Hoofdcategorieën
Device Settings
Multi-OS
Berichten: 7.606
Reg. datum: 15 september 2001

quote:
jellevdlin schreef op zondag 11 september 2011 @ 00:25:
Het werkt nog steeds niet! Om helemaal gek van te worden.... Maar ik weiger om op te geven ;)

Inmiddels de volgende mapstructuren geprobeerd:

TV Series -> Grey's Anatomy -> S07E1E2E3E4 -> Vob files
TV Series -> Grey's Anatomy -> Grey's Anatomy S07E1E2E3E4 -> Vob files

TV Series -> Grey's Anatomy -> S07E1E2E3E4 -> VIDEO_TS -> Vob files
TV Series -> Grey's Anatomy -> Grey's Anatomy S07E1E2E3E4 -> VIDEO_TS -> Vob files

De map TV series staat ingesteld op de scraper voor TV series.

Wie gaat er voor de gouden tip? :)
momenteel is thetvdb down, misschien dat het daaraan ligt?

in ieder geval gebruik ik bij meerdere episodes in een mapje altijd de volgende structuur:

voorbeeld:
TV Series -> Grey's Anatomy -> Grey's Anatomy S07E01-E04 -> VIDEO_TS -> Vob files
Dual Xeon 2,4 Ghz

quote:
Moriaty schreef op dinsdag 23 augustus 2011 @ 08:04:
[...]
over ditheringproblemen op de atv2 waardoor beeldkwaliteit slecht is...
Was een bug in de atv2 versie van xbmc en die is met de nightly van 11 september gefixt: http://forum.xbmc.org/showthread.php?p=885821#post885821

Moriaty wijzigde dit bericht 11-09-2011 13:01 (23%)

"640K ought to be enough for anybody." - Bill Gates, 1981

Berichten: 11
Reg. datum: 15 december 2002

quote:
jellevdlin schreef op zondag 11 september 2011 @ 00:25:
Het werkt nog steeds niet! Om helemaal gek van te worden.... Maar ik weiger om op te geven ;)

Inmiddels de volgende mapstructuren geprobeerd:

TV Series -> Grey's Anatomy -> S07E1E2E3E4 -> Vob files
TV Series -> Grey's Anatomy -> Grey's Anatomy S07E1E2E3E4 -> Vob files

TV Series -> Grey's Anatomy -> S07E1E2E3E4 -> VIDEO_TS -> Vob files
TV Series -> Grey's Anatomy -> Grey's Anatomy S07E1E2E3E4 -> VIDEO_TS -> Vob files

De map TV series staat ingesteld op de scraper voor TV series.

Wie gaat er voor de gouden tip? :)
Het schiet mij opeens te binnen dat het anders werkt met TV series in dvd folders. Ik was even vergeten dat ik het als volgt heb opgelost: (bron: xbmc.org)
quote:
I got the multipart episode scraping (for TV shows) to work with DVD VIDEO_TS files with the following setup (split up into "Folder structure" and "Advanced settings"):

1. Folder structure (I'm taking TV Show 24 as an example):

24
Season 1
24.S1E1E2E3E4
VIDEO_TS
24.S1E5E6E7E8
VIDEO_TS
Season 2
24.S02.E01E02E03E04
VIDEO_TS


- "S01" or "S1" doesn't seem to matter, both seasons work.
- The "VIDEO_TS" folder isn't required.

2. Advanced settings
The scraper can't see VIDEO_TS for TV shows by default, that's why you need to take the following steps:

a. Create a new file (with notepad): "advancedsettings.xml" (make sure there's no ".txt" after the .xml). This file should be saved here: C:\Users\<username>\AppData\Roaming\XBMC\userdata\

b. Paste the following code in this .xml file:
Code:
<advancedsettings>
<tvshowmatching append="no">
<regexp>[[Ss]([0-9]+)\]_[[Ee]([0-9]+)\]?([^\\/]*)(?:(?:[\\/]video_ts)[\\/]video_ts.ifo)?</regexp>
<regexp>[\._ [\-\\/]([0-9]+)x([0-9]+)([^\\/]*)(?:(?:[\\/]video_ts)[\\/]video_ts.ifo)?</regexp>
<regexp>[Ss]([0-9]+)[\.\-]?[Ee]([0-9]+)([^\\/]*)(?:(?:[\\/]video_ts)[\\/]video_ts.ifo)?</regexp>
<regexp>[\._ \-\\/]([0-9]+)([0-9][0-9])([\._ \-][^\\/]*)(?:(?:[\\/]video_ts)[\\/]video_ts.ifo)?</regexp>
</tvshowmatching>
</advancedsettings>
3. Startup XBMC, add a new source and set content as "TV show". Click "Run automated scan" and wait a few minutes, depending on the amount of episodes.
Dit bestandje heb ik vervolgens op mijn atv2 gezet in de volgende folder doormiddel van filezilla.

http://i51.tinypic.com/2iw1rbs.png

Bij Host het ip adres van atv
standaard wachtwoord atv=alpine (of je eigen wachtwoord als je hem hebt veranderd)

/private/var/mobile/Library/Preferences/XBMC/userdata


download mijn advancedsettings.xml (geupload naar filefactory)

ronaldo vivaldi wijzigde dit bericht 11-09-2011 13:10 (3%)

 
Ik heb xmbc nu op mijn apple tv 2 staan en maak gebruik van wifi. De apple tv 2 is aangesloten op een onkyo txsr 608 recieven. Nu is het zo wanneer ik een ac3 audio streak heb ik een enorm krassend geluid krijg. Wanneer ik de ondersteuning voor ac3 uitzet is het geluid zacht en moet ik de receiver vrij hard zetten. Het geluid word dan ook gedownsampled, zijn hier oplossingen voor? Ik speel een aflevering van two and a half men seizoen 8 af. Dit heb ik ook met dolby digital en DTS.

Tevens wanneer ik alle meta info wil binnenhalen voor series en films krijg ik een melding kan niet verbinden met remote server. Ik gebruik osx lion en pureftd manager omdat lion wat problemen met samba heeft oid.

Neefdave wijzigde dit bericht 14-09-2011 11:30 (22%)

 
Berichten: 362
Reg. datum: 13 maart 2008

@Hier boven; heb je op de ATV bij instellingen Audio en Video de geluidsuitvoer op 16Bits gezet?
 
Ik zie nergens waar je dat aan kan passen. Ik heb bij instellingen -> geluidshardware het volgende staan:

Geluidsuitvoer: Hdmi
Aantal geluidskanalen: 5.1
Volume verhogen bij downmixen: aangevinkt
Versterker ondersteunt AC3: aangevinkt
Versterker ondersteunt DTS: aangevinkt
Apparaat voor geluidsuitvoer: Default Output Device (geen andere keuze mogelijk)

Meer opties zijn er niet.
 
Berichten: 362
Reg. datum: 13 maart 2008

@Neefdave dit moet je instellen bij de instellingen op het home menu van de ATV, niet in XBMC.
 
Kijk dat maakt het wat duidelijker. Het geluid werkt nu in ieder geval, is jullie het probleem van de remote server ook bekend?
 
