hier regio den haag.. dus zal wel op het zelfde neer komen. M'n moeder heeft overigens de zelfde decoder van casema gekregen enkele maanden terug.quote:
PH-MRK request startup
GoT Index » Internetproviders en Hosting » [ziggo] @Home, Casema en Multikabel bundelen krachten
Pagina's: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 last
[Nieuw Topic]hier regio den haag.. dus zal wel op het zelfde neer komen. M'n moeder heeft overigens de zelfde decoder van casema gekregen enkele maanden terug.quote:Demon_Eyez schreef op dinsdag 20 mei 2008 @ 11:18:
[...]
Zojuist terug laten bellen door Ziggo om all-in-one plus te nemen.
KPN IPB wordt door hun opgezegd.
De dame die ik net aan de lijn had vertelde me dat ik de Humax decoder krijg (regio Zoetermeer)
PH-MRK request startup
Is een oude decoder die het nieuwe signaal kennelijk niet ondersteund. Heb net gebeld.. Ach is jammer, maar wel zonde van die decoder, die staat nu al dik 2 jaar stof te happenquote:Deadsy schreef op dinsdag 20 mei 2008 @ 00:54:
@Razer.timo
Smartcards worden bij activatie gelocked op je adres. Dus mocht je hem ooit geactiveerd hebben moet hij het gewoon doen. Gewoon effe erin duwen en aanzetten en dan misschien een minuut wachten. Als hij het niet doet gewoon ff bellen met de helpdesk als hun hem opnieuw moeten activeren duurt dat 5 minuten ofzo.
| Specs |
Ik heb precies hetzelfde net gedaan, via de site heb ik Ziggo naar mijn nummer laten bellen en nog geen 5 minuten later is de aanvraag geregeld. Over twee weken is het nieuwe abonnement actief, dubbele snelheid en 5 euro goedkoper ten opzichte van wat ik nu hebquote:X-t-r-e-m-e schreef op vrijdag 16 mei 2008 @ 10:42:
Ik zou gewoon even bellen als casema abonnee. Ga ik na mijn werk ook doen. Ik heb nu digitale televisie, telefonie+internet 4mb. Dat alles 3 in 1 plus pakket is met 8mb en maandelijks opzegbaar zonder 1 of 2 jarig contract of zo. Dat is precies wat ik wil
..:: Life... it doesn't help me a bit ::..
..:: System Specs | Server Specs | Laptop Specs ::..
What's that coming over the hill? Is it a monster? | Nikon D40 Powered
Hier ook. Jammer dat 'service aanvragen' niet terug te halen zijn.quote:bureno schreef op dinsdag 20 mei 2008 @ 20:27:
Met m'n casema account kan ik iig. aanmelden
E6600 @ 3.4Ghz ~ Asus Comando ~ ATi 3870 512 MB ~ 4096 RAM Corsair 800Mhz ~ Scythe Ninja ~ CM Stacker ~
lees:quote:MR_VIPER schreef op dinsdag 20 mei 2008 @ 15:36:
Zijn er meer mensen die na de samenvoeging meer last hebben van spam?
PH-MRK request startup
Rob de bouwer.
Windows Vista? *NEVER* Het waarom - Opera forever!!!
I've seen chickens that were more menacing. Chickens in a coma. On ice. In my fridge.
Rakkerzero wijzigde dit bericht 21-05-2008 14:10 (22%)
Zit in dat pakket van Casema ook je kabelaansluiting? Of betaal je naast die 39,95 nog een euro of 15 in de maand extra, voor de aansluiting (en TV dus).quote:Darkvater schreef op woensdag 21 mei 2008 @ 12:20:
Ik vind dit toch wel een beetje vreemd. Ik heb momenteel een alles-in-een pakket van Casema waar ik dan ook 39.95 voor betaal. Ik dacht misschien over te stappen op de Ziggo alles-in-een voor 39.95. Toch wel handig om alles in een factuur te hebben en per maand op te kunnen zeggen.
Echter zie ik nu dat de internet die er bij zit maar 800/128 is, terwijl Casema midi 1600/500 is, meer dan 2x zo snel! Totaal zinloos dit
What's that coming over the hill? Is it a monster? | Nikon D40 Powered
Super, deze gaat naar het archief zodat het niet verwarrend blijftquote:Rakkerzero schreef op woensdag 21 mei 2008 @ 14:10:
Ik zag dat er een Ziggo topic geopend is:
- Het Ziggo Topic
Dus ik denk dat we daar dan verder kunnen
Een onderschrift moet altijd zinvol zijn.
Dit topic is gesloten. ![]()
GoT Index » Internetproviders en Hosting » [ziggo] @Home, Casema en Multikabel bundelen krachten
Pagina's: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 last
© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Aphaea
© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Aphaea