"One nation under Sony"
[PS3/X360] Final Fantasy XIII
Gerelateerde producten
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 20 21 22 23 last
Reageer Nieuw TopicTijdens de MS voorstelling kregen we een demo + uitleg over het vechtsysteem. Zoals ik vermoedde is het inderdaad haast identiek aan dat van Chrono Trigger. Dat is alvast een voordeel tegenover FF12
PromoX wijzigde dit bericht 02-06-2009 00:54 (88%)
Reg. datum: 11 oktober 2006
Leuk bericht aan het einde van het filmpje: ze hopen op een release in 'spring 2010', oftewel nog een klein jaar wachten
Of even snel Japans lerenquote:g0tanks schreef op woensdag 03 juni 2009 @ 18:25:
Als je de Japanse versie speelt, mis je dan niet heel veel dingen? Of kan je dan ook Engels als taal instellen?
Dat boeit toch niet zoveel?quote:g0tanks schreef op woensdag 03 juni 2009 @ 18:25:
Als je de Japanse versie speelt, mis je dan niet heel veel dingen? Of kan je dan ook Engels als taal instellen?
FinalFantasy is gemaakt om opnieuw ... en opnieuw ... en opnieuw te spelen.
Des te leuker wordt het om een 2e of 3e keer te spelen en dat je dan alles nog begrijpt ook.
PSN: u4gReservoirDogs <+> http://www.finalfantasyradio.net/ <+> http://isarjenrobben.geblesseerd.com/
Reg. datum: 11 oktober 2006
Wel balen, ik had echt op een kerst 2009 release gehoopt, jammer dat het weer wordt uitgesteld. Aan de andere kant, we krijgen nog Versus erbij en dat maakt veel goed!
Ben benieuwd trouwens wat de hint was naar Final Fantasy VII op de E3, maar daar zullen we het maar eens over hebben in het E3 topic!
Reg. datum: 11 oktober 2007
Reg. datum: 08 mei 2009
Aaron3 wijzigde dit bericht 04-06-2009 12:47 (11%)
Reg. datum: 11 oktober 2007
Reg. datum: 08 maart 2009
Vooral omdat ze vaak zo duur zijn, maar XIII ziet er zó vet uit, dat ik het niet kan laten. En in Februari 2009 wordt ik 16, en dan kan ik bij pap werken, en dat betaald redelijk goed.
Faust, ga je ook filmpje maken van het spel?
Als ik een Japanse tekst opnieuw en opnieuw lees betekent niet dat ik het na een paar keer wel snap.quote:OPSLAGHOND schreef op woensdag 03 juni 2009 @ 20:03:
[...]
Dat boeit toch niet zoveel?
FinalFantasy is gemaakt om opnieuw ... en opnieuw ... en opnieuw te spelen.
Des te leuker wordt het om een 2e of 3e keer te spelen en dat je dan alles nog begrijpt ook.
Reg. datum: 11 oktober 2007
Je kan volgens mij aan de deur ook kaartjes kopen, maar een e-ticket is wel wat handiger. Dat scheelt behoorlijk wat tijd waarin je kan gamen/kijken ipv in de rij staan!quote:Remy669 schreef op zondag 07 juni 2009 @ 13:57:
Kun je eigenlijk bij Keulen zo binnenkomen? Of moet je daar kaartjes voor hebben? Woon er namelijk niet ver vanaf, woon aan de grens naar Duitsland, en bijna zo dichtbij als maar kan bij Keulen. Ik ga wel echt die Final Fantasy XIII collector's edition halen (360), heb nog nooit een collector's edition gehaald!![]()
Vooral omdat ze vaak zo duur zijn, maar XIII ziet er zó vet uit, dat ik het niet kan laten. En in Februari 2009 wordt ik 16, en dan kan ik bij pap werken, en dat betaald redelijk goed.
Faust, ga je ook filmpje maken van het spel?
Reg. datum: 05 april 2006
Wat een raar verhaal. PS3 versie is dus eigenlijk zo goed als klaar maar die loopt vertraging op omdat men nu pas 2 maanden met Xbox versie bezig is...
Zou toch echt nergens op slaan!
Ik wil FF XIII op mijn PS3 nu! Dan maar even voordeel voor PS3..
Reg. datum: 11 oktober 2007
Square Enix: ‘No chance’ 360 will compromise PS3 FFXIIIquote:TimmieVelthuis schreef op maandag 15 juni 2009 @ 21:23:
http://www.pu.nl/headline..._de_Xbox_360.aspx?id=1797
Wat een raar verhaal. PS3 versie is dus eigenlijk zo goed als klaar maar die loopt vertraging op omdat men nu pas 2 maanden met Xbox versie bezig is...![]()
Zou toch echt nergens op slaan!![]()
![]()
Ik wil FF XIII op mijn PS3 nu! Dan maar even voordeel voor PS3..
Jij misschien niet, maar er zijn zat fans van de serie die de nodige uren aan Japanse versies hebben besteed die het ondertussen wel (enigzins) begrijpen.quote:g0tanks schreef op zondag 07 juni 2009 @ 14:10:
[...]
Als ik een Japanse tekst opnieuw en opnieuw lees betekent niet dat ik het na een paar keer wel snap.
Maar goed dat ze eerst voor de PS3 ontwikkelen en dan gaan kijken hoeveel DVD's de 360-versie mag bevatten, andersom had het waarschijnlijk het nodige knip en plakwerk opgeleverd om zo min mogelijk schijfjes vol te krijgen.quote:Square Enix: ‘No chance’ 360 will compromise PS3 FFXIII
Ze waren bij SE natuurlijk ook al een eindje op weg met de ontwikkeling van de game.
PSN: u4gReservoirDogs <+> http://www.finalfantasyradio.net/ <+> http://isarjenrobben.geblesseerd.com/
Zo, nu moet je ondertussen toch wel heel wat klaar hebben he?quote:Faust schreef op maandag 01 juni 2009 @ 23:32:
Hoi, ik was oa voor OPSLAGhond en de TS, jij dusbezig met mijn impressie, maar niet afgemaakt, kwam vanalles tussen, en foto's met iphone zijn niet echt super D:
maar ik probeer morgen of anders woensdag iets af te hebben
Het spel is echt tof, er wordt niet veel gesproken en het is erg kort. Maar toch, nu al een van mijn betere ps3 ervaringenIk ga mijn digitale camera dadelijk in de oplader zetten en ik beloof jullie de impressie!
PSN: u4gReservoirDogs <+> http://www.finalfantasyradio.net/ <+> http://isarjenrobben.geblesseerd.com/
Reg. datum: 09 juni 2005
Bron: http://ps3.ign.com/articles/101/1011858p1.htmlquote:A Final Fantasy XIII Release Date Approaches
Square Enix to announce a more solid date in the coming weeks.
by Anoop Gantayat
August 7, 2009 - When next you hear of Final Fantasy XIII, it could be in connection with a release date -- or release month at the very least.
Square Enix CEO Yoichi Wada fielded questions from investors today in Tokyo and was asked for a specific month of release for the game. He didn't share the month, but he did say that an announcement would be coming in a few weeks.