Berichten: 362
Reg. datum: 13 maart 2008

Welke versie van XBMC heb je op je ATV?
 
Bij samenvatting systeeminformatie staat xbmc pre-11.0 git:20110623-62171b3 (compiled jun 23 2011)
 
Berichten: 362
Reg. datum: 13 maart 2008

Heb zelf de laatse nightly build en hier werkt het wel, al krijg ik die foutmelding ook wel eens.
Heb je via Nito Tv > installeer software > update all al eens geprobeerd? Lijkt me een oude versie van xbmc.
 
Sinds Juni zijn er wel al een heeeele hoop verbeteringen aangebracht, dus misschien is het geen slecht idee om eens te updaten :)

Move along folks, nothing interesting to see here.

Ok dan moet ik even een manier zien te vinden om te updaten. Dan moet ik eerst Nito TV via ssh installeren of kan dit simpelweg gewoon via SSH?
 
Berichten: 362
Reg. datum: 13 maart 2008

- Open nu een terminalsessie (Programma’s, Hulpprogramma’s op de Mac)
- type: ssh root@’het ip-adres van je ATV’ en druk op enter
- het standaard wachtwoord is ‘alpine’, toets dit in en na een minuut krijg je een melding of je de RSA sleutel van de ATV wil toevoegen, type ‘yes’ en druk op enter.
- type: passwd om het standaard wachtwoord meteen te wijzigen in een eigen wachtwoord. Voer dit wachtwoord in, enter en dan bevestigen en weer enter.
- type en ik bedoel echt typen en niet knippen plakken, want dat werkt bij deze regel niet…: echo “deb http://apt.awkwardtv.org ./” > /etc/apt/sources.list.d/awkwardtv.list en enter.
- type: apt-get update en druk enter. De software van NitoTV wordt gedownload..
- na het downloaden moet de software geïnstalleerd worden type: apt-get install com.nito.nitoTV en druk op enter
- om nu de AppleTV opnieuw op te starten type: killall Lowtide en enter. Het beeld gaat op zwart en de AppleTV start opnieuw op

Password hoef je natuurlijk niet te veranderen.

Google...
 
Daarmee kan je alleen aan de laatste stable geraken, en dat is in feite ook maar een nightly. :)

Ik update zo:
- Kopieer de link van de laatste versie vanop http://mirrors.xbmc.org/nightlies/darwin/atv2/
- Verbind via SSH (user/psw, zie hierboven)
- wget <url van laatste nightly>
- dpkg -i <filename van laatste versie>
- rm <filename van laatste versie>

That's it! :)

Move along folks, nothing interesting to see here.

Berichten: 362
Reg. datum: 13 maart 2008

Zo doe ik het ook ( als laatste ook nog commando reboot) maar, wou even laten zien dat met google veel te vinden is.

Er is al weer een nieuwe 14-9. Kan ik gelijk updaten haha...

OkeOkeOke wijzigde dit bericht 14-09-2011 13:09 (41%)

 
Ja had ik inmiddels al gevonden OkeOkeOke maar daarmee blijf ik de laatste van 23 juni houden als ik update all gebruik. Ik ben nu bezig met de manier van Fire69 alleen blijft die momenteel hangen op Preparing to replace org.xbmc.xbmc-atv2 10.0-9 (using xbmc-20110913-c93ea68-master-atv2.deb) ... dus dat geef ik maar even de tijd.

wellicht de oude eerst even zelf verwijderen...

Neefdave wijzigde dit bericht 14-09-2011 13:13 (8%)

 
Berichten: 362
Reg. datum: 13 maart 2008

Welke firmware heb je er op staan?
 
Op de appleTV de allerlaatste.
 
Berichten: 362
Reg. datum: 13 maart 2008

Dan moet je dit /Applications/XBMC.frappliance eerst verwijderen en dan updaten naar de laatste nightly.
 
Nou de build van 14 september staat er op en voor de series werkt het nu. Alleen themoviedb doet alleen nog vervelend. Weer de melding dat die niet kan verbinden met remote server.

Overigens vriendelijke bedankt voor de goede hulp.

edit: youtube add-on installeren verhelpt het.

Neefdave wijzigde dit bericht 14-09-2011 14:12 (9%)

 
Berichten: 772
Reg. datum: 05 juli 2000

quote:
OMX2000 schreef op zondag 11 september 2011 @ 10:01:
Hebben jullie er ook last van dat op een AppleTV 2 de ondertiteling niet laad. Ik selecteer zelf een specifieke ondertiteling. En subtitle is enabled. Op iPad werkt het weer wel goed :S
Controleer in de systeeminstellingen of de map om de ondertitels in op te slaan wel een map is op de AppleTV zelf (volgens mij staat dit standaard zo ingesteld maar check het even). Kies je hier voor opslaan op een netwerk share dan werkt dit naar mijn ervaring niet goed, resultaat is dat er geen ondertitels verschijnen.
 
Sweet Jesus..that sounds good!
Berichten: 1.363
Reg. datum: 22 september 2007

Gisteren update gedaan van iOS en verse seas0npass erop. Laatste nightly erop geknalt, maar nu kan ik geen map toevoegen bij video.... Blijft zwart. Bij muziek lukt dat wel en kan ik via de NAS gewoon muziek luisteren via smb. Via filemanager kom ik wel in de videomap, maar dan schokken alle films.

Iemand een idee?
 
En er is weer een nieuwe nightly build!
 
Berichten: 362
Reg. datum: 13 maart 2008

quote:
Jordy van e schreef op donderdag 15 september 2011 @ 07:52:
Gisteren update gedaan van iOS en verse seas0npass erop. Laatste nightly erop geknalt, maar nu kan ik geen map toevoegen bij video.... Blijft zwart. Bij muziek lukt dat wel en kan ik via de NAS gewoon muziek luisteren via smb. Via filemanager kom ik wel in de videomap, maar dan schokken alle films.

Iemand een idee?
Heb ik ook gehad, ik heb XBMC verwijderd, opnieuw geïnstalleerd, de videobron toegevoegd en daarna updaten naar de nightly (wel eerst /Applications/XBMC.frappliance verwijderen). Wel een beetje lastig, maar wist ook niet hoe ik het anders op moest lossen. :X
 
Multi-OS
Berichten: 7.606
Reg. datum: 15 september 2001

quote:
Neefdave schreef op donderdag 15 september 2011 @ 13:02:
En er is weer een nieuwe nightly build!
is er niet elke dag een nieuwe nightly?
Damn, je bent me net voor. :P
quote:
Neefdave schreef op donderdag 15 september 2011 @ 13:02:
En er is weer een nieuwe nightly build!
Daarom zijn het inderdaad ook nightlies, omdat er elke nacht een nieuwe is.
Check misschien even de datums van de laatste versies, valt je niks op daar? ;)

Move along folks, nothing interesting to see here.

