog niet geprobeerd.

[ Voor 8% gewijzigd door Anoniem: 7765 op 18-09-2006 22:25 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 189838

MR_VIPER schreef op maandag 18 september 2006 @ 20:29:
[...]

Ik ben bang dat je niet de enige bent. Ik merk ook misalignments op mijn Vario 2 met HT634F. Ik kijk het vooralsnog ook even aan. En anders dan mogen ze hem gewoon repareren. En niet kweet niet hoeveel weken eroverheen laten gaan.
Ik heb zelf ook de twijfelachtige eer een TyTN met screenalignment probleem in mijn bezit te hebben. De laatste dagen bemerk ik meer en meer dat HTC en haar partners defecte TyTN's willen repareren i.p.v. vervangen door een nieuwe. Klaarblijkelijk is het aantal defecte TyTN's te groot om maar te blijven vervangen. Naar ik begrepen heb hangt het een beetje van de procedure af (en die van je provider) hoe lang het gaat duren. Indien je een simlockvrije TyTN hebt duurt reparatie ongeveer twee weken exclusief transport.
Inmiddels zijn er ook HT635xxxxx nummers met het beruchte probleem.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DaannO
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 01-03 22:15
Anoniem: 7765 schreef op maandag 18 september 2006 @ 21:22:
[...]


Als het goed is wel:


T-Mobile geeft alleen geen garantie meer op software problemen (peperde de verkoopster me tot 5 maal toe in :P). Ik ga 'm morgen halen (ze kwam niet bij me kvk uittreksel en ik had er geen bij me...), heb het dus zelf nog niet geprobeerd.
Graag die link te verwijderen :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 7765

DaannO schreef op maandag 18 september 2006 @ 21:40:
[...]


Graag die link te verwijderen :)
o ok....is niks illegaals aan, maar dat wist jij vast ook al.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DaannO
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 01-03 22:15
Anoniem: 7765 schreef op maandag 18 september 2006 @ 22:26:
[...]


o ok....is niks illegaals aan, maar dat wist jij vast ook al.
Het gaat er niet om dat het betaald is of niet. Het unlocken van een telefoon mag niet, de software lock verwijderen kan weer wel. Maar daar was die link niet voor ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vozzie
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 03-03 22:40

vozzie

Zo beter?

Anoniem: 189838 schreef op maandag 18 september 2006 @ 21:39:
[...]


Ik heb zelf ook de twijfelachtige eer een TyTN met screenalignment probleem in mijn bezit te hebben. De laatste dagen bemerk ik meer en meer dat HTC en haar partners defecte TyTN's willen repareren i.p.v. vervangen door een nieuwe. Klaarblijkelijk is het aantal defecte TyTN's te groot om maar te blijven vervangen. Naar ik begrepen heb hangt het een beetje van de procedure af (en die van je provider) hoe lang het gaat duren. Indien je een simlockvrije TyTN hebt duurt reparatie ongeveer twee weken exclusief transport.
Inmiddels zijn er ook HT635xxxxx nummers met het beruchte probleem.
Wat bedoelen jullie met screenalignment problemen. Ik heb zelf een HT635Fxxx en ben wel benieuwd wat jullie precies bedoelen. Ik heb tot nu toe nog geen problemen gehad met mijn Vario II gelukkig.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 7765

DaannO schreef op maandag 18 september 2006 @ 22:31:
[...]


Het gaat er niet om dat het betaald is of niet. Het unlocken van een telefoon mag niet, de software lock verwijderen kan weer wel. Maar daar was die link niet voor ;)
Waarom zou dat niet mogen? Het XDA forum bevat al die informatie ook, daar link je ook naar?
Een citaat uit rechtspraak LJN-nummer: AE0125 Zaaknr: 03/008018-99 en 03/008111-98:
" ... Een simlock en een serviceproviderlock kunnen niet worden aangemerkt als auteursrechtelijk beschermd werk ..."
Even bij elkaar gegoogled:
http://zoeken.rechtspraak...n&ljn=AE0125&u_ljn=AE0125

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 111759

vayip schreef op maandag 18 september 2006 @ 22:37:
[...]


Wat bedoelen jullie met screenalignment problemen. Ik heb zelf een HT635Fxxx en ben wel benieuwd wat jullie precies bedoelen. Ik heb tot nu toe nog geen problemen gehad met mijn Vario II gelukkig.
dat betekent dat het scherm niet meer reageert op de pen, je moet dan (tot soms wel 10 keer per dag) kalibreren. Erg vervelend en komt vaak voor

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DaannO
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 01-03 22:15
Anoniem: 7765 schreef op maandag 18 september 2006 @ 22:38:
[...]


Waarom zou dat niet mogen? Het XDA forum bevat al die informatie ook, daar link je ook naar?


[...]