The key question is, what exactly does "few" mean? The release concerns Japan, so this could be referring to a Tokyo Game Show announcement. The annual Japanese gaming event will be held this year from September 24 through September 27.
FFXIII's development is going smoothly, Wada also assured investors. Looks like a Japanese release is definitely going to happen this year!
Reg. datum: 05 april 2006
Ben nu met deeltje 9 bezig na eerst 7 & 8 te hebben gespeeld, maar wat blijft het toch heerlijk. De muziek, het verhaal, de graphics (ugh ugh)...
Ze hebben trouwens wel de graphicsstijl veranderd las ik laatst op een website. Minder detail in achtergrond en meer detail in gezichten/animaties e.d.
Zie deze link bijvoorbeeld met oud en nieuw plaatje: http://www.uffsite.net/ne...cs-changes-in-action.html
Vind het er persoonlijk niet mooier op geworden!
Reg. datum: 08 maart 2009
Reg. datum: 09 juni 2005
http://www.gamez.nl/ps3/n...10-uit-voor-consoles.html
Helaas moeten wij wachten omdat de japanners hem al in de winter krijgen.
-een japanse versie van FF13 voor een prijs van ¤73
- een us versie (ntsc) voor een van prijs ¤53
- een eu versie voor een prijs van ¤41
1. Deze website verkoopt enkel producten die engels zijn of de taal waar je vanuit besteld. Betekend dit dat de japanse versie ook de engelse subtitles krijgt? Dat zou ik graag willen hebben.
2. Releasedates
De us versie staat volgens de website op 23-02-10
De eu versie staat volgens de website op 25-06-10
De jap versie staat volgens de website op 18-12-09
Aangezien SE heeft aangegeven dat misschien de release nog dit fiscaaljaar zal zijn, vind ik dit best geloofwaardig nog, maar dan hebben ze blijkbaar alleen over de us versie. Maar de EU release zou wel enorm pijn doen als dat klopt. Wat denken jullie? Het viel me op vandaar dat ik het met jullie deel. Het blijft natuurlijk gissen
Reg. datum: 09 september 2009
Ben sinds vandaag eigenaar van een exemplaar van de demo uit japan, ziet er echt geweldig uit. Ben al even door de demo heengelopen, en de laatste versie die ik gespeeld heb van FF was nummer 8. Voor mij is het dus echt helemaal anders. Het is allemaal een stuk vlotter geworden, en vooral de gevechtsmodus ziet er erg goed uit. Al met al een geweldige demo dus.
elsandor wijzigde dit bericht 11-11-2009 18:26 (31%)
MBP 2011 15'' (2.2GHz i7, 8 GB, Vertex 3 120 GB, HR AG)
Ik weet niet wat ons te wachten staat as vrijdag. Maar ik ben bang dat het iig geen releasedate zal zijn...ik denk eerder een demo voor us en eu store.quote:Zidane007nl schreef op woensdag 11 november 2009 @ 23:03:
Ik vind juni niet echt lente meer en te laat. Square Enix heeft zelfs gezegd dat de Amerikaanse en Europese versie in de laatste fase zitten van ontwikkeling. Hopelijk wordt er vrijdag meer duidelijk.
Idd juni zou te laat zijn, maar weet wel dat het SE is en eu versie is altijd het laatste ivm talen etc. Ik denk zelf dat de us versie begin 2010 zal zijn en paar maanden later juni eu release. Volgens mij is het wel de snelste eu release van een ff? Aangezien ik dacht dat het meestal tegen een jaar duurde. Dus dan zou het wel kloppen wat se zei dat het dit keer sneller gaat uitbrengen.
We zien het as vrijdag
****Update****
Speaking of hits – few video games can match the level of anticipation that a FINAL FANTASY title brings to the table, and the newest addition to Square Enix’s celebrated franchise, FINAL FANTASY XIII, promises to be no exception. Assuming you haven’t been living under a rock for the past year, you’ve probably caught a glimpse of the sheer awesomeness of FINAL FANTASY XIII via one of the many trailers. The intriguing characters, the enigmatic Eidolons, the beautifully rendered environments, and the awe-inspiring cut scenes have spurred many impassioned conversations. And while it seems that everybody is waiting with bated breath for the next installment in the FINAL FANTASY saga, it is well understood that it takes time to achieve the level of “wow” hinted at in these trailers. To whet your appetite, Square Enix has given us a special, never-before-seen FINAL FANTASY XIII video to air in the PlayStation Home 10-Screen Theater this Friday, November 13th – so be sure to stop by and check it out.
http://blog.us.playstation.com/2009/...nd-aes-lawman/
The US Playstation Blog has posted an update on what we can expect from the super special Final Fantasy XIII announcement this Friday. Apparently a "never-seen-before" Final Fantasy XIII Video is going to be aired in the 10-Screen Theatre on Playstation Home. We aren't sure if this is going to be a trailer, cutscene or gameplay video but at least we know the wait isn't all for nothing.
We don't know if this will be the only part to Friday's "Huge" announcement but we are promised that Yoshinori Kitase will be part of it in some way. Who knows, if the video does turn out to be a trailer it could possibly be the last we'll ever see.
http://finalfantasy-xiii.net/2009/11...is-friday.html
Zou best bagger zijn als het enkel om gamebeelden gaat. Want ja als ik gamebeelden wil zien dan check ik in december wel als japanse versie uitkomt(wat ik overigens niet ga doen, spoilers). Ik hoop dat het meer wordt dan een trailer in Home.
Mojo666 wijzigde dit bericht 12-11-2009 11:01 (53%)
OK its official! Us release March 9th 2010, with the European release being on exactly the same date.
http://www.thelostgamer.c...xiii-gets-us-launch-date/
Filmpje
http://www.psonly.nl/vide...I_-_New_Universe_Trailer/
Maart wordt een epic maand jongens!!! GOW3 , GT5, en nu FF13
Filmpje werkt niet, was het dit filmpje?quote:Mojo666 schreef op vrijdag 13 november 2009 @ 17:37:
Final Fantasy 13!
OK its official! Us release March 9th 2010, with the European release being on exactly the same date.
http://www.thelostgamer.c...xiii-gets-us-launch-date/
Filmpje
http://www.psonly.nl/vide...I_-_New_Universe_Trailer/
Maart wordt een epic maand jongens!!! GOW3 , GT5, en nu FF13
http://blog.eu.playstatio...y-xiii-the-time-has-come/
Yep dat is m! Maar ben erg blij dat het maart gaat worden, alhoewel erg veel uitkomt in dat maandje.quote:Serpie schreef op vrijdag 13 november 2009 @ 20:32:
[...]
Filmpje werkt niet, was het dit filmpje?
http://blog.eu.playstatio...y-xiii-the-time-has-come/
Ach ja, ik ben zeer blij!. Deze is toch wel de favoriet voor mij, en aangezien ik er maar 1 tegelijk speel moeten de andere spellen maar wachten totdat ik deze heb uitgespeeld.quote:Mojo666 schreef op vrijdag 13 november 2009 @ 20:58:
[...]
Yep dat is m! Maar ben erg blij dat het maart gaat worden, alhoewel erg veel uitkomt in dat maandje.
