specs | You know you are addicted to the internet when you refer 'books' as 'portable websites'. | http://radio.c64.org:8000/
Ik weet het, ik merk de laatste tijd al dat mensen steeds minder rogues willen mee hebben naar instances. Uldaman/ZF/Mauradon heb ik dan ook eigenlijk alleen met guilders gedaan..Kaap schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 14:56:
[...]
Ikke. Er zijn gewoon te veel rogues. Voor elke BRD/LBRS/UBRS/STRAT/SCHOLO group zijn er zeker 10 rogues. Na level 55 werd ik me rogue echt kotsbeu. Anderhalf uur in Iron Forge staan bleren voor een instancegroup.
Een goede guild? Had ik, alleen in een strat raid group gaan echt maar 2 rogues mee, meer kunnen ze ook niet doen.
Nee het was mij duidelijk. Ik wil niet bij een overpopulatie horen. Zaterdag werd mijn rogue level 60 na 110.000 exp te grinden in 1 sessie en direct daarna retirede ik hem.
De overpopulatie van rogues zal uiteindelijk ook de reden zijn dat die populatie zal slinken want er zullen veel mensen zijn, net zoals mij, het spuugzat zullen zijn dat iedereen en zijn buren een rogue maken.
Ik was altijd pro-rogue, maar jongen, na level 50 begin je het wel te merken hoor dat er gewoon teveel rogues zijn en dat je kwa pve echt amper aan de bak komt. Ik ken 2 rogues die al meer dan een maand 60 zijn en zelfs die komen amper mee in instances ondanks dat veel mensen ze kennen.
Ik heb er echt spijt van dat ik hem gemaakt heb, 3 maanden weggegooid, ik had een vette level 60 priest kunnen hebben en zodra ik inlog dat men vraagt of ik mee ga naar whatever.
Toch ben ik al rustig bezig met een alt, Dwarf Priest
dat is zeker waar en geld ook voor een hunter ik was ermee begonnen maar ben er gauw meegestopt. in het begin zijn rogues en hunters leuk. zeker de hunter je gaat gewoon met een "extra" mannetje de instances in. maar als je boven de 50 komt en wat lastigere instances gaat doen heb je er bijna niks meer aan. Als priest vechten de mensen om je voor instances, maar wil je spelen als heal slet. Als je hoort blijf jij maar op de achtergrond staan wij doen alles jij health alleen lijkt me dat niet echt leuk.Kaap schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 14:56:
[...]
Ikke. Er zijn gewoon te veel rogues. Voor elke BRD/LBRS/UBRS/STRAT/SCHOLO group zijn er zeker 10 rogues. Na level 55 werd ik me rogue echt kotsbeu. Anderhalf uur in Iron Forge staan bleren voor een instancegroup.
.
tipHTT-Thalan schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 14:56:
[...]
Even in STV rondhangen is genoeg voor een kill of 10, en daarna met de boot naar Ratchet doet de rest. Je daagt een horde speler uit door voor zijn neus te dansen, of je neemt een lowlevel newbie mee als escorte om de aanval uit te lokken terwijl jij stealth blijft.
En dan *tjakkaaa*
val geen mensen aan die met mobs vechten
als het je puur om honour kills en dus CP gaat, pak dan iemand met full health, CP wordt gedeelt met alle dmg dealers
voorbeeld:
gast met half health imv vechten met mob, jij killed hem, jij krijgt maar de helft van de CP voor de kill
beter dus gewoon travelers killen op de weg
endgame isntances heeft inderdaad elke class zijn rollMantaMania schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 15:06:
[...]
dat is zeker waar en geld ook voor een hunter ik was ermee begonnen maar ben er gauw meegestopt. in het begin zijn rogues en hunters leuk. zeker de hunter je gaat gewoon met een "extra" mannetje de instances in. maar als je boven de 50 komt en wat lastigere instances gaat doen heb je er bijna niks meer aan. Als priest vechten de mensen om je voor instances, maar wil je spelen als heal slet. Als je hoort blijf jij maar op de achtergrond staan wij doen alles jij health alleen lijkt me dat niet echt leuk.
healer = healen
Warrior = tanken
enz.
op battlegrounds zal dit anders zijn, omdat je niet tegen 'voorspelbare' mobs speeld, maar tegen andere spelers.
Daar kan je als priest los gaan met je shadow spec tree, en als warrior met je beserker stance met arcanite reaper
elke class kampt in PVE met hetzelfde 'probleem' van ik mag ALLEEN maar dat doen.
daarom, battlegrounds for the win!
[ Voor 43% gewijzigd door Bokkie op 19-05-2005 15:11 ]
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Tja of je speelt de andere class die een hekel heeft aan een rogue omdat ze daar het meest last van hebben.. daarom heb ik 2 alts gemaakt op mijn mage lvl 54.. (kom namelijk niet verder door rogues met levelen) Een pally lvl 32 en een rogue lvl 39.. Rogue levelt vooruit voor leuke items en spaart voor mount.. en de pally spaart voor de rogue mount..Kaap schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 14:56:
[...]
Ikke. Er zijn gewoon te veel rogues. Voor elke BRD/LBRS/UBRS/STRAT/SCHOLO group zijn er zeker 10 rogues. Na level 55 werd ik me rogue echt kotsbeu. Anderhalf uur in Iron Forge staan bleren voor een instancegroup.
Veel tekst...
Ascension - Server : Bladefist - lvl 60 Mage - lvl 55 paladin - lvl 53 rogue
Ja, met priest hoef je je echt geen zorgen te maken wat betreft groups. Je wordt soms wel misselijk van het aantal PM's ROFLRaseriaN schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 15:04:
[...]
Ik weet het, ik merk de laatste tijd al dat mensen steeds minder rogues willen mee hebben naar instances. Uldaman/ZF/Mauradon heb ik dan ook eigenlijk alleen met guilders gedaan..
Toch ben ik al rustig bezig met een alt, Dwarf Priest
Ja, 52 tm 56 is lastig. vanaf 56 kan je mee naar BRD en mischien al LBRS. Ondertussen zou je Sunken Temple kunnen grinden lijkt meSkeiron schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 15:08:
[...]
Tja of je speelt de andere class die een hekel heeft aan een rogue omdat ze daar het meest last van hebben.. daarom heb ik 2 alts gemaakt op mijn mage lvl 54.. (kom namelijk niet verder door rogues met levelen) Een pally lvl 32 en een rogue lvl 39.. Rogue levelt vooruit voor leuke items en spaart voor mount.. en de pally spaart voor de rogue mount..Als de mage wat krachtiger wordt zal ik hem weer verder levelen.. na lvl 56 is de mage weer wat sterker maar zie er maar eens te komen op een PvP server waar begin 50ers grindvoer zijn en vooral cloth dragers..
Thnx! Ik speel dan wel PvE, maar in duels verlies ik toch nog regelmatig, gewoon omdat ik de juiste combo's / volgorde niet helemaal goed ken. Dit kan mij daar iig bij helpen.Verwijderd schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 15:01:
<handig verhaaltje>
“The best way to get the right answer on the Internet is not to ask a question, it's to post the wrong answer.”
QA Engineer walks into a bar. Orders a beer. Orders 0 beers. Orders 999999999 beers. Orders a lizard. Orders -1 beers.
