@home telefonie

Pagina: 1 ... 5 6 Laatste
Acties:
  • 7.329 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Killion
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 13-09 18:31
Ik zelf ervaring genoeg met Helpdesk's inclusief die van @home.

Mijn uitspraak? wordt volwassen; aap.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _JGC_
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 00:50
Killion schreef op maandag 19 juni 2006 @ 15:01:
Ik zelf ervaring genoeg met Helpdesk's inclusief die van @home.

Mijn uitspraak? wordt volwassen; aap.
Hoe oud is die ervaring? sinds ze met telefonie begonnen zijn is de helpdesk gewoon enorm achteruit gegaan en is alles ineens moeilijk. Storing op je lijn, modem krijgt geen signaal. Helpdesk bellen: 1e lijns na 30 minuten wachten: we verbinden u door, wachttijd 45 minuten. Vervolgens doorverbinden: we leggen het bij netwerkbeheer neer, die gaat kijken hoe en wat, komt monteur langs die afspraak gaat maken... nooit iemand geweest, na een week nog geen internet, laat staan de juiste lampjes branden op modem. Helpdesk bellen: "het zal wel aan uw PC liggen".
Uiteindelijk de locale kabelboer maar gebeld, die zijn ermee aan de slag geweest en alles opgelost...

Vroegah voor de telefonie tijd regelde @home alles voor je vanaf de 1e lijns, perfect, maar nu... je hangt meer dan anderhalf uur aan de telefoon en uiteindelijk mag je zelf nog de monteurs persoonlijk opbellen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BARACUS
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 30-12-2021
Killion schreef op maandag 19 juni 2006 @ 15:01:
Ik zelf ervaring genoeg met Helpdesk's inclusief die van @home.

Mijn uitspraak? wordt volwassen; aap.
De diverse mensen in deze topic kletsen zeker uit hun nek. Ik wil ze ook wel prutsers of inferieure helpdeskmedewerkers noemen. Doodnormale uitspraak om een rotzooi bende een stel apen te noemen of een dierentuin, heeft vrij weinig met volwassenheid te maken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Michel242186
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 12-09 12:20
Bij werkt het intussen weer..(na anderhalve maand een dode lijn te hebben gehad)...precies op de deadline die ik had gesteld???..zal wel toeval zijn denk ik...maar ik had die avond ervoor al een mail gestuurd dat ik het telefonie gedeelte op wilde zeggen..dus ff afwachten hoe het nu loopt...kheb er wel een mail achteraan gestuurd om het toch maar te behouden, want ja anders moet ik weer naar KPN wat ik helemaal niet zie zitten.

wel vreemd ik heb de afgelopen week totaal geen bevestiging op mijn mails gehad..terwijl ik eerst altijd een automatische bevestiging kreeg???

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • awwexl
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 28-02 09:57
BARACUS schreef op maandag 19 juni 2006 @ 13:30:
[...]


Jij werkt zeker bij die tent :?
Ik gebruik niet zomaar het woordje apen want het is echt een klerezooi bij die helpdesk. Niemand zijn niveau is bestand tegen de @home helpdesk kan ik je vertellen. Dat het achterliggende probleem bij te weinig personeel ligt of de totale wanorde door de kabeltelefonie flop mag je dan zelf beslissen. Vroegah had ik alleen maar complimenten voor de helpdesk, binnen 10/15 minuten was je meestal wel klaar met je telefoontje. Ik wil je nog net geen kapotte internet en telefonie verbinding wensen zodat je je eigen uitspraak kunt inslikken :P
Nou Baracus ik wil niet jou woorden gebruiken maar ik ben het meer dan 100% met je eens. Gelukkig werkt alles hier nog wel naar behoren maar ik had ook mega trieste start problemen en dan met name de klantenservice is echt te droevig voor woorden. Ik kan niks anders zeggen dan dat @home een 1 ontvangt voor de klantenservice. Ik heb vaak genoeg bij mensen Internetplusbellen van KPN moeten installeren en een enkele keer hun klantenservice moeten benaderen maar dat was een kwestie van 5 minuten wachten en ik had iemand aan de lijn. En niet als bij @home dat je on-professionele mensen aan de lijn had die je niet helpen (eerste en tweede lijn) Nee ze hielpen je direct en kwamen met concrete oplossingen waar je wat aan had. Dat is echt niet bij @home zo.
Ze moeten zeker dit jaar met oplossingen komen. Anders redden ze het einde van het jaar nieteens. Ik doel hier dan met name op de klantenservice.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • krietjur
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 22:16

krietjur

Where am I?

Nou, m'n ouders zijn overgestapt van Twinner (bellen via de kabel van Essent) naar @home telefonie en het nummer moest meeverhuizen. Wat een drama. Al met al hebben ze een week niet kunnen bellen. Inmiddels kunnen ze wel zelf bellen, en kunnen gebeld worden door mensen uit de regio, mits die het netnummer er niet bijdraaien. Zodra het netnummer ervoor wordt gezet, zijn ze onbereikbaar, dus voor mensen buiten de regio zijn ze helemaal niet te bereiken. Mooiste was nog de 1e week dat de telefoon het helemaal niet deed. M'n vader mailen met de helpdesk, maar nee hij moest bellen.. ja handig, als de telefoon het niet doet! Prutsclub. Met mijn @home internet verhuizing heeft het ook een paar weken na de afgesproken datum geduurd voor de verbinding eindelijk in orde was. Ik heb mijn Twinner abo inmiddels opgezegd en switch naar KPN, zodat ik ADSL kan nemen. Kan @home eindelijk de deur uit.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • thestiffmeister
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 05-09 01:36
Nog steeds geen telefonie. Heb denk ik nu welgeteld 8 a 9 telefoontjes gepleegd of het nu eens opgelost kon worden. Steeds werd ik doorverwezen naar de technische dienst om vervolgens te worden afgescheept dat het bij netwerkbeheer ligt. Maar goed telkens dus 2 uur wachten om iemand aan de lijn te krijgen. Als je dan iemand aan de lijn krijgt. Bij mij is 2 keer de verbinding al verbroken na zo'n 2 uur w88.

Goed maar vandaag nog eens gebeld. Het probleem ligt dus nu al 7 dagen bij netwerkbeheer en er is volgens mij nog niets ondernomen. Dus kreeg ik een uiterst vriendelijke vrouw aan de telefoon na welgeteld 45 minuten wachten. Een enorme verbetering 8)7 Maar goed, ze schrok er al van.... tsja sinds 12 juni bij netwerkbeheer. Dat wordt normaal binnen 48 uur opgelost :X

Tja... dus al de gegevens nagekeken. Heb ik wel een ticket alleen is die nooit verzonden naar het netwerkbeheer. Terwijl die andere gasten die ik reeds aan de lijn heb gehad gewoon mij lekker afschepen en hier gewoon ff niet normaal naar kijken. Nu kan ik dus weer 48 uur w88. Ze zou echter er wel spoed van maken want dit kon toch echt niet |:( Maar goed... nu maar hopen dat ik woensdag verbinding heb. Geef ze nog een paar dagen... Bovendien snap ik gewoon niet dat er steeds gemaild moet worden met dat volluk van netwerkbeheer. Als de nood echt aan de man is kunnen ze toch wel ff een telefoontje plegen??? Zo moeilijk is dat toch niet?

Nee je moet je betaalverplichtingen wel nakomen maar de service ervan wordt gewoon niet geregeld. Doet me denken aan die ziektekosten verzekeraars, zoals Zilveren Kruis. Ook zo'n drama. Wel telkens 115 Euri afschrijven maar terugbetalen van de voorgeschoten rekeningen ho maar.... Moet je maanden op w88. Ik heb me het belmaandje dus wel (ook uren in de w8 daaroo).... Zodoende kom ik misschien wel een beetje gefrustreerd over.

Het frusterende is nu: Elke keer dat ik 's avonds TV kijk zie ik die leuke reclames van @Home voorbij flitsen met hun professionele ondersteuning en de perfecte service....... NIET DUS :(

Deze jongen baalt nu stierlijk van deze situatie en heeft er gewoon geen goed woord meer voor over. Ik raad dus mensen echt wel om GEEN @HOME Telefonie te nemen :'( !!!! Overigens functioneert het internet en digitale TV wel altijd naar behoren dus daar geen klachten over.

[ Voor 17% gewijzigd door thestiffmeister op 20-06-2006 01:05 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BARACUS
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 30-12-2021
Ja die reclame wekt ook agressie op bij mij, stop dat geld van die reclames eens in de helpdesk :(
Dat is hetzelfde als telkens die rotzooi van de @home shop en @home prijsvragen, lever gewoon je product en loop geen 100 projectjes te doen waar niemand op zit te wachten |:(
Wat mij ook enorm irriteert is dat ze mensen nog steeds telefonie aansmeren terwijl ze weten dat er iets goed mis is. Als ze nu eens eerst de problemen oplossen voordat ze nieuwe klanten aannemen :r Die wachttijden komen alleen door de telefonie, lang leve de privatisering en kapitalisme :/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Twisted
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 04-09 22:36

Twisted

Mogli <3

Ik heb voor mijn moeder @Home opgezegd en Pilmo ADSL + Telefonie aangevraagd.
Vorige week vrijdag belt @home en bieden ze dubbele snelheid + telefonie voor 30 euro per maand.

