Even wat basis, bij OC-en sata 1 en 2 niet gebruiken( geen werkend IDE lock), HT muliplier op 4x of lager, onder de 1000 blijven
Je moet natuurlijk wel weten hoe hoog je memory komt en met welke timings! Dus test je memory door de rest van je systeem niet of nauwelijks over te clocken.
Bij je CPU zorgen dat je memory je niet tegen houdt, daarom is het erg belangrijk om te weten hoe snel je RAM is zodat je kan bepalen welke divider je indien moet toepassen. Je kan altijd een hele lage divider pakken om je CPU te testen, dan zit je altijd goed.
Mijn 1x Kingston ValueRam 3-3-3-8 + 1x Infineon 3-3-3-8 komen samen niet veel hoger dan 225Mhz.
Maakt niet uit bij mij omdat ik op 11x216 draai.
Neoblade, als je een beetje terug scrolled, zie uitleg van mij over de dividers!
Xplod, de keuze aan jou natuurlijk, Is BF2 erg belangrijk voor je, dan meteen 2 GB RAM erin, ook leuk voor de toekomst, Maar een X2 CPU is mss nog wel interessanter voor de toekomst, nieuwe GFX kaarten zijn ook best prijs interessant aan het worden, je kan ook een 7600GT nemen, beter dan de 6 serie, en later een erbij prikken in SLI.
Xiphias, vreemd dat je de Vcore niet kan verhogen, je bedoelt dus de VID, en niet de extra percentages neem ik aan? Nouja, 2.6Ghz op 1.4 V is toch behoorlijk lekker en lekker koel

dreee wijzigde dit bericht 14-03-2006 13:29 (32%)