Klopt, ik val sowieso geen mensen aan die met een mob bezig zijn, want dan krijg ik die mob op me-=BoKKiE=- schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 15:06:
[...]
tip
val geen mensen aan die met mobs vechten
als het je puur om honour kills en dus CP gaat, pak dan iemand met full health, CP wordt gedeelt met alle dmg dealers
voorbeeld:
gast met half health imv vechten met mob, jij killed hem, jij krijgt maar de helft van de CP voor de kill
beter dus gewoon travelers killen op de weg
Ik wacht altijd tot ze klaar zijn, en in het geval van een mage gaan ze meestal op het gemakje zitten om te eten/drinken. Dom dus
Travelers zijn lastiger, de ambush die je op een mage gebruikt stunt niet dus blijft hij rennen tot hij op afstand is, en dat wil je als rogue niet. Cheapshot is dan de optie maar doet natuurlijk geen schade. Boven blinkt een mage daar uit. Dan word het dus lastig, cheapshot is geen optie, en ambush creeert teveel ruimte.
Daarom hou ik het op de bush bush in STV, is ideaal gankmateriaal daaro. En natuurlijk de newbies in Ratchet. Die blijven lollig
Verwijderd
Kom je ook echt onderuit he als casterHTT-Thalan schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 15:16:
[...]
Ik wacht altijd tot ze klaar zijn, en in het geval van een mage gaan ze meestal op het gemakje zitten om te eten/drinken. Dom dus
Verwijderd
Kwestie van ervaring denk ik. Soms kun je er gewoon weinig aan doen. Shadow priests en Druids blijven zeer moeilijk.OkkE schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 15:12:
[...]
Thnx! Ik speel dan wel PvE, maar in duels verlies ik toch nog regelmatig, gewoon omdat ik de juiste combo's / volgorde niet helemaal goed ken. Dit kan mij daar iig bij helpen.![]()
Stop je counterspell in ieder geval onder een hotkey, want zonder counterspell win je geen duels van andere casters
[ Voor 8% gewijzigd door Verwijderd op 19-05-2005 15:21 ]
Distract gooien, als het goed is draaien ze automatisch naar de plek toe en stoppen zelfs met rennen/lopen, dit effect duurt echter maar HEEL kort waardoor je direct moet toeslaan... leuk effect heeft dat op het reactievermogen van de tegenstanderHTT-Thalan schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 15:16:
Travelers zijn lastiger, de ambush die je op een mage gebruikt stunt niet dus blijft hij rennen tot hij op afstand is, en dat wil je als rogue niet. Cheapshot is dan de optie maar doet natuurlijk geen schade. Boven blinkt een mage daar uit. Dan word het dus lastig, cheapshot is geen optie, en ambush creeert teveel ruimte.
Voor mages meer dan andere classes.
Paladins (mijn andere char) kunnen nog even doorgaan met vechten. als mage is het enigste wat je kunt doen rond huppelen en hopen niet geraakt te worden.
er van uitgaande dat je geen evocation hebt enz
Tenminste dat is mijn ervaring (lvl 36 mage)
Voor de mages die denken shit dat is klote.. Dit is de anti rogue methode.. Manashield en dan drinken.. Daarnaast volgende patch als je gestunned wordt of op je paard zit dan sta je meteen dus kan je meteen je spells gebruiken.. Als je een mage het niet ziet doen als hij quest spreek hem erop aan.. Geef rogues minder kansen op easy kills..HTT-Thalan schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 15:16:
[...]
Klopt, ik val sowieso geen mensen aan die met een mob bezig zijn, want dan krijg ik die mob op me![]()
Ik wacht altijd tot ze klaar zijn, en in het geval van een mage gaan ze meestal op het gemakje zitten om te eten/drinken. Dom dus
Ascension - Server : Bladefist - lvl 60 Mage - lvl 55 paladin - lvl 53 rogue
Ja, die tip had ik al eerder gelezen, maar mijn sneltoetsen zijn een beetje opRaseriaN schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 15:21:
[...]
Distract gooien, als het goed is draaien ze automatisch naar de plek toe en stoppen zelfs met rennen/lopen, dit effect duurt echter maar HEEL kort waardoor je direct moet toeslaan... leuk effect heeft dat op het reactievermogen van de tegenstander
Ik moet die distract nog ergens binnen handbereik zien weg te moffelen. Heb de extra buttons op mijn mx500 al omgeturnd tot stealth/vanish/sprint hotkeys
Misschien dat ik die sprint wel vervang voor distract
Het blijft in zekere zin natuurlijk easy dat we nog steeds de keuze in eigen hand hebben vanwege onze stealth.Skeiron schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 15:22:
[...]
Voor de mages die denken shit dat is klote.. Dit is de anti rogue methode.. Manashield en dan drinken.. Daarnaast volgende patch als je gestunned wordt of op je paard zit dan sta je meteen dus kan je meteen je spells gebruiken.. Als je een mage het niet ziet doen als hij quest spreek hem erop aan.. Geef rogues minder kansen op easy kills..
Maar jah teleport fireblast om te kijken wat je kunt halen, heb je te weinig mana of ziet het er slecht voor je uit, sheep en rennen maar.
[ Voor 15% gewijzigd door Tpn op 19-05-2005 15:27 ]
?? redenering is weer totaal vaag..HTT-Thalan schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 15:24:
[...]
Het blijft in zekere zin natuurlijk easy dat we nog steeds de keuze in eigen hand hebben vanwege onze stealth.
Dit is protectie voor mages.. wat een rogue ermee doet is totaal niet relevant..
Ascension - Server : Bladefist - lvl 60 Mage - lvl 55 paladin - lvl 53 rogue
Ja, het gaat erom dat er manieren verzonnen worden om de kills minder 'easy' te maken voor rogue's. Het is voor ons rogue's 'easy' dat we de keuze hebben. Heeft hij dat schild, dan wacht ik. Zodra hij zijn schild laat vallen sla ik alsnog toe. Dan zit hij wel niet meer, maar met de juiste specs is mijn ambush crit chance nog altijd hoger dan 50%. Veel kans maakt hij dus nog steeds nietSkeiron schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 15:27:
[...]
?? redenering is weer totaal vaag..
Dit is protectie voor mages.. wat een rogue ermee doet is totaal niet relevant..
Verwijderd
Gewoon meteen sheepen, je healt hem toch niet want je hebt hem nog niet geraakt en het kost toch maar 2% van je mana of zoTpn schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 15:26:
Inderdaad, als je een mana shield op hebt als je aan het drinken bent dan kun je als rogue alleen maar tegen het schildje aanmeppen zonder damage te doen. gauge komt er wel doorheen.
Maar jah teleport fireblast om te kijken wat je kunt halen, heb je te weinig mana of ziet het er slecht voor je uit, sheep en rennen maar.
Verwijderd
Mana shield duurt 1 minuut. Mana regennen duurt het langst en duurt op z'n langst zo'n 40 a 50 seconden. (mits je niet opnieuw armor en int buff hoeft te casten) Dan is men dus al weer nieuwe mobs aan het aanvallen voor mana shield dropt. En jij viel geen mensen aan die met mobs aan het vechten waren.HTT-Thalan schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 15:32:
[...]
Ja, het gaat erom dat er manieren verzonnen worden om de kills minder 'easy' te maken voor rogue's. Het is voor ons rogue's 'easy' dat we de keuze hebben. Heeft hij dat schild, dan wacht ik. Zodra hij zijn schild laat vallen sla ik alsnog toe. Dan zit hij wel niet meer, maar met de juiste specs is mijn ambush crit chance nog altijd hoger dan 50%. Veel kans maakt hij dus nog steeds niet
Train, Chicken, silly, allemaal met geluid. Waarom is /Moo text only?
