Na het lezen van wat ervaringen hier, heb ik besloten om bij canvasdirect.nl een mooie zonsondergang op 60x90 te laten afdrukken.
Kosten: € 40,- (aanbieding tot 28 februari, al staat het nu nog steeds op hun site)
Levertijd: 4 dagen (vind ik snel)
'k Heb er gelijk wat foto's bij gemaakt.
Canvas was goed verpakt in karton. Zelfs een dubbele laag karton, waardoor je bij het opensnijden niet snel het canvas raakt. Daarnaast zit er ook nog een plastic verpakking omheen.
Het canvas is stevig op de latten vast geniet, al voelt het geheel niet enorm solide aan. Dat hoeft misschien ook niet als het eenmaal hangt... Er zijn zelfs nog
accesoires meegeleverd waarmee het canvas strakker is te spannen, al is dat in mijn geval niet nodig.
Kleur en contrast zijn boven verwachting. Zwart is echt zwart, maar overgangen in kleur en helderheid zijn mooi geleidelijk.
De kwaliteit van het doek en de print vind ik goed. Er zit minder reliëf in dan ik had verwacht; het doek is vrij glad.
(klik voor vergroting)
En hier hangt ie dan...
Edit: Heb het nog even vergeleken met een canvas print die mijn ouders bij de Blokker hadden besteld. De Blokker print is steviger en het doek is dikker en heeft meer de structuur van echt canvas. Ik heb de indruk dat qua kleuren en contrast de print van canvasdirect weer mooier is, maar het doek meer een soort kunststof is dan echt canvas. De blokkerprint is op hetzelfde formaat dan ook dubbel zo duur en heeft bij de grotere formaten alleen 4:3 verhouding i.p.v. 3:2
[
Voor 13% gewijzigd door
antonboonstra op 18-03-2009 16:40
]
📸Canon EOS 5D IV 🚁DJI Mavic Pro 🏍️Zero SR ⚡Tesla M3 LR 🌡️Daikin US 3.5kW ☀️8815Wp 🔋Marstek Venus-E 5,12 kWh Tweakers PVOutput lijst