Verwijderd schreef op woensdag 27 juli 2005 @ 02:32:
Gesteld dat we de belinea in augustus mogen verwachten zoals aangekondigd, hoelang is het dan wachten op
betrouwbare user reviews en goede en professionele reviews? Want ik zie dat het op sommige redelijk beschikbare (of in het buitenland toch al beschikbare) panelen al wachten is. En toch af en toe lang moest gewacht worden op reviews van panelen die nu al uit zijn. Dit is dan niet echt hoopvol. Zeker omdat belinea waarschijnlijk wel een merk zal zijn dat weggemoffeld zal worden door het geweld van de viewsonic/samsung en andere groten. Als dat zo is, beetje spijtig dan
Behardware is over het algemeen vrij positief over de belinea monitoren, en ik denk dan ook dat zij em zeker in een review zullen zetten, waarschijnlijk las aanvulling net zoals ze bij de 930BF.
Wanneer dat zal gebeuren is inderdaad de vraag.
Ik denk dat ze em meteen reviewen als ze em binnen hebben, maar de engelse versie van hun review kan wel even op zich laten wachten.
Verwijderd schreef op woensdag 27 juli 2005 @ 12:24:
hebben jullie truetype font aan ?
dus als je bv het blokje in scrollbar vastneemt, en je beweegt het traag, dan wordt alles wazig op m'n vp191b...
als ik snel beweeg overlappen de beelden elkaar precies
...
Met tekst dus?
ik heb standaard geen
cleartype aan -> Totaal geen last van vage letters, of ik nou langzaam of snel beweeg.
Net ook even geprobeerd met cleartype aan -> beetje vaagheid bij langzaam bewegen, maar lang niet zo erg dat de letters elkaar gaan overlappen zoals waar jij het over hebt.
Monitor is trouwens 25ms mva(non-overdrive als 't goed is) -> Heb je mischien een defecte monitor?
Zie
de Shopsurvey, die is gemaakt om dit soort vragen te beantwoorden.
Verwijderd schreef op woensdag 27 juli 2005 @ 13:27:
[...]
Jammer van je scherm

maar moet goedkomen.
Kun jij misschien een review voor ons schijven????
Deze monitor is ook nog niet veel getest.(onder de gebruikers).
Kan jij enige vorm van ghosting waarnemen?
Dezelfde vragen van mijn kant

, en of je die review ook als userreview in wilt vullen in de productsurvey, met gegevens over de betrouwbaarheid (?)
Ik weet niet of er een wettelijke termijn is waar het in moet gebeuren, maar op
hun site zegt Iiyama dit:
ALGEMENE OPMERKING GARANTIE IIYAMA
Uiteraard kunt u erop rekenen dat wij onze uiterste best doen om u zo spoedig mogelijk van een nieuwe iiyama monitor te voorzien of uw iiyama product te repareren. Wij stellen ons ten doel om uw serviceaanvraag binnen 10 werkdagen af te handelen, alhoewel het mogelijk is dat wij door omstandigheden deze termijn niet kunnen bewerkstelligen.
Of met andere woorden, je hebt redenen om te zeuren en ze wat vlugger te laten werken.
Mlancee schreef op woensdag 27 juli 2005 @ 16:11:
Hoi, ik heb nog ff een kort vraagje tussendoor, klein beetje offtopic... Ik zit sinds kort een beetje naar 24" breedbeeld schermen te kijken (meer voor de gein dan serieus hoor

) en het valt me op dat de specs echt stukken lager liggen dan van goede 19" schermen. Hoe komt het dan dat ze op professionele review sites deze grote schermen toch aanprijzen voor video/foto bewerkers? Een groot scherm is natuurlijk handig voor hun zodat ze veel op hun beeldscherm kunnen krijgen en details beter kunnen zien, maar kwaliteit is toch minstens zo belangrijk voor hun? (hoog contrast bijvoorbeeld, of response time voor videobewerkers) Zijn 2 goede 19" schermen dan niet beter?
Shit ik ga weer de fout in.. het had een kort vraagje moeten worden

Er is 1 24" paneel met goede specs(1000:1, 178graden, 8(12 volgens dell)ms GTG enzo)), maar dan nog vindt ik zo'n groot scherm voor fotobewerkers onzin, want hoe groot is een foto nou helemaal?
En een te laag aantal DPI bij 19" schermen vindt ik ook niet echt een reden om voor een 24" te kiezen, want:
1. Als je het voor elkaar krijgt om aparte pixels op je mointor te zien, dan zit je
veel te dicht op je monitor(arbo norm zegt 55 cm).
2. Een 20" bied ook 100DPI.
Dat fotobewerkers niet echt lager gaan dan 19" kan ik nog begrijpen, want onder de 19" zijn er niet zoveel up-to-date panelen met een grote kijkhoek.
De H-series is een serie Iiyama monitoren met een voet die draaiing(links en rechts), kantelen, hoogte verstelling, en pivot ondersteund waar de E-series een voet hebben die alleen kantelen ondersteund.
Budget?
Gebruiksdoel?
Voor gamers heeft Iiyama de E480S-s/b/3, de E480S-s3/b3/w3 (= een E480S met DVI), en de H481S-s/b/w(Met DVI en dus zo'n voet met extra mogelijkheden).
Deze drie monitoren hebben alledrie het samsung 8ms tn-paneel, dat goed geschikt is voor gamen.
Voor grafisch(foto en film-) gebeuren heeft Iiyama de H1900-b/w(officieel als 'alleskunner', maar de enige reviewer van dit scherm was niet echt positief over de snelheid. heeft trouwens ook een goed verstelbare voet en DVI, en een enorm prijskaartje), en al je een beetje zoekt kan je ook nog wel een E485 vinden(iets goedkoper paneel zonder overdrive, met DVI, en-in tegenstelling tot wat de E doet vermoeden- ruime verstelmogelijkheden(heb het zelf gezien)
[
Voor 90% gewijzigd door
n-i-x op 27-07-2005 18:13
. Reden: [b]In progres![/b] ]