Toen zei mjin moeder ja :) Ik wens haar alvast veel plezier!

du -ba --max-depth=1| sort -nr | awk ' {printf("%20.2f MB %-s %-s %-s %-s %-s %-s\n", $1 / (1024*1024)+"MB\n", $2,$3,$4,$5,$6,$7)}'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mr.CeeJay
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 14-08 10:07
@Twisted: wat voor internet abbo heeft je moeder ? In princiepe zal ze hetzelfde abonnement houden maar vanwege de verhoging na 3 juli sneller gaan internetten... Het is wel erg krom om voor haar het totale pakket voor 30 aan te bieden terwijl de meest tevreden en langdurige klanten gewoon het volle pond betalen... Misschien moet ik ook maar opzeggen en hopen dat ze me bellen ?!?

@echo off
echo Waar in 't bronsgroen eikenhout
echo 'T Nachtegaaltje zingt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Kunnen jullie mij voor een compleet nieuwe aansluiting, waarbij ik telefonie (zij het VOIP, normaal of VODSL zijn), televisie en internet (middensegment) nodig heb, nou @Home aanraden?
Gezien de laatste zoveel reacties is telefonie via @Home pruts. Voor de andere aanbieders heb ik zelf een vaste lijn nodig van de KPN, niet?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • defiant
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 01:06

defiant

Moderator General Chat
Verwijderd schreef op dinsdag 20 juni 2006 @ 17:07:
Kunnen jullie mij voor een compleet nieuwe aansluiting, waarbij ik telefonie (zij het VOIP, normaal of VODSL zijn), televisie en internet (middensegment) nodig heb, nou @Home aanraden?
Ik zou even informeren bij mensen in de buurt die @home hebben, @home heeft nogal al wat probleemgebieden, en daar wordt meestal geen haast mee gemaakt. Als er geen klachten zijn over @home, dan is het een redelijk product. En zoals je merkt is de helpdesk van @home niet altijd goed. Je kan alle @home producten ook 2 maanden vrijblijvend proberen, da's mischien ook een manier om te testen of de boel in jouw buurt in orde is.
Gezien de laatste zoveel reacties is telefonie via @Home pruts. Voor de andere aanbieders heb ik zelf een vaste lijn nodig van de KPN, niet?
Voor ADSL (met of zonder voip/vodsl) en vaste telefonie heb je een vaste lijn nodig. Maar er zijn ook VOIP oplossingen die provider onafhankelijk werken, die kun je dus ook nemen bij @home zonder hun telefonie product af te nemen.

[ Voor 3% gewijzigd door defiant op 20-06-2006 17:26 ]

"When I am weaker than you I ask you for freedom because that is according to your principles; when I am stronger than you I take away your freedom because that is according to my principles"- Frank Herbert


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Bij @Home zijn sommige regio's bagger (zoals rondom Landgraaf), andere regio's hebben vrij weinig problemen (zoals Twente). Dit geldt voor zowel telefonie als kabelinternet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

http://www.speedtest.nl/d...34&TestTypeID=8&chkCTC=on
Heb zoals de FAQ voorschrijft de test resultaten bekeken. In 430 tests een gemiddelde snelheid van 387.82, is dat goed te noemen?
Telefonie kunnen we idd gewoon 2 maanden op proef nemen, daarna zien we wel weer verder.
*offtopic* Heb intussen gelezen dat als je ADSL wil hebben, je ongeveer een tientje per maand extra betaalt als je nooit iets van KPN hebt gehad + aansluitkosten (70e) /offtopic

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • knorde
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 11-09 19:45
Heb even vraagje, heb sinds gisteren (19 juni) telefonie van @home.
Het werkt prima maar als mensen mij bellen krijgen ze een hele andere toon dan in de kpn tijd.
Nu zou je denken dat komt door de overstap naar @home telefonie.
Echter mijn schoonouders en buren hebben ook @home telefonie en daar hoor je gewoon de ouderwetse kpn toon.

Is dit normaal? Ik heb de helpdesk gebeld maar ik kreeg het antwoord dat als het werkt het wel goed zou zijn. Hij kon er niks aan doen.

Even gezellig kletsen? Check Alltalk.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Twisted
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 04-09 22:36

Twisted

Mogli <3

Verwijderd schreef op dinsdag 20 juni 2006 @ 17:34:
Bij @Home zijn sommige regio's bagger (zoals rondom Landgraaf), andere regio's hebben vrij weinig problemen (zoals Twente). Dit geldt voor zowel telefonie als kabelinternet.
Mijn moeder woont in Heerlen (omg Landgraaf dus) en heeft nooit problemen met @home internet. Geloof me ik weet het, ik heb daar mijn servertje staan :Y)

telefonie weet ik niet, maar daar kom ik wel snel genoeg achter :P

du -ba --max-depth=1| sort -nr | awk ' {printf("%20.2f MB %-s %-s %-s %-s %-s %-s\n", $1 / (1024*1024)+"MB\n", $2,$3,$4,$5,$6,$7)}'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • thestiffmeister
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 05-09 01:36
Lees hierboven .... internet is geen telefonie.... Staat best wel los van elkaar.

Mijn internet is prima! Geen klachten over. Lekker snel +/- 650 KB/s met 95 KB/s up
Telefonie is drama!!!!! Anderhalve week geen telefoon meer.

Wordt van het kastje naar de muur gestuurd en weer terug. Steeds afgescheept en intussen gebeurd er niets. Jah meneer het wordt met spoed naar Netwerkbeheer gestuurd. Dit hoor ik al 4 keer zo aan. Blijkt er nog niets gebeurd te zijn. Belachelijk ... nog steeds !

Het frappante is nu gewoon. Heb het nu bij 3 kameraden aangesloten (2 op dezelfde dag als ik laten ingaan). Bij al die luitjes werkt het goed... Maar bij meneeer die hetzelf ook nodig is werkt het gewoon niet. Echt gewoon om niet goed van te worden :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • thestiffmeister
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 05-09 01:36
Goed bij deze..... Heb sinds afgelopen vrijdag weer telefonie tot mijn beschikking.
Het doet het nu probleemloos (voor hoe lang nog :) ???)

Maar goed.... kreeg donderdagavond een bereidwillende medewerker aan de lijn die mij vertelde dat netwerkbeheer er niet uitkwam. Heb 1 uur met hem aan de lijn gehangen (+ 2 uur wachttijd :( ). Ze waren volgens hem al zo'n 2 weken aan het testen. Ze konden er niet achter komen wat het nu precies was waardoor mijn modem zich niet kon aanmelden.

Ze hadden het een niveau hogerop gestuurd richting infrastructuur en die zou dus afgelopen vrijdag er naar kijken. Als zij er niet meer uitkwamen komt niemand er meer uit zo was zijn mening. Tenminste kreeg de logs ook opgestuurd via de mail want de geloofwaardigheid waren ze bij mij al kwijt. Makkelijk zeggen zo via de phone. Ze hebben vanuit de logs bekeken 's avonds om 19.30 uur nog dingen lopen te resetten etc (terwijl ze werken tot 18.00 uur).

Maar goed.... sinds vrijdagochtend weer te bereiken en sindsdien geen probs meer. Nu is mijn enige klacht op @Home de volgende. Als die andere piemels van die helpdesk nu ook precies hetzelfde hebben gezegd als die ene bereidwillige medewerker op de donderdagavond heeft mij dat 10 keer 2 uur gescheelt. Die andere luitjes (ook technische dienst dus 2e lijn) zeiden alleen dat het was doorgestuurd naar netwerkbeheer en dat ik na 48 uur wel weer kon bellen (wat dus overduidelijk niet het geval was). Als ze nu gelijk hadden gezegd dat ze er al mee bezig waren en dat ze er ff niet uitkwamen had ik het gevoel gehad dat ik serieus werd genomen. Die luitjes beschikten namelijk over dezelfde informatie dan de medewerker die ik donderdagavond had. Maar ze waren gewoon te lui om door te klikken o.i.d. en werd vervolgens weer afgescheept. Vervolgens beloven ze dat ik binnen 48 uur weer kon bellen maar verder werd er niets gezegd. Heel veel kerels daar zeiden tevens dat ik nog niet eens een ticket had voor netwerkbeheer en dat het met spoed behandeld werd en daar een mail werd heengestuurd. Vervolgens hoor je dus niets meer en moet je telkens er weer achteraan bellen

Die bureaucratische rompslomp bij @Home moet toch wel eens gereorganiseerd worden want zulke dingen kunnen eigenlijk niet door de beugel. Je voelt je gewoon slecht behandeld en aan je lot overgelaten. Terwijl ze ondertussen wel bezig zijn. Opzich is dat wel een goede zaak maar communiceer daar dan gewoon over en laat de klant niet in het ongewis.

