Nou ik heb 'm binnen hoor, gewoon de dag erop geleverd!! Encyshop is een relaxte winkel, kan ik bij iedereen aanbevelen! Website is niet geweldig, maar de service is prima
Ik zal binnenkort een review schrijven met mijn bevinden. Het scherm is echt GROOT, veel groter dan verwacht!
De boxen zou ik er nooit bij bestellen, je betaald daar echt veel teveel voor. Ik heb gewoon 2 simpele 25watt computerboxjes op aangesloten, werkt echt PRIMA voor gewoon TV kijken. Uiteraard heb ik een receiver voor DVD's en dergelijke.
Ik heb slechts 1 defecte subpixel. Deze pixel geeft alleen rood correct weer, de andere kleuren niet. De pixels zijn echter zo klein dat je dat bij normaal gebruik TOTAAL niet merkt.
Computer heb ik nog niet aangesloten, dat ga ik binnenkort proberen, maar mijn DVD speler heb ik op de component aansluiting aangesloten. Aangezien deze progressive kan uitpoepen is het beeld echt heel erg relaxed. Laatst stukje jurassic park gekeken
Ik vind het beeld van de kabel nog best netjes voor een LCD scherm. Verwacht er geen wonderen van, maar ik zou het als 'acceptabel' bestempelen. Op zo'n groot scherm vallen alle foutjes en onvolkomenheden van de kabel natuurlijk 4 dubbel op.
Ik vind het scherm erg licht. In de praktijk zal de backlight altijd op de laagste stand staan. En dan nog is het beeld erg helder. Merkwaardigheid: (hebben meer mensen hier last van)??? Als ik naar de component aansluiting ga en ik stel daar de brightness lager in, ik kijk daarna weer TV en ga dan weer naar de component aansluiting, dan staan alle waardes weer op default en niet op mijn ingestelde waarde. Heel erg irritant. Het menu van mijn DVD speler doet gewoon pijn aan de ogen op de default settings.
Overigens heb ik tot nu toe nergens een 'treat display as HDTV' optie kunnen vinden in de NVIDIA drivers v81.96. Waar moet dit ergens staan dan?? En dit werkt zeker niet op de TV-out van de videokaart, maar alleen op de D-SUB en/of DVI??
Al met al ben ik tot nu toe zeer tevreden. De shopsurvey zoals gezegd gaat nog volgen.
[
Voor 8% gewijzigd door
Luuk1983 op 16-01-2006 09:17
]
AMD Ryzen 7 5800X3D | Gigabyte X570 Aorus ELITE | 32GB Corsair vengence 3200 | MSI RTX3080 Gaming Z | 2 x WD Black SN850X 2TB, Samsung 850 EVO 1TB | NZXT H7 Flow | Be quiet! Dark Rock Pro 4 | Corsair RM850x | Meta Quest 3