Dan is er toch altijd dat moment waarop hij een mob doodslaat, er zal toch zeker wel een moment zitten tussen het overlijden van de mob en het raisen van zijn shield? Its all about timingVerwijderd schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 15:37:
[...]
Mana shield duurt 1 minuut. Mana regennen duurt het langst en duurt op z'n langst zo'n 40 a 50 seconden. (mits je niet opnieuw armor en int buff hoeft te casten) Dan is men dus al weer nieuwe mobs aan het aanvallen voor mana shield dropt. En jij viel geen mensen aan die met mobs aan het vechten waren.Problem solved
Wanneer je een normaal bericht tikt, dan komt dat boven je hoofd te staan. Bij de orcs word het bericht verneukt naar onleesbare bral, zoals Kro Ha Tag Me Knul enzo. Je ziet dus dat ze wat zeggen, alleen niet wat.
Stel dat ik nu in stealth ben, en ik zeg wat tegen een ander alliance member zonder whisper te gebruiken. Komt dat dan ook boven mijn hoofd te staan, zodat ik mijn stealth verraad?
En kunnen vijanden me zien/horen als ik /train doe?
Begon tegen mij te vechten in cat form
Ik zet retalliation aan en de druid zit al snel op 10% health.. hij rent weg, dus ik switch naar beserker stance en intercept hem, Execute, dood.
Ik werd niet ge'root.. geen dot op me.. helemaal niks. Soms vraag je je toch af hoe die mensen ooit level 56 zijn geworden.
Paar min later kwam ie wel terug met z'n vriendjes (4 stuks), en tjah.. daar doe je weinig tegen.
En naderhand ook nog wat leuke pvp acties gehad samen met een guildie (50 rogue).. mooi gevecht gehad tegen een party van 3, allemaal rond de 55, en gewonnen
25 hk's en een kleine 1000 cp's in 1 avond
[ Voor 19% gewijzigd door Mior op 19-05-2005 15:41 ]
Bij de Tauren is die wel met soundHTT-Thalan schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 15:37:
Even on a side note:
Train, Chicken, silly, allemaal met geluid. Waarom is /Moo text only?
Daar is de rogueclass ook voor. Het is gewoon altijd zo dat "rogue´s" en "ganken" in dezelfde zin worden genoemd.
Ik heb pas 1 keer een eerlijk gevecht met een rogue gehad, buiten duels om.
Hij pakte me van achteren toen ik langsliep, en daarna een eerlijk gevecht gehad met mijn lvl 60 pala tegen lvl 60 rogue.
heb dat gevecht toen ook verloren. crippling poison sucks
[ Voor 8% gewijzigd door Tpn op 19-05-2005 15:48 ]
En de diversiteit! Mind-Numbing poison om cast-tijden te verlengen, instant voor schade tijdens het grinden zonder je stun te breken, deadly poison om je health regen te molesteren, en blind (ik reken het iig onder poisons, het word ook daar gemaakt) om even lekker te kunnen healen/stealthen.Tpn schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 15:45:
mja, easy honor kills zijn dat, altijd een beetje de zwakke schaapjes uit de kudde pakken.
Daar is de rogueclass ook voor. Het is gewoon altijd zo dat "rogue´s" en "ganken" in dezelfde zin worden genoemd.
Ik heb pas 1 keer een eerlijk gevecht met een rogue gehad, buiten duels om.
Hij pakte me van achteren toen ik langsliep, en daarna een eerlijk gevecht gehad met mijn lvl 60 pala tegen lvl 60 rogue.
heb dat gevecht toen ook verloren. crippling poison sucks
Tis jammer dat ik geen 4 daggers kan yielden, dan had ik altijd elke soort poison gereed staan
Ooit Tauren gespeeld?HTT-Thalan schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 15:37:
Even on a side note:
Train, Chicken, silly, allemaal met geluid. Waarom is /Moo text only?
Doe daar maar eens /moo
Edit:
lol, was al gezegd
[ Voor 7% gewijzigd door FragNeck op 19-05-2005 15:54 . Reden: blaat ]
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Paus-2178/hero/2313958
Nog even over battlegrounds, er zijn dus twee types, CTF en Domination (Je weet wel, basisje/plek in bezit houden) Warsong Gulch is CTF en Alterac Valley is Domination, ik zelf heb nu beide, ong. even lang gespeeld, ik moet zeggen dat ik CTF toch 't moeilijkste vind, want je moet goed met elkaar samenwerken wil je winnen, en meestal zit je met on bekende mensen op de battleground, en dus moet je tactieken bespreken. en ik vind dat blizzard ernstig meer op taal policy moet letten! Namelijk bij de eerste keer dat ik CTF speelde, wat spanjaarden en duitsers die geen van alle engels konden, of het gewoon weg niet wouden spreken. Dus, blizzard, wees daar strenger in, zet daar een ban van 6 uur op ofzo, dat zal ze leren!
Of ben ik de enige die daar last van heeft? (Het niet kunnen communiceren met je party/raid/what ever)
//edit:
Ik vind ook dat er gewoon pure PvP moet komen, bijv. TDM, of nog leuker, DM dat je tegen je vrienden kunt spelen, ookal ben je zelf horde/alliance, lijkt me erg leuk.
:edit\\
[ Voor 10% gewijzigd door carefish op 19-05-2005 16:03 ]
Verwijderd
Ik denk dat dat alleen op TC is. Daar spelen nu namelijk ook de mensen op die anders op de german-speaking servers (o.a.) zitten. En dat zijn er alleen al tientallen geloof ik. Uiteindelijk zal je er dus toch niet meer last van hebben dan je daar nu last van hebt, omdat je het dus ook op je eigen server speelt.SiLaTroN schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:00:
Het is niet zo dat de rogue class als zodanig een gank class is, het is meer de persoon die er achter zit. Dus, stop dat gewhine over rogue's, want dat is een endless conversation.
Nog even over battlegrounds, er zijn dus twee types, CTF en Domination (Je weet wel, basisje/plek in bezit houden) Warsong Gulch is CTF en Alterac Valley is Domination, ik zelf heb nu beide, ong. even lang gespeeld, ik moet zeggen dat ik CTF toch 't moeilijkste vind, want je moet goed met elkaar samenwerken wil je winnen, en meestal zit je met on bekende mensen op de battleground, en dus moet je tactieken bespreken. en ik vind dat blizzard ernstig meer op taal policy moet letten! Namelijk bij de eerste keer dat ik CTF speelde, wat spanjaarden en duitsers die geen van alle engels konden, of het gewoon weg niet wouden spreken. Dus, blizzard, wees daar strenger in, zet daar een ban van 6 uur op ofzo, dat zal ze leren!
Of ben ik de enige die daar last van heeft? (Het niet kunnen communiceren met je party/raid/what ever)
Om 1 of andere reden zie ik vaak mensen met rode (dus pvp - on) namen in horde gebied. Ook een hoop NPC's zijn PVP geflagged, en maar enkele hebben de Civilian Tag. Mag ik er dan vanuit gaan dat een NPC zónder Civilian tag wel CP's oplevert
En een guard afmaken is gelijk een leuke onruststoker om de rest van dat camp flagged te krijgen natuurlijk.
Verwijderd
Ja daar kan ik het niets anders dan mee eens zijn. Liever gebrekkig Engels waardoor je iemand soms niet begrijpt dat een taal die geen hond begrijpt bijvoorbeeld. Ik vind het persoonlijk wel meevallen in WoW. Het is schijnbaar erg server afhankelijk. In Guild Wars echter, ergerde ik me er binnen 5 minuten al helemaal kapot aan.SiLaTroN schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:06:
Maar dan nog, bliaazrd moet gewoon VEEL strenger er in worden. Want ik erger me groen en geel aan het feit dat mensen of te dom, of te lui zijn om engels te spreken, een taal die zogoed als universeel is, universeel als in, meeste mensen die online zijn spreken een tweede taal, en dat is meestal engels, op mensen uit engeland en amerika en schotland daar gelaten.