Berichten: 68
Reg. datum: 19 september 2008

Geweldig programma, gebruik de live versie sinds kort en dat is velen malen sneller dan in combi met w7.

vanputten80 wijzigde dit bericht 15-09-2011 21:24 (86%)

 
Je zit in het verkeerde topic :)
[ervaringen] XBMC Media Center - Deel XV

Move along folks, nothing interesting to see here.

Sweet Jesus..that sounds good!
Berichten: 1.363
Reg. datum: 22 september 2007

quote:
OkeOkeOke schreef op donderdag 15 september 2011 @ 14:07:
[...]

Heb ik ook gehad, ik heb XBMC verwijderd, opnieuw geïnstalleerd, de videobron toegevoegd en daarna updaten naar de nightly (wel eerst /Applications/XBMC.frappliance verwijderen). Wel een beetje lastig, maar wist ook niet hoe ik het anders op moest lossen. :X
Hm, nu net laatste nightly gepakt...nu kan ik ineens wel weer een videoshare toevoegen, maar nu is de playback van video kapot :o O-) 8)7

Edit: Delete ik de XBMC map in /private/var/mobile/Library/Preferences/....dan kan ik weer geen share toeveoegen...ARGGGG

Edit2: Nogmaals XBMC map verwijderd, reboot, update + install gedaan van alle componenten. Nu nightly build van 12e erop.. Zelfde probleem...

DjVe wijzigde dit bericht 17-09-2011 11:56 (19%)

 
Berichten: 234
Reg. datum: 16 november 2006

Weet niet of ik hier moet zijn of in het Apple TV topic (of zelfs nog elders)... :)

Door al de goeie commentaren heb ik mijn ATV2 gejailbreakt en XBMC erop gezet. Blij als ik was dat mij dat gelukt was, kwam ik nadien tot de vaststelling dat het ofwel niet werkt, ofwel ik er niets van snap.

Hoe stream ik nu vanop mijn MBA films naar de ATV2? Ik heb al vanalles geprobeerd, maar telkens zonder werkend resultaat... Ik lees ook regelmatig dat bepaalde services niet meer ondersteund worden met Lion?

Iphone 4S, Ipad 2 (32Gb/3G), MBA (13"/i5/256Gb), ATV2, Ipod 3rd Gen

Berichten: 362
Reg. datum: 13 maart 2008

quote:
MTBS schreef op zaterdag 17 september 2011 @ 13:42:
Weet niet of ik hier moet zijn of in het Apple TV topic (of zelfs nog elders)... :)

Door al de goeie commentaren heb ik mijn ATV2 gejailbreakt en XBMC erop gezet. Blij als ik was dat mij dat gelukt was, kwam ik nadien tot de vaststelling dat het ofwel niet werkt, ofwel ik er niets van snap.

Hoe stream ik nu vanop mijn MBA films naar de ATV2? Ik heb al vanalles geprobeerd, maar telkens zonder werkend resultaat... Ik lees ook regelmatig dat bepaalde services niet meer ondersteund worden met Lion?
Je kunt b.v. Mediamasterserver (gratis in de Appstore) installeren op je MBA, videosource toevoegen in XBMC en klaar. Hier lezen http://forum.xbmc.org/forumdisplay.php?f=137 zal waarschijnlijk al je vragen beantwoorden.
Succes!
 
Berichten: 912
Reg. datum: 20 april 2010

Kun je niet gewoon je harde schijf delen zonder app op je MBA?

MTBS draai je een nightly of niet? Zo nee, probeer dat eerst eens :)

SidewalkSuper wijzigde dit bericht 18-09-2011 16:14 (36%)

 
Berichten: 234
Reg. datum: 16 november 2006

quote:
SidewalkSuper schreef op zondag 18 september 2011 @ 16:13:
Kun je niet gewoon je harde schijf delen zonder app op je MBA?

MTBS draai je een nightly of niet? Zo nee, probeer dat eerst eens :)
Soms voel ik mij een beetje dom... Zal even moeten googlen op nightly... ;-) thx...

Met de app die okeokeoke aanraadt hierboven is het me net gelukt... Thx... Zal mss wel een vast ip adres moeten geven aan mijn MBA, want dat heb ik moeten ingeven in xbmc als server...

Iphone 4S, Ipad 2 (32Gb/3G), MBA (13"/i5/256Gb), ATV2, Ipod 3rd Gen

Nightlies vind je hier: http://mirrors.xbmc.org/nightlies/darwin/atv2/

Blijkbaar werkt hun buildbot niet in de weekends :P

Move along folks, nothing interesting to see here.

Berichten: 2
Reg. datum: 14 september 2011

Ik heb XBMC op mijn iPad2 staan, en ik gebruik het voornamelijk als video player. Ik vind het enorm knap dat XBMC zonder problemen vloeiend 720p (en ook 1080p) kan streamen van een Samba share! Vreemd dat er geen andere video players zijn die dit kunnen ...
 
Holy crap on a cracker
Berichten: 2.663
Reg. datum: 07 januari 2005

Komt omdat het direct de videohardware kan aanspreken en daardoor dus betere versnelling kan produceren.

"Divine Shields and Hearthstones do not make a hero heroic." Mijn weblog Van je iPhone/iPad een universele remote maken?

Sweet Jesus..that sounds good!
Berichten: 1.363
Reg. datum: 22 september 2007

Net laatste NB er weer op gezet en even lopen pielen. Het probleem met subtitles en niet kunnen toevoegen van bestanden aan video bibliotheek is makkelijk op te lossen. Bij video ga je naar bibliotheek en dan kan je nu wel bestanden toevoegen. Subtitles moet je met een addon nog inschakelen, vervolgens werkt het weer als een zonnetje :)
 
Ja, zo heet ik nou eenmaal
Berichten: 222
Reg. datum: 06 december 2000

quote:
Ikke!

Probeer als laatste mapnaam "Grey's Anatomy S07E01-02-03-04" zonder aanhalingstekens. Ideale geval:
TV Series
--- Grey's Anatomy
--- --- Season 7
--- --- --- Grey's Anatomy S07E01-02-03-04
--- --- --- --- je vob-files

Verwijder in XBMC de TV Series locatie in je bestandenstructuur (dus even librarymodus uitvinken) en bevestig dat alles uit je library moet worden verwijderd.Vervolgens opnieuw locatie toevoegen en toewijzen.

Heb je trouwens deze wiki en dit forum gelezen? De wiki van XBMC.org is echt een must om goed wegwijs te worden.

Ik heb zelf alle dvd-mappen omgezet in iso-files met de juiste naam. Werkt als een tiet. Eén nadeel is er wel:als je van een DVD 1 aflevering hebt bekeken, worden ze in je library allemaal op bekeken gezet. Hier valt niets aan te doen, het is een tegemoetkoming aan alle mensen die ook vinkjes achter bekeken episodes wilden maar niet in librarymodus werken.

Ach joh, werken is ook niet alles

Heb met een van de laatste nightly builds opeens zwart beeld bij het starten van een film maar audio is er wel. Dacht dat ik ergens de oplossing had gelezen, weet iemand die zo nog?
 