Voor nu kijk ik de proefperiode ff aan (nu nog 5 weken). Mocht het goedgaan blijf ik er toch bij (wegens dat onbeperkt bellen). Mocht het weer zo'n drama worden dat het er pertinent weer gaat uitliggen ben ik daar weg. Maar goed overstappen naar de KPN duurt ook weer 3 weken dus dat is zo fijn ook niet. We wachten af en op hoop van goede zegen O-)

(ow ja.. ondertussen wel ff een vergoeding ontvangen >:) )

[ Voor 7% gewijzigd door thestiffmeister op 26-06-2006 23:42 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Mijn ouders wachten sinds 05-05-2006 al op een telefoonverbinding.

In eerste instantie zijn ze van twinner teruggegaan naar KPN IPB, echter had de Primafoonmdw hun vergeten meete delen dat zij eeerst een periode alleenmaar telefonie zouden hebben en dat het ipbgedeelte pas na minimaal 3 maanden kon worden aangesloten, juist vanwege die overstap van telefoonnummer.

Nu zijn ze dus terug gegaan naar @Home. Sinds 05-05-2006 telefoonnummer óf in gesprek óf een dode lijn. Telefonielampje op de modem knippert en knippert en knippert en knippert.......zucht. Meerdere malen tevergeefs gebeld met de Helpdesk, doorverbonden en er worden zaken beloofd die niet nagekomen (kunnen??) worden. Al met al zeker 3 uur aan de lijn gehangen en gewacht om nog maar niet te spreken over die keren dat ik gewacht heb en maar heb opgehangen.

Heeft iemand hetzelfde probleem gehad en nu een werkende telefoonlijn?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Michel242186
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 12-09 12:20
Ik heb hetzelfde probleem gehad.....44 dagen een knipperend telefonie lampje gehad en vele malen..uren met de helpdesk gebeld (lang leve het gratis nummer!!).
Het werkt nu weer maar het had ook niet langer moeten duren :( ...(eigenlijk is het natuurlijk van den zotte...zolang zonder telefonie.)

Maar goed het werkt weer, maar als andere mensen mij bellen krijgen ze inderdaad zo'n vreemde toon te horen net of ze naar het buitenland bellen :9

Oh ja ik krijg dus 44 eurootjes terug...1 euro per dag dat je zonder telefonie zit. ik heb veel meer geclaimd, maar daar trappen ze niet in. :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • thestiffmeister
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 05-09 01:36
2 1/2 week hieroooo... Als je ff naar boven had gescrold kan je de klachten allemaal zien :)
10 x 2 uur gebeld met helpdesk om vervolgens te worden afgescheept.

Idd.... het had bij mij ook geen week langer moeten duren. Geen goed woord voor over... Nog steeds niet. Maar goed het werkt nu, dus niet meer klagen ;)
Verwijderd schreef op woensdag 28 juni 2006 @ 09:33:
Mijn ouders wachten sinds 05-05-2006 al op een telefoonverbinding.

In eerste instantie zijn ze van twinner teruggegaan naar KPN IPB, echter had de Primafoonmdw hun vergeten meete delen dat zij eeerst een periode alleenmaar telefonie zouden hebben en dat het ipbgedeelte pas na minimaal 3 maanden kon worden aangesloten, juist vanwege die overstap van telefoonnummer.

Nu zijn ze dus terug gegaan naar @Home. Sinds 05-05-2006 telefoonnummer óf in gesprek óf een dode lijn. Telefonielampje op de modem knippert en knippert en knippert en knippert.......zucht. Meerdere malen tevergeefs gebeld met de Helpdesk, doorverbonden en er worden zaken beloofd die niet nagekomen (kunnen??) worden. Al met al zeker 3 uur aan de lijn gehangen en gewacht om nog maar niet te spreken over die keren dat ik gewacht heb en maar heb opgehangen.

Heeft iemand hetzelfde probleem gehad en nu een werkende telefoonlijn?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • marrik
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 20-07 13:35

marrik

Live long and prosper

Hoi allemaal!
Ik heb niets dan problemen met @home telefonie gehad en heb het inmiddels geprobeerd op te zeggen... Geprobeerd ja... Dat schijnt maar niet te lukken en ze blijven vrolijk de fakturen innen.

Vandaag weer gebeld en nu beweren ze dat ik nooit een proefabonnement heb genomen maar een "gewoon" telefonie abonnement. En dus een jaarcontract...
Nu is dat echt niet zo en vroeg me af of iemand ergens een bewijs heeft dat per maart 2006 @Home al op hun website de proefabonnementen aanbood. Op de bestelling die ik toen heb ingevuld staat dit helaas niet vermeld.
Weet iemand een link naar een webarchive ofzo?

Ik heb al gegoogled maar helaas niets gevonden...

Marrik


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DarkFire
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 06-08-2023
Hier het internet archief van de home site, ik hoop dat je er iets aan hebt:

http://web.archive.org/web/*/http://www.home.nl

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • knorde
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 11-09 19:45
Hoi,

Ik ga vanmiddag als ik thuis ben ook maar even die site nakijken want:

Ik heb op 30 april een aanvraag telefonie gedaan.
Hierbij zou zitten 2 maanden GRATIS.
Ik heb 2 tel. lijnen en er stond ook bij alleen voor de 1ste lijn eerste 2 maanden gratis.
Zoiets verzin je toch niet?
Echter is het een en ander mis gegaan en gaat mijn aansluiting maandag (19 juni) in werking.
Echter wordt ik al gefactureerd vanaf 31 mei wat zowieso al vreemd is maar vreemder vind ik waarom ik wel voor de eerste 2 maanden ook wordt gefactureerd.
Weet iemand of ik de actie nog terug kan vinden van april? Heb @home gebeld en die zegt dat die actie nooit is geweest, hij heeft terug gekeken tot 2003. Mijn schoonouders hebben die actie wel gehad (ook op hun factuur te vinden in dec. 2005).
Het gaat me niet eens om het geld maar meer om het prenciepe. Dus als iemand dat weet graag :P

Even gezellig kletsen? Check Alltalk.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hindrik1
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 02-06-2022
Ook ik ben het spug zat van @home telefonie :( }) }:O |:(
6-3-06 mijn probleem gemeld inmiddels een klantnumm/referentie
maar tot opheden werkt de telfoon nog niet goed.
Als ik wil bellen krijg ik iemand aan de telefoon die ik niet bel of het nummer geeft een signal of deze nummer is afgesloten.
Ontvangen gaat wel goed.
Mailen word niet of nauwelijks opgereageerd.
Bellen doe ik niet meer 2/3uur wachtenis niks dus kassa!!!!!!!.
ik bel al 3 maand alleen met mijn mobiel dit is toch te zot voor woorden.
Na een mail bombardament en aangegeven dat ik het advies van de rechtswinkel om de betaling te stoppen.
Ik heb mijn telefonie via een aangetekend brief opgezegd.
Je houd het niet voor mogelijk internet wil men beendigen(dit noem ik het toppunt van comunicatie):::

Geachte heer,............
Wij bieden u onze excuses aan voor de lange tijd die het beantwoorden
van uw e-mail in beslag heeft genomen. Naar aanleiding van uw e-mail
informeren wij u als volgt.

Wij vinden het jammer dat u uw overeenkomst met Internet van @Home wilt
beëindigen.

In uw e-mail laat u weten uw abonnement op te willen zeggen op basis van
artikel 21.2h van de Algemene Voorwaarden. Het is niet mogelijk om op
basis van dit artikel uw abonnement te beëindigen. Wij zijn van mening
dat wij er alles aan hebben gedaan om de problemen met uw
internetverbinding zo snel mogelijk op te lossen. Daarom hebben we uw
opzegging behandeld volgens de geldende algemene voorwaarden.

De overeenkomst wordt per de eerste van de maand, met inachtneming van
vier weken opzegtermijn en een minimale contractduur van 1 jaar
beëindigd. Uw abonnement vervalt per 1 september 2006.

Als u uw huidige telefoonnummer wilt houden, dan adviseren wij u om
contact op te nemen met uw toekomstige telecomaanbieder en een verzoek
in te dienen voor nummerportering. Als u dit niet doet, vervalt uw
huidige telefoonnummer vanaf de opzegdatum.

Zoals u in de Algemene Voorwaarden kunt lezen blijft u verantwoordelijk
voor de betaling tot aan de datum waarop uw abonnement eindigt. Dit
geldt ook voor eventuele overige kosten.

U hoeft het kabelmodem niet te retourneren.

Als u contact opneemt met de Klantenservice van @Home over dit
onderwerp, is dit uw referentienummer: N4452337.