//edit:
Sorry voor de snelle reacties, ben op stage en geen reet te doen hier...
:edit\\
[ Voor 40% gewijzigd door carefish op 19-05-2005 16:11 ]
d'r is maar één ding in het leven wat moet, en dat is dood gaan.
Ik praat soms ook wel hollands in /1, boeiend, das echt even, 'he ben je hollands? '
Het hangt niet met de gameplay samen ofzo, wat maakt het uit, tis voor de gein.
/1 is gewoon een chatbox man.
Geen civilians dood maken, geeft je DK's, en guards killen mag natuurlijk wel.
//edit:
Sorry voor de snelle reacties, ben op stage en geen reet te doen hier...
:edit\[/quote]
Nee, dat van die civilians dat wist ik. Maar er zijn ook npc's die flagged zijn, maar die géén civilian tag hebben, niet alleen de guards dus. Ik zie merchants met een flag bv, zonder civilian tag, in de horde camps staan. Leveren die ook DK op? Of alleen de civilians.
Ik heb /1 uitgezet door alle onzin die er door kwam..Hidde schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:15:
Zeur niet zo over de chat man... zolang niemand maar op elkaar gaat schelden maakt het me niet uit of ze afrikaans ofzo praten.
Ik praat soms ook wel hollands in /1, boeiend, das echt even, 'he ben je hollands? '
Het hangt niet met de gameplay samen ofzo, wat maakt het uit, tis voor de gein.
/1 is gewoon een chatbox man.
Inderdaad erg leuk als er de hele avond een stel italianen heel /1 volspammen met onnavolgbaar gebrabbel..
en /1 is geen chatbox.. het is General channel... en over het algemeen geldt de ongeschreven regel in openbare kanalen: alleen de taal van de server..
Maar aangezien sommige mensen zich er niet aan kunnen houden ben ik blij dat ik het gewoon uit kan zetten.
[ Voor 18% gewijzigd door Bosmonster op 19-05-2005 16:19 ]
Dat doen ze om een extra reden, en dat is dat de game masters niet alle talen spreken. Ze willen zeker weten dat er geen illigale zaken besproken worden, en dat is niet te controleren als er zweeds, spaans, en allerlei andere talen gebruikt worden.Hidde schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:15:
Zeur niet zo over de chat man... zolang niemand maar op elkaar gaat schelden maakt het me niet uit of ze afrikaans ofzo praten.
Ik praat soms ook wel hollands in /1, boeiend, das echt even, 'he ben je hollands? '
Het hangt niet met de gameplay samen ofzo, wat maakt het uit, tis voor de gein.
/1 is gewoon een chatbox man.

Is een gast van 'The Asylum" een guild op stormreaver (waar ik ook zit). Zijn tegenstander was een 60 priest. Toch leuk zon critical hit
een leven? kewl.... waar kan ik dat downloaden? | specs:http://specs.tweak.to/4608
Hoe komt de warrior aan damage (zn meter is niet vol) en de priest aan een volle mana bar?Burning_acid schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:27:
Even een leuke screen tussendoor, het betreft een 60 Orc Warrior met een 'Heavy Crit'
[afbeelding]
Is een gast van 'The Asylum" een guild op stormreaver (waar ik ook zit). Zijn tegenstander was een 60 priest. Toch leuk zon critical hit
Sowieso snap ik niet dat mensen een screenshot van die lucky crit kunnen maken ...
[ Voor 10% gewijzigd door itsme op 19-05-2005 16:31 ]
Nothing to see here
Verwijderd
Lijkt gefotosoept. Hoe maakt hij precies op dat moment een screenie? Het feit dat ik verder ook geen combat log zie maakt het wat ongeloofwaardig. Bovendien zie je crits volgens mij als aparte getallen ondanks dat je dubbele damage in je combat log ziet staan. Of ze verspringen naar rechts op je scherm of zoiets. De rogues kunnen dit wel beamen denk ik.Burning_acid schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:27:
Even een leuke screen tussendoor, het betreft een 60 Orc Warrior met een 'Heavy Crit'
[afbeelding]
Is een gast van 'The Asylum" een guild op stormreaver (waar ik ook zit). Zijn tegenstander was een 60 priest. Toch leuk zon critical hit
Ik weet overigens wel dat warriors belachelijk hoge crits kunnen halen, maar 10k heb ik nog nooit gezien.
[ Voor 21% gewijzigd door Verwijderd op 19-05-2005 16:32 ]
Een execute neemt alle rage van een warrior weg.its_me schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:30:
[...]
Hoe komt de warrior aan damage (zn meter is niet vol) en de priest aan een volle mana bar?
Sowieso snap ik niet dat mensen een screenshot van die lucky crit kunnen maken ...
edit: Zover ik weet deed de priest helemaal niets terug omdat ze juist een crit aan het uitlokken waren. (waar die magic/curse dan vandaan komt weet ik ook niet).
Een crit ziet er volgens mij wel zo uit hoor, ik ben zelf 60 rogue dus ik zou het moeten weten. Op de buffbar kun je zien dat hij alle mogelijke +dmg buffs heeft en in zijn handen een Arcanite Reaper een ontiegelijk goede 2h Axe. En op een clothwearer is er bijna geen dmg reductie.Verwijderd schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:30:
[...]
Lijkt gefotosoept. Hoe maakt hij precies op dat moment een screenie? Het feit dat ik verder ook geen combat log zie maakt het wat ongeloofwaardig. Bovendien zie je crits volgens mij als aparte getallen ondanks dat je dubbele damage in je combat log ziet staan. Of ze verspringen naar rechts op je scherm of zoiets. De rogues kunnen dit wel beamen denk ik.
Ik weet overigens wel dat warriors belachelijk hoge crits kunnen halen, maar 10k heb ik nog nooit gezien.
Ik zeg niet dat het een echte screen is, ik zeg wel dat het best een echte screen zou kunnen zijn.
[ Voor 11% gewijzigd door Burning_acid op 19-05-2005 16:38 ]
een leven? kewl.... waar kan ik dat downloaden? | specs:http://specs.tweak.to/4608
Verwijderd
Vreemd dat die priest een volle mana bar heeft toch. Heeft daar waarschijnlijk dus gewoon gestaan.

Verwijderd
3. het is FLAUW als je iemand aanvalt die bijvoorbeeld resurrection sickness hebt of die aan het eten/drinken is of op half heal dus doe gewoon niet zo kinderachtig en dan is het voor iedereen leuk.
4.Als iemand een reactie hierop wilt geven zeg dan wel feiten a.u.b en niet dingen die onzin zijn.
5. ga hier niet plz duizenden dingen over zeggen want dan gaat het forum weer dicht.(dus niet zo veel klagen)
Hoezo, 5k crit is echt wel mogelijk hoor, dus waarom geen 10k crit op een cloth drager?HTT-Thalan schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:40:
Aangezien een crit met percentages werkt, is er toch ook een max aan je crits? Je kan een crit op een crit hebben, en tenzij dat de base damage van dat wapen 1000 is, lijkt het me een beetje erg aan de hoge kant
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Paus-2178/hero/2313958
Ik heb t niet over zn rage maar over zn health bar!Burning_acid schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:35:
[...]