Even bij elkaar gegoogled:
http://zoeken.rechtspraak...n&ljn=AE0125&u_ljn=AE0125
Het is ook geen auteursrecht :) In de algemene voorwaarden staat dat toestellen pas na een jaar mogen worden simlockvrij gemaakt. Aangezien jij een koop bij hun doet, ga jij accoord met de algemenen voorwaarden en dus met die regel ;)

XDA is een forum waar ze zulke regels niet hanteren. Echter is het ook een bron van informatie en uiteindelijk kan je moeilijk voorkomen dat users toch zulke links vinden. Dus kunnen we beter de poitieve informatie gebruiken van XDA, inplaats van alleen het slechte te belichten :)

Giox heeft het ooit eens mooi verwoord:
Giox schreef op dinsdag 27 september 2005 @ 19:39:
Klopt. Er zijn namelijk 2 manieren om je telefoon te unlocken

• De lock uitzetten. (Zie het maar als een schakelaar omhalen)
• De firmware (software) met de SIM-lock eruit halen, en er een andere (aangepast) firmware inplaatsen zonder SIM-lock.

De 1ste manier is volledig legaal.
De 2de manier daarintegen is niet legaal. Het gaat hier namelijk om auteursrechtelijk beschermde firmware files. En aangezien je dan in strijd ben met de auteursrechten is dat verboden.

Duidelijk kan ik het niet maken.

En, aangezien het voor de moderators totaal niet te bekijken is van welke manier er gebruik gemaakt wordt, heeft Tweakers besloten het in zijn totaal niet toe te staan.

[ Voor 33% gewijzigd door DaannO op 18-09-2006 22:47 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 189838

vayip schreef op maandag 18 september 2006 @ 22:37:
[...]


Wat bedoelen jullie met screenalignment problemen. Ik heb zelf een HT635Fxxx en ben wel benieuwd wat jullie precies bedoelen. Ik heb tot nu toe nog geen problemen gehad met mijn Vario II gelukkig.
Je kunt het bijvoorbeeld merken aan de rechter scrollbalk die je niet meer kunt bedienen.....geen reactie op het gebruik van de stylus....of je activeert items die juist NAAST de scrollbalk staan terwijl je toch echt op de scrollbalk tikt. Ander voorbeeld, in mijn geval, tik op de letter "D" van het onscreen toetsenbord en je krijgt de letter "A" op het scherm enz. enz. enz. vreeeeeeeeselijk irritant, zeg maar gerust ONBRUIKBAAR!! In mijn geval moest ik op een gegeven moment elke paar minuten opnieuw kalibreren en uiteindelijk kwam ik zelfs niet meer uit het kalibratie menu. Het vreemde was echter dat een "koude" pda minder problemen kende dan een (hand) warme.

[ Voor 12% gewijzigd door Anoniem: 189838 op 18-09-2006 23:00 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GraasGast
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 25-04 13:42

GraasGast

Analogue Heaven

Op xda-developers kwam ik iets tegen over het alignment probleem, en dat het mischien iets te maken heeft met ClearType...

http://forum.xda-develope...topic.php?p=362477#362477

2e post

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MR_VIPER
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 15:43

MR_VIPER

Ik ben niet te ondertitelen!

GraasGast schreef op dinsdag 19 september 2006 @ 00:07:
Op xda-developers kwam ik iets tegen over het alignment probleem, en dat het mischien iets te maken heeft met ClearType...

http://forum.xda-develope...topic.php?p=362477#362477

2e post
Het is zeker de moeite waar dom dit te proberen. Ga vandaag eens zonder cleartype aan de slag.... brrr alleen de gedachte al dat een van de fijnere dingen ooit bedacht het euvel zou zijn. Ik ben namelijk nogal gehecht aan mijn cleartype.

*empty*


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LockTar
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 07-01 21:23
Mensen,

ik had paar dagen geleden gevraagd in deel 2 of iemand een oplossing had voor mijn probleem met Syncen van mijn contactpersonen. Ik ben die namelijk nu ook allemaal kwijt op mijn 2e pc waarmee ik sync. Al deze contactpersonen zijn van me werk en heb ze dus echt nodig... ze staan nu alleen nog maar op mijn Vario 2... hij wil ze niet meer syncen met 1 van me 2 pc's maar zegt wel dat het gelukt is :S...

HELP!!!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alieunited
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 01-05 21:24
LockTar schreef op dinsdag 19 september 2006 @ 09:02:
Mensen,

ik had paar dagen geleden gevraagd in deel 2 of iemand een oplossing had voor mijn probleem met Syncen van mijn contactpersonen. Ik ben die namelijk nu ook allemaal kwijt op mijn 2e pc waarmee ik sync. Al deze contactpersonen zijn van me werk en heb ze dus echt nodig... ze staan nu alleen nog maar op mijn Vario 2... hij wil ze niet meer syncen met 1 van me 2 pc's maar zegt wel dat het gelukt is :S...