Wij danken u voor het vertrouwen in de afgelopen periode en hopen u in
de toekomst opnieuw te mogen verwelkomen als abonnee van @Home.

Heeft u nog vragen, dan kunt u ook terecht op onze online help via http://help.home.nl/.

Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende te hebben geinformeerd.

Met vriendelijke groet,

M. van Heusden
Manager Klantenservice

Behandeld door: Sander van Emmen

Na een mail van mij gaan ze nu alleen de telefonie beendigen goed he.

DUS U BEGRIJPT NOOT GEEN TELEFONIE ABO VAN @HOME WEER.
LEKKER MOBIEL BELLEN VOOR 10 EURIE PER MAAND MET 100 BEL MINUTEN BIJ T-MOBIELE.

Zo mijn hart gelucht groetjes:Hindrik1 >:)

uit het schone drentse land


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BARACUS
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 30-12-2021
Het valt nog mee dat er nooit brandbommen naar binnen zijn gegooid. Ik heb trouwens nog 1 maand gratis internet en telefonie ontvangen door mijn klachtenbrief, 70 euro dus.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • marrik
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 20-07 13:35

marrik

Live long and prosper

DarkFire schreef op maandag 10 juli 2006 @ 10:26:
Hier het internet archief van de home site, ik hoop dat je er iets aan hebt:

http://web.archive.org/web/*/http://www.home.nl
Ja super! Ik had die rommel op 10 maart 2006 besteld en in het archief op die dag staat prachtig aangeven: "Probeer nu 2 maanden telefonie".... Mooi!

Overigens ben ik zowaar vandaag gebeld door de mannen van @Home... Ze gaan mijn fakturen crediteren... Eerst zien, dan geloven...

Marrik


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • knorde
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 11-09 19:45
marrik schreef op maandag 10 juli 2006 @ 22:58:
[...]

Ja super! Ik had die rommel op 10 maart 2006 besteld en in het archief op die dag staat prachtig aangeven: "Probeer nu 2 maanden telefonie".... Mooi!

Overigens ben ik zowaar vandaag gebeld door de mannen van @Home... Ze gaan mijn fakturen crediteren... Eerst zien, dan geloven...
Ik kan niet verder dan 2005 komen klopt dat?

Even gezellig kletsen? Check Alltalk.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • marrik
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 20-07 13:35

marrik

Live long and prosper

knorde schreef op maandag 10 juli 2006 @ 23:37:
[...]

Ik kan niet verder dan 2005 komen klopt dat?
Je hebt gelijk! Ik ook niet... Maar dat klopt niet want vorig jaar was deze actie er toch niet?

Marrik


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hemiparo
  • Registratie: Maart 2001
  • Niet online
en schijnbaar weer een (telefonie?) storing bij @home. Bellen en gebeld worden is niet mogelijk... infolijntjes geven aan dat er geen storing is en 0900 is niet te bereiken (lange wachttijden...).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • awwexl
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 28-02 09:57
hemiparo schreef op dinsdag 11 juli 2006 @ 10:49:
en schijnbaar weer een (telefonie?) storing bij @home. Bellen en gebeld worden is niet mogelijk... infolijntjes geven aan dat er geen storing is en 0900 is niet te bereiken (lange wachttijden...).
Geen problemen gehad vandaag!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

storing gehad met internet en telefonie, e-mail gestuurd, wordt beantwoord dat je hun 0900 nummer moet bellen.Kosten 5 cent per minuut+kosten van je mobiele telefoon. Na de gebruikelijke wachttijden uiteindelijk probleem opgelost door de netwerkbeheerder. Kosten van bellen met mijn mobieltje totaal 30 euro!
Deze kosten worden door @home niet vergoed.
Het wordt m.i. hoog tijd dat ze voor hun telefoonabonne's een gratis nummer beschikbaar stellen dat je kunt bellen bij een storing
Slechte service. Bij volgende storing zeg ik mijn abonnement op, en ga terug naar KPN.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • job
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 13-09 12:49

job

0800-2846631bedoel je?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ja dit nummer blijkt nu nog gratis te zijn, maar wordt binnenkort opgeheven, als je het nu belt word je doorverwezen naar een 0900 nummer

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Dat is idd het nummer, ik kwam er vandaag achter dat dat nummer niet meer in gebruik is, helaas.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • lasharor
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 11-09 21:22

lasharor

7 december 2004

Zou iemand mij kunnen helpen?


op de laaste factuur staat onder Variabele bedragen het kopje Paging kan iemand mij vertellen wat Paging inhoud? (er zou 1x naar gebeld zijn met een duur van 0.52sec wat dan 17 cent kost)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • awwexl
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 28-02 09:57
Na 4 maanden zonder problemen gebruik te hebben gemaakt van telefonie en internet was ik deze week aan de beurt! 4 dagen zonder internet en vorige week al 3 dagen zonder telefoon en internet. Na meerdere malen contact te hebben gehad is het nu weer verholpen. Het was een Lease-probleem. Ik ben het nu ook meer dan zat en verwacht dat dit niet de eerste keer en laatste keer zal zijn. Nu de kosten nog declareren. Dikke bende!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • job
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 13-09 12:49

job

lasharor schreef op dinsdag 15 augustus 2006 @ 18:46:
Zou iemand mij kunnen helpen?


op de laaste factuur staat onder Variabele bedragen het kopje Paging kan iemand mij vertellen wat Paging inhoud? (er zou 1x naar gebeld zijn met een duur van 0.52sec wat dan 17 cent kost)
Normaal gesproken is paging dit: paging (wiki)
paging is eigenlijk iets typisch amerikaans.. maar hier in NL zou het iets als sms kunnen zijn. :?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sander817
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 12-09 16:20

sander817

5260 Wp + 13,2GJ Zonneboiler

@home rekent geen abokosten meer als je intensief8000+telefoneren hebt

BasisBellen helemaal voor niets
Wilt u helemaal niets meer betalen voor BasisBellen? Neem dan een abonnement op Internet Intensief van @Home. Dan krijgt u BasisBellen namelijk voor niets! U kunt uw abonnement op BasisBellen uitbreiden met één van de drie VolopBellen abonnementen. Wilt u goedkoper bellen? Meld u dan dus ook aan voor Telefonie van @Home.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mr.CeeJay
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 14-08 10:07
sorry kan weg...

[ Voor 87% gewijzigd door Mr.CeeJay op 11-09-2006 16:24 ]

@echo off
echo Waar in 't bronsgroen eikenhout
echo 'T Nachtegaaltje zingt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sander817
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 12-09 16:20

sander817

5260 Wp + 13,2GJ Zonneboiler

is het nou zo dat ik met mijn intensief gratis een nieuw modem kan krijgn als ik telefonie aanvraag, en dus geen abo betaal? MOET je je huidige kpn telnr inleveren, of kun je ook een nieuw telnr krijgen, naast je kpn telnr?
Enige nadeel is dat je weer een jaar aan je intensief abo vastzit

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • defiant
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 01:06

defiant

Moderator General Chat
sander815 schreef op zondag 24 september 2006 @ 00:31:
is het nou zo dat ik met mijn intensief gratis een nieuw modem kan krijgn als ik telefonie aanvraag, en dus geen abo betaal?
Ja, je krijgt gratis het Arris telefonie modem.
MOET je je huidige kpn telnr inleveren, of kun je ook een nieuw telnr krijgen, naast je kpn telnr?
Nope, je kan ook een nieuw nummer nemen.

"When I am weaker than you I ask you for freedom because that is according to your principles; when I am stronger than you I take away your freedom because that is according to my principles"- Frank Herbert


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Klippy
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 22:24

Klippy

Still Game

Nu wordt het interessant.
Bij de aanvraag kan je aanvinken of je je huidge nummer wil meenenem, dus het hoeft niet zo te zien...

Maarja dan heb je 2 nummers, ook niet zo ideaal. Jammer dat KPN 18,16 per maand kost, als dat nou gratis was wist ik het wel, maar dat wil ik dan ook opzeggen natuurlijk.
Ik twijfel nog steeds dus... vind het uitermate vervelend dat als het niet werkt je met je GSM naar @Home moet gaan bellen, loopt flink op in de kosten. En het ergste is nog dat je dan niet bereikbaar bent.
KPN werkt tenmiste altijd... lastig lastig.

Steam | SXQncyBhbGwgZ29vZCwgbWFuISDwn5iO


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • defiant
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 01:06

defiant

Moderator General Chat
Klippy schreef op zondag 24 september 2006 @ 00:50:
Ik twijfel nog steeds dus... vind het uitermate vervelend dat als het niet werkt je met je GSM naar @Home moet gaan bellen, loopt flink op in de kosten. En het ergste is nog dat je dan niet bereikbaar bent.
Het ligt er gewoon aan in welke regio je zit, in sommige regio's is @home zeer stabiel en heb je nooit klachten, in andere regio's is het huilen met de pet op. Als je in een goeie regio zit is @home telefonie absoluut geen slechte keuze.