Een execute neemt alle rage van een warrior weg.
edit: Zover ik weet deed de priest helemaal niets terug omdat ze juist een crit aan het uitlokken waren. (waar die magic/curse dan vandaan komt weet ik ook niet).
Nothing to see here
Verwijderd
Death Wish, Enrage, alleen t 2e icoontje van links herken ik niet. Stel, een volle rage bar en improved execute:Burning_acid schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:35:
Even een leuke screen tussendoor, het betreft een 60 Orc Warrior met een 'Heavy Crit'
[afbeelding]
[...]
Een crit ziet er volgens mij wel zo uit hoor, ik ben zelf 60 rogue dus ik zou het moeten weten. Op de buffbar kun je zien dat hij alle mogelijke +dmg buffs heeft en in zijn handen een Arcanite Reaper een ontiegelijk goede 2h Axe. En op een clothwearer is er bijna geen dmg reductie.
Ik zeg niet dat het een echte screen is, ik zeg wel dat het best een echte screen zou kunnen zijn.
600 + (15*90) = 1950 || improved execute
1950 * 160% = 3120 || death wish (20%) + enrage (40%)
3120 * 220% = 6864 || critical + impale
Mis ik iets?
[ Voor 11% gewijzigd door Verwijderd op 19-05-2005 16:51 ]
Mja, ik heb de pic even uitvergroot op xxx % en zelfs als ik heel goed (maar then again, ik ben geen ervaren fotosoeper) kan ik geen onregelmatigheden ontdekken die op een edit duiden. Hij lijkt dus echt.FragNeck schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:44:
[...]
Hoezo, 5k crit is echt wel mogelijk hoor, dus waarom geen 10k crit op een cloth drager?
En @ Dragonbal:
De rogue, zoals het profiel ook zegt, is een opportunist. Hij pakt juist de zwakken er tussenuit. Hij pakt zijn kansen en houdt zich afzijdig als hij geen kans maakt. Hij is juist een vuilak, zo hoort dat karakter te zijn.
Daar komt sinds het Honour systeem nog bij, dat in een raid een rogue ontzettend kwetsbaar is. De beste manier voor een rogue om zoveel HK's te krijgen als bv een mage (die AoE kan spammen in een raid) is de individuen eruit te pikken waar hij een snelle kill kan halen. In een raid lukt je dat toch nooit.
- edit - Dus idd, zoals jij het noemt, het is 'flauw'. Maar je zou het in dat licht ook 'flauw' kunnen noemen dat wij geen plek hebben in grote raids en instances. Wij zijn beter af alleen, en hebben daarom skills gekregen die ons een hogere 'survival rate' geven
[ Voor 13% gewijzigd door HTT-Thalan op 19-05-2005 16:53 ]
Geen idee of jij wat mist, maar ik zit hier niet om die gast te verdedigen. Ik geef alleen de info die ik weet.Verwijderd schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:49:
[...]
Death Wish, Enrage, alleen t 2e icoontje van links herken ik niet. Stel, een volle rage bar en improved execute:
600 + (15*90) = 1950 || improved execute
1950 * 160% = 3120 || death wish (20%) + enrage (40%)
3120 * 220% = 6864 || critical + impale
Mis ik iets?
een leven? kewl.... waar kan ik dat downloaden? | specs:http://specs.tweak.to/4608
wapen dmg is meer dan alleen wat er op het wapen staatHTT-Thalan schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:40:
Aangezien een crit met percentages werkt, is er toch ook een max aan je crits? Je kan een crit op een crit hebben, en tenzij dat de base damage van dat wapen 1000 is, lijkt het me een beetje erg aan de hoge kant
str, wapenskill, itemdmg, talents, skills komen hier nog allemaal bovenop
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Verwijderd
I know, ik val je ook niet aanBurning_acid schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:51:
[...]
Geen idee of jij wat mist, maar ik zit hier niet om die gast te verdedigen. Ik geef alleen de info die ik weet.

(o.a. hier)
En dat zuigt dus heel erg... Nu kan ik niet opniew die carrot-on-a-stick krijgen, want het is een quest-reward

Alone at last
Just nostalgia and I
We were sure to have a blast
Waarom begin je d'r over dan?Verwijderd schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:40:
5. ga hier niet plz duizenden dingen over zeggen want dan gaat het forum weer dicht.(dus niet zo veel klagen)
Dat maakt wel uit, en het is ook gewoon tegen de regels. Dat jij het niet vervelend vindt, betekent niet dat het gewoon mag. Een hoop anderen vinden het wel vervelend. Bovendien heb je je gewoon aan de regels te houden.Hidde schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:15:
Zeur niet zo over de chat man... zolang niemand maar op elkaar gaat schelden maakt het me niet uit of ze afrikaans ofzo praten.
[ Voor 49% gewijzigd door Hydra op 19-05-2005 17:04 ]
https://niels.nu
Beserker stance, 20% extra dmg.Verwijderd schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:49:
[...]
Death Wish, Enrage, alleen t 2e icoontje van links herken ik niet. Stel, een volle rage bar en improved execute:
600 + (15*90) = 1950 || improved execute
1950 * 160% = 3120 || death wish (20%) + enrage (40%)
3120 * 220% = 6864 || critical + impale
Mis ik iets?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Paus-2178/hero/2313958
Volgens mij kun je een critical-critcal scoren bovendien, maar dat is erg zeldzaam.FragNeck schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 17:02:
Beserker stance, 20% extra dmg.
https://niels.nu
Dat ligt aan het lvl waar je tegen speelt.Hydra schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 17:05:
[...]
Volgens mij kun je een critical-critcal scoren bovendien, maar dat is erg zeldzaam.
Hoe lager het lvl, hoe hoger de execute crit.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Paus-2178/hero/2313958
Die doet altijd dit...
Die doet altijd dat...
Die doet altijd zus...
Die doet altijd zo...
Het is een spel. Iemand kiest een karakter wat hem/haar aanspreekt.
Persoon 1 heeft als reden om zich eindelijk eens goed te kunnen misdragen.
Persoon 2 heeft als reden om juist anderen te proberen te helpen.
Persoon 3 probeert gewoon leuk te questen.
Persoon 4 haalt z'n plezier
Uiteindelijk leidt het allemaal terug naar de persoon achter (of voor) de pc.
Oftewel mijnsinziens niet karakter gebonden, maar gebruikers gebonden.
Vind ik het leuk om 'zinloos' te worden afgemaakt? Nee.
Dit spel is voor mij net zo'n uitlaatklep als voor de ander (tenminste daar ga ik van uit). Ik probeer - hoe moeilijk het soms ook is - het toch maar een beetje luchtig te zien...
Mijn 2 centjes... RESPECT
[ Voor 5% gewijzigd door Zaagmans op 19-05-2005 17:12 ]
- Ruud
die priest heeft hem staan hitten zodat ie rage kreeg (of een potion) en alle buffs voor extra hoge crit staat aan. flurry = extra kans op crit inderdaad beserk enrage en deathwish dan moet het lukken zeker als ie een execute deed met een volle rage bar.
Wij bij die princes aangekomen. Ging de lvl 50 rogue te vroeg dood, dus we mistte wat dps. Tweede keer proberen (nadat we 15 min weer gerend te hebben). Zijn wij allemaal dood op de lvl50 rogue na met 10% health en die princes had nog 4%!!!!!
Wij spogen er al van, maar de rogue die nog ove rwas is 15 minuten lang rondjes wezen rennen (kiten) en is dit blijven doen tot wij er weer waren
Effe wat anders. Verschilt het spel nou erg, als je alliance speelt of horde. Behalve dat de alliance met grotere aantallen er is. Bedoel met verschil het questen enzo. Of zijn quests en gebieden waar je lvlt wel aardig verschillend?