Nu afwachten en kijken waar ik hem kan pre-orderen
De game komt ook op PC uit, ik weet nog dat ik een hele tijd terug op de officiële site heb gekeken en er toen ook vrollijk PC stond.quote:Square Enix has gone PC. On the first day of the show, the Japanese game publisher announced that Final Fantasy XIII is coming to PlayStation 3, Xbox 360 (in Europe and North America only) and PC. During a press conference following the Microsoft event, Final Fantasy XIII Producer Yoshinori Kitase discussed the new development strategy that Square Enix has taken with its upcoming games.
Aside from the new The Last Remnant game, which is being created for Xbox 360 and PS3 using Epic Games’ Unreal Engine 3 externally, all new internally-developed games from Square Enix, including Final Fantasy XIII, Final Fantasy XIII Versus, and an untitled new massively multiplayer online game, utilize the new PC-based Crystal Tools development environment. These tools allow development teams to create cross-platform games.
“The content will be the same on all platforms,” said Kitase. “However, we have yet to determine how many discs will be required for the 360 version. We’ll have to consider the differences between formats. Currently the game is being built on PC, where it’s actually functional. We’re still focusing on making it work on PS3, so it’s difficult to know how long the process of taking it to 360 will take.”
of is dit recentelijk veranderd? zou wel jammer zijn.
Maar ik weet nog dat een half jaartje terug er zo'n ophef was over dat het ook PC werd.
kaluro2 wijzigde dit bericht 14-11-2009 23:08 (14%)
Pro streaming - www.twitch.tv/kaluroo
nee zal ecth niet gebeuren, alhoewel ik dat ook dagt over de xbox. Maar vooralsnog niets over bekend, enkel dat deel 14 de mmo wel op pc en ps3 gaat komen. Koop ook een ps3 mooi apparaatjequote:kaluro2 schreef op zaterdag 14 november 2009 @ 23:05:
http://www.sankakucomplex...iii-pc-edition-confirmed/
[...]
De game komt ook op PC uit, ik weet nog dat ik een hele tijd terug op de officiële site heb gekeken en er toen ook vrollijk PC stond.
of is dit recentelijk veranderd? zou wel jammer zijn.
Maar ik weet nog dat een half jaartje terug er zo'n ophef was over dat het ook PC werd.
Reg. datum: 09 januari 2007
quote:Update (July 25, '08): Square Enix has informed us that the game is not coming to the PC and will be available on the Xbox 360 and PS3.

Aangezien ik het _alleen_ bij de BartSmit heb weten te vinden, en zij vreemd genoeg niet de Xbox360 versie aanbieden, weet ik vrijwel zeker dat het niet waar is... Maar toch...
My Dwarf Fortress ASCII Reward: ~~@~~####,.".D",.B""
hehe ze maken vaker van die fouten net als intertoys. Maar het is niet waar. Ik sluit niet uit dat na een jaar ff13 naar de pc komt.quote:VyperX schreef op zaterdag 05 december 2009 @ 10:37:
Ik zat toevallig even bij de BartSmit site te kijken, en wat schetst mijn verbazing:
[afbeelding]
Aangezien ik het _alleen_ bij de BartSmit heb weten te vinden, en zij vreemd genoeg niet de Xbox360 versie aanbieden, weet ik vrijwel zeker dat het niet waar is... Maar toch...
Reg. datum: 16 februari 2007
Hier wat cutscenes & gameplay:
Cutscene Vanille & Hope
Cutscene & gameplay Vanille & Hope (sluit direct aan op vorige filmpje)
Crystal Cavern gameplay Lightning, Snow, Vanille
En wij moeten nog meer dan twee maanden wachten
PSN ID: blu-fox
Je kan je aanmelden voor de PC betatest van FF13, dus ja, het klopt wel. Niet zo vreemd aangezien er in het westen meer mensen rondlopen die dweepen met final fantasy dan in Japan, dus proberen ze zoveel mogelijk publiek te bereiken. Ben benieuwd. Heb nog niets van footage gezien dat een "wow" effect geeft.quote:VyperX schreef op zaterdag 05 december 2009 @ 10:37:
Ik zat toevallig even bij de BartSmit site te kijken, en wat schetst mijn verbazing:
[afbeelding]
Aangezien ik het _alleen_ bij de BartSmit heb weten te vinden, en zij vreemd genoeg niet de Xbox360 versie aanbieden, weet ik vrijwel zeker dat het niet waar is... Maar toch...
*edit* integendeel. De nieuwe lading filmpjes zien er ronduit slecht uit. Character design lijkt wel door zwakzinnigen gedaan, om van de loopanimaties nog maar te zwijgen
http://www.gametrailers.c...al-fantasy/60140?type=flv
Boeboe wijzigde dit bericht 22-12-2009 00:30 (19%)
Fail! De beta is natuurlijk niet FF13 slimpie, maar voor de MMO FF14quote:Boeboe schreef op zaterdag 19 december 2009 @ 18:19:
[...]
Je kan je aanmelden voor de PC betatest van FF13, dus ja, het klopt wel. Niet zo vreemd aangezien er in het westen meer mensen rondlopen die dweepen met final fantasy dan in Japan, dus proberen ze zoveel mogelijk publiek te bereiken. Ben benieuwd. Heb nog niets van footage gezien dat een "wow" effect geeft.
Reg. datum: 10 augustus 2007
en zeer teleurstellend.
Een lijst van kritiek, welke moest hij helemaal waar zijn, wel een grote teleurstelling zou zijn voor mij...
-The whole game is completely linear until halfway through [approximately 20 hours].
-There are hardly any towns.
-The party is always fixed. The whole game just repeats the movie-battle sequence over and over [In fact -the progression is closer to movie-run-battle-run-movie-boss-movie-run-battle…].
-There are rather a lot of movies.
-Moving around is like a long marathon.
-The whole game system is just a clone of FF10.
-You can’t flee battles [You can’t avoid most battles either as there is no sneaking past enemies, including weak ones].
-Your party is completely healed after each battle.
-If the main character in your party dies it is game over [There are only ever 3 characters in battle, often less, and often fixed].
-The best tactic is almost always endlessly attacking. There is next to no strategy or skill involved.
-The summons’ transformation scenes are a joke [i.e. Odin turning into a horse].
-The story is rubbish… [Spoilers omitted, but complaints centre on Snow’s constant and cringe inducing insistence that he is a hero and will “protect” whatever it is the antagonists are menacing this time]
-Shopping is only done at “online” shops on save points, with no proper shops to be found.
-However, this doesn’t matter as you hardly ever get any money [and you can never buy anything more powerful than what you already looted].
-There have been next to no changes from the demo.
-The status screen displays no real information.
-There are only 8 items usable in combat [For that matter, there are hardly any weapons or accessories, and the “crafting” system mostly consists of spending drops to upgrade their 2 stats].
-There are no levels.
-With all their advertising money, just how was it they failed even to get Famitsu to give full points?
Reg. datum: 22 januari 2004
Da's bijna elke FF.quote:SdtThys schreef op woensdag 23 december 2009 @ 02:24:
-The whole game is completely linear until halfway through [approximately 20 hours].
