Ik heb de K10D van Pentax aan de TS toegevoegd: van Olympus komt er echter ook groot nieuws. De E-400 weegt slechts 380 gram
http://www.dpreview.com/news/0609/06091401olympuse400.asp
Wat een heerlijk lichte body moet dat zijn
(Waarmee ik niet wil zeggen dat dat een slechte ontwikkeling is.)
In mijn grote tengels zou het ding echt niet passen, dat wordt dan een "vingertoppen-camera", digicompact style. Zoveel blijkt wel uit de foto's:
Zie
http://www.dpreview.com/news/0609/Olympus/e400-06.jpg
http://www.dpreview.com/news/0609/Olympus/e400-04.jpg
[...] And of course this misses a fundamental point. What our ancestors would really be thinking, if they were alive today, is: 'Why is it so dark in here?'
quote:
Ik vraag me af of dat wel zo'n voordeel is. Zo'n lichte cam is vreselijk moeilijk stil te houden. Net als videocamera's. Natuurlijk wil niet iedereen met een cam van 1.5 kg rondlopen, maar zo wordt de noodzaak voor IS wel erg groot...
Ik had een week of wat gelee een 300D in mijn hand met een 70-200 2.8 eraan. Ik snapte al niet waarom ik zo trilde. Met een kilootje meer van mijn eigen 1D ging het een stuk beter...(maar dat is weer het andere uiterste).
Team Short Way Down 2009 Net als de horizon, ben ik meer een concept dan een persoon in levende lijve...
quote:neographikal schreef op donderdag 14 september 2006 @ 11:31:
Ik zit net de specs van de E-400 in te kloppen op m'n site, nog niet alles is bekend, maar wat ik werkelijk achterlijk vind is dat het ding USB 1.1 gebruikt. Een cardreader is een goede oplossing natuurlijk, maar USB 1.1 is niet meer van deze tijd.
Ik krijg ook net het persbericht binnen. En ook hier valt op dat 'ie echt verschrikkelijk klein is. Het zijn de afmetingen van mijn ouwe Minolta X-700 of zo. Dat retro-design hebben ze blijkbaar ook in de interface doorgevoerd
375 gram is echt bijzonder weinig.
Plaatjes van Phil vervangen door plaatjes van Olympus:


Zeker van bovenaf zie je hoe smal die body is. Zie dpreview.com.
dreamscape wijzigde dit bericht 14-09-2006 11:44 (32%)
Tjaa ik heb regelmatig met een EOS 3000V geschoten een tijd geleden: een simpele analoge EOS-body. Gewicht was 340 gram, met een simpel zoomlensje erop (28-80 achtig iets) was het gewicht 540 gram totaal. Als je met maar een halve kilo rondloopt om te fotograferen, is dat best wel es heerlijk kan ik je zeggenquote:JumpStart schreef op donderdag 14 september 2006 @ 10:52:
Licht, en klein. Op die manier is de grens tussen prosumer digicompact en dSLR echt weg.
(Waarmee ik niet wil zeggen dat dat een slechte ontwikkeling is.)
In mijn grote tengels zou het ding echt niet passen, dat wordt dan een "vingertoppen-camera", digicompact style. Zoveel blijkt wel uit de foto's:
Zie
http://www.dpreview.com/news/0609/Olympus/e400-06.jpg
http://www.dpreview.com/news/0609/Olympus/e400-04.jpg
Remy wijzigde dit bericht 18-09-2006 12:17 (18%)
Zuiko Digital ED 14-42 F/3.5-5.6
Zuiko Digital ED 40-150 F/4.0-5.6
Qua lichtsterkte en gewicht denk ik dat dit twee lenzen in de categorie kitlens gaan worden
quote:Simon schreef op donderdag 14 september 2006 @ 11:09:
mphilipp, denk categorie rangefinders, enorm licht, kun je overal naar meenemen, past in een klein tasje. Val je minder mee op, opvallen kan ontzettend vervelend zijn, kun je foto's verpesten. Een 1D vs. kleine rangefinder is een stuk prettiger in plekken waar 't jat gevoelig is enzo...
Een rangefinder is iets heel anders. Met een klein lensje is het misschien geen probleem. Ik zeg ook niet dat het waardeloos is, maar vraag me af of het wel iets is wat iedereen wil. Du moment dat je er een iets grotere lens op knalt, is het verdomd moeilijk stil houden. Dat is al wat ik zeg. Er zijn altijd en voor alles uitzonderingen te vinden.
Precies hetzelfde met videocams. Steeds kleiner en kleiner, maar zonder AS systeem kun je er geen fatsoenlijk dagje mee filmen (bruiloft oid).