HELP!!!
Ik zal dan in ieder geval je contacten even backuppen in outlook of op je vario.

Kijk bij AS even bij opties en dan regels en zorg dat het staat op "het item niet vervangen" of bij synchronisatieopties van de contactpersonen en dan "alle contact personen synchroniseren.

Het kan ook zijn dat je bij een nieuw partnerverband de verkeerde optie hebt gekozen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kaastosti
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 17:08

Kaastosti

Vrolijkheid alom!

Aangezien ik navigatie wil gaan doen met de Vario II... veel bevestigingssetjes wordt de Vario II nog niet bij genoemd als mogelijk 'geschikt voor', maar wel de gewone Vario. Is de manier van bevestigen hetzelfde bij deze twee? Ofwel is het veilig om zo'n setje aan te schaffen... niet dat ik dan iets heb wat precies net niet past :)

Een vergissing is menselijk, maar om er echt een puinhoop van te maken heb je een computer nodig.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MR_VIPER
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 15:43

MR_VIPER

Ik ben niet te ondertitelen!

Kaastosti schreef op dinsdag 19 september 2006 @ 10:30:
Aangezien ik navigatie wil gaan doen met de Vario II... veel bevestigingssetjes wordt de Vario II nog niet bij genoemd als mogelijk 'geschikt voor', maar wel de gewone Vario. Is de manier van bevestigen hetzelfde bij deze twee? Ofwel is het veilig om zo'n setje aan te schaffen... niet dat ik dan iets heb wat precies net niet past :)
Ik denk dat je goed moet opletten hiermee. Dit omdat de maten toch net even iets anders zijn en dus een juiste pasvorm niet gegarandeerd is. Ik ga persoonlijk voor de brodit producten zoals ik al eerder heb laten zien in het topic. Daarvan weet ik dat de pasvorm goed is en deze specifiek ook geschikt is voor de Tytn.

Op het vlak van cleartype kan ik melden dat het voorals nog blijkt te werken met de screen alignment. Ik heb dat ik regelmatig wissel tussen landscape en portrait en dan merkte ik vaak dat de alignment om zeep ging. Nu cleartype uit staat heb ik nog geen re-alignment hoeven uit te voeren. Zou het dus echt zo wazig zijn dat die cleartype implementatie zo krom is. Dat zou mooi bagger zijn.

*empty*


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 183570

Hoe kan ik _alle_ knoppen op de HTC een andere functie geven (en niet enkel diegene die via de settings aanpasbaar zijn)
alvast bedankt!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mr_Groovy
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 02-12-2021

Mr_Groovy

Designlapp

Offtopic maar heel erg on bestel NIET bij t-mobile over de telefoon.
Warning voor mensen die bij T-mobile over de telefoon bestellen

quote:
Mr_Groovy schreef op vrijdag 08 september 2006 @

Very Nice :9, kan niet wachten tot ik ehm eens binnen heb......

Off tech topic (sorry moet er ff uit, laatste keer over t-mobile prijzen :/ )

Mij werd verteld dat de prijzen niet zouden verander, en dat er geen korting zou gegeven worden op
pit ( aan de telefoon bij T-mobile, al 6 jaar klant ), dus mooi 299 euri betaald IPV 169( misschien iets meer) euro. En dan ook nog niet eens na 6 dagen geleverd. Ga die gasten morgen opbellen dat ze het verschil maar mooi in korting op mijn abbo mogen terug geven :( .

Ps woon ook in hoofddorp DOH |:(

Vrijdag 1 September bestelt over de telefoon bij een verlenging van relax 150 1jaar + Pit voor 299,- euro, zou geleverd worden binnen 10 werkdagen.

Vrijdag 8 September er achter gekomen dat ie bij de t-mobile shop in hoofddorp voor dezelfde voorwaarden voor 249,- over de toonbank gaat. Na een half uur bellen, met verscheidende mensen bij t-mobile er voor gezorgd dat ik 299,- onder rembours betaal, maar 50,- krediet krijg op mijn rekening. :X

Vrijdag 15 September gebelt naar t-mobile, dat 10 werkdagen verstreken zijn, en nog steeds niks binnen had. Was de telefoon pas 11 September in het systeem ingevoerd :( . Krijg op mijn volgende rekening 50% korting.

Eind Conclusie, had anderhalve week geleden al vrolijk die telefoon kunnen hebben, zonder rondslomp als ik ehm gewoon in de winkel had gehaald. Dus mensen ik zal in iedergeval nooit meer wat telefoonisch bij hun bestellen |:( .
En Nu de Finale:

Maandag 18 September: Track & Trace nummer gekregen, yay lekker kijken wanneer die er is _/-\o_

Dinsdag 19 September: 11:30 Oeh pakketje voor de deur,daar is ie dan. Hmm vreemd kost maar 59,- euri. Ach zal toch niet zo zijn dat ze de verkeerde hebben gestuurd.

