Hallo Jerome,
Dit zou het kunnen zijn.
http://www.henrykautz.com...tion_laptops_and_inte.htm
Groet,
Michael
Dit zou het kunnen zijn.
http://www.henrykautz.com...tion_laptops_and_inte.htm
Groet,
Michael
Anoniem: 108921
Anoniem: 63173
Anoniem: 109979
Ik vind 1920x1200 perfect!Anoniem: 63173 schreef op 22 april 2004 @ 21:04:
dat is trouwens bij alle dell 15,4" laptops met WUXGA een probleem
die resolutie is echt overkill!
als je de settings op 120DPI zet, krijg je in explorer wel rare plaatjes enzo![]()
niet zo leuk
ik heb een WSXGA+ (1680x1050 op een latitude d800) en dit is echt ideaal!
Full Electric | 2x Deye 12KSG04LP3 met 1.680Ah LFP 51,2V (4x Seplos Mason 280, 2x Seplos vertical 280) | 23,3 kWp PV
Anoniem: 112229
Anoniem: 111522
Je moet een stekkertje bij een audio zaak kopen die van zo'n kleine koptelefoon jack naar tulp gaat. Die koptelefoon jack stop je in je koptelefoon uitgang op je laptop en de tulp(rood en wit) in je TV/Versterker (of in een SCART blokje). Verder gebruik je de s-video naar je tv... of de gele(composiet) uitgang op je adapter en die stop je dan in dat SCART blokje bij de rode en witte tulp stekkers van hierboven.knip.....
Is er overigens iemand die mij kan vertellen of het mogelijk is de 7-pins aansluiting achter op de machine direct aan te sluiten op scart? Ik heb er nu wel een adapter bijgekregen maar deze geeft aansluiting naar S-video (4-pins), composiet en digital audio. Dat laatste is niet handig als je geen versterker hebt met digital audio-in. Aangezien er geen audio-out op de 9100 zit (in ieder geval bij mij niet), moet ik nu het geluid via de headphones naar de versterker sturen. Met als gevolg geluid dat twee keer door een versterker wordt gejaagd.
Ik heb ook een leuke computer..
Anoniem: 112229
Het is wel mogelijk om geluid via de 7-pins DIN aansluiting te krijgen. Je hebt dan alleen wel een digital audio-in nodig. Heb de volgende info gevonden:Tranzy schreef op 23 april 2004 @ 11:46:
[...]
Je moet een stekkertje bij een audio zaak kopen die van zo'n kleine koptelefoon jack naar tulp gaat. Die koptelefoon jack stop je in je koptelefoon uitgang op je laptop en de tulp(rood en wit) in je TV/Versterker (of in een SCART blokje). Verder gebruik je de s-video naar je tv... of de gele(composiet) uitgang op je adapter en die stop je dan in dat SCART blokje bij de rode en witte tulp stekkers van hierboven.
Dus in het SCART blokje het je dan Geel, Rood en wit.
Volgens mij gaat het niet anders.
Hmm.. weet het niet.. als ik de diag software draai dan geeft ie niet aan dat er wat aan de hand is met de HDD.. Maar vind het toch vreemd dat ie zo blijft tikken.. Ik had het kunnen begrijpen dat ie tikt als er gebruik wordt gemaakt van de HDD. Het HDD lampje is echter uit als ik het tikkende geluid hoor..Anoniem: 109979 schreef op 22 april 2004 @ 23:01:
Ik heb dat tikken eigenlijk alleen als ik veel data kopieer naar mijn server. Maar of het echt tikken is. Ik heb niet het idee dat het iets is dat niet in orde is, vinden jullie wel?
Overigens even over die resolutie. Ik heb ook 1920 resolutie en heb verder weinig aangepast. Ik heb weinig last van verkrachtte plaatjes over het algemeen. Wel bij grafieken (MRTG) in I explorer dat de lettertypes niet altijd helder/scherp zijn. Verder gewoon heel blij dat ik deze resolutie aankan.. lekker handig met lange linux regels lezen :-)) Ik twijfelde eerst wel over de hoge resolutie, maar heb er in ieder geval geen spijt van.
groeten rob
Och ... wekenlang je collega's dagelijks en dijkwijls meerdere keren per dag op de hoogte houden van je laptop. Zij hebben dat ook maar als "normaal" moeten accepteren .... (HINT)Jwheuvel schreef op 23 april 2004 @ 20:56:
Ik weet niet of het schadelijk is.. maar als iedereen er "last" van heeft zal ik het maar als normaal accepteren...
