Mijn nummerweergave op een Philips DECT toestel (521 geloof ik) werkt ook niet meer, eerst werkte het goed, later halfgebakken (8 tot 10 cijfers die doorkwamen); nu werkt het echter sporadisch wel, maar meestal in zijn geheel niet.
Gisteravond belde KPN dat het probleem gefixt was. Ze hadden de experia gereset naar factory defaults en ik was dus al mijn instellingen kwijt. Echter deed de nummermelding het nog steeds niet. Die monteur had volgens mij echt geen verstand van hetgeen hij aan het doen was want hij reageerde als volgt op de gestelde vragen/opmerkingen:
Monteur: nummer weergave moet nu werken, heb namelijk alles gereset naar factory defaults.
Wij: ja, maar het werkt nog steeds niet want wij zien ook niet dat u belt
monteur: nee, dat klopt, want wij hebben nummerweergave uitgeschakeld
wij: dat begrijpen we, echter staat er dan 'Onbekend' of 'Prive' of '0000000000' in het display, nu staat er niets.
monteur: ah zo, dan dient u uw telefoon te resetten
wij: telefoon resetten, dan zijn al onze ingeprogrammeerde gegevens weg
monteur: klopt
wij: we zijn ook vaak niet bereikbaar, de andere partij krijgt vaak een ingesprekstoon, dit is nogal hinderlijk wanneer we belangrijke telefoontjes krijgen
monteur: dan bent u in gesprek
wij: nee, want we verwachtten dat belangrijke telefoontje en we waren zeker niet in gesprek! Als ik zelf bel met mobiel krijg ik ook wel eens ingespreks-toon, terwijl we niet bellen/of gebeld worden.
monteur: nee hoor, dan bent u echt in gesprek
wij: grmbl
monteur: anders krijgt de beller toch geen ingespreks-toon?
wij: het zal wel, hoe resetten wij de telefoon?
monteur: met een pinnetje in het gaatje steken
wij: bedoeld u toevallig de ExperiaBox?
monteur: ja, die moet u ook resetten, net als uw telefoon
wij: prettige avond nog meneer
monteur: graag gedaan, tot ziens
Heb inmiddels een klacht ingediend bij KPN, hopelijk zijn ze zo coulant om het hele IPB weer terug te draaien, mocht dat niet zo zijn, dan zeg ik mijn abbo op zodra zich daar de eerste mogelijkheid toe aandient. De nummer weergave werkt nog steeds niet, UDP problemen zijn nog steeds niet opgelost en het erge is, af en toe onbereikbaar.