Zolang ze maar zijn over te slaan als je ze al 'ns gezien hebt.quote:-There are rather a lot of movies.
Dacht dat het een ‘vervolg’ op XII werd?quote:-The whole game system is just a clone of FF10.
Idd minpunt.quote:-You can’t flee battles
Da's wel apart. Alleen HP neem ik aan.quote:-Your party is completely healed after each battle.
Had ik bij XII ook al het gevoel na een ¼ van het spel.quote:-The best tactic is almost always endlessly attacking. There is next to no strategy or skill involved.
quote:-The summons’ transformation scenes are a joke [i.e. Odin turning into a horse].
Persoonlijk natuurlijk. De verhalen van o.a. X-2 en XII vond ik ook niet bijzonder.quote:-The story is rubbish… [Spoilers omitted, but complaints centre on Snow’s constant and cringe inducing insistence that he is a hero and will “protect” whatever it is the antagonists are menacing this time]
Was het spel niet zo goed als af toen (qua opzet)?quote:-There have been next to no changes from the demo.
Als er een goed alternatief is maakt dat niet uit.quote:-There are no levels.
Je kan veel proberen goedpraten, maar feit is wel dat de andere grote rpg's die de afgelopen jaren uitgekomen zijn dit stukken beter aangepakt hebben. Vooral de moeilijkheidsgraad stelt me al verschillende FF versies zwaar teleur: Je bewandelt een heel rechtlijnig pad, valt van het ene gevecht in het andere, waar je je gewoon door op "attack" te blijven drukken vanaf kan maken en doet dat tot de volgende cutscene.quote:
Reg. datum: 22 januari 2004
Ben zelf ook sceptisch maar sommige zaken waren al lang bekend. Heb ook de indruk dat Square niet veel van het ‘FF-concept’ wilt afwijken. Bij Dragon Quest begonnen (Japanse) fans ook te klagen toen er mogelijke veranderingen werden aangekondigd.quote:Boeboe schreef op woensdag 23 december 2009 @ 13:08:
[...]
Je kan veel proberen goedpraten, maar feit is wel dat de andere grote rpg's die de afgelopen jaren uitgekomen zijn dit stukken beter aangepakt hebben. Vooral de moeilijkheidsgraad stelt me al verschillende FF versies zwaar teleur: Je bewandelt een heel rechtlijnig pad, valt van het ene gevecht in het andere, waar je je gewoon door op "attack" te blijven drukken vanaf kan maken en doet dat tot de volgende cutscene.
Reg. datum: 10 augustus 2007
-geen shops
-game over bij dood hoofdpersonage (phoenix down
-volledig gehealed , had ergens gelezen dat dit zowel health was als... mana?
Ga het spel nog altijd wel kopen, zie er al lang naar uit. Maar als ik deze dingen zo lees heb ik er toch echt geen goed gevoel bij...
-There are rather a lot of movies.
Als dit wordt zoals MGS4 smijt ik het spel door het raam. Vond de lange cutscenes wel leuk de eerste en mss zelfs nog de tweede keer. Maar toen ik voor de derde keer 90min film tussendoor mocht gaan kijken... Laten we zeggen dat ik nog altijd een spel koop om zelf te bewegen het grootste deel van de tijd.
Veel cutscenes zijn er FF altijd natuurlijk. Daarom had men op de PSX ook 3 of 4 cd's nodig voor VII, VIII en IX.quote:SdtThys schreef op woensdag 23 december 2009 @ 13:19:
-geen towns
-geen shops
-game over bij dood hoofdpersonage (phoenix down)
-volledig gehealed , had ergens gelezen dat dit zowel health was als... mana?
Ga het spel nog altijd wel kopen, zie er al lang naar uit. Maar als ik deze dingen zo lees heb ik er toch echt geen goed gevoel bij...
-There are rather a lot of movies.
Als dit wordt zoals MGS4 smijt ik het spel door het raam. Vond de lange cutscenes wel leuk de eerste en mss zelfs nog de tweede keer. Maar toen ik voor de derde keer 90min film tussendoor mocht gaan kijken... Laten we zeggen dat ik nog altijd een spel koop om zelf te bewegen het grootste deel van de tijd.
Weinig towns, geen shops en gehealed worden naar iedere fight lijkt me een beetje lame inderdaad. Vooral weinig towns, dit geeft juist de sfeer aan een FF game imho.
Reg. datum: 09 januari 2007
De kans (als er al een kans aanwezig is) dat de japanse audio inbegrepen zit, is bij de US versie groter dan bij de EU versie of niet? Of hoop ik teveel..
Reg. datum: 22 januari 2004
De Japanse versie is zo'n 38GB groot. Het zou in dus principe mogelijk moeten zijn qua ruimte.quote:tacD schreef op woensdag 23 december 2009 @ 18:56:
Ik vraag me eigenlijk af wat de verschillen zullen zijn tussen de PS3 FFXIII US en EU versie...
De kans (als er al een kans aanwezig is) dat de japanse audio inbegrepen zit, is bij de US versie groter dan bij de EU versie of niet? Of hoop ik teveel..
Reg. datum: 20 november 2000
Klopt, maar eerlijk gezegt heb je er helemaal geen last van.quote:SdtThys schreef op woensdag 23 december 2009 @ 02:24:
...
-The whole game is completely linear until halfway through [approximately 20 hours].
Klopt ook, maar ook dit is niet heel erg irritant.quote:-There are hardly any towns.
En dit klopt niet. In het begin van het spel staat vast wie in je party zit, maar na een tijd kan je zelf kiezen wie je meeneemt.quote:-The party is always fixed. The whole game just repeats the movie-battle sequence over and over [In fact -the progression is closer to movie-run-battle-run-movie-boss-movie-run-battle…].
En dit is een slecht iets? Final Fantasy had altijd al veel cutscenes en movies. En als je ze niet zou willen zien, je kan ze skippen.quote:-There are rather a lot of movies.
Ook niet waar, het is compleet verschillend. Het enige dat overeenkomt is dat je een vergelijkbaar grid hebt, Maar dit grid is veel simpeler van opzet en je hebt een apart grid voor elke job die je hebt(6 jobs in totaal)quote:-Moving around is like a long marathon.
-The whole game system is just a clone of FF10.
Fleeing is niet nodig gezien dat als je verliest je direct voor de battle wordt teruggezet. Erbij langs sneaken kan wel degelijk doormiddel van smokes die je kan gebruiken. Ook kan je de meeste battles ontwijken door te zorgen dat je nooit in contact komt met de vijand(dus erbij langs rennen)quote:-You can’t flee battles [You can’t avoid most battles either as there is no sneaking past enemies, including weak ones].
Klopt, maar omdat de moeilijkheidsgraad van de meeste battles hoog ligt is dit niet een slecht iets. Ben zelf al meerdere malen afgemaakt door de normale vijanden.quote:-Your party is completely healed after each battle.
Dus gewoon zorgen dat hij niet doodgaat.quote:-If the main character in your party dies it is game over [There are only ever 3 characters in battle, often less, and often fixed].
