Hij geeft nu een andere error als ik probeer de jar file te kopieren:

Lijkt erop dat ik in de buurt schijn te komen.
Misschien is het wel zo dat op het moment dat de jar file overdracht compleet is, de java-applicatie(mini-opera) zich probeerd te inintialiseren, net zoals iexplore.exe de internetinstellingen detecteerd.
Wellicht heb ik iets verkeerd gedaan met de instellingen van mijn WAP-profiel.
1. Ik heb een da tataccount aangemaakt MaartenPC
telefoonnummer: 0612345678 (dit mag niet leeg zijn! zomaar een fictief nummer dus)
Gebruikers ID leeg
Wachtwoord: leeg
wachtwoord?: uit
Datasnelheid: 9.4 kbits/sec
analoog/digitaal: ISDN
DNS-adres: **mijn eerste DNS-server als ik ipconfig intype**
2. Mijn WAP-profiel verbind via MaartenPC
IP-adres: hier heb ik zowel mijn eigen IP-adres ingetypt als mijn standaard-gateway(ip adres van mijn kabelmodem, ik heb geen router ofzo, normaal kan ik alleen met 1 PC het internet op)
Bij geavanceerd niets veranderd, hij gaat naar een SE homepage toe.
Dat met dat telefoonnnummer vind ik vaag, en dat IP-adres snap ik niet helemaal. Mijn telefoon zegt onder "info" bij IP-adres: "Contolleer of bewerk het IP-Adres van de WAP-gateway. Raadpleeg de informatie van uw service-provider"
Ik heb bij mijn bluetooth dongle ook de mogelijkheid om een LAN interface aan te zetten, die staat nu uitgeschakeld. Dit moet volgens mij niet uitmaken omdat de telefoon zich met de PC verbind met de COM3 seriele poort.
edit:
Ik kan precies hetzelfde wel eens proberen met een kabel van een vriend van mij, maar lijkt me sterk als dat verschil uitmaakt. Intern is een T610 toch hetzelfde als een T630? Of zijn er firmware verschillen?
[
Voor 9% gewijzigd door
jmk op 27-09-2005 15:57
]