Berichten: 14
Reg. datum: 25 juni 2010

Nou jongens, ik ben er klaar mee!
Had nu onderhand wel een betrouwbare XBMC build voor mijn Apple tv 2 verwacht maar het ene gat wordt gevuld met het andere, en krijg het maar niet voor elkaar om het alles werkend te krijgen. Ik durf eigenlijk geen film aan te zetten op mijn Apple TV omdat hij al zovaak gecrashed is. XBMC 10.7 werkte nog het beste voor me, maar die is weer heel traag in het menu en heeft weer andere bugs.

Mac mini dan maar...
 
Holy crap on a cracker
Berichten: 2.663
Reg. datum: 07 januari 2005

Vind het vreemd, ik heb er totaal geen problemen mee.
Zeer betrouwbaar ding.

"Divine Shields and Hearthstones do not make a hero heroic." Mijn weblog Van je iPhone/iPad een universele remote maken?

alle gekheid op een stokje
Berichten: 1.029
Reg. datum: 04 december 2000

Ben er ook al een tijdje mee aan het stoeien. Gevoelens zijn tot nog toe wat gemengd:

MKV 720p en 1080p draait als een tierelier.
BDMV structuur met M2TS files; valt XBMC uit. Bij de ene na 5 minuten, de andere film na 57 minuten. Iedere keer op dezelfde plek.

Iemand een idee wat dit kan zijn? Als ik dit probleempje verholpen heb ben ik namelijk reuze tevreden :-)

Oh ja, set-up is: NAS via router bekabeld naar de ATV2. Daarop draait 4.2.1 met sn0wbreeze omgezet en XBMC geinstalled.

Uiligheid wijzigde dit bericht 25-09-2011 18:58 (14%)
Reden: set-up erbij

Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Right back @ ya
Berichten: 857
Reg. datum: 18 augustus 2000

Ik heb al een aantal avonden zitten stoeien met een plugin voor XBMC op mijn ATV2: xbmc-sabnzbd-addon
Hier te vinden.

Het installeren lukt niet echter!
De plugin is niet vanuit de interface te installeren (settings > add-ons > install from zipfile), want dan geeft XBMC terug dat de file niet de de juiste structuur heeft. Overal op fora bericht men vrolijk over het feit dat dit een geweldige plugin is, maar ik begrijp niet waar het mislukt :(

Heeft iemand anders deze draaiend?

/edit: ik ben er inmiddels achter dat dit te maken heeft met de overgang naar XBMC Dharma, maar een eenvoudige manier om dit om te zetten naar het nieuwe format is er waarschijnlijk niet zonder in de code te duiken. Jammer!
quote:
Osxy schreef op zondag 25 september 2011 @ 12:50:
Vind het vreemd, ik heb er totaal geen problemen mee.
Zeer betrouwbaar ding.
Welke configuratie heb je? OS versie? seas0npass? XBMC versie?

jbr wijzigde dit bericht 30-09-2011 09:54 (31%)

Een goeie bak teringherrie in de morgen is een dag zonder zorgen!

Berichten: 44
Reg. datum: 24 december 2008

quote:
the-body schreef op woensdag 21 september 2011 @ 12:05:
[...]

Ikke!

Probeer als laatste mapnaam "Grey's Anatomy S07E01-02-03-04" zonder aanhalingstekens. Ideale geval:
TV Series
--- Grey's Anatomy
--- --- Season 7
--- --- --- Grey's Anatomy S07E01-02-03-04
--- --- --- --- je vob-files

Verwijder in XBMC de TV Series locatie in je bestandenstructuur (dus even librarymodus uitvinken) en bevestig dat alles uit je library moet worden verwijderd.Vervolgens opnieuw locatie toevoegen en toewijzen.

Heb je trouwens deze wiki en dit forum gelezen? De wiki van XBMC.org is echt een must om goed wegwijs te worden.

Ik heb zelf alle dvd-mappen omgezet in iso-files met de juiste naam. Werkt als een tiet. Eén nadeel is er wel:als je van een DVD 1 aflevering hebt bekeken, worden ze in je library allemaal op bekeken gezet. Hier valt niets aan te doen, het is een tegemoetkoming aan alle mensen die ook vinkjes achter bekeken episodes wilden maar niet in librarymodus werken.
Helaas, weer geen succes... Om helemaal gek van te worden!

Alle mappen aangemaakt zoals hierboven beschreven, map series opnieuw toegevoegd en bibliotheek laten bijwerken. Zodra ik nu naar de map series ga zie ik hier netjes een icoontje staan van Grey's Anatomy, dat gaat nog goed, nu klik ik deze map aan: leeg! als ik via bestanden naar de map ga zie ik wel netjes de seizoenen staan.

Moet zeggen dat de moed me wel een beetje in de schoenen zakt en ik overweeg om een andere mediapspeler te kopen, maar als ''tweaker'' wil ik dit toch eigenlijk aan de praat krijgen.

Inmiddels ook 2 andere problemen ontdekt, bij het bijwerken van mijn map ''films'' krijg ik de melding dat hij geen contact kan krijgen met de remote server, nu heb ik wel een koppeling naar mijn NAS, maar via de map bestanden kom ik er wel in. heeft dit te maken met de scraper die niet te bereiken is?

Verder kan ik op de knop bibliotheekmodus niet meer vinden! het moet niet gekker worden...
Ik druk in de map video's naar links, zodat het ''zijmenu'' opent, nu heb ik daar wel de knoppen eenvoudige weergave enz. maar de knop bibliotheek ontbreekt, iemand die dit probleem herkent?

Inmiddels XBMC opnieuw geinstalleerd net Nito TV, en de koppeling naar de NAS opnieuw ingesteld met SMB, maar dit heeft geen resultaat..

Alvast bedankt voor de hulp!
 
Berichten: 1.778
Reg. datum: 23 september 2009

Hoe kan ik video's van mijn Macbook naar de XBMC app krijgen op de iPhone 4?
Moet dat met SSH of bestaat er nog een andere optie. Er is op internet echt niets over te vinden, behalve het streamen ervan maar dat moet ik niet. Ik wil onderweg een film kijken met ondertiteling dus is XBMC de enige mogelijkheid hiervoor.
 
Berichten: 345
Reg. datum: 17 oktober 2006

quote:
The Great HooD schreef op dinsdag 04 oktober 2011 @ 13:20:
Ik wil onderweg een film kijken met ondertiteling dus is XBMC de enige mogelijkheid hiervoor.
De enige mogelijkheid om onderweg films te kijken is ze fysiek op je iPhone te zetten, maar daarvoor is XBMC niet bepaald de enige mogelijkheid (vraag me af of je dit zo bedoelt, maar zo staat het er wel). Ik gebruik GoodPlayer, werkt prima en ondersteunt ook ondertitels.
 
Berichten: 1.778
Reg. datum: 23 september 2009

Jup, ik zocht inderdaad een player waar ik de videofiles op mijn iphone zelf heb staan. GoodPlayer voldoet hieraan als ik de beschrijving mag geloven. Thanks!
 