"When I am weaker than you I ask you for freedom because that is according to your principles; when I am stronger than you I take away your freedom because that is according to my principles"- Frank Herbert


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Klippy
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 22:24

Klippy

Still Game

Internet is vrij stabiel, heb 't al meer dan 6 jaar, maar toch heb je soms gewoon dat het eens een dagje niet werkt... of een lease probleem zoals laatst.. zit je dan een uur of een dag zonder telefoon.
Denk dat ik het voorlopig dus maar niet doe. Vind telefoon veel te belangrijk daarvoor. Internet kan je zonder, dan wacht je een dag en dan werkt 't wel weer. Maar na 5 minuten zonder telefoon zou ik al de helpdesk bellen.

Steam | SXQncyBhbGwgZ29vZCwgbWFuISDwn5iO


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • defiant
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 01:06

defiant

Moderator General Chat
Klippy schreef op zondag 24 september 2006 @ 01:58:
Internet is vrij stabiel, heb 't al meer dan 6 jaar, maar toch heb je soms gewoon dat het eens een dagje niet werkt... of een lease probleem zoals laatst.. zit je dan een uur of een dag zonder telefoon.
Denk dat ik het voorlopig dus maar niet doe. Vind telefoon veel te belangrijk daarvoor.
Als je telefoon zo belangrijk vind dan is een vaste lijn (mobiel eigenlijk ook) eigenlijk de enige keuze nog, je betaald er natuurlijk ook wel voor.

Ikzelf kan er prima mee leven dat het zeer soms (meestal 's nachts) 1 a 2 uur het niet doet, maar ik zit ook in een buurt waar @home (tegenwoordig) geen problemen heeft. Als er een storing is, kan ik altijd nog terugvallen op de mobiele telefoon. Eigenlijk zou @home een service moeten bieden dat telefoongesprekken kosteloos naar je mobiel worden doorgestuurd in het geval van een storing.

"When I am weaker than you I ask you for freedom because that is according to your principles; when I am stronger than you I take away your freedom because that is according to my principles"- Frank Herbert


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yucko
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 21:06

Yucko

One clown to rule them all !

Bij mijn beste vriend loopt het toch al een jaar zonder problemen, dus ik heb 't ook maar eens aangevraagd (heb Intensief 8000, dus gratis :)) met bijbehorende l33t telefoonnummer 8)

Nu wachten tot 30 oktober :{ Waarom duurt dat eigenlijk zo lang damnit? Want je modem zou je binnen 15 werkdagen ontvangen volgens hun schrijven.

[ Voor 22% gewijzigd door Yucko op 24-09-2006 08:35 ]

iPhone 15 Pro Max Titanium Black 256GB -  iPad Pro 2018 12.9" Space Gray 64GB -  AirPods Pro -  Watch 5 Space Gray LTE -  TV 4K 128GB -  TV 4 64GB -  Wireless CarPlay


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jaaoie17
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 13-09 15:49
Klippy schreef op zondag 24 september 2006 @ 01:58:
Internet is vrij stabiel, heb 't al meer dan 6 jaar, maar toch heb je soms gewoon dat het eens een dagje niet werkt... of een lease probleem zoals laatst.. zit je dan een uur of een dag zonder telefoon.
Denk dat ik het voorlopig dus maar niet doe. Vind telefoon veel te belangrijk daarvoor. Internet kan je zonder, dan wacht je een dag en dan werkt 't wel weer. Maar na 5 minuten zonder telefoon zou ik al de helpdesk bellen.
Misschien kun jij een dag zonder internet, maar ik niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Klippy
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 22:24

Klippy

Still Game

Defiant schreef op zondag 24 september 2006 @ 02:09:
[...]

Eigenlijk zou @home een service moeten bieden dat telefoongesprekken kosteloos naar je mobiel worden doorgestuurd in het geval van een storing.
Ja dat zou ik ook een goede optie vinden :)
Maar dat zal wel te duur zijn.

Steam | SXQncyBhbGwgZ29vZCwgbWFuISDwn5iO


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sander817
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 12-09 16:20

sander817

5260 Wp + 13,2GJ Zonneboiler

Defiant schreef op zondag 24 september 2006 @ 00:47:
[...]

Ja, je krijgt gratis het Arris telefonie modem.

[...]

Nope, je kan ook een nieuw nummer nemen.
maar de keuze om te bellen via een analoge lijn of voip is er met die arris niet meer bij neem ik aan?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Klippy
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 22:24

Klippy

Still Game

We zijn het hier toch nog even serieus aan het overwegen, morgen even bellen misschien.
Is het echt altijd gratis nu als je voor 15 oktober besteld en Internet Intensief 8000 hebt?

Staat er wel zo, maar is weer vreemd dat er dan een actieperiode tot de 15e bij staat.
En betaal je bij volop bellen 24 uur ook geen starttarief?

Steam | SXQncyBhbGwgZ29vZCwgbWFuISDwn5iO


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • defiant
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 01:06

defiant

Moderator General Chat
sander815 schreef op zondag 24 september 2006 @ 22:25:
maar de keuze om te bellen via een analoge lijn of voip is er met die arris niet meer bij neem ik aan?
Nee, als je 2 telefoonlijnen hebt (bijv VOIP en een vaste lijn) dan kan je wel een centrale ervoor zetten die het telefoonverkeer kan routeren afhankelijk van je keuze, maar daar heb ik verder geen verstand van.

"When I am weaker than you I ask you for freedom because that is according to your principles; when I am stronger than you I take away your freedom because that is according to my principles"- Frank Herbert


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sander817
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 12-09 16:20

sander817

5260 Wp + 13,2GJ Zonneboiler

hoe werkt dat in die arris dan? Heb je ook een sip server, login naam en password in te stellen? zoals bijv bij xs4all voip?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Gebruik gewoon een Fritzbox of een andere VOIP router. Je haalt er een router mee in huis die zowel je dataverkeer als je telefoonverkeer gaat regelene. Zit een software matige telefooncentrale in waarmee je alle telefoonstreams kunt regelen. Bijvoorbeeld alle 06 nummers over SIP noem maar wat, alle landlijnen over Voipbuster, alle 0900 nummers over de KPN lijn en ga zo maar door. Ik werk er bijna een jaar mee en naar alle tevredenheid (www.avm.de)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • m3gA
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 12-09 21:02
sander815 schreef op maandag 25 september 2006 @ 11:39:
hoe werkt dat in die arris dan? Heb je ook een sip server, login naam en password in te stellen? zoals bijv bij xs4all voip?
ze leveren geen arris meer uit. het is nu een ander merk (ben de naam vergeten maar is eigendom van cisco).. telefoon inprikken in het modem en het moet werken. ze gebruik geen standaard protocollen volgens mij.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _JGC_
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 00:50
Hmm, eigendom van Cisco, klinkt als Linksys... brrr, nooit weer zulke crap in mijn huis, die WRT54G is het laatste ding wat ik ooit van die lui gekocht heb.

Overigens is de locale kabelboer hier nu ook bezig met een test met internettelefonie. Heb het bij een kennis van me al gezien hoe ze dat nou weer gaan doen: hop, extra splitter op je lijn, extra Arris modem erbij en zo heb je 2 EuroDOCSIS modems... Ik mag hopen dat ze dat niet gaan doen als de testfase voorbij is, heb geen zin in nog een extra modem op de kabel, het signaal is al brak genoeg om nog net perfect te werken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • m3gA
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 12-09 21:02
_JGC_ schreef op maandag 25 september 2006 @ 12:52:
Hmm, eigendom van Cisco, klinkt als Linksys... brrr, nooit weer zulke crap in mijn huis, die WRT54G is het laatste ding wat ik ooit van die lui gekocht heb.

Overigens is de locale kabelboer hier nu ook bezig met een test met internettelefonie. Heb het bij een kennis van me al gezien hoe ze dat nou weer gaan doen: hop, extra splitter op je lijn, extra Arris modem erbij en zo heb je 2 EuroDOCSIS modems... Ik mag hopen dat ze dat niet gaan doen als de testfase voorbij is, heb geen zin in nog een extra modem op de kabel, het signaal is al brak genoeg om nog net perfect te werken.
het is geen linksys.. zal thuis eens kijken welk merk het precies is maar ben nu op mijn werk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sander817
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 12-09 16:20

sander817

5260 Wp + 13,2GJ Zonneboiler

Verwijderd schreef op maandag 25 september 2006 @ 12:25:
Gebruik gewoon een Fritzbox of een andere VOIP router. Je haalt er een router mee in huis die zowel je dataverkeer als je telefoonverkeer gaat regelene.
ik ook, al 1,5 jaar bijna, maar dit werkt dus niet blijkbaar icm met @hometelefonie
m3gA schreef op maandag 25 september 2006 @ 12:30:
[...]

ze leveren geen arris meer uit. het is nu een ander merk (ben de naam vergeten maar is eigendom van cisco).. telefoon inprikken in het modem en het moet werken. ze gebruik geen standaard protocollen volgens mij.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • m3gA
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 12-09 21:02
Met een beetje googlen kwam ik erop dat ze het VoATM protocol gebruiken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yucko
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 21:06

Yucko

One clown to rule them all !