Ga zelf pas over een jaar of 2 alliance spelen.
Verwijderd
Hij doet een execute-spell, daarmee maak je 1 superattack die je kunt doen zodra je tegenstander 20% of minder health over heeft. Deze kost al je resterende rage. Elk ragepunt word namelijk omgezet in extra damage.its_me schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:30:
[...]
Hoe komt de warrior aan damage (zn meter is niet vol) en de priest aan een volle mana bar?
Sowieso snap ik niet dat mensen een screenshot van die lucky crit kunnen maken ...
edit: ik had ff mijn pagina moeten verversen, dit was al reeds besproken, beetje dubbel dus...
Maar laat ik er meteen een nuttige post van maken nu. Het valt mij op dat HTT-Thalan het behoorlijk veel heeft over het omleggen van Horde. (Dit is niets persoonlijks tegen jou hoor Thalan.) Al lezende door de verschillende posts kreeg ik zo het idee, dat deze beste meneer goed zijn best doet met zijn rogue om zoveel mogelijk HK's te scoren....
Nu las ik echter ook in een post dat de CP-score van de voornoemde rogue 190 was over de laatste week. Als ik dan kijk dat ik met mijn warrior gemiddeld 17 CP scoor per HK... kom ik na enig rekenen uit op 11 HK in een hele week.... Figures....
[ Voor 41% gewijzigd door Verwijderd op 19-05-2005 17:52 ]
Prima redenering, maar CP's haal je zo dus niet.HTT-Thalan schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 16:51:
[...]
De rogue, zoals het profiel ook zegt, is een opportunist. Hij pakt juist de zwakken er tussenuit. Hij pakt zijn kansen en houdt zich afzijdig als hij geen kans maakt. Hij is juist een vuilak, zo hoort dat karakter te zijn.
Ik had trouwens afgelopen week 33 HK's en 900 CP's, terwijl ik me nog goed de eerste week na invoering honor-systeem kan herinneren, toen had ik ruim 300 HK's en 1000 CP's....
Mijn muziek : http://soundcloud.com/nyx_1978
Mocht je interesse hebben, stuur me even een WoW mailtje:
Realm: Hellscream
Class: Warrior
Level: 23
Name: Klaas
Mother north, how can they sleep while their beds are burning?
Het schijnt te zijn dat druids en priests de lastigste classes zijn voor een mage. Maar met druid heb ik over het algemeen vrij weinig moeite. Zijn ze bear form gewoon lekker kiten. Gaan ze terug naar Caster om te healen meteen een counterspell. Dan PoM + Pyro = dood.
En priests idem, gaan ze healen; counterspell, PoM Pyro dood. Heb nog niet tegen een shadow priest gevochten trouwens

Enige waar ik moeite mee heb zijn Warlocks

X-Life Lanparty Core i9 9900K @ 5Ghz, RTX3080, 16GB, Gigabyte Z390, Custom EK Waterloop
Is zeker niet het beste main-hand rogue wapen (wel erg goed tho) op lvl57, maar ik hou em wsl toch tot 60 denk ik. Puur voor de looks
Verwijderd
In meen me te herinneren dat het evt met netwerkkaartinstellingen te maken heeft, iets met hardware checksum.
Iemand ideeen of advies?
Ik ben sinds heden avond holy/disc specced dus ik maak sowieso geen kans meer. Na lang twijfelen toch maar geprobeerd, vooral ook omdat we deze week in MC begonnen zijn en ik als level 60 amper meer grind of uberhaupt ergens anders kom dan van en naar instances in groups.RaseriaN schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 13:31:
[...]
Gelukkig zijn er Trinkets of the Alliance, die er lekker voor zorgen dat alle Stun/Charm/Fear effecten worden gecanceld... mits goed gedaan heeft clothwearer geen kans meer
Tot aan Battlegrounds holy/disc build uitproberen maar dan toch zeker weer terug naar Shadow.
Berserker stance doet +3% extra crit chance, dus geen 20% extra damage
A great thought in a small mind is a dangerous thing
d'r is maar één ding in het leven wat moet, en dat is dood gaan.
Ik weet zelf namelijk dat ik een druid in caster form met cheapshot/ gouge/ coldblood eviscerate al bijna of helemaal dood heb.
High lvl druids die hier anders over denken? Ik hoor het graag, want ik wil hem graag laten weten dat hij niet geheel kansloos is
Trinket breakt stun toch? CS meteen breken, bearform, rejuv spammen en terugknokken. Met druids in bearform heb ik de grootste moeite, al is een niet-shapeshifted druid al bijna dood na een onverwachte crit ambush + crit backstab. Dash (dacht ik?) werkt ook goed vanuit bearform, meteen shapeshiften, healen, en weer bearform.DeepSeven schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 00:09:
Iemand uit mijn guild is lvl 60 druid en beweert dat hij nooit, maar dan ook nooit van een rogue wint als deze de 1ste mep geeft (vanuit stealth dus). Zelfs niet met zijn stun trinket. En ook als hij het gevecht opent heeft hij het zeer moeilijk tegen rogue's. Hij is btw resto/feral specced. Nou speel ik zelf rogue (59), en heb ook een druid (23, werd saai) gespeeld, maar ik kan eigenlijk ook niks inbrengen tegen de argumenten die hij brengt.
Ik weet zelf namelijk dat ik een druid in caster form met cheapshot/ gouge/ coldblood eviscerate al bijna of helemaal dood heb.
High lvl druids die hier anders over denken? Ik hoor het graag, want ik wil hem graag laten weten dat hij niet geheel kansloos is.
Het is Bash niet Dash...Purechaos schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 01:11:
[...]
Trinket breakt stun toch? CS meteen breken, bearform, rejuv spammen en terugknokken. Met druids in bearform heb ik de grootste moeite, al is een niet-shapeshifted druid al bijna dood na een onverwachte crit ambush + crit backstab. Dash (dacht ik?) werkt ook goed vanuit bearform, meteen shapeshiften, healen, en weer bearform.
Dash bestaat ook wel, maar alleen in de Catform...
Daar ga voor 15 seconden 30% sneller mee lopen => 5 min. cooldown

Bash stunned je vijand voor om en bij de 3 seconden (met een beetje geluk)
[ Voor 22% gewijzigd door Elvis op 20-05-2005 01:15 ]
Het begon allemaal heel leuk en vrolijk toen ik(Lvl59 Shaman) gevraagt werd voor een scholomance-raid party, eenmaal binnen ging het ook wel soepeltjes op een paar gebroken poly's en chains na, onze party leader vond dat helaas een stukje erger dan mij en begon zwaar op de mage en warrior af te geven, wat ik dus compleet onredelijk vond want er was nog niemand doodgegaan en laat staan een wipe. Na een hoop gedoe en gezeur wilde de warrior dan de party ook leaven, iets wat als ik hem was al veel eerder had gedaan, maar we gingen stug verder en wat lamme commentaren verder werd ik vlak voor de eindboss in scholo uit de groep gekickt door onze leader

Kortom een leuk avondje op bloodscalp
.