Ik hoop voor je dat het nog even duurt met je laptop.. Kijken hoe jij dan bent..EdwinW schreef op 23 april 2004 @ 22:44:
[...]
Och ... wekenlang je collega's dagelijks en dijkwijls meerdere keren per dag op de hoogte houden van je laptop. Zij hebben dat ook maar als "normaal" moeten accepteren .... (HINT)
Wist dit niet dat die 7-oins ook audio doorgaf maar je hebt gelijk ...dus wat ik zei:als je GEEN digitale ingang op je receiver hebt moet je het toch doen via je headphone uitgangAnoniem: 112229 schreef op 23 april 2004 @ 14:43:
[...]
Het is wel mogelijk om geluid via de 7-pins DIN aansluiting te krijgen. Je hebt dan alleen wel een digital audio-in nodig. Heb de volgende info gevonden:
.......
Ik heb ook een leuke computer..
Anoniem: 109979
Anoniem: 109979
Ik heb ook een leuke computer..
Zo lang hoef ik niet meer te wachtenJwheuvel schreef op 23 april 2004 @ 23:14:
Ik hoop voor je dat het nog even duurt met je laptop.. Kijken hoe jij dan bent..
Zal je er nog wel aan herrineren als ik je weer aan de telefoon heb .. (zo ben ik dan ook wel weer)
1
2
3
| Apr 29, 2004 11:43 P.M. BRUSSELS, BE ORIGIN SCAN 7:28 A.M. EINDHOVEN, BEST, NL ORIGIN SCAN Apr 28, 2004 10:03 P.M. IE BILLING INFORMATION RECEIVED |
Begin maar vast te kwijlen want dit ding is echt geweldig! Ik heb nog geen minpuntje kunnen ontdekken. Wifi in de tuin...het is geweldig!EdwinW schreef op 30 april 2004 @ 12:08:
[...]
Zo lang hoef ik niet meer te wachten![]()
code:
1 2 3 Apr 29, 2004 11:43 P.M. BRUSSELS, BE ORIGIN SCAN 7:28 A.M. EINDHOVEN, BEST, NL ORIGIN SCAN Apr 28, 2004 10:03 P.M. IE BILLING INFORMATION RECEIVED
![]()
Anoniem: 109979
Ik heb ook een leuke computer..
Ik heb ook een leuke computer..
Anoniem: 108856
Op de driver cd die is bijgeleverd.Tranzy schreef op 03 mei 2004 @ 22:47:
heb ook nog een andere vraag ... ik kan de installatie van Dell Media Experience niet vinden?? waar haal ik deze vandaan ?
Ik heb ook een leuke computer..
Anoniem: 109563
Ik denk dat je hiervoor een externe Audigy geluidskaart van Creative nodig hebt.Anoniem: 109563 schreef op 05 mei 2004 @ 09:53:
Ik heb gisteren mijn Inspiron 9100 binnen gehad en man oh man een mooi beestje is het wel. Ik vroeg me alleen af of ik mijn Creative 5.1 set er op een of andere manier goed op kan aansluite aangezien die 3 geluidskanalen nodig heeft en de inspiron er maar 1 heeft?
Ik heb ook een leuke computer..
[ Voor 16% gewijzigd door itsgreen op 05-05-2004 15:33 ]
Anoniem: 109979
Tranzy, ik heb even gekeken op de meegeleverde cd's, maar ik kan zo niet zien welke cd het is? Das helemaal niet duidelijk en ik heb nog geen nieuwe XP eropgezet, zodat ik tegekom welke cd jij moet hebben.Tranzy schreef op 05 mei 2004 @ 13:04:
Heeft 1 van jullie de installatie van "Dell media Experience" op één van de meegeleverde cd's?
Ik zou dit graag weer willen hebben.
[ Voor 3% gewijzigd door Tranzy op 06-05-2004 09:43 ]
Ik heb ook een leuke computer..
[ Voor 15% gewijzigd door Tranzy op 06-05-2004 22:13 ]
Ik heb ook een leuke computer..
Anoniem: 108856
De b en g standaard maakt gebruik van de 2.4 hz band, de a van de 5 hz band.mösti schreef op 07 mei 2004 @ 13:40:
De dell Truemobile 1300 is b/g en de 1400 a/b/g de 1400 is dus dualband
Anoniem: 109979
Anoniem: 109979
Anoniem: 113873
Aangezien er een fan aanloopt, en dus minder koelt, zal de bak warmer worden, en zal hij dus zijn fn_ctrl'ers op vol open gooien. Is ook geen slecht idee...ik zou even wachten op de nieuwe fan.Anoniem: 113873 schreef op 13 mei 2004 @ 22:38:
Ik heb net de Inspiron 9100 binnen. Bleek meteen al een fan aan te lopen dus die komen ze morgen vervangen.
