Verwijderd schreef op zondag 04 september 2005 @ 23:22:
af-lamp
gg3b, het is inderdaad alleen met de afstandsbediening. (maar de ontspanner indrukken voor enkele minuten en niet bibberen is geen optie)
firmware 200 is online btw
ik begrijp dat virgol de lamp ook niet uit krijgt (een signaaltje mag een bescheiden piepje zijn, en zelfs die kan je uitzetten)
voorlopig plak ik er wel duck tape op onder die omstandigheden...
Ik vind dit toch wel iets om bij Nikon onder de aandacht te brengen, temeer omdat er niets, specifiek over dit gevalletje, in de handleiding staat.
Ik ben dus zo vrij geweest ze dit voor te leggen bij de online helpdesk.
Wordt vervolgd.
Edit:
die IR- ontvanger, waar die volgens de handleiding zit, lijkt bij mij op een soort van optieplaatje, zoals je dat bv. bij auto's vaak ziet.
Een gat waar iets in zou kunnen, bij duurdere modellen.
Bij elk willekeurig apparaat met een IR zender of ontvanger dat ik ken, kan je daar met een lamp iig een beetje, zeg maar naar binnen kijken, hier niet.
Heeft elke D70 af fabriek die mogelijkheid, ik kan nergens terug vinden dat het een optie is geweest, nog dat er modellen zonder zijn geleverd.
Voor wat betreft de edit:
voor mensen die leuk denken te zijn, het kwam in me op, en dacht waar zit de ir receiver, meer niet.
[
Voor 41% gewijzigd door
gg3b op 05-09-2005 07:27
]