[HDD] Microsoft Zune ervaringentopic- Deel 2
Gerelateerde producten
Pagina: 1 2 3 4 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 58 59 60 61 last
Reageer Nieuw TopicFreelance Lichtman, Cola addict, Ingenieur Informatica, .NET Programmeur, Organisator Meldersnet LANs
quote:Flard schreef op woensdag 04 april 2007 @ 10:52:
Koel... dat 1 aprilgrappen 3 dagen later nog steeds geloofd worden
Je hebt gelijk.
Een dergelijk maffe kloon is tegenwoordig niet zoveel bijzonders meer, vandaar
Als de Zune populairder wordt weet ik eigenlijk wel zeker dat er clones komen.
Dat systeem heet RDS, dus als je meer informatie zoekt is dat een handige zoekterm. Als de Zune RDS ondersteunt zou je die info ook gewoon in Nederland moeten krijgen dus.quote:zzzimon schreef op dinsdag 03 april 2007 @ 17:27:
[...]
Dit kan in Nederland toch ook? Op de autoradio zie je best vaak welk nummer speelt, het weer, flitsers, en helaas tegenwoordig ook reclame.. En volgens mij kan je dit allemaal ook zien op je Zune.
“A drug is a substance that, when injected into a rat, produces a scientific paper." --Edgerton Davis Jr.
Reg. datum: 19 juni 2001

Nu alleen nog wachten tot mijn Zune binnen is
Moet wel zeggen dat Noreve ontzettend mooie hoesjes heeft... mocht ik in de toekomst nog meer nodig hebben zal ik weer daar bestellen ^^
X360 Live ID: Vivacio
daarnaast zit er een adapter bij, maar moet ik nog wel ff een vs-->eu converter kopen.
daarnaast zitten er kabels bij zodat ik plaatjes en videos op mn tv kan zien
Ltrz,....
Erg handig is de clip-on functie zodat je de Zune aan je broek/riem kan hangen.
Ook past hij er goed in en valt er niet na een beetje schudden uit.
Ik geef het een 8/10
The time-traveling is just too dangerous. Better that I devote myself to study the other great mystery of the universe: women! | Citizen of Vienna
Ik zit te denken om er zelf een te kopen. Hoe goed is de bescherming voor het scherm? Kan je er goed doorheen kijken?quote:H3llsing schreef op woensdag 11 april 2007 @ 21:39:
Heb het hoesje van Noreve binnen gekregen, ben er tevreden over. Geen goedkoop hoesje maar wel merkbare kwaliteit.
Erg handig is de clip-on functie zodat je de Zune aan je broek/riem kan hangen.
Ook past hij er goed in en valt er niet na een beetje schudden uit.
Ik geef het een 8/10
Ik heb nu TMPGEncXP omdat ik .avi wil omzetten naar .wmv. Maar nu zit ik met een probleem. Als ik de bestanden omzet naar .wmv (320*240 / 800 kbs) dan zijn de files behoorlijk groot, namelijk 140 mb (seinfeld). Als ik dat met een ander programma doe, dan moet ik ze nog met Zunesoftware omzetten naar een kleinere resolutie, dan zijn ze stuk kleiner, namelijk 60 mb. Hoe kan dit? Kwaliteit is nagenoeg gelijk...
Nagenoeg is er geen bescherming voor het scherm, wat ik zelf eigenlijk wel dacht. Maar zit er niet zo mee want het klepje wat ervoor zit gaat makkelijk open.quote:Placid_K schreef op woensdag 11 april 2007 @ 21:44:
[...]
Ik zit te denken om er zelf een te kopen. Hoe goed is de bescherming voor het scherm? Kan je er goed doorheen kijken?
The time-traveling is just too dangerous. Better that I devote myself to study the other great mystery of the universe: women! | Citizen of Vienna
Vandaag zijn de details van de twee opvolgende ZuneSpelers gelekt. Een medewerker van de site ZuneScene wist tegen een Zune-designer van Microsoft aan te lopen en had de kans enkele details van de nieuwe spelers los te krijgen.
Het plausibele verhaal op ZuneScene dat op het moment nog slechts geruchten zijn meld de volgendie nieuwtjes: de Flash-gebaseerde Zune zal geen hardeschijf meer bevatten, maar zal met een ingebouwd flashgeheugen komen.
De hoeveelheid van het geheugen wou de Microsoft medewerker niet zeggen, wel zei hij dat het Microsoft's plan was om voor te lopen vergeleken met de competitie. De Zune-2 die uitkomt die lijkt op de huidige Zune, alleen dan dunner en met een grotere opslagruimte.
In totaal zullen er 2,4 miljoen volgende generatie Zune's geproduceerd gaan worden waarvan 75% de op flashgeheugen gebaseerde Zune zullen zijn. Er wordt op dit moment aan een fabriek gewerkt naast de 360-fabriek van Microsoft in Dao Min Chine, verwacht is dan ook dat de volgende generatie Zune's niet door huidige Zune fabrikant Toshiba gemaakt zullen worden.
De verwachting is dat de Spelers voor de vakantie op de (Amerikaanse) markt zullen verschijnen.
(bron: zunespeler.nl)
ben benieuwd!!!
Ltrz,....
Ltrz,....
Ik bestel wel weer 'n nieuwe Zune hoor via eBay, mits hij 't zelfde strakke uiterlijk heeft
Zepto Znote 6224W: 14,1" @ 1440 x 900 | nVidia GO 8600M GT 512MB | Intel Core 2 Duo T7500 2,20GHz 800MHz 4MB |
4096MB PC6400 - 800MHz - CL 4.5 | 320GB 7200 rpm HD | DVD+-RW | Integrated BT & Wi-Fi | Windows Vista Home Premium x64 :-)
Reg. datum: 06 september 2001
Leuke tip, maar dit werkt niet! Hij zie de Xvid bestanden nu wel in de Zune software, maar bij converteren geeft ie een errorquote:toetjes schreef op maandag 05 maart 2007 @ 20:27:
Hier nog een zunegebruiker !!!!
Bedankt voor al het leesvoer, ben ik uiteindelijk toch nog m'n dienst doorgekomen.
Verder heb ik m'n zune nu al bijna drie maanden, en er is nog geen kras op te vinden.
Heb hem een tijdje in een toughskin gehad ( http://www.speckproducts.com/images/zune/zune-tough-d4.jpg ) maar heb besloten em gewoon puur natuur te gebruiken omdat het apparaat gewoon zo ontzettend mooi is.
Verder zie ik overal posts over het omzetten van videobestanden.
Dit is dus helemaal niet nodig.
Voeg http://www.zunescene.com/zuneavi.reg aan je register, en je kan gewoon .avi files syncen naar je zune (de zune software zet avi bestanden dan om naar .wmv).
Hopelijk heb ik zo ook iets toegevoegd
Verder heb ik mijn zune besteld bij www.zunespeler.nl en ben zeer tevreden. Goede service, aardige gasten!
Overigens gebruik ik nu Xilisoft om files van .avi naar .wmv (Zune) te converteren. Prima beeld, maar het geluid is erg blikkerig en eigenlijk niet om aan te horen. Als ik naar MP4 converteer is het geluid wel goed. Andere mensen ook last van en een oplossing hiervoor?
Reg. datum: 06 september 2001
Reg. datum: 06 januari 2006
Beeld en geluid is echt prima en de ondertiteling is goed te lezen.
Steven
Pagina: 1 2 3 4 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 58 59 60 61 last