Daar had ik het niet over.
Een lichte druk op de achterkant wat die kringen op het tft scherm veroorzaakt is niet fijn.
Het betekent dat je je laptop dan goed moet beschermen wanneer je het in een tas doet.
Mensen hebben namelijk de neiging om hun adapter en muis e.d. bovenop het scherm te leggen.
Veel tassen zijn dan net groot, net klein, waardoor er diezelfde lichte druk continu op het scherm staat. Het scherm daarmee breken zul je niet doen, daar is heel veel kracht voor nodig.
Je krijgt echter wel hele lelijke vage, wazige witte plekken op je scherm. Die ga je heeeeel duidelijk zien en dat wil je dus echt niet.
[...]
waar, dat zou ik wel eens willen zien

want ik snap er nog gen hol van dat ze de A standaard hebben meegenomen en zo hun Centrino centificaat hebben verloren
Notebooks gemaakt voor de hele wereld is goedkoper dan per gebied he

A wordt veel in de USA gebruikt. Hier in NL is er 1 universiteit die er ook mee werkt.
Vanwege het feit dat het veel in de USA wordt gebruikt zullen ze die A er wel bij hebben zitten.
Mogelijk dat deze combinatie kaart ook beter presteert dan de Intel versie die standaard bij het Centrino platform hoort. Overigens doen wel meer fabrikanten dat.
[...]
jawel, op me compal kan ik bijna alles aanpassen, alleen het moederboard niet

Hmmm, ik ken alleen een zeer oude notebook van Digital waar het niet kan. De hedendaagse notebooks hebben allemaal de mogelijkheid om het te vervangen.
[...]
dat zeg ik, vriendjespolitiek

Heeft er niets mee te maken. Zo werkt dat nou eenmaal bij grote aantallen.
Onderwijs, bedrijfsleven, waar dan ook en met wat voor product of dienst dan ook.
Als je met 10 man naar het zwembad gaat kun je ook groepskorting krijgen.
Verwijderd schreef op donderdag 06 januari 2005 @ 07:58:
Kijk als we het geld aspect nou even vergeten dan is en blijft die T42 de beste. Ik wilde eerst een powerbook gaan kopen, maar omdat autocad hier niet op draait moest ik toch een windows laptop kopen. De IBM komt als enige met een laptop die kwalitatief net zo goed is als een powerbook. Hij ziet er alleen een klein beetje minder mooi uit, maar ja daar gaat het uiteindelijk niet om. Ik heb nog geen andere laptop kunnen vinden die net zo goed is. Er zijn sony laptops die ook heel goed zijn, maar niet zoo goed

Als ik het goed begrepen heb op een ander forum maakt Asus zowel de Apple laptops als die van Sony. Mja, had je een Asus kunnen nemen, had je ook een Apple gehad
Ik denk dat die IBM zelfs qua build beter (lees steviger) dan de iBook. Powerbooks zijn door hun aluminium behuizing niet bepaald stevig in vergelijking met de iBooks. De powerbook behuizing deukt al wanneer er iets te hard op valt of wanneer je er net wat bovenop legt in een net iets te kleine tas.
Wat betreft build blijven thinkpads toch wel erg de nummer 1. Ze zijn bestendig genoeg met gewoon gebruik, zeker als je ziet hoe sommige studenten er mee omgaan

Ik vraag me af in hoeverre de Paradigit Rocksolid laptop in de buurt komt met die T42.
De rocksolid wordt gebruikt door o.a. de universiteit twente.
In den beginne nog wel, nu niet meer. Asus M6000n/ne serie heeft ook al Gbit aan boord zag ik al wel. Waar je het voor nodig hebt beats me, zelfs in bedrijven wordt er nog gewerkt met 100Mbit. Het is leuk voor over een jaar of 8 ofzo, maar tegen die tijd heb je toch al een nieuwe
[
Voor 7% gewijzigd door
ppl op 06-01-2005 11:50
]