DUS WEL!!!!!!!! Net een mda vario 1 binnen gekregen :( :( :( :( . Kan nu het hele traject van terug sturen wachten, etc. etc. etc. doorgaan.

Laat dit een wijze les zijn tweakers, bestel NIET over de telefoon als het net een dag uit is, gewoon wachten tot dat ie in de winkel ligt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Macbook Pro 15" Late 2013, iPhone 7+ 128gb, iPad Pro, Canon M3, Tamron 18-200, Canon 22 @2.0, Canon 11 -22, Nintendo Switch


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fly-guy
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online
MR_VIPER schreef op dinsdag 19 september 2006 @ 10:49:
[...]

Zou het dus echt zo wazig zijn dat die cleartype implementatie zo krom is. Dat zou mooi bagger zijn.
Of niet, het zou betekenen dat het software related is (al betwijfel ik dat), maar software- zijn meestal makkelijker op te lossen dan hardwareproblemen.

Even een vraagje aan de tytn/vario II eigenaars, ik lees steeds meer berichten over problemen met het apparaat (alignment, freezing etc). Nu krijg je op fora, naast de prijstopics,natuurlijk vaak klachten en problemen te lezen en weinig positieve berichten, maar ik krijg nu echt de indruk dat je bijna een 50/50 kans hebt op een "defect" apparaat. Is dat nu werkelijk zo, of komt het alleen maar zo over?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GraasGast
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 25-04 13:42

GraasGast

Analogue Heaven

MR_VIPER schreef op dinsdag 19 september 2006 @ 10:49:
[...]

Ik denk dat je goed moet opletten hiermee. Dit omdat de maten toch net even iets anders zijn en dus een juiste pasvorm niet gegarandeerd is. Ik ga persoonlijk voor de brodit producten zoals ik al eerder heb laten zien in het topic. Daarvan weet ik dat de pasvorm goed is en deze specifiek ook geschikt is voor de Tytn.

Op het vlak van cleartype kan ik melden dat het voorals nog blijkt te werken met de screen alignment. Ik heb dat ik regelmatig wissel tussen landscape en portrait en dan merkte ik vaak dat de alignment om zeep ging. Nu cleartype uit staat heb ik nog geen re-alignment hoeven uit te voeren. Zou het dus echt zo wazig zijn dat die cleartype implementatie zo krom is. Dat zou mooi bagger zijn.
Nog even een gedachte daarover: Standaard werkt cleartype alleen in portrait mode niet waar, en als je naar landscape gaat schakelt hij cleartype uit. Met cleartype helemaal uit heb je het probleem niet. Wellicht dat het aan- en uitzetten van cleartype ism. het switchen van displaymode het probleem veroorzaakt?
Er is een registry setting die cleartype altijd aanzet, ook in landscape mode. Wellicht dat het dan wel goed gaat? (met als bijkomend voordeel dat je dan altijd cleartype aan hebt staan :))

edit: Doh, dat kan natuurlijk niet, althans, het heeft geen nut, want Cleartype werkt met de vertikale sub-pixels, en die draaien ook! |:(
Enable ClearType in Landscape mode
To enable ClearType in Landscape mode:
HKLM\System\GDI\ClearTypeSettings\OffOnRotation = 0 (DWORD decimal)
To disable:
HKLM\System\GDI\ClearTypeSettings\OffOnRotation = 1 (DWORD decimal)

Note that your PocketPC screen's LCD red/green/blue ordering required for proper ClearType display is only correct for Portrait display. You may or may not prefer to leave ClearType in Landscape mode disabled
@Mr_Groovy:
OMG! Dat zuigt echt hard! Volgens track&trace komt hij hier vandaag ook aan...ik ben benieuwd. Als het een Vario1 is stap ik er de t-mobile winkel mee binnen en ga ik niet meer weg voordat ze me een Vario2 meegeven. Desnoods bellen ze het hele bedrijf door om het te regelen, maar dit pik ik niet! :(

[ Voor 15% gewijzigd door GraasGast op 19-09-2006 12:26 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LockTar
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 07-01 21:23
Fly-guy schreef op dinsdag 19 september 2006 @ 12:04:
[...]


Of niet, het zou betekenen dat het software related is (al betwijfel ik dat), maar software- zijn meestal makkelijker op te lossen dan hardwareproblemen.

Even een vraagje aan de tytn/vario II eigenaars, ik lees steeds meer berichten over problemen met het apparaat (alignment, freezing etc). Nu krijg je op fora, naast de prijstopics,natuurlijk vaak klachten en problemen te lezen en weinig positieve berichten, maar ik krijg nu echt de indruk dat je bijna een 50/50 kans hebt op een "defect" apparaat. Is dat nu werkelijk zo, of komt het alleen maar zo over?
Naja ik heb mijn vario nu bijna 2 weken en ik heb nog niet last gehad van iets erg ofzo... (Gelukkig niet).
Ik vind het een goed apparaat...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MR_VIPER
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 15:43

MR_VIPER

Ik ben niet te ondertitelen!

