doneer nu in mijn wintersport fonds !!!!
Post hier foto's en specs van je home-cinema! deel 7
Pagina: 1 2 3 4 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 38 39 40 41 last
Nieuw Topicquote:InC_666 schreef op 01 maart 2004 @ 20:04:
Okay dit is mijn bijna complete home cinema.
en om een beetje een idee te krijgen van de ruimte in mijn kamer, een overall shot
[afbeelding]
Alleen mijn beamer dus nog maar die is wel al besteld, alleen niet leverbaar(mitsubishi HC3)
Doe je aan wereld record proppen op de vierkante meter.
PS Wel een mooie set alleen een beetje krap.
leonbong wijzigde dit bericht 01-03-2004 20:31 (53%)
Ik loop meestal als een KIP met KOP rond.
Ticking away, the moments that make up a dull day.
Reg. datum: 24 februari 2004
De jackson (mijn beauty)
M'n Crafter acoustic steel string
M'n Ibanez (crap gitaar) gestemd in Eb
M'n B.C. Rich (nog meer crappy gitaar) gestemd in drop C
En nog ff een beter shot van M'n Marshall
ook nog mijn oude Peavey Versterker + een klijne mixer voor mic's
Dus ja het is best krap in mijn kamer maar het moet maar he.
InC_666 wijzigde dit bericht 02-03-2004 08:37 (3%)
and noone fucks with us
Waarom in hemelsnaam 2 Megaworks setjes? Miste je de rear-center bij de 5.1 megaworks zo, dat je er een set bij moest kopen van rond de 300 euro?!?!
2 downfiring subs ziet er overigens wel strak uit. Al is het mooier als ze beide werken. Ook zou je dan de subs in 'stereo' kunnen zetten.
Reg. datum: 17 december 2003
Jah maar dat moet ie dereen zelf weten volgens mij kon ie er beter redelijk satteliet systeem van halen of losse speakers maar jah dat moet iedereen zelf wetenquote:Frank_Knopers schreef op 01 maart 2004 @ 22:08:
@ G4s
Waarom in hemelsnaam 2 Megaworks setjes? Miste je de rear-center bij de 5.1 megaworks zo, dat je er een set bij moest kopen van rond de 300 euro?!?!
2 downfiring subs ziet er overigens wel strak uit. Al is het mooier als ze beide werken. Ook zou je dan de subs in 'stereo' kunnen zetten.
[ help me (A) ]
www.carina-avensisclub.nl
Hij zei dus dat'ie't gratis gekregen hadquote:yash schreef op 01 maart 2004 @ 22:41:
[...]
Jah maar dat moet ie dereen zelf weten volgens mij kon ie er beter redelijk satteliet systeem van halen of losse speakers maar jah dat moet iedereen zelf weten
Jij sllllet
Wormaap wijzigde dit bericht 01-03-2004 23:03 (14%)
Ticking away, the moments that make up a dull day.
Reg. datum: 17 december 2003
wheheh ken gebeuren hequote:Wormaap schreef op 01 maart 2004 @ 23:03:
edit:
Jij slllletnatuurlijk weer nét 1 seconde voor mij posten he
[ help me (A) ]
Denon, Denon, Denon, Denon, Denon and Arcam
Melvin, you're right... Lezen is echt een kunst!quote:Melvin schreef op 02 maart 2004 @ 11:13:
De HTM1 is afgeleid van de 804, dus met een 804 is de keuze simpel
Denon, Denon, Denon, Denon, Denon and Arcam


Inzoomen op de componenten:
En de achterkant:
Componenten
Reciever:Denon AVR 3300
DVD:Denon 2800 MK II
TV:Philips Matchline 21PT701C
Video: JVC HM-HDS4
Front:Magnepan
Center:Kef Q9C
Rear:Interaudo 2000XL (by Bose)
Interlinks:Van den Hull D-102 III Hybrid tussen DVD en reciever voor audio, verder standaard
Speakerkabel:Van den Hul CS-122 Hybrid
De eerste wijziging zal de TV worden, waarschijnlijk een B&O BeoVison 6 (mijn vrouw wil namelijk niet meer zo'n 'diepe' TV).
Time is my only fear, an enemy of Sand
Reg. datum: 07 december 2003
JUHQOKG
Reg. datum: 17 december 2003
[ help me (A) ]
Ik vind het erger om te zien dat mensen die er barstens veel geld in steken echt een opstelling van 3x ruk van maken, of met van die heerlijke ophanging (ok, je kamer is klein, maar je speakers tegen het plafond?quote:vieux schreef op 02 maart 2004 @ 13:27:
wat moet je er mee? Is gewoon ziek om voor duizenden euro's uit te geven aan die rommel (nofi)
www.avpnews.com
Reg. datum: 25 november 2001
Front 2 * JBL Northridge e80
Back 2 * JBL Northridge e20
Center JBL Northridge EC35
Versterker Marantz SR5300

Toen ik afgelopen week mijn dvdspeler naar beneden had gesleept omdat mijn ouders op vakantie waren en hun dvdspeler hadden meegesleept (
Is die 6 channel direct alleen te gebruiken met een dolby-nogwat versterker? Want 6channel direct betekent volgens mij dat er 6 kanalen met analoog signaal worden uitgestuurd... Of vergis ik mij?
www.carina-avensisclub.nl
quote:MikeyMan schreef op 02 maart 2004 @ 14:53:
Een vraagje van mijn kant...
Toen ik afgelopen week mijn dvdspeler naar beneden had gesleept omdat mijn ouders op vakantie waren en hun dvdspeler hadden meegesleept () Heb ik geprobeerd om de 6 channel direct te gebruiken, door de front kanalen aan te sluiten op de tv en de rear kanalen op de aux ingang van hun radio (oude philips toren). Maar ik kreeg mooi geen geluid. Toen omgekeerd, wel geluid uit de speakers, maar niet uit de tv.
Is die 6 channel direct alleen te gebruiken met een dolby-nogwat versterker? Want 6channel direct betekent volgens mij dat er 6 kanalen met analoog signaal worden uitgestuurd... Of vergis ik mij?
Als je het hebt op dolby 5.1 tjah, dat kun je geloof ik niet zomaar aansluiten op een stereo set, daarvoor moet je een dolby digital 5.1 receiver voor hebben.
Anders word het niet ondersteund. De signalen moeten geloof ik eerst worden omgezet....
Samen staan we sterk!
quote:Gitaarwerk schreef op 02 maart 2004 @ 14:31:
@JWolters, is dat een magisch audiofiel koort over je linkerspeaker? is dat om reflectie van overtollige ruimtes in de acoustiek op te heffen?
Ik was al blij met mijn Magnepans dat er niks op geplaatst kan worden zoals bij 'gewone' speakers. Komt mijn vrouw met deze oplossing, gelukkig heeft ze zelf destijds gehoord dat deze speakers toch wel heel erg mooi klinken.
Wat ik meestal hoor (van onder andere mijn vrouw) is dat speakers niet groot moeten zijn en de rest van de apparatuur het liefst weggestopt in een kastje zodat je het niet ziet.
Qua opstelling denk ik dat deze zomer alles een kwartslag door de kamer gedraaid wordt zodat er ook wat meer ruimte achter de speakers beschikbaar komt.
Time is my only fear, an enemy of Sand
magnepans is opzich dan wel een oplossing.. haha.. gelukkig heb ik geen vrouw die plantjes op mijn speakers zet
kidding
Reg. datum: 27 september 2002
Elke vrouw vind die mooi en/of grappig maar zeker niet lelijk.
Pagina: 1 2 3 4 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 38 39 40 41 last
Dit topic is gesloten.

