(ik had deze al in een apparte post geplaatst maar ik denk gooi hem hier ook nog even tussen)
(free info voor iedereen

)
Hey tweakers
Ik wist zo vlug niet in welke topic dit het beste geplaatst kon worden en dit vond ik de beste

Is er een betere topic? dan hoor ik het graag
Een vriendin van me is gister erg sierlijk gevloerd door een lekkere gladde stoeprand bedekt met algen.
Terwijl ze door de lucht vloog en goed probeerde neer te komen zwiepte der handtas sierlijk mee.
Eenmaal neergekomen dook ze gelijk der handtas in, daarin lag een gloednieuwe Creative ZEN micro
met een grote olie vlek op het display.
Zelf heb ik een goede kennis van elektronica dat is dus geen probleem, ik heb alleen geen ervaring met dat spul.
Goed, puntje bij paaltje:
De MP3 speler is totaal onbeschadigt! geen krasje deukje of wat dan ook!!
Toch is het display kappot gesprongen waardoor je een lekkere grote zwarte vlek ziet. Nouja dat is makkelijk te vervangen zou je zeggen. Eenmaal met alle hoop die er was aangesloten op de PC was de MP3 speler gewoon niet benaderbaar. Hij springt wel aan maar je hoort geen HDD draaien.
Er komt ook geen muziek meer uit.
De HDD hoeft dus niet kappot te zijn maar gewoon los te liggen in de behuizing.
Een kappotte HDD hoor je tikken of op z'n minst draaien ze wel een klein stukje.
Wat doen?
Dixons (waar die is gekocht) gebeld en die zijn alleen maar somber over het geval, van jaaaa 99% wordt terug gestuurd en het is beter om een nieuwe te kopen.
Creative bellen (nog niet gedaan), hier heb ik zelf een goede ervaring mee na een val met mijn Creative jukebox 6gig (1 van de 1ste met HDD) knopjes kappot enzo, netjes en kostenloos vervangen.
Als dit geen nut heeft, zelf open schroeven en HDD aan de gang zien te krijgen en display vervangen.
Wat raden jullie aan? alvast Bedankt!!!