Sweet Jesus..that sounds good!
Berichten: 1.363
Reg. datum: 22 september 2007

Ik heb de laaste tijd zeer regelmatig dat XBMC zichzelf afsluit na het afspelen van beeldmateriaal (vooral in icefilms). Zijn er meerdere mensen die dit hebben?
 
Berichten: 11.980
Reg. datum: 25 februari 2001

Ik moet zeggen dat ik de bibliotheekmodus van XBMC maar een gedrocht vind en ik heb het opgegeven om de scrapers goed hun werk te laten doen. Uiteindelijk kan je de files gewoon benaderen via Files, en het gaat natuurlijk gewoon om het afspelen en niet de fancy library. Met series kreeg ik het gewoon niet werkend.

Mijn wifi G router is vervangen door een N, en ik kan nu grotere files (tot 10gb) ook afspelen zonder buffering, maar ik moet soms wel de ATV opnieuw starten, anders buffert hij zelfs met kleinere files. Ook vreemd.

These are my principles. If you don't like them, I have others.

By any means necessary...
Berichten: 2.378
Reg. datum: 15 januari 2001

quote:
Dr. Strangelove schreef op dinsdag 04 oktober 2011 @ 14:43:
Ik moet zeggen dat ik de bibliotheekmodus van XBMC maar een gedrocht vind en ik heb het opgegeven om de scrapers goed hun werk te laten doen. Uiteindelijk kan je de files gewoon benaderen via Files, en het gaat natuurlijk gewoon om het afspelen en niet de fancy library. Met series kreeg ik het gewoon niet werkend.

Mijn wifi G router is vervangen door een N, en ik kan nu grotere files (tot 10gb) ook afspelen zonder buffering, maar ik moet soms wel de ATV opnieuw starten, anders buffert hij zelfs met kleinere files. Ook vreemd.
DIe library mode is gewoon heel verwarrend vanwege de verschillende skins en hun opzet. Je zou twee modi moeten hebben, een voor het aanwijzen van je content en hoe dit eruit moet zien. En een om alleen maar door je content heen te bladeren/scrollen/browsen/afspelen.

Popcornhour C-200 Te koop aangeboden : http://tweakers.net/aanbod/350170/popcorn-hour-c-200.html

quote:
Dr. Strangelove schreef op dinsdag 04 oktober 2011 @ 14:43:
Ik moet zeggen dat ik de bibliotheekmodus van XBMC maar een gedrocht vind en ik heb het opgegeven om de scrapers goed hun werk te laten doen. Uiteindelijk kan je de files gewoon benaderen via Files, en het gaat natuurlijk gewoon om het afspelen en niet de fancy library. Met series kreeg ik het gewoon niet werkend.
[...]
Sorry, maar dan doe je 99% zeker iets verkeerd :P
Of je heb heel exotische series, die niet op thetvdb staan
quote:
OMX2000 schreef op dinsdag 04 oktober 2011 @ 14:57:
[...]

DIe library mode is gewoon heel verwarrend vanwege de verschillende skins en hun opzet. Je zou twee modi moeten hebben, een voor het aanwijzen van je content en hoe dit eruit moet zien. En een om alleen maar door je content heen te bladeren/scrollen/browsen/afspelen.
Het is gewoon iets wat je 1 keer moet doorhebben.
Als je constant verandert van skin wordt het natuurlijk wat verwarrend :)

Move along folks, nothing interesting to see here.

Berichten: 885
Reg. datum: 02 augustus 1999

Gebruikt iemand hier toevallig een harmony met een ATV2 ? De bijgeleverde afstandsbediening heeft niet genoeg knoppen om het volledig te bedienen. Zo ja, welke keymapping gebruik je van de logitech bibliotheek?

We are born, wet, hungry and naked. Then things get worse !

Sweet Jesus..that sounds good!
Berichten: 1.363
Reg. datum: 22 september 2007

quote:
Spam schreef op dinsdag 04 oktober 2011 @ 17:49:
Gebruikt iemand hier toevallig een harmony met een ATV2 ? De bijgeleverde afstandsbediening heeft niet genoeg knoppen om het volledig te bedienen. Zo ja, welke keymapping gebruik je van de logitech bibliotheek?
Ik, maar ik mis geen knoppen hoor? Ik heb de knoppen 1 op 1 over genomen met de lerende functie.
 
Je moet toch helemaal niks overnemen? Je kiest gewoon HTPC - Apple - Apple TV 2
Daarmee werkt bij mij alles perfect!

Move along folks, nothing interesting to see here.

Berichten: 16
Reg. datum: 17 juli 2001

quote:
Spam schreef op dinsdag 04 oktober 2011 @ 17:49:
Gebruikt iemand hier toevallig een harmony met een ATV2 ? De bijgeleverde afstandsbediening heeft niet genoeg knoppen om het volledig te bedienen. Zo ja, welke keymapping gebruik je van de logitech bibliotheek?
Als je bedenkt dat de menu en middelste knop extra functies hebben als je ze 1-2 seconden ingedrukt houd dan valt het wel mee met het tekort aan knoppen hoor..
 
Berichten: 885
Reg. datum: 02 augustus 1999

quote:
mvoosten schreef op dinsdag 04 oktober 2011 @ 20:27:
[...]


Als je bedenkt dat de menu en middelste knop extra functies hebben als je ze 1-2 seconden ingedrukt houd dan valt het wel mee met het tekort aan knoppen hoor..
Ok, ik wist niet dat het inhouden extra functies meebrengt. Gaat mij vooral op het extra info oproepen of bijvoorbeeld rechtsklikken om een extra link te verwijderen. Nuja ik moet mn ATV2 eerst nog jailbreaken dus ik zie het wel ; ik liep tegen deze problemen aan bij een ATV1

We are born, wet, hungry and naked. Then things get worse !

Berichten: 11.980
Reg. datum: 25 februari 2001

quote:
Fire69 schreef op dinsdag 04 oktober 2011 @ 17:29:
[...]


Sorry, maar dan doe je 99% zeker iets verkeerd :P
No shit. Ik ben toch doorgaans geen onhandige jongen maar ik vind het helaas toch echt te complex om het goed werkend te krijgen. Ik steek er ook geen tijd meer in, het gaat om het afspelen en niet om de fancy library modus.

Overigens is het geen ATV XBMC issue, het lukt me ook niet op de PC.

These are my principles. If you don't like them, I have others.

Ik snap niet goed wat er te complex aan is, eerlijk gezegd.
Je zet je series ergens, je geeft de folders en files een duidelijke benaming, je zet de content van je hoofdfolder op TV Shows en je bent klaar.

Eens dat je Library goed staat, vind ik het veel makkelijker werken dan de File view :)

Move along folks, nothing interesting to see here.

Berichten: 1.019
Reg. datum: 02 mei 2000

Ik vind de Library mode ook niet zo complex, maar dat blijkt het voor velen toch te zijn.
Daarom wordt het in de volgende release opgepakt:
quote:
A new “Files” view in the video library in order to remove the notion of Library Mode vs. Files Mode that confused so many new users.
(bron)

en zij zagen niet hoe spot in mij worstelde met verdriet

Berichten: 11.980
Reg. datum: 25 februari 2001

Ik heb al mijn series netjes gesorteerd zitten en de files hebben naamgevingen conform de wiki van XBMC, toch worden series (deels) niet gescanned en sommige series die wel gescanned worden krijgen volledig verkeerde namen.

