Als ik dat zo lees dat iedereen maar wordt omgeschakeld naar TIS adsl2+ dan baal ik nog steviger als voorheen
Toen die aktie begon met TIS adsl2+ ben ik zo snel mogelijk overgestapt, heb mijn een dure modem van 130 euro moeten aanschaffen, ook nog eens een type die niet eens meer door alcatel wordt wordt gemaakt en waarvan bijna iedereen adviseert om die niet te gebruiken.
Maanden moeten wachten tot tiscali wholesale zover was en nu blijkt dat ik nog steeds op een cisco centrale zit.
Ik heb dus al die tijd voor jan met de korte achternaam zitten wachten terwijl men bij tweakdsl wist dat de cisco niet adsl2+ geschikt is.
Ook heb ik al die tijd betaald voor een adsl2+ lijn en die is nu pas gedowngrade naar een adsl1 lijn qua prijs dan, in principe had ik dat abo geld met terug werkende kracht willen hebben.
Het is allemaal wel leuk een aardig dat ik nu 29 euro hoef te betalen maar dat was niet de afspraak, ik ben er nog niet over uit maar mischien moet ik mijn contract laten ontbinden en weer naar bbned terug te gaan zonder bij komende kosten want het is niet mijn fout.
Bbned adsl2+ is wel leverbaar hier.
Ps wat betreft kortingen, ik wacht nog steeds op 1 maand korting omdat ik 2,5 jaar geleden iemand lid had gemaakt van tweakdsl

[Voor 6% gewijzigd door NLsandman op 03-02-2006 19:36]