Berichten: 107
Reg. datum: 12 december 2009
Reg. datum: 12 december 2009
Heb je het al geprobeerd op een non-virtual windows XP? Verder kan je als het goed is met nandroid oid compleet terugrollen naar de officieele firmware/apps als je 'm brickt. Moet ik nog even nakijken.quote:Bacchero schreef op dinsdag 02 februari 2010 @ 22:02:
Neen, ik duid aan dat W7 moet zoeken in de directory van Samsung Moment maar dan zegt hij dat de huidige drivers beter zijn. Ik heb ook al de drivers al eens verwijderd maar wanneer ik het toestel aansluit komen deze onmiddellijk terug. Ik heb ook de install van Samsung Moment (als Vista) geprobeerd maar zonder resultaat.
We zullen maar verder werken via de virtuele xp (gelukkig werkt dit) en verder zoeken...
Mijn toestel zelf werkt goed dus de custom rom (wel gedownload) durf ik niet proberen. Zeker nu Samsung mogelijks een upgrade naar android 2.0 zou ter beschikking stellen.

