Hydra schreef op donderdag 10 februari 2005 @ 16:55:
[...]
Ik ga op m'n hunter voor skinning/leatherworking, vanwege 2 redenen. Ik vind het erg leuk en handig om een production skill te hebben. Leatherworking is vrij makkelijk te levelen (m'n lvl 16 hunter kon spul maken dat ze niet kon dragen). Verder is mining of herbalism voor een hunter wat 'minder' omdat je maar 1 tracking skill tegelijkertijd kan gebruiken. Ik track meestal dat wat ik aan 't hunten ben (meestal beasts, soms humanoids die ook skinnable zijn).
Ik heb herbalism op m'n beta rogue gehad, en dat vond ik een vervelende skill omdat je iedere keer onderweg plantjes wil plukken die je tegenkomt. Dan wijk je dus af van je pad, waardoor je NOG meer plantjes vindt

ik heb zelf een lvl 48 op een USA server
als je een beetje geld wil verdienen als de server online komen
1 neem tailoring (in het begin vraagt iedereen om meer bags dus kan je ze maken na 1 week kan je het dumpen
2 neem skinning
3 na een week dump je tailoring en neem je mining(je kan ook helemaal geen tailoring nemen en gewoon skinning/mining nemen)
je meeste items komen van quest en loot en zijn in het algemeen(vooral op lage lvls goed genoeg) dus je heb niet veel aan crafting proff + kosten ze heel veel poen om alles te maken(daarom ga je ook de spullen leveren voor de mensen die dat niet snappen met skinning/mining)
door dit te doen had ik dus al op lvl 40 mijn mount alle goede items en wapens voor mijn lvl (hele goede groene items en blue items(rare)) en nu op lvl 48 300+ goud om te besteden.
maak een paar mules die bij ironforge staan bij de auction house als je dus lekker aan het jagen/mining/skinnen ben gewoon alles opsturen naar je alt en aan het eind van de dag alles op de AH gooien en dan als je wakker wordt je bank saldo spekken
later kan je een paar alts lvlen die een paar proff hebben zo heeft mijn rogue enchanting/engeenering(en class skill lockpicking) op lvl 48 heb ik ore en skin in overvloed + overbodige groene items die niet verkopen laat ik door deze char disenchanten en met engineering maak ik kogels voor mijn lvl 48 hunter en scopes die ik verkoop(zoals sniper scope die gaan voor 5g op mijn server.
meer tips later(als het op prijs gesteld wordt dan )