Yep, zit er wel degelijk. Het Element of Air zit in een soort kasteeltje. Als je die voorbij loopt kom je vrijwel direct een draak tegenAmras schreef op 26 mei 2004 @ 09:35:
[...]
Zit er bij de Element of Air ook een draak dan? Helemaal niet gezienVond het halen van dat Element al zo opvallend simpel vergeleken bij de Element of Fire.
Ik moet Concentration ook nog kiezen. Ik ben net met mijn level 36 Sera aan Silver begonnen. Mijn defense is redelijk, vooral omdat ik hoge Strength, Endurance, Dexterity en Physical Regeneration heb. Tevens heb ik de Armor skill gekozen, waardoor je defense ook weer iets beter wordtIk ben ondertussen bezig op silver en merk nu wel dat ik mn Seraphim niet helemaal optimaal heb opgebouwd. Heb geen Concentration skill gekozen, wat inhoud dat het herladen van mn combo's niet versnelt. Had ik nou maar geen Riding skill gekozen, dat gebruik ik echt heel af en toe maar. Ik ben nu level 44 en mag dus nog 1 skill kiezen op level 50, waar dus afwegen of het handig is om Trading te laten zitten en Concentration te kiezen maar liever had ik ze allebei gehad.
Valt bij mij nog wel mee. Wat ook helpen wil is runes met Life Leech scoren en die Socketen. Ik heb nu een rating van 6% Life Leech en ik houd het nu toch wel wat langer uit dan zonderVerder moet ik zeggen dat silver toch vrij lastig is, volgens mij is mn defense ook niet helemaal best want ik zuip Healing Potions als een gek.
Ik speel lekker verder. Moet alleen nog Concentration skill selecteren. (Alhoewel dat nog ff duurt). Mijn Magic skills zijn wel aardig snel bijgeladen omdat ik zowel Heavenly Magic als een hoge Mental Regeneration hebAl met al, kan ik beter opnieuw beginnen
[ Voor 4% gewijzigd door SandsOfArrakis op 26-05-2004 17:11 ]
He who controls the Spice, controls the Universe.