Ze leveren op dit moment het WebSTAR EPX2203 EMTA cable modem van de firma Scientific Atlanta

Afbeeldingslocatie: http://saeurope.com/newscenter/images/WebStarDPX2203_web.jpg

Deze heb ik tenminste vandaag ontvangen in het Telefonie-installatie pakket :)

True, hij oogt minder mooi als de SB5100E ... maar goed ... als het maar werkt. Hij is iig niet zo fucking groot als dat Arris modem :X.

Afbeeldingslocatie: http://www.jajoah.nl/images/tweakers/epx2203.PNG

Kan iemand me vertellen hoe ik met deze waardes zit? (alsin: zwak signaal enzo)

[ Voor 33% gewijzigd door Yucko op 27-09-2006 07:16 ]

iPhone 15 Pro Max Titanium Black 256GB -  iPad Pro 2018 12.9" Space Gray 64GB -  AirPods Pro -  Watch 5 Space Gray LTE -  TV 4K 128GB -  TV 4 64GB -  Wireless CarPlay


  • Killion
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 13-09 18:31
Die webstars rollen uit een motorola fabriek.

  • Mr.CeeJay
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 14-08 10:07
Wat ik aan JaJoah's screenshot kan zien is dat het Intensief 8000 abbo als bitrates 8,106 Mbit down heeft en 1210,94 Kbit up ?!? (bits naar Kbit/s en Mbit/s omgerekend)

@echo off
echo Waar in 't bronsgroen eikenhout
echo 'T Nachtegaaltje zingt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Killion schreef op woensdag 27 september 2006 @ 11:47:
Die webstars rollen uit een motorola fabriek.
En Scientific Atlanta hoort weer bij Cisco..... lekker duidelijk 8)7

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

als ik op de website van @home kijk over deze telefoondienst, dan staat er bij veel gestelde vragen:
Kan ik meerdere computers blijven gebruiken?
Antwoord:
Nee, wij bieden geen zogeheten multiple IP meer aan en bieden hierop daarom geen ondersteuning meer.

Weet iemand hier iets meer over ?
Heb nu Internet intensief en een router met daarop 3 pc's. Werkt dit straks ook nog gewoon ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • defiant
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 01:06

defiant

Moderator General Chat
Verwijderd schreef op maandag 09 oktober 2006 @ 18:17:
Nee, wij bieden geen zogeheten multiple IP meer aan en bieden hierop daarom geen ondersteuning meer.
Ze bedoelen dat ze geen service bieden om meerdere computers aan te sluiten zonder router.
Heb nu Internet intensief en een router met daarop 3 pc's. Werkt dit straks ook nog gewoon ?
Yup, geen enkel probleem.

"When I am weaker than you I ask you for freedom because that is according to your principles; when I am stronger than you I take away your freedom because that is according to my principles"- Frank Herbert


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • W1NGM4N
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 09-04-2024
Ik ben erg benieuwd hoe het telefonie gedeelte zich houd. is dit net zo goed als wat we kennen van KPN?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • I-King
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 01:15
Aangezien het topic nauwelijks meer groeit neem ik aan dat de problemen tegenwoordig niet meer aan de orde zijn? Ik wil mijn vader namelijk telefonie aansmeren zodat hij KPN de deur uit kan doen. Hij wil hier echter niet aan omdat hij altijd bereikbaar wil zijn. Hoe vaak zijn er nog problemen?

Ikzelf woon in regio Roermond. Hoe vaak doet hij het bij jullie niet? Is dit vaker/even vaak of minder vaak dan het internet?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • defiant
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 01:06

defiant

Moderator General Chat
De regel voor @home telefonie is simpel, als @home internet stabiel en zonder problemen draait in je regio dan is @home telefonie een prima product. De vaste lijn van KPN blijft natuurlijk het betrouwbaarste product (blijft het ook doen tijdens stroomstoringen,etc), maar ik denk dat @home telefonie toch wel beter is dan bijvoorbeeld InternetPlusBellen van KPN, die toch wel aardig wat landelijke storingen te verwerken hebben gehad dit jaar.

"When I am weaker than you I ask you for freedom because that is according to your principles; when I am stronger than you I take away your freedom because that is according to my principles"- Frank Herbert


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hmmbob
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 23:00
defiant schreef op woensdag 25 oktober 2006 @ 20:28:
[...]

... (blijft het ook doen tijdens stroomstoringen,etc)...
Tenzij zn pa een meer recent toestel (bij voorkeur draadloos) heeft, die doen t namelijk niet zonder stroom...

Sometimes you need to plan for coincidence


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • I-King
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 01:15
Aan de telefoon werd me namelijk verteld dat telefonie en internet op twee aparte systemen gescheiden opereerden. Het zou dus kunnen dat je wel belt maar niet internet. Maar in de praktijk zal dus gewoon alles plat liggen?

Helpdesk bellen zal dus weer een mobiel grapje worden dan?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • awwexl
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 28-02 09:57
I-King schreef op woensdag 25 oktober 2006 @ 22:34:
Aan de telefoon werd me namelijk verteld dat telefonie en internet op twee aparte systemen gescheiden opereerden. Het zou dus kunnen dat je wel belt maar niet internet. Maar in de praktijk zal dus gewoon alles plat liggen?

Helpdesk bellen zal dus weer een mobiel grapje worden dan?
Klopt helemaal!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • defiant
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 01:06

defiant

Moderator General Chat
Vanochtend voor het eerst een storing gehad van @home (dus ook telefonie), de teller staat hier nu op 8 uur storing totaal voor 2006.
I-King schreef op woensdag 25 oktober 2006 @ 22:34:
Maar in de praktijk zal dus gewoon alles plat liggen?
Volgens mij kan internet online blijven terwijl telefonie een storing heeft, maar als internet een storing heeft dan ligt alles plat.
Helpdesk bellen zal dus weer een mobiel grapje worden dan?
Heb vanochtend ook moeten bellen met de mobiel naar de helpdesk, ze zouden voor mensen met telefonie dat eigenlijk gratis moeten maken.

"When I am weaker than you I ask you for freedom because that is according to your principles; when I am stronger than you I take away your freedom because that is according to my principles"- Frank Herbert


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yucko
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 21:06

Yucko

One clown to rule them all !

<hier stond onzin> }:O

[ Voor 90% gewijzigd door Yucko op 01-11-2006 01:08 ]

iPhone 15 Pro Max Titanium Black 256GB -  iPad Pro 2018 12.9" Space Gray 64GB -  AirPods Pro -  Watch 5 Space Gray LTE -  TV 4K 128GB -  TV 4 64GB -  Wireless CarPlay


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sander817
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 12-09 16:20

sander817

5260 Wp + 13,2GJ Zonneboiler

als je een abo neemt zonder nummerbehoud, krijg je dan gewoon een nummer in je eigen regio?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoyden
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 13-09 14:48
sander817 schreef op woensdag 01 november 2006 @ 09:00:
als je een abo neemt zonder nummerbehoud, krijg je dan gewoon een nummer in je eigen regio?
Ik heb het net aangevraagd, en je kunt tijdens de aanvraag (via internet) kiezen uit een 5tal regio nummers :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Denker
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10-09 08:13
Wij hebben het installatiepakket ook thuis ontvangen, heb het modem aangesloten en na 2 uur de helpdesk gebeld omdat het nog niet werkte. Bleek dat de barcodes nog moesten worden ingevoerd in hun systeem.
Het bellen via @home gaat pas over twee weken in, maar ik kon het modem al wel vast aansluiten, internet werkt nog steeds gewoon. Ik ga er vanuit dat ik die bijgeleverde telefoon pas kan testen als het bellen bij @home ingaat? Aangezien ik nog geen kiestoon hoor?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Flappie
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 19:52
Zelfde probleem gehad. Typisch @Home. Die idioten kunnen daar nooit iets goed doen. Blijven bellen en zeuren. Eventueel dreigen de troep terug te sturen.

Uiteindelijk hadden ze hetg bij ons na 1 week voor elkaar :) 1 week te lang geduurd dus want zoiets moet gewoon direct goed gaan :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Klippy
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 22:24

Klippy

Still Game

Denker schreef op zondag 05 november 2006 @ 12:16:
Wij hebben het installatiepakket ook thuis ontvangen, heb het modem aangesloten en na 2 uur de helpdesk gebeld omdat het nog niet werkte. Bleek dat de barcodes nog moesten worden ingevoerd in hun systeem.
Het bellen via @home gaat pas over twee weken in, maar ik kon het modem al wel vast aansluiten, internet werkt nog steeds gewoon. Ik ga er vanuit dat ik die bijgeleverde telefoon pas kan testen als het bellen bij @home ingaat? Aangezien ik nog geen kiestoon hoor?
Kiestoontest moet je meteen uitvoeren als je je modem hebt aangesloten, staat ook 2x in je boekje en in al die foldertjes.
Maar het is @Home, dus ik zou het 2 dagen afwachten en dan alvast gaan bellen voordat ze je KPN abbo afsluiten.
Bij mij werkte het meteen iig.