Dit werkt alleen in het begin van het spel. Later moet je wel degelijk nadenken over wat voor strategie je gaat gebruiken.quote:-The best tactic is almost always endlessly attacking. There is next to no strategy or skill involved.
Waarde oordeel. Zelf vind ik de transformatie van Odin ook slecht, maar die van Shiva en Ifrit wel goed.quote:-The summons’ transformation scenes are a joke [i.e. Odin turning into a horse].
Snow zegt dat wel veel in het begin van het spel, maar dat is alleen tijdens het eerste uur spelen. Daarna komt het bijna niet meer aan bod.quote:-The story is rubbish… [Spoilers omitted, but complaints centre on Snow’s constant and cringe inducing insistence that he is a hero and will “protect” whatever it is the antagonists are menacing this time]
Wat zijn 'proper shops'. Zelf heb ik hier geen probleem mee. Het betekent wel dat je overal kan shoppen maar gezien je toch weinig geld hebt voor het grootste deel van het spel, maakt het niet heel veel uit.quote:-Shopping is only done at “online” shops on save points, with no proper shops to be found.
Er zijn wel degelijk levels. Er is een globale crystarium level en elk karakter heeft job levels. Crystarium level gaat alleen omhoog door story events en bepaalt hoe groot het grid is van de jobs. Job levels krijg je door crystal points te gebruiken in het grid van dat job. Crystal points krijg na elke battle.quote:-However, this doesn’t matter as you hardly ever get any money [and you can never buy anything more powerful than what you already looted].
-There have been next to no changes from the demo.
-The status screen displays no real information.
-There are only 8 items usable in combat [For that matter, there are hardly any weapons or accessories, and the “crafting” system mostly consists of spending drops to upgrade their 2 stats].
-There are no levels.
Ik heb het idee dat meeste van deze klachten zijn gemaakt door mensen die het spel niet gespeelt hebben of alleen de eerste 30 minuten hebben gespeelt. Zelf heb ik er nu ongeveer 30 uur inzitten en vind het een goed spel. Het hele spel voelt als een mix tussen FFIV, FFX en FFXII. En de graphics zijn echt subliem.
i7 2600k | Asus ROG Maximus IV Gene-Z | HD 7950 | G.Skill RipJawX 4gb 2133 7-9-7-27-1T |
Reg. datum: 20 november 2000
Dat is wel degelijk de intro van het spel, maar het is de intro die je voor het main menu ziet. Het is dus meer een snelle introductie van de wereld en de sfeer. Zodra je new game kiest krijg je de daadwerkelijke intro van het spel.quote:Ike. schreef op zondag 27 december 2009 @ 02:15:
Beetje vreemde intro... Weet je zeker dat het de intro van het spel is? lijkt me meer een soort trailer...
Bedankt voor je post, mijn vertrouwen is weer enigszins hersteldquote:Zerot schreef op zaterdag 26 december 2009 @ 11:47:
mooi verhaal
Khiu wijzigde dit bericht 28-12-2009 16:46 (4%)
Yo momma is so stupid, she thinks a lightsaber has fewer calories.
Reg. datum: 21 september 2001
Noem jij eens 1 goede RPG op de PS3 die het beter heeft aangepakt als bij FF ?quote:Boeboe schreef op maandag 28 december 2009 @ 18:41:
Ik blijf erbij, er zijn verschillende rpg's uitgekomen de laatste jaren die dit ZOveel beter aangepakt hebben. Dit gaat weer identiek worden aan FF12: Op de PS2 waren er veel betere rpg's beschikbaar, maarja, mensen die anders nooit rpg's aanraken dweepen met final fantasy
Reg. datum: 21 april 2000
Welke dan?quote:Boeboe schreef op maandag 28 december 2009 @ 18:41:
Ik blijf erbij, er zijn verschillende rpg's uitgekomen de laatste jaren die dit ZOveel beter aangepakt hebben. Dit gaat weer identiek worden aan FF12: Op de PS2 waren er veel betere rpg's beschikbaar, maarja, mensen die anders nooit rpg's aanraken dweepen met final fantasy
Ik ben nu aan een vette inhaalslag bezig en ben wat ps1 en ps2 titels aan het aanschaffen.
Ik mis alleen nog de shin megami en de suikoden serie volgens mij.
Of ik moet wat over het hoofd zien.
PS3 ben ik niet goed op de hoogte, maar Tales of Vesperia is toch ook op de ps3 uitgebracht? Die benadert zowat de perfectie op alle klaagpunten die in dit topic naar voor zijn gebracht. Qua verhaallijn is er Lost Odyssey die iedere FF game sinds het psx tijdperk in zijn ondergoed zet EN echt uitdagende gevechten heeft waarbij je verplicht bent om al je speciale vaardigheden en items te gebruiken wil je niet sterven bij een random vijand.quote:Noem jij eens 1 goede RPG op de PS3 die het beter heeft aangepakt als bij FF ?
Boeboe wijzigde dit bericht 29-12-2009 13:34 (9%)
Reg. datum: 21 september 2001
Beide games zijn volgens mij niet voor de ps3 uitgebracht hoor. Ik kan ze in ieder geval niet in NL shops vinden.quote:Boeboe schreef op dinsdag 29 december 2009 @ 13:29:
Dragon Quest 8 naar mijn bescheiden mening DE beste rpg uit de hele PS2 catalogus. Shin Megami Tensei is niet echt mijn ding (vooral de Persona reeks vind ik ronduit saai), maar Star Ocean vond ik dan weer enorm sterk en uitgebreid. Kingdom Hearts is een absolute topper, die toont dat je ook met realtime gevechten een zeer diepgaand spel kan maken.
[...]
PS3 ben ik niet goed op de hoogte, maar Tales of Vesperia is toch ook op de ps3 uitgebracht? Die benadert zowat de perfectie op alle klaagpunten die in dit topic naar voor zijn gebracht. Qua verhaallijn is er Lost Odyssey die iedere FF game sinds het psx tijdperk in zijn ondergoed zet EN echt uitdagende gevechten heeft waarbij je verplicht bent om al je speciale vaardigheden en items te gebruiken wil je niet sterven bij een random vijand.
Reg. datum: 21 april 2000
Dan zit ik al aardig in de richting.quote:Boeboe schreef op dinsdag 29 december 2009 @ 13:29:
Dragon Quest 8 naar mijn bescheiden mening DE beste rpg uit de hele PS2 catalogus. Shin Megami Tensei is niet echt mijn ding (vooral de Persona reeks vind ik ronduit saai), maar Star Ocean vond ik dan weer enorm sterk en uitgebreid. Kingdom Hearts is een absolute topper, die toont dat je ook met realtime gevechten een zeer diepgaand spel kan maken.
Ik mis uit je lijstje aanbevelingen alleen Star Ocean.
Voor Dragon Quest wil ik nog een hintboek kopen, voor dat ik er aan ga beginnen.
Moet er zoveel spelen, dat de kans dat ik spelen 2x ga uitspelen erg klein zal zijn.
En om de 1e x zo veel mogelijk mee te pakken, zijn die hintboeken ideaal.