GraasGast schreef op dinsdag 19 september 2006 @ 12:23:
[...]


Nog even een gedachte daarover: Standaard werkt cleartype alleen in portrait mode niet waar, en als je naar landscape gaat schakelt hij cleartype uit. Met cleartype helemaal uit heb je het probleem niet. Wellicht dat het aan- en uitzetten van cleartype ism. het switchen van displaymode het probleem veroorzaakt?
Er is een registry setting die cleartype altijd aanzet, ook in landscape mode. Wellicht dat het dan wel goed gaat? (met als bijkomend voordeel dat je dan altijd cleartype aan hebt staan :))

edit: Doh, dat kan natuurlijk niet, althans, het heeft geen nut, want Cleartype werkt met de vertikale sub-pixels, en die draaien ook! |:(
*knip*
Ik heb cleartype in alle standen geprobeerd en nu in standje uit. Vooralsnog werkt dat het beste. Denk dat ik het dus ook zo laat staan. Denk dat de cleartype implementatie niet de meest strakke is en er dus nog wel wat op gevonden gaan worden.

Voor de rest prima apparaat. Wat betreft de 50/50 procents verhouding. Denk niet dat je die 1 2 3 kunt maken. Alignment is een probleem. Dat is niet officieel maar officieus wel erkend. Dus dat is echt iets wat bij veel mensen voor kan komen. Als je dan naar 50/50 gaat kijken tjah dan denk ik nog dat je geen rechte lijn kunt trekken. Je kent de precieze oorzaak nog niet. Denk dat je pas over een tijd een verhouding kunt geven aan het geheel van problemen/storingen etc etc. Je hebt namelijk ook geen zinzicht in stocklisten en evt problemen daarin.

*empty*


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vozzie
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 03-03 22:40

vozzie

Zo beter?

Nu echt de FINALE betreft prijzen:

de MDA Vario II bij T-mobile kost met een Flex 25 2 jaar nieuw abonnement € 189,-
Als je web and walk (PIT) neemt, krijg je € 50,- korting op toestel.

Bedragen die ver hieronder zitten, kloppen gewoon niet. Dan is er gewoon een
mis communicatie betreft het toetsel waar het om gaat.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 113087

vayip schreef op dinsdag 19 september 2006 @ 14:22:
Nu echt de FINALE betreft prijzen:

de MDA Vario II bij T-mobile kost met een Flex 25 2 jaar nieuw abonnement € 189,-
Als je web and walk (PIT) neemt, krijg je € 50,- korting op toestel.

Bedragen die ver hieronder zitten, kloppen gewoon niet. Dan is er gewoon een
mis communicatie betreft het toetsel waar het om gaat.
Er zijn hier genoeg mensen die hem voor een lager bedrag gekocht hebben bij de T-mobile store...
Dus of jou beredenering klopt niet, of al die mensen kijken nu naar hun toestel en denken....Shit een Vario I!!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fly-guy
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online
MR_VIPER schreef op dinsdag 19 september 2006 @ 13:26:
[...]
Voor de rest prima apparaat. Wat betreft de 50/50 procents verhouding. Denk niet dat je die 1 2 3 kunt maken. Alignment is een probleem. Dat is niet officieel maar officieus wel erkend. Dus dat is echt iets wat bij veel mensen voor kan komen. Als je dan naar 50/50 gaat kijken tjah dan denk ik nog dat je geen rechte lijn kunt trekken. Je kent de precieze oorzaak nog niet. Denk dat je pas over een tijd een verhouding kunt geven aan het geheel van problemen/storingen etc etc. Je hebt namelijk ook geen zinzicht in stocklisten en evt problemen daarin.
Die 50/50 is ook zeker geen wetenschappelijk bepaald aantal :D Ik bedoelde meer dat ik de indruk krijg dat de kans op een defect bij dit toestel aanzienlijk groter lijkt te zijn dan bij andere soorten (PDA,GSM etc).
Nu geven fora meestal een scheef beeld, want als alles goed is, is de drang om te posten meestal lager, maar ik lees wel erg veel topics over de alignmentproblemen, het freezen na een nachtje laden, toetsenborden die niet meer "in" willen blijven zitten, stylos die te los gaan zitten.
Nu vroeg ik mij dus af of dit komt omdat er nu zo'n hype is over dit toestel (op diverse fora vanwege het "recent" uitkomen van deze toestellen), of omdat de kans op defecten werkelijk zo hoog is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MR_VIPER
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 15:43

MR_VIPER

Ik ben niet te ondertitelen!