Team Short Way Down 2009 Net als de horizon, ben ik meer een concept dan een persoon in levende lijve...
quote:Mooooody schreef op donderdag 14 september 2006 @ 09:17:
Ik hoop op een nieuwe Ixus 850 met groothoeklens (28-120mm ofzo), IS en 3" scherm met 230.000px. Laat ze er aub geen megapixel bij gooien, maar de huidige ccd optimaliseren.
Kom maar op
Zat ik er toch wel erg dicht bij
Ixus 850
28-105mm lens met IS
><((((º> .:. ><((((º> .:. ><((((º> .:. ><((((º>
quote:Priyantha Bleeker schreef op donderdag 14 september 2006 @ 15:37:
Zo ik heb de K10D bestelt
Ik ben vandaag vlak na dat ik naar mijn nieuwe werk ben gereden, waar ik pas morgen had moeten zijn(vergist in de dag), reed ik langs de fotoboer bij mij om de hoek.
Ik ben toen omgekeerd en de auto aan de overkant neergezet.
De winkelier gevraagd of ze ook Pentax spul verkochte, en dat deden ze gelukkig.
Toen gevraagd of ze de K10D al konden bestellen.
Hij belde meteen de importeur, en de importeur vertelde hem dat er waarschijnlijk in Oktober al een eerste levering is. Mijn camera zit bij de eerste levering, want de camera is bestelt.
Ik heb ook meteen gevraagd om de grip, de verwachting is ook dat Pentax weer tele objectieven gaat maken, en dat ze weathersealed objectieven gaan maken.
Wat heb ik besteld ?
Ik heb de Pentax K10D besteld inclusief 18-55 kitlens, de grip ook als hij er al is dan.
De winkelier hoefde geen voorschot(ik had al 200 euro bij me express om een voorschot te betalen), hij heeft mijn telefoonnummer genoteerd
Zo dus ik zal hoogstwaarschijnlijk 1 van de allereerste Pentax K10D bezitters van Nederland worden [afbeelding]
Daily Life Community - http://www.daily-life.nl | http://www.priyantha.nl | http://www.pentax.nu
Mijn fotoblog | Xbox Live: Arfman77 | DRoME LAN Gaming is back! | Nikon D80 met glas
Reg. datum: 29 mei 2002
- Een langzamere lens. (geen f2.0-3.0 meer)
- Geen swivel LCD meer
- Geen batterijbesparende status LCD meer
- Geen CF meer
- Geen BP511 batterij meer
- Geen RAW mogelijkheid!
Daarvoor krijg je nu wel terug meer spikkels, IS, een 6x zoomlens.
Vooral het ontbreken van RAW is voor alle G-liefhebbers een mes in de rug. Nu is deze G7 niets meer dan een dure A-serie camera met een hotshoe. Op het Canonforum van dpreview gaat het er dus aardig aan toe met tot nu toe alleen maar negatieve reacties over deze G7.
5D | 20D | lenzen en objectieven | flitsers | laptop | computer | tv | mobieltje.. blabla
Nikon D70
Nikkor 18-70 kitlens
Nikkor 50mm 1.8
extra kloon batterij
Voor de rest heb ik geen Nikon spul, dus een echt hele grote aderlating is het niet, ja alleen het CF geheugen, ik heb meer dan 600 euro uitgeven aan CF geheugen toen der tijd. Zonde maarja daar is wel weer overheen te komen.
Bovendien de D70 blijft nog wel eventjes.
Daily Life Community - http://www.daily-life.nl | http://www.priyantha.nl | http://www.pentax.nu
quote:gium schreef op donderdag 14 september 2006 @ 16:24:
Teleurstelling alom bij gebruikers van de vorige G-serie:
- Een langzamere lens. (geen f2.0-3.0 meer)
- Geen swivel LCD meer
- Geen batterijbesparende status LCD meer
- Geen CF meer
- Geen BP511 batterij meer
- Geen RAW mogelijkheid!
Daarvoor krijg je nu wel terug meer spikkels, IS, een 6x zoomlens.
Vooral het ontbreken van RAW is voor alle G-liefhebbers een mes in de rug. Nu is deze G7 niets meer dan een dure A-serie camera met een hotshoe. Op het Canonforum van dpreview gaat het er dus aardig aan toe met tot nu toe alleen maar negatieve reacties over deze G7.
Met ^^ dus. Ziet er naar uit dat "voor erbij" er misschien ooit eens gegeken gaat worden naar een 2e hands G5 of G6.
Maar zo stom als ik dit vind, snap ik wel dat Canon er op deze manier alles aan doet om de dSLR aantrekkelijk te houden voor de wat fanatiekere fotografen. De G3 en G5 hadden nog een introductieprijs van US$ 800, toendertijd. Omdat de dSLRs toegankelijker zijn geworden is de Powershot G-serie in een lager segment gedrukt.