Reg. datum: 09 september 2009
MBP 2011 15'' (2.2GHz i7, 8 GB, Vertex 3 120 GB, HR AG)
Reg. datum: 21 september 2001
Naar mijn idee verpest je daardoor je gehele game beleving. Ik wil graag weten waar het verhaal over gaat, wat voor magic ik heb, hoe ik dat kan gebruiken etc etc. Als je de japanse taal niet machtig bent zul je er echt niks van snappen en is het gewoon filmpjes kijken en doelloos op knopjes rammen.quote:elsandor schreef op dinsdag 29 december 2009 @ 15:23:
Heb het toch niet kunnen laten de japanse versie van deze game te bestellen op ebay, wel leuk als collector's item, en kan altijd kijken hoe ver ik ermee kom, m'n kennis van de japanse taal is nul
Reg. datum: 09 september 2009
Zit inderdaad wat in, maar dat gaf ik zelf ook al aan, het is ook meer om alvast wat te kunnen proberen, en bovenal is het een collector's itemquote:bones schreef op dinsdag 29 december 2009 @ 15:47:
[...]
Naar mijn idee verpest je daardoor je gehele game beleving. Ik wil graag weten waar het verhaal over gaat, wat voor magic ik heb, hoe ik dat kan gebruiken etc etc. Als je de japanse taal niet machtig bent zul je er echt niks van snappen en is het gewoon filmpjes kijken en doelloos op knopjes rammen.
MBP 2011 15'' (2.2GHz i7, 8 GB, Vertex 3 120 GB, HR AG)
Reg. datum: 11 oktober 2007
Hou jij toevallig niet gewoon van cell-shaded RPG's....want alle games die jij noemt zijn dat?
Ik ben het overigens met je eens wat betreft Dragon Quest 8. Wat een heerlijke game was dat! Tales of Vesperia kan ik nog niks over zeggen want die heb ik niet gespeeld maar Star Ocean is dan weer echt niet mijn ding!
Gelijk mijn preorder laten wijzigen.
Ike. wijzigde dit bericht 21-01-2010 20:00 (6%)
Reg. datum: 07 augustus 2007
XIII wordt toch wel grandioos denk ik. En wat ik zo gaaf vond aan X waren die mooie summon animaties, zeker met hun speciaale aanvallen, dat was echt top. En ik hoop zeker dat het hier terug gaat. Van mij mag die animatie van de summens en de aanvallen best 2 minuten duren als ze weer zo mooi worden als in X.
Alleen ben ik toch wel weer verplicht te gaan voor de X360. Ik kijk uit naar een uitgebreide review tussen de PS3 en X360.
ALS FF13 blijkt mee te vallen (maar ik lees teleurstellende zaken her en der) weet ik nog niet of ik voor de ps3 of xbox versie zou gaan. Op de 360 ben ik actief bezig met achievements en de ps3 heeft maar 1 schijfje, hoewel wisselen van schijfjes nu niet het drama is dat sommigen ervan proberen maken.
Reg. datum: 22 januari 2004
Van Fok!:quote:Ike. schreef op donderdag 21 januari 2010 @ 19:47:
Was vandaag bij Game Mania, verkoper zag dat ik FFXIII besteld had. Hij vertelde me dat ze ook een CE gaan verkopen. Hij kon helaas nog niet vertellen wat de extras zouden zijn.
Gelijk mijn preorder laten wijzigen.
quote:- 1 x Spiel Final Fantasy XIII
- 1 x Soundtrack
- 1 x Artbook
- 1 x Buch mit einer Geschichte, die vor Final Fantasy XIII handelt
- 1 x Comic / Illustrationen
Reg. datum: 21 september 2001
http://randomc.animeblogg...sy-xiii-overall-thoughts/
Ik zie de screens en de trailer met dat nummer eronder
Alleen is de xbox versie Eng dub en met een nummer van een Idols winnaar ipv Kimi ga Iru kara by Sugawara Sayuri.
Verwachtingen bijstellen dat je een interactieve film speelt, ipv een uitdagende game en alles komt goed.
outcast within wijzigde dit bericht 03-02-2010 15:03 (15%)
MaxBurn schreef op vrijdag 19 mei 2006 @ 21:50: Volgens mij snap je de hele opzet van GoT niet helemaal. We zitten hier om elkaar te helpen, maar niet om het wiel opnieuw uit te vinden of om luie mensen te helpen
Reg. datum: 11 oktober 2007
Best wel onzin wat je zegt, alsof ze de hele game gaan aanpassen zodat lipsync corect is. De filmpjes zijn voor japanse dub gemaakt. Wat ze nekel doen is amerikaanse dub erover heen zetten. De grote reden dat ze geen jpanse dub inzetten is doordat het anders niet zou passen op de xbox versie. En hierdoor willen ze dus niet 2 verschillende games uitbrengen, dus werd de beslissing enkel engelse dub. Maybe dat ze via een dlc toch de japanse dub gaan uitbrengen.quote:Coolsnarf schreef op woensdag 03 februari 2010 @ 16:34:
ook bij de ps3 versie zit een engelse dub. Gaat ook zeker geen japans bij zitten, anders moeten ze elk filmpje 2x op de disc zetten ivm de lip sync!
Bepaalde Japanse audio tracks zijn zo erg als Idols, alleen merk je er niet veel van omdat je de tekst niet verstaat.
Zou ik gek genoeg zijn om een PS3 slim en een TN-paneel met hdmi-aansluiting voor FF XIII te halen? Ongeveer 500 euro exclusief het spel. En achteraf zit ik met een voortijdig/onvolwassen monitor opgescheept.
Leuk om erop te gamen, maar fotobewerking of andere zaken zijn niet te doen. Langer op RGB leds wachten zorgt ervoor dat een scherm niet meer 50 % CRT-kleuren, maar 100 % CRT-kleuren kan weergeven. Kwalitatief betere schermen hebben dan weer last van inputlag en prijzen rond 600 euro.
Ik kan ook gewoon bij de CRT met een VGA-stekker blijven.
EOS 30D, kitlens, EF 50mm/1.8, EF 85mm/1.8
ik zelf heb een ps3 slim, 5.1 onkyo set en ik wacht nog op een fullhd sony tv. En dit niet enkel voor ff13, maar dat maakt het wel een mooiere ervaringquote:rapture schreef op woensdag 03 februari 2010 @ 17:12:
Ik heb een hoop filmpjes van TokyoDomeSF4 bekeken. Een Brit die in Tokio woont, FF XIII speelt, vertaalt en van commentaar voorziet. Dan heb ik een idee van gameplay, moeilijkheidsgraad, lineariteit,...
Bepaalde Japanse audio tracks zijn zo erg als Idols, alleen merk je er niet veel van omdat je de tekst niet verstaat.
Zou ik gek genoeg zijn om een PS3 slim en een TN-paneel met hdmi-aansluiting voor FF XIII te halen? Ongeveer 500 euro exclusief het spel. En achteraf zit ik met een voortijdig/onvolwassen monitor opgescheept.
Leuk om erop te gamen, maar fotobewerking of andere zaken zijn niet te doen. Langer op RGB leds wachten zorgt ervoor dat een scherm niet meer 50 % CRT-kleuren, maar 100 % CRT-kleuren kan weergeven. Kwalitatief betere schermen hebben dan weer last van inputlag en prijzen rond 600 euro.