Fly-guy schreef op dinsdag 19 september 2006 @ 14:36:
[...]

Die 50/50 is ook zeker geen wetenschappelijk bepaald aantal :D Ik bedoelde meer dat ik de indruk krijg dat de kans op een defect bij dit toestel aanzienlijk groter lijkt te zijn dan bij andere soorten (PDA,GSM etc).
Nu geven fora meestal een scheef beeld, want als alles goed is, is de drang om te posten meestal lager, maar ik lees wel erg veel topics over de alignmentproblemen, het freezen na een nachtje laden, toetsenborden die niet meer "in" willen blijven zitten, stylos die te los gaan zitten.
Nu vroeg ik mij dus af of dit komt omdat er nu zo'n hype is over dit toestel (op diverse fora vanwege het "recent" uitkomen van deze toestellen), of omdat de kans op defecten werkelijk zo hoog is.
Het is een nieuw toestel. Dat enorm gehyped is. De verschillende kinderziektes komen er nu uit. Als je echt een kinderziektevrij toestel wil wacht dan nog een jaar. Dus wat dat betreft denk ik dat de storings kans hoer ligt als dat je over een jaar een Vario II aanschaft. Maar in verhouding tot overige producten en een release van het product denk ik niet dat het verschilt. Problemen heb je altijd als het massaal gebruikt gaat worden.

*empty*


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • koksie
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 16:16
Anoniem: 97596 schreef op maandag 18 september 2006 @ 20:46:
[...]


Het icoontje was al groen idd, moet ik bij ActiveSync Schema's bij Piekuren etc, de optie "Bij het ontvangen van nieuwe items" aanzetten?

En verzenden/ontvangen in Outlook Mail is eigenlijk ook syncen toch?
Ja, verzenden/ontvangen is ook syncen, maar dan dus handmatig. Alleen email wordt zo gesynct, dus andere functies van mail2web ( je kunt er dacht ik ook je contacts etc mee syncen) komen zo niet op je device.

Ik heb push email op dit moment uitstaan, dus het zou kunnen dat je dat idd moet instellen. Staat dit niet bij de FAQs op mail2web? Anders kun je het uiteraard gewoon even testen. Laat ons ff weten of het werkt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alieunited
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 01-05 21:24
MR_VIPER schreef op dinsdag 19 september 2006 @ 14:48:
[...]
Het is een nieuw toestel. Dat enorm gehyped is. De verschillende kinderziektes komen er nu uit. Als je echt een kinderziektevrij toestel wil wacht dan nog een jaar. Dus wat dat betreft denk ik dat de storings kans hoer ligt als dat je over een jaar een Vario II aanschaft. Maar in verhouding tot overige producten en een release van het product denk ik niet dat het verschilt. Problemen heb je altijd als het massaal gebruikt gaat worden.
Ik vind deze beredenering niet helemaal kloppen, natuurlijk zijn er kinderziektes, maar bij de fabrikant testen ze ook uitgebreid en wordt er ook het eea. uit gehaald, ze gooien natuurlijk niet zomaar iets in de verkoop. Waarschijnlijk zijn veel van deze problemen ook op te lossen met updates. Het ene toestel is vatbaarder voor dit soort ziektes dan andere.
Als je het toestel over een jaar koopt dan denk ik niet dat er nog veel mensen bezig zijn met het ontwikkelen van dit toestel, dan zijn er weer nieuwe toestellen waar ze druk mee zijn. En wellicht zijn de problemen alleen met een bepaalde serie.

Ik heb bijvoorbeeld met mijn inmiddels redelijk versleten compact weinig problemen gehad.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DaannO
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 01-03 22:15
Nieuwe activesync: meuktracker: Microsoft ActiveSync 4.5 beta 2

Omdat ik toch maar heb besloten om de TS in 2 delen te doen, is er ruinmte vrijgekomen om de TS uittbreiden. Dit kunnen we doen door de mini-faq vooral optevullen en extra software tentoon te stellen. Als iemand ideeen en of handige programma`s heeft, dan hoor en zie ik het wel :)

[ Voor 49% gewijzigd door DaannO op 19-09-2006 18:03 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • digitalb
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 25-04 22:42
Heb sinds een paar dagen ook T-Mobile Vario 2 die opzich prima bevalt,
alleen heb vrij regelmatig dat hij "vastloopt" in de uit stand, is dan niet meer aan te zetten zonder soft-reset.
Het is niet zo dat hij alleen niet meer aan wil, maar vanmorgen dus ook verslapen doordat het alarm gewoon niet afging.
Na een soft-reset kreeg ik toen alsnog de 3 alarmen die ik ingesteld had.
Af en toe wordt hij tijdens zo'n vastloper enorm warm en loopt de batterij snel leeg.
Gisteravond b.v. 100% batterij, vanmorgen 50%

Heb al een keer volledige hard reset gedaan en alles opnieuw erop gezet
maar probleem blijft bestaan.