Ik heb twee avonden rondgekloot met het systeem en ik krijg het niet goed. Jammer maar helaas.

Die fix hierboven is niet echt een fix, maar een interface change. Het zal mijn problemen met de scraper niet oplossen.

Technisch gezien vind ik XBMC een mooie programma, maar de interface is werkelijk te ranzig voor woorden. Grote delen van de functionaliteit zijn gewoon onherkenbaar als zijnde aanwezig. Op zich zou ik best wat andere skins willen proberen om te kijken of die beter zijn, maar dan denk ik weer 'why bother'? Zolang ik mijn files kan afspelen is het wel best :)

These are my principles. If you don't like them, I have others.

Dan kan je natuurlijk ook gewoon XBMC van je pc gooien en VLC of zoiets gaan gebruiken, dan heb je geen last van de 'ranzige' interface ;)

Ik weet niet of je er nog over verder wil gaan hier? :)
Zo ja, geef eens een voorbeeldje van een serie die verkeerd herkend wordt?
En wat bedoel je met grote delen functionionaliteit die onherkenbaar zijn? :?

Move along folks, nothing interesting to see here.

Berichten: 11.980
Reg. datum: 25 februari 2001

Op mijn PC gebruik ik XBMC ook niet, alleen om te checken of de problemen die ik had gerelateerd waren aan de iOS versie. Dat was dus niet zo, het is XBMC zelf.

Het is niet zo zinnig om er over door te gaan. XBMC doet voor me op de ATV wat het moet doen, maar alle fancy stuff eromheen is voor mij warrig en bovendien nutteloos. Ik heb niet zo'n zin om in detail te gaan treden wat me er niet aan bevalt, dat voegt weinig toe aan het topic denk ik.

Dr. Strangelove wijzigde dit bericht 05-10-2011 12:38 (15%)

These are my principles. If you don't like them, I have others.

Berichten: 885
Reg. datum: 02 augustus 1999

quote:
Spam schreef op dinsdag 04 oktober 2011 @ 20:34:
[...]


Ok, ik wist niet dat het inhouden extra functies meebrengt. Gaat mij vooral op het extra info oproepen of bijvoorbeeld rechtsklikken om een extra link te verwijderen. Nuja ik moet mn ATV2 eerst nog jailbreaken dus ik zie het wel ; ik liep tegen deze problemen aan bij een ATV1
Heb 'm nu werken en ik zie dat ik gewoon een harmony kan selecteren in het settings menu. Dat scheelt.

Even een vraag over de standaard meegeverde skin : die is nu horizontaal. Hoe kan ik een nieuwe skin erop laden die verticaal is zoals op de PC.

Verdere bevindingen : GUI ziet wat fuzzy eruit maar dat zal wel zijn omdat ik XBMC in 1080p gewend ben. Ook de menu's lopen wel maar niet heel soepeltjes. Ik neem aan dat dit de beperking van de hardware is.

We are born, wet, hungry and naked. Then things get worse !

Is er ook een daily beschikbaar voor de Ipad ?
en daarmee, indien ja, heeft iemand een walk-through ..
 
Bart Naus
Berichten: 295
Reg. datum: 16 augustus 2002

quote:
FreshMaker schreef op donderdag 06 oktober 2011 @ 08:39:
Is er ook een daily beschikbaar voor de Ipad ?
en daarmee, indien ja, heeft iemand een walk-through ..
Het installeren van een nightly op een iPad/iPhone werkt precies het zelfde als op een Apple TV 2. Je moet alleen de build uit het mapje "ios" ipv "atv2" halen.

http://mirrors.xbmc.org/nightlies/darwin/

Dus:
code:
1
2
3
4
# cd /tmp
# wget http://mirrors.xbmc.org/nightlies/darwin/ion/xxx.deb
# dpkg -i xxx.deb
# rm xxx.deb

Vervang “xxx.deb” door de bestandsnaam van de laatste build. Het gebruiken van de /tmp is niet noodzakelijk maar ik vind dit netter.

Cyzor wijzigde dit bericht 10-10-2011 14:15 (24%)

BSD al the way... Mac OS X & FreeBSD

Berichten: 885
Reg. datum: 02 augustus 1999

Ik heb 4.3 op de ATV2 staan met SeasOnPass JB. Daarna XBMC erop via aTV flash. Het apparaat gebruik ik om 720p draadloos te streamen

Twee vragen :
  • Het valt me op dat tijdens het stoppen en starten van films, muziek en bekijken van foto's het apparaat soms vastloopt. Is dit normaal ? Moet er een specifieke versie van XBMC erop staan ? Nu is het volgens mij 10.1
  • Kan het voorkomen dat de aanwezigheid van een ATV2 of Airport express mijn netwerk kan verkloten ? Sinds dat ik deze apparaten in mijn netwerk heb worden soms verbindingen van laptops losgegooid en tot 2 keer toe gaf de router een spontane reset naar fabrieksinstellingen. Beide apparaten staan gewoon als nodes geconfigureerd, dus niet de Express als extensie of zo.
Geen idee of de twee met elkaar te maken hebben. Hiervoor heb ik nooit netwerkproblemen gehad en stream ik al een tijdje van een HTPC zonder problemen....

Spam wijzigde dit bericht 15-10-2011 15:41 (51%)

We are born, wet, hungry and naked. Then things get worse !

Berichten: 912
Reg. datum: 20 april 2010

Je moet iig gewoon 1 van de nightlies hebben. In ieder geval niet de officiële die nooit stable is geweest tot dusver.
 
Berichten: 885
Reg. datum: 02 augustus 1999

quote:
SidewalkSuper schreef op zaterdag 15 oktober 2011 @ 17:49:
Je moet iig gewoon 1 van de nightlies hebben. In ieder geval niet de officiële die nooit stable is geweest tot dusver.
Ah, ik heb die via aTV flash erop gezet, dus vanuit een extra menu over the air geinstalleerd. Ik zal eens een andere build installeren....

We are born, wet, hungry and naked. Then things get worse !

Berichten: 345
Reg. datum: 17 oktober 2006

Ik heb vorige week XBMC geïnstalleerd op mijn ATV, maar merkte dat hij vaak moest bufferen, zelfs bij avi's van 700MB. Was de officiële versie, dus geen nightly, wat een verklaring kan zijn. Had geen zin om het allemaal weer te veranderen en heb toen op aanraden van een vriend aTV flash geïnstalleerd en daarmee XBMC verwijderd. Moet zeggen dat aTV flash werkt als een trein, mkv's van 7GB zonder bufferen. Meta-data wordt netjes gedownload. Ik zou dus niet weten waarom ik nog XBMC zou installeren. Kan iemand mij vertellen wat de voordelen van XBMC zijn t.o.v. aTV flash, ervan uitgaande dat ze beide goed werken?
 