Ik kan ook gewoon bij de CRT met een VGA-stekker blijven.
EOS 30D, kitlens, EF 50mm/1.8, EF 85mm/1.8
Ongetwijfeld, maar dan kijk ik wel gewoon een filmquote:Verwachtingen bijstellen dat je een interactieve film speelt, ipv een uitdagende game en alles komt goed.
Voor 1 matige rpg 500 euro uitgeven? Dan ben je goed gek jaquote:rapture schreef op woensdag 03 februari 2010 @ 17:12:
Zou ik gek genoeg zijn om een PS3 slim en een TN-paneel met hdmi-aansluiting voor FF XIII te halen? Ongeveer 500 euro exclusief het spel. En achteraf zit ik met een voortijdig/onvolwassen monitor opgescheept.
Boeboe wijzigde dit bericht 03-02-2010 18:53 (18%)
Reg. datum: 11 oktober 2007
Zou kunnen, ik heb er verder ook niet zo veel verstand van, van dat hele lip sync.quote:Mojo666 schreef op woensdag 03 februari 2010 @ 16:54:
[...]
Best wel onzin wat je zegt, alsof ze de hele game gaan aanpassen zodat lipsync corect is. De filmpjes zijn voor japanse dub gemaakt. Wat ze nekel doen is amerikaanse dub erover heen zetten. De grote reden dat ze geen jpanse dub inzetten is doordat het anders niet zou passen op de xbox versie. En hierdoor willen ze dus niet 2 verschillende games uitbrengen, dus werd de beslissing enkel engelse dub. Maybe dat ze via een dlc toch de japanse dub gaan uitbrengen.
Ik had t idee dat ze alle filmpjes bewerkt hebben zodat het matched met de engelse voices (natuurlijk niet de hele filmpjes opnieuw gemaakt). Als je dan een japanse voice optie hebt, klopt de lip sync toch niet? of alle filmpjes moeten dan 2x op de disc staan?!?
Maar goed, nogmaals, ik heb er niet al te veel verstand van, dus het zou kunnen dat ik het totaal verkeerd begrijp! Ach....alsof ik een keus heb, Japans kan ik niet, dus moet toch de engelse versie gaan spelen en heb het dan maar te doen met wat ik krijg
kijk hier: http://www.gamecloud.nl/n...pese-versie-ffxiii-is-af/ (zie verhaal over gezicht animaties)
Coolsnarf wijzigde dit bericht 03-02-2010 20:29 (4%)
Reden: ff linkje met wat ik bedoel
Hehe nee dat gaat niet zo, is veels teveel werk, om zeg maar 2 verschillende filmpjes te maken voor elk taal. Wat ze proberen is wel zo precies mogelijk te zijn met de dubs. Als je deel X hebt gespeeld, was het ook niet volledig gesproken volgens de lippen. Maar dat vind ik op zich niet eens erg, en dat merk j eeigenlijk ook niet echt. Ik prefereer wel japans boven engels, want de engelse dubs zijn vaak over de top en soms tergend irritand. Maar het is niet erg, vond X wel goed gedubbed.quote:Coolsnarf schreef op woensdag 03 februari 2010 @ 20:27:
[...]
Zou kunnen, ik heb er verder ook niet zo veel verstand van, van dat hele lip sync.
Ik had t idee dat ze alle filmpjes bewerkt hebben zodat het matched met de engelse voices (natuurlijk niet de hele filmpjes opnieuw gemaakt). Als je dan een japanse voice optie hebt, klopt de lip sync toch niet? of alle filmpjes moeten dan 2x op de disc staan?!?
Maar goed, nogmaals, ik heb er niet al te veel verstand van, dus het zou kunnen dat ik het totaal verkeerd begrijp! Ach....alsof ik een keus heb, Japans kan ik niet, dus moet toch de engelse versie gaan spelen en heb het dan maar te doen met wat ik krijg
Deel X was een complete ramp wat dubbing/syncing betreftquote:Mojo666 schreef op woensdag 03 februari 2010 @ 20:30:
[...]
Hehe nee dat gaat niet zo, is veels teveel werk, om zeg maar 2 verschillende filmpjes te maken voor elk taal. Wat ze proberen is wel zo precies mogelijk te zijn met de dubs. Als je deel X hebt gespeeld, was het ook niet volledig gesproken volgens de lippen. Maar dat vind ik op zich niet eens erg, en dat merk j eeigenlijk ook niet echt. Ik prefereer wel japans boven engels, want de engelse dubs zijn vaak over de top en soms tergend irritand. Maar het is niet erg, vond X wel goed gedubbed.
Destijds vond ik het wel meevallen, was al blij dat het 1e ff met spraakgeluid was. UIteindelijk kijk je erdoorheen en gaat het om de gameplay, en die was perfect.quote:Boeboe schreef op woensdag 03 februari 2010 @ 21:16:
[...]
Deel X was een complete ramp wat dubbing/syncing betreft. Heb me eraan doodgeergerd, want het was een van die ps2 games die een klakkeloze PAL 60Hz->50Hz conversie gekregen hadden. Dat betekende dat alle animaties iets trager liepen (en permanent zwarte balkjes boven + onder hadden), maar het geluid wel hetzelfde bleef. In sommige scenes bleven de monden nog 3 seconden verderbewegen nadat ze uitgepraat waren
Reg. datum: 11 oktober 2007
aha, tja dat verklaard wel een hoop. Ik vond het al zo raar (lijkt me toch een godsvermogen kosten om het op mijn manier te doenquote:Mojo666 schreef op woensdag 03 februari 2010 @ 20:30:
[...]
Hehe nee dat gaat niet zo, is veels teveel werk, om zeg maar 2 verschillende filmpjes te maken voor elk taal. Wat ze proberen is wel zo precies mogelijk te zijn met de dubs. Als je deel X hebt gespeeld, was het ook niet volledig gesproken volgens de lippen. Maar dat vind ik op zich niet eens erg, en dat merk j eeigenlijk ook niet echt. Ik prefereer wel japans boven engels, want de engelse dubs zijn vaak over de top en soms tergend irritand. Maar het is niet erg, vond X wel goed gedubbed.
Wel grappig dat de meningen over X nogal verschillen. Ik heb het (zoals jij) nooit opgemerkt, maar boeboe heeft zich er dood aan geergerd. Nu is het volgens mij wel zo dat hij Japans kan, dus misschien is ie verwend met de originele FFX?!?
iig mogen ze van mij dan FF XIII inderdaad met Japanse voices uitbrengen en engelse subs, als ik maar even de optie heb, kies ik daarvoor!
We zouden de optie hebben gehad als Microsoft niet op hun knieën lagen, om ook ff te hebben. Maarja ik had liever ook gehad japanse dubs met engelse subs. Maarja dat gaan we niet krijgenquote:Coolsnarf schreef op donderdag 04 februari 2010 @ 09:33:
[...]
aha, tja dat verklaard wel een hoop. Ik vond het al zo raar (lijkt me toch een godsvermogen kosten om het op mijn manier te doen).