[...] And of course this misses a fundamental point. What our ancestors would really be thinking, if they were alive today, is: 'Why is it so dark in here?'
I love my Pentax K10D
In de nieuwe canon cams zit digic III
quote:Canon’s new DIGIC III image processor drives improved responsiveness and colour rendering along with increased noise reduction, extending the camera's ISO range to ISO 1600. A dedicated ISO dial makes it simple to switch between settings. Complementing DIGIC III's performance, the camera features the same DDR-SDRAM used in professional EOS cameras – raising the data throughput rate substantially.
Face Detection AF/AE
For portrait and group shots, the PowerShot G7 is equipped with Face Detection AF/AE, a new Canon technology that automatically detects up to nine faces within a frame and sets the optimum focus and exposure accordingly. If there is more than one face in a frame Face Detection AF/AE is able to determine the face or faces intended to be the main focus. The system operates at the same speed as Canon’s established 9-point AiAF system, which it automatically reverts to if no face detection is required or intended.
Nu ben ik nog benieuwd wat deze vebeteringen in reallivegaan betekenen.
Maar die face herkenning kan denk ik alleen met een compact, want het zal wel het beeld zelf zijn dat geanaliseerd worden op vormen/contrast/kleur die dan de mensen probeert te herkennen.
Of er moeten een nieuw soort focus sensoren in d-slr's geplaatst worden. (ik zie deze functie al op de nieuwe 1D zitten als grootste verbetering tov. digic II.
Hebben ze eindelijk een funcite gevonden voor de print button tijden het schieten.
En op de G7 zit een heuze ISO dial knop!

Waarom heeft mijn 350D dat niet!
Lennart_1337 wijzigde dit bericht 14-09-2006 18:06 (85%)
20D + grip - Tamron 17-35mm - Canon 24-70L F2.8 - Sigma 30mm F1.4- Canon 50mm F1.4 - Canon 70-200mm F2.8 L IS - Speedlite 580EX II
quote:Mooooody schreef op donderdag 14 september 2006 @ 13:43:
[...]
Zat ik er toch wel erg dicht bij
Ixus 850
28-105mm lens met IS
Same here, zat met mijn schattingen in het Ixus topic ook niet ver naast .... wat me wel verbaasd is dat alle Ixus modellen de Digic III gebruiken. Nu nog afwachten op reviews van de ISO ruis performance. Vooral tussen de SD900 (aka 70???) en SD800IS (aka 850IS) ben ik benieuwd aangezien er verschillende CCD's gebruikt worden in beide cams.
De SD900 gebruikt namelijk dezelfde CCD als de G7 en kan ook films op 1024x768 @ 15 FPS maken. Maar heeft weer geen IS wat de SD800IS wel weer heeft. Dus ik ben erg benieuwd naar de vergelijkingen van ruis iso verhouding van de
SD900
• 1/1.8 " Type CCD
• 10.0 million effective pixels
ten opzichte van de
SD800IS
• 1/2.5 " Type CCD
• 7.1 million effective pixels
Ben beniuwd of ze de Fuji F30 kunnen benaderen ...
Powered by: Asus M6Ne | Dell Lattitude E6400 | Canon 500D | Tamrom 17-50 f2.8 | Canon 50 f1.8 II | Canon Ixus 800IS | HTC Touch Pro | HTC Tytn | Nokia E71 | Nokia 6300
Leica heeft 4 nieuwe camera's en nieuwe 2 objectieven aangekondigd:
Leica D-LUX 3, 10 mpixel, 16:9, 28-122 eq. mm zoom (Panasonic LX2 gebaseerd)
http://www.dpreview.com/news/0609/06091408leicadlux3.asp
Leiva V-LUX 1, 10 mpixel, 12x zoom, 35-420 eq. mm (Panasonic DMC-FZ50 gebaseerd)
http://www.dpreview.com/news/0609/06091409leicavlux1.asp
Leica DIGILUX 3, 7,5 mpixel, Four Thirds system, 14-50 mm, eq. 30-100 mm (Panasonic DMC-L1)
http://www.dpreview.com/news/0609/06091410leicadigilux3.asp
2 objectieven en een beeldzoeker
http://www.dpreview.com/n...1411leicalensesfinder.asp
De langverwachte Leica M8 beeldzoeker digicam, 10,3 mpixel CCD, 1,3x crop, Exclusive Preview:
http://www.dpreview.com/n...91412leicam8previewed.asp
JumpStart wijzigde dit bericht 14-09-2006 18:42 (30%)
[...] And of course this misses a fundamental point. What our ancestors would really be thinking, if they were alive today, is: 'Why is it so dark in here?'
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 last