Sweet Jesus..that sounds good!
Berichten: 1.363
Reg. datum: 22 september 2007

en heeft plugins voor het downloaden van subtitles.
 
Berichten: 912
Reg. datum: 20 april 2010

En kan flash streams afspelen
En kan met een remote op een iphone/ipad/android bediend worden
En kan iso's afspelen
En kan je eindeloos customizen met diverse skins

SidewalkSuper wijzigde dit bericht 19-10-2011 12:23 (6%)

 
Berichten: 16
Reg. datum: 17 juli 2001

- Opensource community en vele updates
- Je kan meebleren met de songtekst plugin
- Je een PC, linux, Apple TV bak met XBMC erop overal in je huis kan plempen en alles werkt met elkaar
- MySQL op je NAS zetten en je hebt een centrale repository voor al je xbmc clients
 
quote:
vsc schreef op woensdag 19 oktober 2011 @ 11:34:

[...]Had geen zin om het allemaal weer te veranderen[...]
Wat had je allemaal willen veranderen dan? :?

Je download de .deb naar je atv, daarna installeer je hem.

Done. 8)

Het zijn welgeteld 3 commando's :)

[edit]

Omdat ik in een goeie bui ben :P

- ssh naar je atv
- wget http://mirrors.xbmc.org/n...0-bc49ac0-master-atv2.deb
- dpkg -i xbmc-20111020-bc49ac0-master-atv2.deb
- rm xbmc-20111020-bc49ac0-master-atv2.deb

Fire69 wijzigde dit bericht 20-10-2011 13:54 (31%)

Move along folks, nothing interesting to see here.

Berichten: 22
Reg. datum: 17 februari 2004

quote:
Spam schreef op dinsdag 04 oktober 2011 @ 17:49:
Gebruikt iemand hier toevallig een harmony met een ATV2 ? De bijgeleverde afstandsbediening heeft niet genoeg knoppen om het volledig te bedienen. Zo ja, welke keymapping gebruik je van de logitech bibliotheek?
Ik gebruik een Harmony icm de atv2. Dit werkt prima voor de standaard buttons maar ik zou graag wat extra knoppen programmeren zoals bijvoorbeeld hier wordt gedaan, dit gaat dan om de Windows XBMC met wat meer knoppen die te programmeren zijn. Bij de atv2 zul je dit moeten oplossen met de bestaande keys.

Iemand hier ervaring mee? Er is hier en daar wel wat info te vinden en wat voorbeeld keymaps maar ik krijg ze niet aan de praat.. (http://forum.xbmc.org/showthread.php?p=738485#post738485)
 
Berichten: 44
Reg. datum: 24 december 2008

Vraagje,

Ik heb 3 mappen op mijn NAS: films, series en muziek. Uiteraard gekoppeld aan XBMC. films aan speelfilms,
series aan TV-series en muziek aan Muziek, werkt overigens prima!

Als ik nu een film of TV serie naar de map op de NAS kopieer, hoef ik alleen in de bibliotheek van de films of TV series op ''bibliotheek bijwerken'' te drukken en de film/serie verschijnt netjes met cover en al.

Nu heb ik ook wat albums op map Muziek van de NAS gekopieerd, als ik nu in XBMC de bibliotheek laat bijwerken word het nieuwe album niet gevonden. Nu moet ik eerst bibliotheekmodus afsluiten, dan via ''bestanden'' naar het nieuwe album (daar staat ie wel) en dan drukken op ''aan bibliotheek toevoegen''

Dan werkt het wel, maar dit betekent wel dat ik eem extra handeling moet doen terwijl dit bij films op tv series
niet nodig is, iemand enig idee hoe dit kan?
 
Heb je in file-mode bij de hoofdmap van je muziek 'scan naar library' gedaan?

Move along folks, nothing interesting to see here.

Berichten: 124
Reg. datum: 25 januari 2005

quote:
Fire69 schreef op donderdag 20 oktober 2011 @ 13:52:
[...]

- ssh naar je atv
- wget http://mirrors.xbmc.org/n...0-bc49ac0-master-atv2.deb
- dpkg -i xbmc-20111020-bc49ac0-master-atv2.deb
- rm xbmc-20111020-bc49ac0-master-atv2.deb
even een vraag, ik ben middels bovenstaande mijn atv2 aan het update maar hij lijkt herhaaldelijk te blijven hangen tijdens de "dpkg-stap" op "preparing to replace...".

Hoe lang duurt dit normaliter?
 
Heb je eerst (na de jailbreak) de stable build van XBMC geïnstalleerd?
Normaal duurt de install maar iets van een 10 seconden.

Fire69 wijzigde dit bericht 23-10-2011 14:57 (28%)

Move along folks, nothing interesting to see here.

Berichten: 124
Reg. datum: 25 januari 2005

quote:
Fire69 schreef op zondag 23 oktober 2011 @ 14:56:
Heb je eerst (na de jailbreak) de stable build van XBMC geïnstalleerd?
Normaal duurt de install maar iets van een 10 seconden.
Ja, via NitoTV

edit: en opgelost, via CRTL-C, gelezen op:

http://wiki.xbmc.org/inde...nstall_XBMC_on_Apple_TV_2

Henkes wijzigde dit bericht 23-10-2011 18:29 (20%)

 
Berichten: 2
Reg. datum: 23 oktober 2011

Hebben er nog meer mensen last van judder/stotter als je een film in XBMC kijkt met 100hz aan ?
Op het moment dat ik 100 hz uit zet is het gestotter / judder weg ...
(het gaat om 720p mkv bestanden met 23.976fps).

En is er een manier om XBMC op 24 hz te forceren, de framerate van de films die blijven netjes op 24fps maar in de log zie ik dat ik hem alleen in 50 of 60 hz krijg...
 
Berichten: 44
Reg. datum: 24 december 2008

Klein vraagje...

Ik speel op mij ATV2 een MKV af met engels en nederlandse subs.
Als ik de film afspeel staat pakt ie standaard de engels subs, hoe kan ik deze wisselen tijdens het kijken?
 
Berichten: 362
Reg. datum: 13 maart 2008

quote:
jellevdlin schreef op woensdag 02 november 2011 @ 13:18:
Klein vraagje...

Ik speel op mij ATV2 een MKV af met engels en nederlandse subs.
Als ik de film afspeel staat pakt ie standaard de engels subs, hoe kan ik deze wisselen tijdens het kijken?
Middelste ronde knop even ingedrukt houden, tijdens afspelen van film. Dan het geluids icoontje selecteren.

OkeOkeOke wijzigde dit bericht 02-11-2011 13:24 (3%)

 
Multi-OS
Berichten: 7.606
Reg. datum: 15 september 2001

Excuses, ik dacht dat ik in het algemene xbmc topic was

Magic wijzigde dit bericht 02-11-2011 14:53 (89%)

Berichten: 345
Reg. datum: 17 oktober 2006

quote:
Cap schreef op donderdag 15 september 2011 @ 00:21:
[...]