Gisteravond 60 gedinged, tijdens questen met Koe (een zweed of fin?) hebben de hele avond in wp en ep gequest, zijn een paar keer omgelegd door een alliance Strat raid group die onderweg waren naar strat, maar verder lekker geld verdiend
30g aan skills uitgegeven

was trouwens nog geen 5 mins lvl 60, of ik kreeg al whispers met invites voor Scholo, strat en LBRS

btw, toen ik levelde gaf mijn expplayerframe aan dat ik als ik zou kunnen doorlevellen, ngo 3/4 van mijn volledige expbar rested heb

edit: gisteren even mijn
Insignia of the Horde
Binds when picked up
Unique
Trinket Miscellaneous
Classes: Shaman
Use: Dispels all Immobilizing, Slowing and Stun effects.
bekeken
en hij doet geen fear/poly voor mij, maar heeft wel een 30 sec cooldown
boeit ook niet echt, heb toch grounding totem voor fear en poly
[ Voor 21% gewijzigd door Bokkie op 20-05-2005 07:26 ]
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Op dat level zou je toch echt Trash Blade als mainhand moeten hebben hoorQuarK schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 22:07:
Yeah ik ben ook erg happy met m'n Phantom Blade!
Is zeker niet het beste main-hand rogue wapen (wel erg goed tho) op lvl57, maar ik hou em wsl toch tot 60 denk ik. Puur voor de looks
Rogues gaan na battlegrounds echt hard achteruit. Battlegrounds wordt echt, net zoals DAOC, group vs group warfare. Rogues mogen lekker in plaguelands blijven ganken.On_E schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 18:43:
[...]
Prima redenering, maar CP's haal je zo dus niet.![]()
Ik had trouwens afgelopen week 33 HK's en 900 CP's, terwijl ik me nog goed de eerste week na invoering honor-systeem kan herinneren, toen had ik ruim 300 HK's en 1000 CP's....
Zowiezo wordt het ook in de battlegrounds echt veel ranged warfare.
mja gisteren inderdaad een alliance rogue die bij de bullwark lekker aan het campen wasKaap schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 08:03:
[...]
Rogues gaan na battlegrounds echt hard achteruit. Battlegrounds wordt echt, net zoals DAOC, group vs group warfare. Rogues mogen lekker in plaguelands blijven ganken.
Zowiezo wordt het ook in de battlegrounds echt veel ranged warfare.

waar hij niet op gerekend had was dat ik aan het partyen was met een andere shaman
vieze kutgnome, hij had me eerder al 2x gepakt toen uik argent dawn tokens aan het inleveren was.
evenals een zooi andere lvl 50-54 mensen die met de cauldrons bezig waren
heb em ff samen met die andere shammie, geleerd wat corpse campen is
Sentry totem icm magma toch ergens handig voor
[ Voor 4% gewijzigd door Bokkie op 20-05-2005 08:23 ]
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Rogues zijn best handig in CTF BG's hoorKaap schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 08:03:
[...]
Rogues gaan na battlegrounds echt hard achteruit. Battlegrounds wordt echt, net zoals DAOC, group vs group warfare. Rogues mogen lekker in plaguelands blijven ganken.
Zowiezo wordt het ook in de battlegrounds echt veel ranged warfare.
zeker helemaal aan 't begin wil Boots of Speed, vlag, Boots of Speed, Sprint, Prep, Sprint nog weleens meteen het eerste puntje maken.
tenzij je in een frost trap loopt bij de vlag en je vervolgens kapot genuked wordt door een elemental shammie/mage, terwijl een enhancement shammie met een arcanite reaper in je schedel staat te rammenkEv4h schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 08:23:
[...]
Rogues zijn best handig in CTF BG's hoor
zeker helemaal aan 't begin wil Boots of Speed, vlag, Boots of Speed, Sprint, Prep, Sprint nog weleens meteen het eerste puntje maken.
damn heb echt zin in battlegrounds
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Als je hem equipped dan duurt het 30 seconden voor dat je hem kan gebruiken.
Als je hem dat gebruikt zit er gelijk een cooldown op van 5 minuten.
CTF lol....fps meets mmorpg, echt te stom dat CTF. Kan echt niet begrijpen dat ze zoiets uit de fps scene inbouwen.kEv4h schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 08:23:
[...]
Rogues zijn best handig in CTF BG's hoor
zeker helemaal aan 't begin wil Boots of Speed, vlag, Boots of Speed, Sprint, Prep, Sprint nog weleens meteen het eerste puntje maken.
Mjah, 'tenzij'.. zo kan ik er ook nog wel een paar opnoemen natuurlijk-=BoKKiE=- schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 08:28:
[...]
tenzij je in een frost trap loopt bij de vlag en je vervolgens kapot genuked wordt door een elemental shammie/mage, terwijl een enhancement shammie met een arcanite reaper in je schedel staat te rammen(overkwam een kennis van me die even ging testen
)
damn heb echt zin in battlegrounds
Hehehe ik ook
Ik ben dan ook nog maar sinds 2 dagen bezig, sinds ik ontdekt hebt dat je die trinket kan krijgenVerwijderd schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 17:44:
[...]
Maar laat ik er meteen een nuttige post van maken nu. Het valt mij op dat HTT-Thalan het behoorlijk veel heeft over het omleggen van Horde. (Dit is niets persoonlijks tegen jou hoor Thalan.) Al lezende door de verschillende posts kreeg ik zo het idee, dat deze beste meneer goed zijn best doet met zijn rogue om zoveel mogelijk HK's te scoren....
Nu las ik echter ook in een post dat de CP-score van de voornoemde rogue 190 was over de laatste week. Als ik dan kijk dat ik met mijn warrior gemiddeld 17 CP scoor per HK... kom ik na enig rekenen uit op 11 HK in een hele week.... Figures....
En omdat ik in STV heel goed op mijn rug moet letten, er lopen veel high level gasten rond, pak ik er hier en daar eentje uit, daar waar het uitkomt
Maar ik sta nu op een totaal van 114 HK's.
17 cp per HK o_OVerwijderd schreef op donderdag 19 mei 2005 @ 17:44:
[...]
Nu las ik echter ook in een post dat de CP-score van de voornoemde rogue 190 was over de laatste week. Als ik dan kijk dat ik met mijn warrior gemiddeld 17 CP scoor per HK... kom ik na enig rekenen uit op 11 HK in een hele week.... Figures....
17cp per kill is weinig, ik weet niet welk lvl je bent, maar die cijfers zeggen mij dat je alleen nog maar in raids heb gekilled
hou er rekening mee dat Thalan ALLE kills soloed, hij krjigt dus VEEEEEL meer cp's per kill dan iemand die alleen in raids meedoet.
CP's worden verdeeld over dmg dealers/groups
CP's worden verdeelt over de hele groep/raid
voorbeeld:
iemand is 100CP waard
jij killed hem solo = 100CP
jij killed hem met een groep van 5 = 100/5 per persoon
jij killed hem met een full raid = 100/40 per persoon
als er in die full raid ook remy's rondlopen, die dmg doen aan jouw dat target, gaat er alweer verhoudingsgewijs minder dan 100 naar jouw raidgroep
daarbuiten gelaten is nog het lvl niveau en de rang van het target (hogere rang = meer CP's)
@Thalan
HK's boeien niet
[ Voor 10% gewijzigd door Bokkie op 20-05-2005 09:16 ]
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Klopt, en ik hoop die snel op te krikken. Ik ga meestal niet in party's of raids idd, om alle cp's voor mezelf te krijgen. En vooral in STV is het goed te doen. De gewoonte is daar dat veel horde speler met 4~5 man solo grinders killen, en dat gaat nu al zo lang door dat ze wat overmoeding beginnen te worden. Er word gejuichd, /spit /laugh / dance en dergelijke, en ze rennen rondjes. En dat laatste is niet zo slim natuurlijk. Want op het moment dat 1 van die gasten te ver buiten de groep komt na een kill, sta ik hem op te wachten-=BoKKiE=- schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 09:07:
[...]