Heb Phonealarm er op staan, en een thema, en wat afbeeldingen en muziek op de opslagkaart.
Ga straks weer een hard reset doen en niks extra's eropzetten kijken hoe het dan gaat.
Of is dit echt een hardware probleem en kan ik beter zo snel mogelijk terug gaan voordat mijn batterij explodeert?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 97596

DaannO schreef op dinsdag 19 september 2006 @ 17:56:
Nieuwe activesync: meuktracker: Microsoft ActiveSync 4.5 beta 2

Omdat ik toch maar heb besloten om de TS in 2 delen te doen, is er ruinmte vrijgekomen om de TS uittbreiden. Dit kunnen we doen door de mini-faq vooral optevullen en extra software tentoon te stellen. Als iemand ideeen en of handige programma`s heeft, dan hoor en zie ik het wel :)
Ik wil als ik tijd heb wel een stukje schrijven over wat Pushmail is, hoe je het kan krijgen als individu (niet bedrijf) zijnde (mail2web.com) en hoe dat te setuppen op je PDA/PC Outlooks

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DaannO
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 01-03 22:15
Anoniem: 97596 schreef op dinsdag 19 september 2006 @ 18:28:
[...]


Ik wil als ik tijd heb wel een stukje schrijven over wat Pushmail is, hoe je het kan krijgen als individu (niet bedrijf) zijnde (mail2web.com) en hoe dat te setuppen op je PDA/PC Outlooks
Graag _/-\o_

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • xvanwaart
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 16-07-2024
Wellicht handig als iedereen die last heeft van de screen-alignment bug even verschillende informatie post... kunnen we even controleren of er een relatie is tussen de bug en een bepaalde instelling/feature...

Wat ik heb geinstalleerd aan software lijkt me volstrekt onschuldig aangezien dat medische software is en een tweetal navigatie programma's namelijk I-GO en TomTom 6.
Qua instellingen heb ik weinig veranderd, cleartype staat uit dus het lijkt me onwaarschijnlijk dat het daar aan ligt.
Fysiek heb ik er enkel een nieuwe screenprotector (heb hier zo mijn twijfels over) van brando op geplakt en draag ik hem altijd los in mijn zak. Dat nep-leren tasje doe ik uiteraard niet aan en ik heb hem het grootste gedeelte van de dag in dezelfde zak als mijn stethoscoop, een Littmann Cardiology III ( :9 soon to be Littmann electronic Model 3000! Ja, ik heb een stethoscoop fetish).

Zelf verdenk ik de interactie met de stethoscoop en/of interactie met de screenprotector... Bovendien zit mijn penetje erg vast, zo erg dat mijn vriendin hem er haast niet uit krijgt en ik zel dus ook vrij veel kracht moet zitten... wellicht dat dat ook invloed heeft... overeenkomsten met jullie?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 189838

HTC TyTN, screen alignment probleem "zo uit de doos", dus ook na een harde reset. Geen extra software geinstalleerd, geen screen protector.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 111759

dreigt dus een ramp-toestel te worden. In ieder geval een kans voor plaats 1 in de jaarlijkse Connectlijst van toestellen met hoogte defect-frequentie. Wat ik raar blijf vinden is dat je dat probleem tot nu toe nooit had met Qtek/Imate of wat dan ook voor HTC-plakmerk en nu ze zelf de markt opkomen onder eigen merk klachten te over. Zo erg dat winkels zeggen dat je maar beter een maand kunt wachten, totdat HTC aktie heeft ondernomen (zij krijgen natuurlijk al dat gezeur van ons over zich heen). Zou HTC soms een goedkopere schermfabrikant ergens in Taiwan in het regenwoud hebben gevonden.....

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MR_VIPER
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 15:43

MR_VIPER

Ik ben niet te ondertitelen!

Anoniem: 111759 schreef op dinsdag 19 september 2006 @ 19:31:
dreigt dus een ramp-toestel te worden. In ieder geval een kans voor plaats 1 in de jaarlijkse Connectlijst van toestellen met hoogte defect-frequentie. Wat ik raar blijf vinden is dat je dat probleem tot nu toe nooit had met Qtek/Imate of wat dan ook voor HTC-plakmerk en nu ze zelf de markt opkomen onder eigen merk klachten te over. Zo erg dat winkels zeggen dat je maar beter een maand kunt wachten, totdat HTC aktie heeft ondernomen (zij krijgen natuurlijk al dat gezeur van ons over zich heen). Zou HTC soms een goedkopere schermfabrikant ergens in Taiwan in het regenwoud hebben gevonden.....
Sony... als onze batterijen werken zullen onze schermen bezwijken Only Sony :+

*empty*


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 111759

MR_VIPER schreef op dinsdag 19 september 2006 @ 19:45:
[...]