Heb nu dat beide fans continu irritant blijven blazen.
Heeft iemand hier ervaring mee om ze bijvoorbeeld uit te krijgen????
Anoniem: 108856
Hoi Rob,Anoniem: 109979 schreef op 09 mei 2004 @ 22:13:
hey WolfJe63,
Hoe is het met je SPDIF ? Is alles inmiddels gemaakt? Of was het toch wellicht een instelling of zo? Ben er wel benieuwd naar.
groeten Rob
Ik heb een Service Call moeten aanmaken omdat mijn DVD brander stuk is. Als ik er een CD/DVD in doe dan ontkoppelt hij mijn brander en detecteerd hij hem niet meer. Als ik dan mijn laptop opnieuw opstart dan krijg ik een mooi wit scherm met de melding hij het apparaat in de "modular bay"niet kan herkennen.Anoniem: 10445 schreef op 27 mei 2004 @ 12:52:
Ik heb deze week mijn dvd brander binnen 1 dag kunnen omruilen voor een goede. Lijkt me voor jou dan ook wel een idee om het hele zwikkie om te ruilen??
[ Voor 14% gewijzigd door Tranzy op 28-05-2004 08:38 ]
Ik heb ook een leuke computer..
Dat is vreemd, dat is precies wat ik had. Mijn probleem is opgelost dankzij de nieuwe brander.Tranzy schreef op 28 mei 2004 @ 08:31:
[...]
Ik heb een Service Call moeten aanmaken omdat mijn DVD brander stuk is. Als ik er een CD/DVD in doe dan ontkoppelt hij mijn brander en detecteerd hij hem niet meer. Als ik dan mijn laptop opnieuw opstart dan krijg ik een mooi wit scherm met de melding hij het apparaat in de "modular bay"niet kan herkennen.
Eerder had ik het probleem dat XP mijn brander niet als een 4X wilde herkennen maar als 2x. Ik heb toen mijn systeem geupdate naar de nieuwe Bios A02. Probleem was toen verholpen.
Helaas willen ze het hele zakie komen ophalen ... en niet alleen de DVD brander.
[ Voor 8% gewijzigd door Tranzy op 28-05-2004 09:55 ]
Ik heb ook een leuke computer..
Ik heb ook een leuke computer..
[ Voor 18% gewijzigd door Tranzy op 28-05-2004 18:31 ]
Ik heb ook een leuke computer..
Ik heb ook een leuke computer..
Anoniem: 108856
Ja....Tranzy schreef op 02 juni 2004 @ 12:18:
Hij is binnen en geinstalleerd... ik had met nero ff snel een bestandje gebrand van 2 mb en dat werkt prima. Ben hem niet meer kwijt.
Maar weer een probleem denk je met je DVD-Drive ?
Anoniem: 108856
Anoniem: 108856
Lol....volgens mij heb ik overigens ook mooi infrarood....maar ja, da's onzichtbaar licht heAnoniem: 108856 schreef op 05 juni 2004 @ 17:00:
Ik vond net op de Dell support site een leuke opmerking:
Iemand vroeg over de i9100 waarom op een laptop van $2500 geen line-in poort zat.
Dit was het antwoord van de Dell moderator:
"Dell, like a lot of companies, is starting to go with a legacy-free design on it's portable system which means that they don't have a line-in jack, a parallel port, a serial port, or an infrared port, this is to trim the size and weight of computer. The ports are still being offered on the port replicators."
http://forums.us.dell.com...sp_audio&message.id=18019
to trim the size and weight of computer![]()
![]()
![]()
![]()
Full Electric | 2x Deye 12KSG04LP3 met 1.680Ah LFP 51,2V (4x Seplos Mason 280, 2x Seplos vertical 280) | 23,3 kWp PV
Bij mij loopt hij ook als een zonnetje, no problems. Maar je moet er maar geluk mee hebben....sMoKeFiSh schreef op 07 juni 2004 @ 13:39:
WTF doen jullie met die dingen dan dat ze allemaal teruggestuurd moeten worden? Al een stuk of 50 dvd-tjes en cd-tjes gebrand. Unreal en far cry spelen. Hij staat trouwens 24 uur per dag een koetje te dfraaien... Nog geen thermal issues gehad...