Steam | SXQncyBhbGwgZ29vZCwgbWFuISDwn5iO


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Denker
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10-09 08:13
Dat staat er wel in, maar er wordt niet gezegd of de kiestoon ook werkt voordat het officieel ingaat, dat is mijn vraag.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Flappie
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 19:52
Denker schreef op maandag 06 november 2006 @ 08:16:
Dat staat er wel in, maar er wordt niet gezegd of de kiestoon ook werkt voordat het officieel ingaat, dat is mijn vraag.
Ja. Voor dat het bellen ingaat moet je al een kiestoon hebben. Het Telephone lampje op je modem (Arris Tuchstone?) moest ook branden en niet knipperen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Denker
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10-09 08:13
Flappie schreef op maandag 06 november 2006 @ 11:04:
[...]


Ja. Voor dat het bellen ingaat moet je al een kiestoon hebben. Het Telephone lampje op je modem (Arris Tuchstone?) moest ook branden en niet knipperen.
Heb ze vanavond aan de telefoon gehad, maar de kiestoon hoeft niet per se te werken als het bellen nog niet is ingegaan. Het lampje brandt ook niet als ik de hoorn van de haak neem.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoyden
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 13-09 14:48
Ik heb me pakketje vandaag ontvangen.
Ik heb al @home internet.

Me computernaam krijgt nu -B als toevoeging ipv -A.
Het telefonie gedeeelte gaat in op 4-12-06.

Kan ik het modem wat ik nu heb gekregen en geschikt is voor telefonie nu al aansluiten en op me huidige internet gebruiken ?? (met of zonder aanpassing van computernaam van -A naar -B ??)
Voordat er mee ga prutsen :)

[ Voor 14% gewijzigd door Hoyden op 09-11-2006 21:42 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • defiant
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 01:06

defiant

Moderator General Chat
SandeR schreef op donderdag 09 november 2006 @ 21:42:
Kan ik het modem wat ik nu heb gekregen en geschikt is voor telefonie nu al aansluiten ?
Yup, dat wordt zelfs al aangeraden toen ik op telefonie overstapte. Ik weet niet of @home de procedure inmiddels veranderd heeft, maar ik denk het niet.

"When I am weaker than you I ask you for freedom because that is according to your principles; when I am stronger than you I take away your freedom because that is according to my principles"- Frank Herbert


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoyden
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 13-09 14:48
defiant schreef op donderdag 09 november 2006 @ 21:44:
[...]

Yup, dat wordt zelfs al aangeraden toen ik op telefonie overstapte. Ik weet niet of @home de procedure inmiddels veranderd heeft, maar ik denk het niet.
Maar moet ik dan ook direct me computernaam aanpassen van -A naar -B ?
Of pas naar -B als de telefonie op 4-12-06 actief is ?

Natuurlijk kan ik gewoon wat proberen, maar toch :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Klippy
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 22:24

Klippy

Still Game

Denker schreef op maandag 06 november 2006 @ 22:10:
[...]

Heb ze vanavond aan de telefoon gehad, maar de kiestoon hoeft niet per se te werken als het bellen nog niet is ingegaan. Het lampje brandt ook niet als ik de hoorn van de haak neem.
:?
Hoe kan je nu een kiestoontest uitvoeren zonder kiestoon?
Ik had iemand aan de lijn van @Home de dag nadat mijn modem kwam (voor iets anders overigens) en die vroeg of ik de kiestoontest al gedaan had want die zou je meteen moeten hebben.
SandeR schreef op donderdag 09 november 2006 @ 21:42:
Ik heb me pakketje vandaag ontvangen.
Ik heb al @home internet.

Me computernaam krijgt nu -B als toevoeging ipv -A.
Het telefonie gedeeelte gaat in op 4-12-06.

Kan ik het modem wat ik nu heb gekregen en geschikt is voor telefonie nu al aansluiten en op me huidige internet gebruiken ?? (met of zonder aanpassing van computernaam van -A naar -B ??)
Voordat er mee ga prutsen :)
Ja, maar dat staat ook ongeveer 20x in de handleiding, in de brief en er zit nog een kaartje in je doos waar dat op staat...
Ik stond versteld van 't aantal keer dat ze dat benadrukten en de hoeveelheid info die je erbij kreeg, lijkt me sterk als jij dat allemaal niet hebt :P
Je krijgt zelfs nog een kaart in de bus binnen een paar dagen voor als je 't vergeet.

Kunnen ze namelijk bij @Home meteen checken of je nieuwe modem goed werkt en alles goed is ingevoerd zodat je niet 't risico loopt dat je zonder telefoon zit als je KPN lijn wordt opgezegd.

Steam | SXQncyBhbGwgZ29vZCwgbWFuISDwn5iO


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • defiant
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 01:06

defiant

Moderator General Chat
SandeR schreef op donderdag 09 november 2006 @ 21:46:
Maar moet ik dan ook direct me computernaam aanpassen van -A naar -B ?
Of pas naar -B als de telefonie op 4-12-06 actief is ?
Direct naar -B. Reden daarvoor is dat dat account aan telefonie gekoppelt is, en dan kan @home voor de maand om is nog allerlei tests uitvoeren (tenminste, dat stond in de brief die ik kreeg).

"When I am weaker than you I ask you for freedom because that is according to your principles; when I am stronger than you I take away your freedom because that is according to my principles"- Frank Herbert


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoyden
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 13-09 14:48
Klippy schreef op donderdag 09 november 2006 @ 21:47:
[...]


:?
Hoe kan je nu een kiestoontest uitvoeren zonder kiestoon?
Ik had iemand aan de lijn van @Home de dag nadat mijn modem kwam (voor iets anders overigens) en die vroeg of ik de kiestoontest al gedaan had want die zou je meteen moeten hebben.


[...]


Ja, maar dat staat ook ongeveer 20x in de handleiding, in de brief en er zit nog een kaartje in je doos waar dat op staat...
Ik stond versteld van 't aantal keer dat ze dat benadrukten en de hoeveelheid info die je erbij kreeg, lijkt me sterk als jij dat allemaal niet hebt :P
Je krijgt zelfs nog een kaart in de bus binnen een paar dagen voor als je 't vergeet.

Kunnen ze namelijk bij @Home meteen checken of je nieuwe modem goed werkt en alles goed is ingevoerd zodat je niet 't risico loopt dat je zonder telefoon zit als je KPN lijn wordt opgezegd.
Ik heb wel gelezen, en er stond idd wel in dat je het zo snel mogelijk moest aansluiten, en dat het wel 2 uur kon duren voordat er iets werkte.. Dat ging volgens mij over de telefonie, maar dat gaat dus pas in om 11.30 @ 04-12-06

Maar goed, ik weet genoeg, en ga nog maar even rustig lezen :P
Verder heb ik geen vaste telefonie atm, dus ik heb er geen haast bij.. Kost me verder toch niks :)

[ Voor 3% gewijzigd door Hoyden op 09-11-2006 21:50 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Klippy
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 22:24

Klippy

Still Game

Die 2 uur gaat ook over internet, die houde nze voor elke modem update aan trouwens, maar normaal duurt 't nooit zo lang. Modem is vaak wel eerder online, maar een nieuwe moet zich zelf aanmelden ofzo,
Je kan iig beter voor je gaat slapen je modem aanlsuiten en dan rustig slapen en de ochtend erna eens voorzichtig kijken of het werkt. Anders zit je weer zonder internet.
Blijft @Home he :P

Steam | SXQncyBhbGwgZ29vZCwgbWFuISDwn5iO


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoyden
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 13-09 14:48
Klippy schreef op donderdag 09 november 2006 @ 22:03:
Die 2 uur gaat ook over internet, die houde nze voor elke modem update aan trouwens, maar normaal duurt 't nooit zo lang. Modem is vaak wel eerder online, maar een nieuwe moet zich zelf aanmelden ofzo,
Je kan iig beter voor je gaat slapen je modem aanlsuiten en dan rustig slapen en de ochtend erna eens voorzichtig kijken of het werkt. Anders zit je weer zonder internet.
Blijft @Home he :P
Inderdaad. Het aansluiten van me huidige ging ook gepaard met flink bellen :o

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sander817
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 12-09 16:20

sander817

5260 Wp + 13,2GJ Zonneboiler

is het nu zo dat, buiten dat je een jaar aan @home vastzit, je bij @home intensief nu gratis telefonie kunt aanvragen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hmmbob
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 23:00
ja

en durf zelf te zoeken:

http://www.home.nl/producten/telefonie/basisbellen
http://www.home.nl/producten/internet/intensief8000/

[ Voor 97% gewijzigd door Hmmbob op 10-11-2006 13:35 ]

Sometimes you need to plan for coincidence


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hallahan
  • Registratie: September 1999
  • Laatst online: 11-09-2023

Hallahan

Bad Rooster

Even voor alle overstappers:

Ik zie dat er door de verschillende helpdesken weer een hoop onzin de wereld in geholpen wordt:

Als je het nieuwe modem aansluit en je heb 2 uur later nog steeds geen verbinding (maw, power brandt en cable knippert) bel dan even met de helpdesk om het modem te laten provisionen. Daarvoor heb je of de barcodesticker op het modem of de barcodesticker op de doos nodig.

