wat betreft de krant: Ik vind het erg jammer dat ze het stuk zo verdraaid hebben en mijn vriendin op deze manier een beetje in de z**k zetten, maar er is nu eenmaal niets meer aan te doen, en de aandacht voor het fenomeen casemodden is meer dan welkom denk ik zo.
Ik had er nog aan gedacht de krant te mailen met mijn comments, maar aangezien hier in brabant het eindhovens dagblad heer en meester denkt te zijn (werk als vormgever dus heb er al wat ervaring mee) ga ik daar de moeite niet eens voor nemen.
Ik heb die switches indertijd via een ia bij
ACE-Systems gekocht maar aangezien die site plat ligt vermoed ik dat Marcel van ACE het particuliere deel van zijn bedrijf gedag gezegd heeft en enkel nog groothandel doet.
Waar je ze anders kan halen? geen idee, misschien bij display o.i.d.
soz dat ik je niet verder kan helpen
TEAMIKKE schreef op zondag 31 december 2006 @ 09:33:
Maar dit is wel heel sprekend omdat je zelf wel weet hoe het zit

Is het overigens niet gewoon makkelijker om alle lampjes en fans op 1 schakelaar met een externe voeding te bouwen? Anders krijg je zo belachelijk veel relais.
Sterker nog, ik heb de afgelopen dagen besloten niet alle verlichting gelijktijdig te schakelen, maar lekker per kast, dit omdat ik hier in de huiskamer nu al het liefst de verlichting uit zet ivm het hoge kermis gehalte

Jado schreef op zondag 31 december 2006 @ 13:30:
Kranten... zwijg me d'r over
Het is wel leuk dat de casemodwereld nu een beetje bekender raakt.
Hoe meer grote wedstrijden, hoe meer winnaars, hoe bekender we worden
Dus nogmaals voor alle medewerkers van tBCL:
Het is trouwens heerlijk om je werk nog eens opnieuw te lezen,
hoe je ideen telkens varanderden (verbeterden), hoe je bepaalde dingen oploste,...
thx voor de complimenten, leuk om te zien dat er mensen zijn die ook het verhaal interessant vinden naast de plaatjes
ontopic
Morgen ga ik bellen wanneer ik mijn fronts mag brengen zodat ze opnieuw bestickerd worden, daarna ben ik voor een groot deel klaar.
Ik moet de kabels van mijn LCD's nog op een goede manier vastzetten.
Aangezien ik de reset switches toch nooit gebruik, ik ga nog een simpel schakelingetje maken waarbij ik met een/deze pulsdrukker de fans kan schakelen tussen 5(,7) en 12 volt.
Moet alleen nog even kijken of hier een eenvoudige manier voor is (iets van een plusrelais of IC'tje)
Mocht iemand hier een heel eenvoudige oplossing voor hebben hoor ik het graag!
Verder ga ik de verlichting nog buiten de kasten brengen en moet ik dus nog even 4 van die AC-ryan molex pci gevallen zien te scoren.
Ik heb een deel van de prijzenpot verkocht en daar ga ik nog een nieuw waterkoel setje (nagenoeg gelijk aan mijn werkstation) van aanschaffen voor het gewonnen systeem.
De videokaart klokt nu met de passieve koeling al als een gek over, op het moment dat hier water op zit ga ik deze ook maar eens voltmodden om te kijken wat dit opleverd (moet alles een keer gedaan hebben he

)
Daarna ga ik er denk ik maar eens een einde aan breien aangezien het anders misschien wel TE wordt
Wel heb ik al een compleet nieuw idee in mijn gedachten voor een volgende project, maar hier laat ik nog niet al teveel over los aangezien dit zonder enige sponsoring niet te realiseren is voor me.
Het zal dan ook om een showcase gaan en niet een kast die ik daadwerkelijk in de woonkamer ga zetten.
Ik zal dus eerst even wat sponsors moeten scoren

3d ontwerp maken, bouwplan etc. om zoveel mogelijk indruk te maken.