trancesetter schreef op zondag 06 maart 2005 @ 02:29:
Weet iemand of er ergens al een game te download is voor op de PSP? gewoon een simpel spelletje ala tetris ofzo zou al goed zijn. Ik zit nu namelijk gewoon nog twee dagen te wachten totdat mijn spel binnen is...
Zou leuk zijn. Boeit niet wat. Want steeds hetzelfde filmpje (past er maar 1 op die 32mb ms duo) kijken heeft ook geen zin

Voor zover ik weet niet, omdat er nog geen SDK gelekt is

Maar zelfs als dat je gelukt is moet je nog maar even zien te kijken hoe je signed code verkrijgt, iets dat in de toekomst wellicht door een modchip te omzeilen is zoals dat ook is gegaan bij de huidige consoles.
De mogelijkheid is er dus om games vanaf memstick te spelen, maar men moet nog de gereedschappen hebben

Voor zover ik weet zijn er iig nog geen officiele first/second/3rd party memorystick games verschenen.
Enne owja, Is het al bekend of er in een toekomstige update het mogelijk is om zelf een achtergrond in te stellen voor het PSP-menu zeg maar? Niet dat de mooie kleurtjes met bewegende lijntjes niet mooi zijn, maar toch?
Ben ik eigenlijk ook heel benieuwd naar

, 'k vind een custom achtergrond toch net wat persoonlijker

En ik zie er Update opstaan in het menu. Ik heb al verbinding met mijn Wireless Access Point. Wat heel erg makkelijk ging overigens. Hij scande hem, alleen ff wep ingeven... Krijg nu als ik update doe, te zien dat er geen updates zijn. Is het dan mogelijk om die gewoon via het internet binnen te trekken of hoe werkt dit?
Het lijkt me van wel; vermoedelijk maakt de psp een socketverbinding naar een of andere firmware server. Joost zal 't zeggen

Ik meen me wel te herinneren dat er een firmware op internet rondzwierf voor de PSP die alleen wel 'niet afgemaakt' was en op z'n minst stabiel was, maar wel door SCEI gemaakt was. Men waarschuwde toen ook om deze update niet te installeren omdat het je PSP kon verneuken dus uitgaande van dit lijkt het me wel dat je dit kan downloaden eerst en dan naar je PSP toe kan zenden.
[
Voor 6% gewijzigd door
prototype op 07-03-2005 02:07
]