Controleer in de systeeminstellingen of de map om de ondertitels in op te slaan wel een map is op de AppleTV zelf (volgens mij staat dit standaard zo ingesteld maar check het even). Kies je hier voor opslaan op een netwerk share dan werkt dit naar mijn ervaring niet goed, resultaat is dat er geen ondertitels verschijnen.
Ik gebruik een share (Time Capsule) voor mijn films die ik afspeel met XBMC op mijn ATV. Volgens bovenstaande werkt het niet goed als ik de ondertitels door de Add-on laat downloaden in dezelfde map als de film. Maar is er een alternatief? Als ik 'Ondertitels opslaan in dezelfde map als film' uitvink, moet ik dan een andere map selecteren? En zo ja, welke? Iemand een idee? Bij voorbaat dank!
 
Berichten: 9
Reg. datum: 07 september 2008

hallo, ik heb xbmc zichtbaar op mijn tv via apple tv. Maar ik kan op geen enkele manier mijn mac vinden in de mappen. Dwz kan mijn mappen voor video ect niet toevoegen. Het lijkt of ze elkaar niet zien.

Niet meer nodig heb per ongeluk een update gedaan. Nu is mijn jailbreak weg.

sjonniesw wijzigde dit bericht 14-11-2011 22:48 (16%)

 
Berichten: 12
Reg. datum: 14 november 2011

Ik heb XBMC nu al een tijdje draaien op mij AppleTV2. Tijden het afspelen van b.v. een TV-serie komt het regelmatig voor dat deze stopt en terug valt in het Apple scherm. XBCM is daarna gewoon weer op te starten en dan gaat het weer een poosje goed met afspelen. Dit is natuurlijk erg storend.

De ATV2 is met UTP(CAT6) verbonden via een Sitecom (gigabit)router aan mijn Synology NAS. Folders heb ik toegevoegd via SMB.

Zo gaat het mis met bv:
mad.men.s03e01.720p.hdtv.x264-tokus.mkv 1,09Gb 1280x720 48m:11s
Game of Thrones s01e01.m4v 1,55 GB 1280x720 1h:1m:38s

Ik heb de ATV2 al een keer herstel en opnieuw gejailbreaked en XBMC geïnstalleerd. Diverse nightlies geprobeerd, zelfs met een andere skin maar ik krijg het niet goed. Subtitels downloaden werkt ook niet voor mij. XBMC op de laptop werkt perfect.Via de apple interface streamen vanuit iTunes (windows) of ipad gaat ook allemaal prima.

Zit ik hier tegen de hardware beperkingen van de Apple TV2 aan of doe ik iets verkeerd? Ik heb het idee dat het soms namelijk wel goed gaat met 720p materiaal, maar ik kan er niet de vinger op leggen. Graag jullie suggesties.
 
Ik speel 99% 720p-materiaal en heb zo goed als nooit problemen, het ligt dus zeker niet aan hardware-beperkingen.

Je hebt het niet bij elke file?

Move along folks, nothing interesting to see here.

Wat sta je nou te kijken!
Berichten: 8.103
Reg. datum: 17 januari 2001

Probeer via NitoTV de firmware-updates te blokken.

PSN: Shiver23 //

Berichten: 12
Reg. datum: 14 november 2011

Het lijkt inderdaad de updates te zijn. Nito TV geïnstalleerd en het probleem heeft zicht vandaag niet meer voorgedaan. Bedankt Shiver23
 
Berichten: 14
Reg. datum: 20 juli 2011

Muziek stopt na 1 seconden. Hoe kan dit?

Ik gebruik een nas server. En ik stream het naar me apple tv 2.
 
Welke versie gebruik je? Dat muziek-probleem hadden ze een maand of 2 geleden.
Als je niet een recente versie hebt, upgraden dan! :)

Move along folks, nothing interesting to see here.

Berichten: 14
Reg. datum: 20 juli 2011

quote:
Fire69 schreef op vrijdag 18 november 2011 @ 15:00:
Welke versie gebruik je? Dat muziek-probleem hadden ze een maand of 2 geleden.
Als je niet een recente versie hebt, upgraden dan! :)
Ik gebruik xbmc pre 11.0 Git:20110623-62171b3
 
Aaaw yeahhh!
Berichten: 15.287
Reg. datum: 12 juni 2005

Ben ik nou gek of niet? Net XBMC geinstalleerd maar ik kan het hoofdmenu amper normaal bedienen? Ik dacht ik kan overal mooi doorheen navigeren door een beetje van links naar rechts en vice versa te slingeren. Maar ik zie een muiscursor, en ik kan het menu amper bedienen?

Mis ik iets?

iPad 1 16GB WiFi trouwens. iOS 5.0.1

ThinkPad wijzigde dit bericht 22-11-2011 20:49 (6%)

Zelfde vraag als hierboven, welke versie gebruik je?

Move along folks, nothing interesting to see here.

PSN ID: Vince_NL
Berichten: 624
Reg. datum: 23 februari 2005

Gisteravond (misschien wel heel laat) IceFilms ontdekt voor mn xbmc. Wat een super add-on! Alleen ik heb 1 probleem. De xbmc subtitle add-on werkt wel met films in IceFilms, alleen niet met series.
Bierdopje vindt wel de juiste ondertiteling bij de serie, ik selecteer deze maar hij geeft de ondertiteling niet weer.. Iemand toevallig hetzelfde meegemaakt?

crosspost omdat hier ook mensen zitten die niet in het algemene xbmc topic kijken :)

Sowieso schrijf je zo! http://www.onzetaal.nl/taaladvies/advies/sowieso

Berichten: 4
Reg. datum: 22 september 2009

Excuses voor de crosspost maar hier past me vraag beter:

Heb dus van de week ook maar is een Apple TV 2 aangeschaft en aTV Black erop geinstaleerd. Nu haperen 1080p films enorm, 720 werkt overigens wel prima met XBMC.

Waar ligt het haperen aan? Me computer? Me verbinding? De Apple TV zelf? Ik dacht dat XBMC gewoon in staat was om 1080P te kunnen afspelen..
 
Berichten: 912
Reg. datum: 20 april 2010

quote:
nickf1900 schreef op vrijdag 18 november 2011 @ 15:59:
[...]


Ik gebruik xbmc pre 11.0 Git:20110623-62171b3
quote:
Beide upgraden naar de nieuwste nightly. Is al vaak voorbij gekomen hier.
Er is GEEN stable van XBMC voor iOS. De versie die jullie gebruiken is een nightly uit juni.
quote:
IDDFQD schreef op zondag 27 november 2011 @ 00:56:
Excuses voor de crosspost maar hier past me vraag beter:

Heb dus van de week ook maar is een Apple TV 2 aangeschaft en aTV Black erop geinstaleerd. Nu haperen 1080p films enorm, 720 werkt overigens wel prima met XBMC.

Waar ligt het haperen aan? Me computer? Me verbinding? De Apple TV zelf? Ik dacht dat XBMC gewoon in staat was om 1080P te kunnen afspelen..
Heb je hem al eens bedraad geprobeerd af te spelen?
 

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 last



VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011