Wat moet gebeuren om unsigned programma's te kunnen installeren is een regel veranderen in de z:\system\data\midp2\security\policy\swipolicy.ini file in je ROM.
Namelijk:
AllowUnsigned = false moet worden 'true'.
Dat is echter niet zo simpel. Swipolicy.ini is in de eerste plaats readonly, dus je kunt die regel alleen veranderen door hem te overschrijven met een andere swipolicy.ini waarin die regel wel goed staat. Dit kan alleen met een ROM flash met een gemodificeerde ROM.
Probleem is echter dat de nieuwste modellen een CRC check doen, om te kijken of er niets veranderd is aan de ROM file. Als dat wel het geval is blokkeert hij 't toestel en heb je 'n mooie baksteen.
Zoals deze user ondervonden heeft:
monika
March 3rd, 2008 at 1:16 am
Hi
i tried at nokia 6120 classic fw 4.21 and bricked
Het is dus behoorlijk goed dicht getimmerd door Symbian. Ik heb een forum gezien waar een thread loopt over swipolicy.ini.
Hopelijk komt daaruit binnenkort een veiligere manier om de swipolicy.ini te veranderen.
Tot die tijd blijven we klooien met signen van programma's.
p.s. dit verhaal heeft alleen betrekking op S60 V3
[
Voor 12% gewijzigd door
Magnolia op 13-03-2008 18:07
]
Ontspan.