Sony... als onze batterijen werken zullen onze schermen bezwijken Only Sony :+
dit type ik dan ook met mijn p990i!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 51799

Mijn MDA Vario II doet het tot nu toe eigenlijk zonder problemen. Sinds gisteren heb ik wel dat het programmaatje VisualGPSce bij mij vastloopt. Moet dan een soft reset doen, com poort aanpassen en dan doet ie het weer. Bluetooth & GPS management hadden wat mij betreft wel wat soepeler mogen werken in WM5. Denk niet dat dit specifiek voor dit toestel geldt.

Al met al zeer tevreden met m'n MDA Vario II :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 166195

----

[ Voor 100% gewijzigd door Anoniem: 166195 op 19-09-2006 22:20 . Reden: foute button :-( ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 95067

digitalb schreef op dinsdag 19 september 2006 @ 18:12:
...
alleen heb vrij regelmatig dat hij "vastloopt" in de uit stand, is dan niet meer aan te zetten zonder soft-reset.
...
Af en toe wordt hij tijdens zo'n vastloper enorm warm en loopt de batterij snel leeg.
Gisteravond b.v. 100% batterij, vanmorgen 50%

Heb al een keer volledige hard reset gedaan en alles opnieuw erop gezet
maar probleem blijft bestaan.
Lijkt me echt een probleem hoor, de mijne is in ieder geval nog nooit vastgelopen in de slaapstand?!
Ook (nog) geen problemen met de screenalignment.
Mijn batterij gaat ongeveer 2 dagen mee bij gemiddeld gebruik, maar wanneer ik 'm als modem voor mijn laptop gebruik en data laat stouwen is 't met een uurtje of 2 bekeken, data versturen kost dus kennlijk vrij veel stroom..
Ik zou in ieder geval nog 'ns checken of wanneer je er alleen de default software op zet het probleem zich nog voor doet en dan retour sturen...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 166195

Hierboven even de verkeerde knop gebruikt.
Dit moest mijn bericht worden. .

Vandaag mijn gerepareerde Tytn terug ontvangen. Ze wilden hem inderdaad niet ruilen. Geen toestemming van HTC. En dat terwijl het toestel toch in de DOA-periode van 14 dagen zat.
Maar goed, hij zou zijn gerepareerd conform de richtlijnen van HTC.

parts used:
1x Gasket, Keypad.Apache For.
1x MYLAR,LCM CONN, BREEZE FOR

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NWD.neoMagic
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 22-11-2011

NWD.neoMagic

hatseflats!

Ben sinds vandaag de trotse bezitter van een HTC TyTN MDA maar helaas lukt het niet om een ActiveSync verbinding met mijn PC te leggen. Met mijn laptop gaat het prima, maar daar haal ik mijn e-mail niet binnen dus heb ik daar feitelijk weinig aan.

Ik probeer te verbinden middels de bijgeleverde USB-kabel en heb ActiveSync (4.1, NL) maar even netjes vanaf de meegeleverde CD-ROM geïnstalleerd. Zowel op mn PC als laptop dus. Op mijn PC blijft ActiveSync maar zeggen "verbinding maken", maar daar blijft het bij. Op de laptop werkt het direct en krijg ik het verwachte scherm voor het toevoegen van een "partnership"...

Geen flauw idee wat er op mijn PC mis gaat, maar het blijft maar laden, zonder enig resultaat. Iemand die dit probleem kent of liever nog een oplossing heeft?

Zonet trouwens even met ActiveSync 4.5 beta geprobeerd... zelfde probleem :(

www.networkingday.com


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 7765

NWD.neoMagic schreef op dinsdag 19 september 2006 @ 22:23:
Ben sinds vandaag de trotse bezitter van een HTC TyTN MDA maar helaas lukt het niet om een ActiveSync verbinding met mijn PC te leggen. Met mijn laptop gaat het prima, maar daar haal ik mijn e-mail niet binnen dus heb ik daar feitelijk weinig aan.

Ik probeer te verbinden middels de bijgeleverde USB-kabel en heb ActiveSync (4.1, NL) maar even netjes vanaf de meegeleverde CD-ROM geïnstalleerd. Zowel op mn PC als laptop dus. Op mijn PC blijft ActiveSync maar zeggen "verbinding maken", maar daar blijft het bij. Op de laptop werkt het direct en krijg ik het verwachte scherm voor het toevoegen van een "partnership"...

Geen flauw idee wat er op mijn PC mis gaat, maar het blijft maar laden, zonder enig resultaat. Iemand die dit probleem kent of liever nog een oplossing heeft?

Zonet trouwens even met ActiveSync 4.5 beta geprobeerd... zelfde probleem :(
Heb je wel eerst de software geinstalleerd en daarna pas de telefoon aangesloten?
Pagina: 1 2 ... 11 Laatste

Dit topic is gesloten.