Misschien kun je hem een keer naar Canon opsturen voor een remap als je een tijdje weg bent. Bijv. als je de gevangenis in gaat voor een maand, dan kan Canon in de tussentijd mooi dat pixeltje wegwerken.inquestos schreef op vrijdag 28 oktober 2005 @ 19:01:
Bah... Net m'n 300D omgeruild, zit er weer zo'n hotpixel inGelukkig nu niet in het midden maar iets rechts onder tegen de rand. En hij is precies even "gevoelig". Maar goed, ga niet moeilijk doen. Tis beter dan eerst
gium schreef op vrijdag 28 oktober 2005 @ 23:05:
Misschien kun je hem een keer naar Canon opsturen voor een remap als je een tijdje weg bent. Bijv. als je de gevangenis in gaat voor een maand, dan kan Canon in de tussentijd mooi dat pixeltje wegwerken.
offtopic:
Mag je in de gevangenis geen foto's maken dan? Best een hot topic hoor, die gevangenissen
Mag je in de gevangenis geen foto's maken dan? Best een hot topic hoor, die gevangenissen

Ik heb ook een foutieve pixel in mijn 300D, die is altijd wit. Ik heb er geen probleem mee eigenlijk. Je ziet het alleen als je gaat inzoomen en in 1sec is het weggewerkt. Wanneer ik resample voor webformaat, verdwijnt hij daardoor al.
En weer dicht ivm 1000 posts/topic. Als er behoefte is aan een deel 6 mag iemand hem openen
Imitation is the sincerest form of flattery
Stressed is desserts spelled backwards
Ja, dicht dus, vinden Korakal en ik ook! Groeten uit de Ardennen, neem ook nog een Whisky zou ik zeggen.
Dit topic is gesloten.