Als het goed is zit er ook nog een los stickertje bij, plak die anders even in de manual....

Heb je uiteindelijk internet (power en cable branden, send, receive en pc knipperen) en kun je internetten (computernaam OOK in de router wijzigen!) sluit dan pas de test telefoon aan. Heb je dan een kiestoon dan kun je met een redelijk gerust hart de portering/ingangsdatum afwachten. Heb je echter geen kiestoon (lijn is dood of je hoort een ingespreks/afgesloten toon) laat je dan niet afschepen en eis dat ze een troubleshoot doen en de storing uiteindelijk doorzetten naar de 2e lijn.
Het is bullshit dat dit nog een dag of 5-7 kan duren en voordat je het weet heb je bij het overgaan geen telefonie.

Normaal gaat de KPN verbinding op de dag zelf er rond 11.30 uit. Het kan soms een uur of 2 duren voordat je via @home kunt bellen!

Voor zij die al overgestapt zijn:
Mocht je een keer niet kunnen bellen maar heb je WEL een internet verbinding, haal dan de telefoon kabel eens uit het modem en start het modem overnieuw op. Wacht tot het modem weer online is en de internetverbinding herstelt is en sluit dan pas het modem weer aan. In ongeveer 7 van de 10 gevallen lost dit het probleem weer op.


Oh ja, voor zij die al wel een kiestoon hebben maar nog niet geswitched zijn: binnen het @home gebied kun je al wel bellen (dus ook naar de helpdesk) en de kosten voor deze gesprekken lijken niet gefactureerd te worden....

Cock flavored soup mix


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 2f2f_fan
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 25-10-2024
ok raar geval misschien, maar als ik met mijn kpn isdn verbinding naar iemand bel die een @home telefonie abbo heeft dan is meestal in het begin van het gesprek de kwaliteit zo slecht dat het lijkt of de persoon met de @home verbinding praat met een vervormde stem er vallen regelmatig ook stukken van woorden weg. Dit lijkt in de loop van het gesprek wat beter te worden.
Ook heb ik dit maar ik meen in iets mindere mate als ik met mijn gsm (vodafone) naar die @home verbinding bel.
Ik dacht dat het aan die bepaalde @home verbinding lag, dus ik bel ook eens iemand anders en ik kom erachter dat deze het ook heeft.
Iemand enig idee waar dat aan zou kunnen liggen?
Ik weet wel dat van de eerste persoon met de @home abbo die ik belde een tijd terug geen enkele vervorming op die verbinding had.
Ik wil dit graag weten omdat ik er zelf ook over zit te denken om over te stappen naar @home telefonie en aangezien ik het zelf toch wel enigsins irritant vindt, kan ik me voorstellen dat andere mensen dat ook zouden vinden als ze mijn bellen.
Het maakt trouwens niets uit of ik de gene ben die het gesprek tot stand brengt of de andere kant dat doet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CyberSnooP
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 16-08 06:44

CyberSnooP

^^^^ schrijft --->

2f2f_fan schreef op maandag 13 november 2006 @ 21:00:
[..] naar iemand bel die een @home telefonie abbo heeft dan is meestal in het begin van het gesprek de kwaliteit zo slecht dat het lijkt of de persoon met de @home verbinding praat met een vervormde stem er vallen regelmatig ook stukken van woorden weg.
Dit hoor ik ook van iedereen met wie wij bellen sinds we een @home telefonie abonnement hebben, zelfs als we met een andere @home telefonie abonnee bellen. Wij kunnen wel mensen normaal verstaan.

Heeft iemand enig idee of de kwaliteit van de verbinding nog op een of andere manier te beïnvloeden is? Helpt bellen met @home hierover? Of is dit te danken aan de technologische vooruitgang van bellen over een modem?

|_____vakje______|


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 2f2f_fan
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 25-10-2024
Welk internet abbo van @home hebben jullie? Het is nl wel zo dat de mensen waar ik het bij geprobeerd heb een van de lagere abbonementen hebben.
Ik heb toevallig pas geleden naar mijn buurman gebeld die ook telefonie van @home heeft met het internet intensief 8000 en hier had ik het probleem helemaal niet. De spraak/geluids kwaliteit van dit gesprek was net alsof het een KPN lijn was.
Ik zelf heb ook het intensief abbonement dus ben benieuwd wat de kwaliteit vanaf de 18 dec gaat worden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • roma0803
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 09-08 13:12

roma0803

Lost

Ik heb met Intensief 15000, tot voor kort Intensief 8000, geen enkel probleem. Eerder reacties van mensen dat de gesprekskwaliteit zo goed is dat het is alsof ik naast ze sta. Spontane reacties want doorgaans weet men niet van onze overstap naar @Home telefonie. De hierboven genoemde problemen heb ik niet. Eén keer bleek ik niet bereikbaar. Spanning even van het modem gehaald en het was weer goed. Hoort misschien niet, maar één incidentje vind ik kunnen. Overigens is het netwerk waar ik woon (stad Groningen) erg goed en stabiel gebleken in de jaren dat ik @Home internet heb (sinds 2000) dus ik verwacht hier geen grote telefonie problemen.

When I die, I want to die like my grandfather, who died peacefully in his sleep. Not screaming like all the passengers in his car.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CyberSnooP
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 16-08 06:44

CyberSnooP

^^^^ schrijft --->

2f2f_fan schreef op maandag 27 november 2006 @ 00:00:
Welk internet abbo van @home hebben jullie? Het is nl wel zo dat de mensen waar ik het bij geprobeerd heb een van de lagere abbonementen hebben.
Internet Regelmatig (4000/600), postcode 5251.
De internetverbinding is altijd heel erg stabiel geweest.

|_____vakje______|


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 2f2f_fan
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 25-10-2024
Mijn ouders en neef wonen net als ik in postcode gebied 5271, bij mijn ouders en mijn neef is de verbinding slecht deze hebben dan ook beide het 4000 abbonement, mijn buurman heeft net als ik het 8000 abbonement en bij hem had ik dus geen enkel probleem de geluids kwaliteit.
Het lijkt er voor mij dus sterk op dat het je internet abbonement snelheid iets te meken heeft met de geluids kwaliteit van je @home telefonie.
Als dit dus idd het geval is, vind ik dat @home ergens iets zal moeten wijzigen in de config van het modem of in hun centrale('s), ik neem tenminste aan dat mensen met een 4000 en lager abbonement het niet echt op prijs stellen dat de geluids kwaliteit van hun telefonie bij @home daardoor slechter mag zijn dan bij de hogere abbonementen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alm4riC
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 09-09 16:16
Ik ben ook van plan om over te stappen op @home bellen, we hebben hier (regio venray) nog nooit problemen gehad met @home. Altijd stabiele verbinding, nu 4 jaar internet nog nooit downtime gehad :)

Dus dacht ik dat het misschien ook wel wat is om over te stappen op @home. Nu heb ik gehoord dat wanneer je nooit problemen hebt gehad met @home, je ook geen problemen zult hebben met telefonie. Ook wou ik vragen, of je je kpn lijn kunt blijven aanhouden (tenminste nog voor het eerste jaar) zodat wanneer er iets mis mocht gaan je toch nog telefoon hebt.

Alvast bedankt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Klippy
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 22:24

Klippy

Still Game

Hm net deed onze telefoon het niet, had wel een kiestoon en kon volgens mij ook naar buiten bellen, maar kreeg een telefoontje op m'n GSM van iemand die ons probeerde te bellen dat het vaste nummer steeds bezet was.
Dus ik modem gerest en toen werkte het weer.

Maar nu zie ik net dat ik opeens een nieuwe firmware heb op het ScA WebStar modem. Heb andere instellingen erbij staan ook, daarom viel het op.

Meer mensen die dat gehad hebben vandaag? Van mij mag 't modem dan wel even vanzelf resetten.
Heb nu v2.0.2r1152-060404.

Steam | SXQncyBhbGwgZ29vZCwgbWFuISDwn5iO

Pagina: 1 ... 5 6 Laatste