Iemand wel eens nut gehad van het Burden effect op enemies? Ik heb het eens geprobeerd op een tegenstander in heavy armor, maar ook die scheen er weinig last van te hebben. Als je zelf te veel burden/encumbrance hebt kan je niet meer van je plaats komen, dat wil ik eigenlijk ook wel bij tegenstanders kunnen doen, want dan kunnen ze me weinig maken terwijl ik een stekelvarken van ze maak met mijn boog

.
Ik heb nu bijna 60 gespeelde uren en wat betreft de main quest ben ik alleen nog maar naar die monnik bij die Priory gegaan

. Heb iets van 35k gold, een kortje in de Imperial City (is nml lekker centraal), en het gaat op zich prima qua killen enzo. Ben level 20. Nu zit ik alleen te denken om toch helemaal opnieuw te beginnen...
Het levelling-systeem niet kennende heb ik namelijk vrolijk de skills die ik het meest gebruik als Major Skills gekozen, en heb nu een behoorlijk scheef beeld.
Major skills:
Blade 55
Block 47
Light Armor 63
Marksman 60
Security 52
Sneak 90
Speechcraft 50
(Zoals wel aan de getallen aardig af te lezen is: ben een dief met boog als primair wapen, en zwaard/schild als backup.)
Bijbehorende Attributes:
Strength: Blade
Endurance: Block
Agility: Marksman, Security, Sneak
Speed: Light Armor
Personality: Speechcraft
Zoals je ziet gaat dat dus echt alle kanten op, en doordat vooral de bij Agility horende stats als een gek omhoog zijn geschoten en ik daardoor hard ben gaan levellen, had ik meestal bij Agility 3x of 4x bij de level-up, terwijl de rest maar 1 of 2 puntjes er bij konden krijgen.
Van mijn minor skills heb ik Athletics, Acrobatics, Mysticism (recent gedaan, voor Soul Trap) en Mercantile allemaal 30 a 35, en mijn Alchemy is 81 doordat ik van al het food dat ik tegen kom potions maak om te gebruiken/verkopen/gewicht besparen.
Alleen is het dus volgens mij niet mogelijk mijn character om te bouwen naar een wat beter skill-build zonder helemaal opnieuw te beginnen

. Vandaar. Moet nog eens nadenken of ik dan weer een sneaky bitch zou spelen (bevalt nu wel, maar zal wel aardig wat herhaling zijn in het begin), of de melee of magic kant op.
Is er trouwens iemand die op een vergelijkbare stijl speelt, maar zijn skills wel handig heeft ingedeelt? Dan ben ik namelijk wel benieuwd hoe jou indeling was aan de start en hoe hoog nu alles is.
Edit:
hier heb ik een screenshot van de debug-info waar netjes al mijn skills en attributes enzo vermeld staan.
[
Voor 4% gewijzigd door
jjwa op 11-04-2006 00:33
]