@Thalan
HK's boeien niethet gaat om de CP's
Mijn crits zijn nog niet geweldig en ik heb ook nog geen CB, maar het lukt me al aardig. Vooral de mages die na een groepskill even gaan zitten om mana te regennen zijn meestal al dood binnen de 10 seconden cooldown van mijn stealth. Ik ga deze dan ook terugbrengen naar 5 via mijn talents, want ik sta vaak nog op mijn stealth te wachten.
Soms pakken ze me wel eens, als de higher levels me zien of ik te dichtbij kom als ik er eentje tussenuit pik, maar de graveyard is daar erg dichtbij, dus ik pak ze altijd terug.
maatje uit mijn guild is ziekelijk veel aan het pvpen, heeft in totaal 3439 kills (gister avond dan) en is al Knight-Captain.. Als je hem bezig ziet in zen eentje is ook niet cool meerHTT-Thalan schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 08:55:
[...]
Ik ben dan ook nog maar sinds 2 dagen bezig, sinds ik ontdekt hebt dat je die trinket kan krijgen
En omdat ik in STV heel goed op mijn rug moet letten, er lopen veel high level gasten rond, pak ik er hier en daar eentje uit, daar waar het uitkomt
Maar ik sta nu op een totaal van 114 HK's.
(tja shadow priest he?)
maar idd, heel veel mensen willen bij Hillsbrad altijd in een raid pvpen terwijl dat het domste is wat je kunt doen. Je krijgt dan veels te weinig CP tewijl je kills als een gek omhoog schieten.
Oh noes.. No more TreinTijden :(
ik weet het niet 100% zeker, maar volgens mij is CP ook verbonden aan HP, aangezien mobs, meedelen in de CP als jij een tegenstander killt, of deze gerest wordt als je "out of combat" gaat weet ik nietHTT-Thalan schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 09:22:
[...]
Mijn crits zijn nog niet geweldig en ik heb ook nog geen CB, maar het lukt me al aardig. Vooral de mages die na een groepskill even gaan zitten om mana te regennen zijn meestal al dood binnen de 10 seconden cooldown van mijn stealth. Ik ga deze dan ook terugbrengen naar 5 via mijn talents, want ik sta vaak nog op mijn stealth te wachten.
Soms pakken ze me wel eens, als de higher levels me zien of ik te dichtbij kom als ik er eentje tussenuit pik, maar de graveyard is daar erg dichtbij, dus ik pak ze altijd terug.
maar dit zou betekenen dat als je een zittende mage killed met low HP, je dus ook maar cp krijgt op basis van % van de hoeveelheid hp die hij had
denk dat ik maar even wat onderzoek ga doen
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
De mages zijn vaak support class wanneer de horde aan het groep-ganken is, ze worden dus niet geraakt, verliezen alleen mana vanwege de spells die ze doen.-=BoKKiE=- schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 09:30:
[...]
ik weet het niet 100% zeker, maar volgens mij is CP ook verbonden aan HP, aangezien mobs, meedelen in de CP als jij een tegenstander killt, of deze gerest wordt als je "out of combat" gaat weet ik niet
maar dit zou betekenen dat als je een zittende mage killed met low HP, je dus ook maar cp krijgt op basis van % van de hoeveelheid hp die hij had
denk dat ik maar even wat onderzoek ga doen
Mages zijn ideaal, omdat ze ook moeten zitten voor mana, ook al hebben ze vol HP. Ik scoor dus een crit op een zittende mage met vol hp en dus vol CP, die mana doet er volgens mij niet toe dan.
Zo zijn in principe alle managerelateerde mensen zoals druids en hunters in dit opzicht ideaal, ware het niet dat ik in STV alleen maar zittende mages tegenkom, het lijkt wel of hunters en shamans dit niet zo vaak nodig hebben.
[ Voor 11% gewijzigd door HTT-Thalan op 20-05-2005 09:36 ]
Verwijderd
Hunters, shamans en druids kunnen zonder mana ook nog dmg doen, een mage nietHTT-Thalan schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 09:35:
[...]
Zo zijn in principe alle managerelateerde mensen zoals druids en hunters in dit opzicht ideaal, ware het niet dat ik in STV alleen maar zittende mages tegenkom, het lijkt wel of hunters en shamans dit niet zo vaak nodig hebben.
ligt van de spec van af shaman/druidHTT-Thalan schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 09:35:
[...]
De mages zijn vaak support class wanneer de horde aan het groep-ganken is, ze worden dus niet geraakt, verliezen alleen mana vanwege de spells die ze doen.
Mages zijn ideaal, omdat ze ook moeten zitten voor mana, ook al hebben ze vol HP. Ik scoor dus een crit op een zittende mage met vol hp en dus vol CP, die mana doet er volgens mij niet toe dan.
Zo zijn in principe alle managerelateerde mensen zoals druids en hunters in dit opzicht ideaal, ware het niet dat ik in STV alleen maar zittende mages tegenkom, het lijkt wel of hunters en shamans dit niet zo vaak nodig hebben.
ikzelf ben enhanced spec, gebruik mijn mana maar voor een paar dinge
- Windfury
- Lightning shield
- earth shock rank 1 (spell interupt)
- frost/flame shock als openere/afmaker afhankelijk va de situaties
- totempjes
- Healing
en af en toe een chainlightning als de poep de venitlator raakt
een Elemental shaman, zal veel meer spells nuken en ook erg vaak zonder mana zitten (lees na elke 2 a 3 gevechten 3 met mazzel ) net als een mage
en inderdaad ook een elemental shaman kan nog flink wat dmg doen met zijn weapon buffs en de juiste wapens
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Kan ook zijn dat ik gewoon crappy equip heb, maar voel er niets voor om op thottbot te kijken waar je wanneer de beste equips kan halen. Haalt imho teveel fun uit het spel. Alhoewel ik dat bij ragnarok online juist wel veel deed

specs | You know you are addicted to the internet when you refer 'books' as 'portable websites'. | http://radio.c64.org:8000/
Over het algemeen hoef ik als hunter na het slopen van 1 mob niet te gaan zitten om mana te regennen. Pas als een gevecht iets lastiger verloopt met een add moet ik wat meer mana gaan spammen om mn pet in leven te houden (wat overigens op hogere lvls steeds lastiger wordt). Vaak drink ik dan nog steeds niet, maar ga ik het volgende gevecht in zonder mana te verspillen en als dat gevecht afgelopen is is mn manabar inmiddels al weer aardig volgelopenHTT-Thalan schreef op vrijdag 20 mei 2005 @ 09:35:
[...]
Zo zijn in principe alle managerelateerde mensen zoals druids en hunters in dit opzicht ideaal, ware het niet dat ik in STV alleen maar zittende mages tegenkom, het lijkt wel of hunters en shamans dit niet zo vaak nodig hebben.
Een slimme zittende mage die weet dattie geen kans heeft om een attack van een rogue te overleven doet overigens gewoon geen dmg terug. Als jij niks terugdoet krijgt je tegenstander namelijk een stuk minder CP. Dit uiteraard om het AFK-killen te minimalizeren, maar het werkt dus ook in normale situaties. Als ik met een mob bezig ben en ik weet dat ik geen enkele kans maak om 1 vs 1 te winnen.. en dat is als hunter nogal vaak het geval.. blijf ik me gewoon op de mob concentreren. Liever geen durabilityloss, en minder CP voor die stinkalliance
Mijn muziek : http://soundcloud.com/nyx_1978
Dit topic is gesloten.