Wel grappig dat de meningen over X nogal verschillen. Ik heb het (zoals jij) nooit opgemerkt, maar boeboe heeft zich er dood aan geergerd. Nu is het volgens mij wel zo dat hij Japans kan, dus misschien is ie verwend met de originele FFX?!?
iig mogen ze van mij dan FF XIII inderdaad met Japanse voices uitbrengen en engelse subs, als ik maar even de optie heb, kies ik daarvoor!
Reg. datum: 11 oktober 2007
Dat antwoord is hoe dan ook niet geloofwaardig. Want zelfs als (ik geloof dit overigens niet hoor) Microsoft heeft geklaagd dat ze niet willen dat de ps3 versie japanse voices heeft (omdat dat dan concurentie vervalsing zou zijn ofzo?), denk je dan echt dat Square Enix dat ooit zal toegeven?quote:silentsnake schreef op donderdag 04 februari 2010 @ 12:16:
Ik las in dat Nederlanse PS magazine dat een Japanner van Square Enix had gezegd dat er niet genoeg ruimte is op de Blu-ray / DVDs om de Japanese voices op te zetten. Deze zijn er dus ook uitgehaald en zullen niet bij de US / EU release zitten. Ik heb geen linkje naar een bron zo 123, vanavond even opzoeken.
Nu klopt hij, op de Blu-ray zou het waarschijnlijk makkelijk gaan.quote:silentsnake schreef op donderdag 04 februari 2010 @ 12:16:
Ik las in dat Nederlanse PS magazine dat een Japanner van Square Enix had gezegd dat er niet genoeg ruimte is op de Blu-ray / DVDs om de Japanese voices op te zetten. Deze zijn er dus ook uitgehaald en zullen niet bij de US / EU release zitten. Ik heb geen linkje naar een bron zo 123, vanavond even opzoeken.
omg wat een kwaliteit, de cutscenes zijne cht van fabelachtige kwaliteit maar ook ingame ziet het er indrukwekkend uit.
Ik heb nog nooit een FF game gespeeld... is FF XIII dan wel vermakelijk genoeg om te spelen? of mis je dan een hoop omda tje de achterliggende delen en verhalen niet kent?
http://www.audi-fan.nl - 100 jahre vorsprung durch technik
Reg. datum: 28 december 2009
Denk inderdaad niet dat het heel veel uit maakt qua verhaal, ik heb ook geen idee of er verwijzingen (knipogen als je wilt) gemaakt worden in XIII naar voorgaande delen...Ik kan me wel voorstellen, dat het geheel nogal op je afkomt, als je nooit eerder een FF hebt gespeeld. Aangezien de verhaallijnen en karakters etc. wel eens overweldigend kunnen zijn en sommige mensen hebben dan snel iets van "Ja dag, dat is me teveel van het goede en te ingewikkeld, daar heb ik geen zin in". Maar goed, dat merk je snel genoegquote:Chaoss schreef op dinsdag 09 februari 2010 @ 13:58:
Vandaag eens die "international 1080P" trailer van FF gedownload in de PS3 store.
omg wat een kwaliteit, de cutscenes zijne cht van fabelachtige kwaliteit maar ook ingame ziet het er indrukwekkend uit.
Ik heb nog nooit een FF game gespeeld... is FF XIII dan wel vermakelijk genoeg om te spelen? of mis je dan een hoop omda tje de achterliggende delen en verhalen niet kent?
Voor de geïnteresseerden, vond laatst dit artikel op IGN over de geschiedenis van Final Fantasy. Het is een flinke read, maar er staan wel leuke wetenswaardigheden in en het is imo behoorlijk objectief geschreven.
Ik weet iig zeker dat ik FFXIII ga pre-orderen, de vraag is alleen nog even; waar?!
450d || EF-S 18-55 IS || EF 28-135mm F3.5-5.6 IS USM || Lowepro Rover AW II || Hoya Filterspul || ps3 -> Vhalloren || PC Specs ||
Misschien een domme vraag, maar zal de uiteindelijke game op de PS3 ook 1080P zijn? of iig de cutscenes?
http://www.audi-fan.nl - 100 jahre vorsprung durch technik
Random greep van sites (na FFXIII 1080p zoekopdracht in google);
http://www.gamezine.co.uk...der-at-1080p-$1291948.htm
http://www.ps3-sense.nl/2...ondersteund-native-1080p/
http://www.psu.com/Final-...rts-1080p--a007081-p0.php
m.a.w. het is nog niet duidelijk (correct me if I'm wrong though).quote:Now that most of the technical jargon has been explained, here is what is interesting about the FF XIII demo. The PS3 chooses to run the demo at 1080p, which means that the supported resolutions for FF XIII are 480p/720p/1080i/1080p. Having said this, just because the game supports a 1080p resolution, does not mean that it is running at a native 1080p, but rather an upscaled 720p. Metal Gear Solid 4 is an example of this (though the game actually ran at 1024×768 and then upscaled). However, there are some aspects of the demo which appear to be running at a native 1080p, not an upscaled 720p.
Edit; Overigens gaat het hier over de demo die bij Advent Children zat, maar ik mag aannemen dat de kwaliteit van de demo visueel gezien niet beter is als de final release...
Vhall wijzigde dit bericht 09-02-2010 14:48 (6%)
450d || EF-S 18-55 IS || EF 28-135mm F3.5-5.6 IS USM || Lowepro Rover AW II || Hoya Filterspul || ps3 -> Vhalloren || PC Specs ||
bij mediaoffer kan je FFXIII preorderen voor ¤46 als je addiscount gebruikt.quote:Vhall schreef op dinsdag 09 februari 2010 @ 14:16:
[...]
Ik weet iig zeker dat ik FFXIII ga pre-orderen, de vraag is alleen nog even; waar?!
Ike. wijzigde dit bericht 09-02-2010 15:20 (61%)
Je kan de Limited edition bij Freerecordshop bestellen voor de prijs van de normale (60). Als je addiscount hebt en anwb pas, dan krijg je korting. Ik heb dat dus gedaan en betaalde 48 euro.quote:Vhall schreef op dinsdag 09 februari 2010 @ 14:16:
[...]
Denk inderdaad niet dat het heel veel uit maakt qua verhaal, ik heb ook geen idee of er verwijzingen (knipogen als je wilt) gemaakt worden in XIII naar voorgaande delen...Ik kan me wel voorstellen, dat het geheel nogal op je afkomt, als je nooit eerder een FF hebt gespeeld. Aangezien de verhaallijnen en karakters etc. wel eens overweldigend kunnen zijn en sommige mensen hebben dan snel iets van "Ja dag, dat is me teveel van het goede en te ingewikkeld, daar heb ik geen zin in". Maar goed, dat merk je snel genoeg
Voor de geïnteresseerden, vond laatst dit artikel op IGN over de geschiedenis van Final Fantasy. Het is een flinke read, maar er staan wel leuke wetenswaardigheden in en het is imo behoorlijk objectief geschreven.
Ik weet iig zeker dat ik FFXIII ga pre-orderen, de vraag is alleen nog even; waar?!
http://www.audi-fan.nl - 100 jahre vorsprung durch technik
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 20 21 22 23 last


