Hoi iedereen.
Ik ben sinds een paar maanden de trotse eigenaar van de a8n sli deluxe. Maar sinds vandaag stuiter ik op een zwaar probleem. Ik dacht namelijk vandaag men pc eens te formateren. Dus ik floep men cdtje van xp erin. schijfje wordt geformateerd. Maar nu als je dat schermpje krijgt dat hij windows installeert laat men muiscursor allemaal stippeltjes achter

. Ik dacht ok dat zal wel iets met men videokaartje zijn. Windows installeert vlot en start op. De muis laat nog steeds van die lelijke stippen achter.
Ik installeer de laatste nvidia drivers. ik herstart en nog steeds hetzelfde probleem maar nu loopt pctje mooi vast op het bureaublad.
Men volgende ingeving bios updaten naar 1012-02 Beta. Nog steeds lelijke stippen.
Men volgende stap in bios prutsen. Ik zag nl dat men proc op 2160mhz staat (moet dit eigenlijk niet mooi op 2000mhz staan?

) Men ram timing mode stond op Auto. Dus bij bootup zegt hij mooi 3200+ en 400mhz Dual channel 128 bit geheugen. Lijkt me goed namelijk.
Men volgende stap was om men ram manueel op 400mhz te zetten. Resultaat: Xp houd gewoon niet meer op met op te starten heb nl 15 minuten naar dat hollende blauwe balkje liggen staren en uit pure frustratie op reset geduwd.
Ik zet voor de gein men ram op 333mhz. Hij zegt mooi 333mhz dual channel bij bootup. Xp start weer na 15 minuten niet op. Terug reset.
Ik zet men ram op 433mhz. Bij bootup zegt hij 400mhz

Wat gebeurt er nou Xp start op 3 seconden op

en de puntjes zijn ook verdwenen

Ik blij natuurlijk. Ik ga terug naar men bios wat staat er nou nl bij CPU Speed 1728mhz
Maar het vreemde is dat ie sinds de maanden dat ik hem al heb altijd mooi op 2000mhz heeft gelopen(volgens dat asus cool en quiet progje).