Zo, na lang lurken (lang leve de search) toch maar even geregistreerd op GoT.
Ook ik ben sinds 4 dagen in het bezit van een 6230. Mijn probleem is dat ik de MP3-speler graag in de auto wil gebruiken. Geluid in de radio krijgen is geen probleem (cassette-adapter of line-in). Het moet alleen wel eerst de telefoon uit. Natuurlijk heb ik zelf al over verschillende oplossing nagedacht.
1. Een HD-S3 headset voorzien van een 3,5mm koptelefoonaansluiting --> simpel, maar een losse stekker is niet ideaal, slingert de telefoon door de auto
2. Net als 1, maar dan de HD-S3 stekker in het asbakje modden (Renault Laguna) --> zo staat de telefoon iig vast en is goed te bedienen
Het zou natuurlijk mooi zijn alsie dan ook nog van stroom wordt voorzien, dus kom ik op:
3. Net als 2, maar dan een LCH-9 autolader in het asbakje erbij modden --> erg lastig om het zo te fixen dat de lader en headset goed in de telefoon passen
4. Een autohouder (bijv. de MBC-15S) modden zodat de telefoon van stroom wordt voorzien én een geluidssignaal naar de radio stuurt, als dit überhaupt kan
Nog veel netter zou natuurlijk een oplossing met BlueTooth zijn. M'n vader heeft een CK-1W BlueTooth carkit in z'n Volvo zitten, inclusief mutebox en geluid via de originele speakers. Bellen werkt prima, maar als ik muziek afspeel terwijl de telefoon gekoppeld is, hoor ik niks. Niet via de speakers van de auto en niet uit de telefoon zelf.
Alle BlueTooth headsets die op eenzelfde manier als de HD-S3 gemod zouden kunnen worden met een 3,5mm koptelefoonaansluiting, zijn slechts voorzien van 1 oordopje, en stereo-geluid leek me toch wel prettig.

Daarbij bedenk ik me net dat je zoiets natuurlijk toch van stroom moet voorzien.
Ik heb er naar mijn mening wel goed over nagedacht, maar ik vraag me af of er misschien anderen zijn met dezelfde plannen? Tips en suggesties zijn natuurlijk van harte welkom.
Ik denk zelf dat optie 2, met het stekkertje in de asbak, het best te realiseren is.