Ik denk dat er in het begin heel veel muses komen, veel mensen willen een cleric trainen.
Mijn persoonlijke menin is dat artisian en clerics het lastigste te trainen zijn, en full support clerics ook.
Toch ga ik weer voor een cleric, tot lvl 70 saai, daarna kun je aardig sterk worden en ik weet dat heel hoge clerics in pvp aardig wat kunnen, ik kon ook lvl 13x chars neerleggen.
Dus dan zijn ze ook niet zwak meer, maar voordat een cleric een beetje speelt duurt lang, heel lang...
Ben het er wel over eens dat er veel hawkers komen, mensen willen nu eenmaal snel lvl'en en met hawker is dat relatief snel te doen.
Ik heb alles gespeeld, ik heb alles gedaan, alles gehad, voor zover ik weet, heb alleen mijn final setup niet bereikt, en daar baal ik wel van.
Wat ik alleen hoop is dat ze het hierna niet meer resetten, want echt, dan jagen ze echt veel mensen weg, nu geven ze mensen een mooie mogelijkheid om overnieuw te beginnen, en ik ga er dankbaar gebruik van maken, heel dankbaar gebruik, zal alleen met defence in het begin wel een beetje heel veel missen... zat op 650 def bijna, als muse zijnde... das heel erg veel.... mijn hp was ook 3k en dat was er zo speciaal aan de screenshots te zien, was dan ook een str/int cleric, en vrijwel iedereen dacht een dex/int cleric

Dex clerics zijn leuk, toegegeven, maar op latere lvl's kom je jezelf best wel tegen heb ik horen zeggen.
Ik heb wel wat meningen over komende game, en wat ik denk ik best wel durf tegen te spreken is het feit dat er veel dealers in het begin zullen zijn, daar geloof ik absoluut niet in.
Verder hebben wij onderling weer een wedstrijdje wie als eerste op luna zal zijn