Ik ben vandaag naar de Mycom geweest en heb een 32" gescoord.
Het gewicht viel me best wel mee, of tegen.. Dat weet ik niet precies

Hij was iig even zwaar als mijn oude 75 cm CRT breedbeeld.
Toen ik vroeg of ik hem in de winkel mocht testen op dode pixels moest ik €16,50 betalen dus dat heb ik thuis gedaan. Gelukkig, want hij is tip top in orde
Zenders inprogrammeren kan automatisch, maar ik doe het liever manueel aangezien ik niet van de standaard volgorde houd. Dit is een beetje langzaam en het valt me tegen dat je maar 5 tekens kan gebruiken voor de zendernaam
Het beeld is aardig. Ik heb beneden een signaal versterker zitten waarmee ik op mijn CRT altijd scherp beeld had. Op deze LCD valt het me echter wel wat tegen. Zou digitale televisie de uitkomst zijn of moet ik eerst iets anders doen? (Signaal extra versterken kan niet, dan gaan de andere televisies storing vertonen).
Vooral als je bijvoorbeeld tennis kijkt blijft er niet veel van de bal over, maar wordt het een lang ei. Nu is dit vrij "normaal" bij dit soort toestellen, maar ook op andere zenders is het toch een beetje wazig en lopen kleuren hier en daar beetje uit.
Het geluid komt me een beetje blikkerig over. Moet er nog even mee spelen, maar volgens mij is de bass niet erg krachtig.
Hij oogt wel erg strak, leuk design (met mycom logo beetje scheef erop

).
Verwijderd schreef op dinsdag 21 juni 2005 @ 12:29:
[...]
@r0nz0r, Thnx voor de tip!

Maarrrrr,
Ik denk dat ik een cursus "service menu's" voor dummies nodig heb. Ik krijg het namelijk niet aan de praat. Ik druk menu in op de TV en op de AB zet daarna de TV aan houdt alle toetsen ingedrukt, maar krijg geen restultaat. De TV schakelt gewoon in. Wat doe ik verkeerd?

^^ met hem