Anoniem: 109979
Full Electric | 2x Deye 12KSG04LP3 met 1.680Ah LFP 51,2V (4x Seplos Mason 280, 2x Seplos vertical 280) | 23,3 kWp PV
Anoniem: 108856
Het tikken is bij mij ook opgehouden, sinds dat ik heb geflashed naar a02. Ventilatoren slaan bijna nooit aan, ruis heb ik nog wel. Zag hij er ook een beetje netjes geassembleerd uit?Anoniem: 108856 schreef op 09 juni 2004 @ 23:12:
Vandaag mijn vervangende laptop binnengekregen.
De volgende verschillen zijn er tov mijn "oude" laptop:
- De speakers doen het weer![]()
- De HD maakt geen tikkend geluid meer;
- De ventilatoren zijn duidelijk minder lawaaierig;
- De koptelefoonaansluiting geeft minder geruis te horen;
- De BIOS versie is nu A02 (deze is sinds 3-5-2004 trouwens ook te downloaden DOEN!)
Verder zat er nieuwere versies van sommige software bij (Works, PSP).
Ikke ben nu weer effe blij
Anoniem: 108856
De netwerksticker van de WiFi zat er niet op. Voor de rest prima in elkaar geschoefd. Geen losse onderdelen of missende afsluitdopjes. Volgende week wordt de oude opgehaald, dus een firewire kabeltje ertussen en overpompen de data.Anoniem: 10445 schreef op 10 juni 2004 @ 09:15:
[...]Het tikken is bij mij ook opgehouden, sinds dat ik heb geflashed naar a02. Ventilatoren slaan bijna nooit aan, ruis heb ik nog wel. Zag hij er ook een beetje netjes geassembleerd uit?
ewf2003 schreef op 15 juni 2004 @ 07:47:
Op de harde schijf van de 9100 zit een tweede partitie. Weet iemand wat hierop staat en hoe je dit eventueel benaderd?
Is dit om de laptop bij problemen weer terug te brengen in de orginele staat of heeft Dell niet zoiets?
Anoniem: 117321
BarryMel
Anoniem: 118909
En hoeveel heb je er dan voor betaald??Anoniem: 118909 schreef op 16 juli 2004 @ 18:25:
Ik zou wel erg geinteresseerd zijn in een nieuw topic:
[Ervaringen] Dell Precision M60
Heb er zojuist, na lang soebatten tussen de Inspiron 9100 Extreme, eentje met gigantische korting losgepeuterd bij Dell. Dit apparaat is echt alles wat de 9100 is and then some.. Nvidia quadro FXGo700 128, 1,8 Ghz Pentium M...
Daarom een beetje gek dat ik er zo weinig NL reviews van kan vinden, laat staan topic op GOT.
Anoniem: 118909
[ Voor 12% gewijzigd door Anoniem: 118909 op 16-07-2004 19:14 ]
Anoniem: 24791
Anoniem: 24791
Anoniem: 24791
Ik heb ook een leuke computer..
Anoniem: 24791
jah die acer heeft een Geforce kaart.Haso2000 schreef op 27 juli 2004 @ 10:42:
wanneer je de 9100 wilt configureren (uiteraard op dell.nl) kan je ook zo genaamde Back Cover Color Inserts bestellen in de kleuren:
• Venice Blue
• Graphite Swirl
• Burlwood
• Bamboo
voor € 29,75 per stuk. Maar weten jullie toevallig hoe die dingen er uit zien? Ik kan nergens een plaatje o.i.d. vinden.
En als je hier de aanbevolen systemen bekijkt van de Inspiron 9100, dan zie je dat de duurste versie wordt verkocht voor €2.000,- (incl. BTW). Zodra je dat selecteert om 'm te configureren en te bestellen, dan staat er dat -ie € 2415,70 (incl. BTW) kost.
Ik neem aan dat - mocht ik 'm on line bestellen - de laptop dan gewoon 2.000,- kost? Of is per telefoon misschien een beter idee?
(aargh! ik zit nu wel heel erg te twijfelen tussen de Dell Inspiron 9100 en de Acer Aspire 1714SMi ( --> Aspire 1714SMi, Intel® Pentium®4 processor 3.4GHz, Microsoft® Windows® XP Home Edition, 17TFT, 1024MB DDR RAM (2*512MB), 120GB HDD, Super Multi DVD-RW, LiIon, 56K modem, Wired Gigabit LAN, Wireless 802.11g, 6-in-1 card reader, 128MB nVidia GeForce FX Go 5 ) en dat voor € 2016,-)
Ik game niet zo veel, maar waarom ik toch waarschijnlijk voor de Dell ga is omdat de Dell een scherpere beeldscherm heeft (in de zin van resoluties). De Acer kan geloof ik max 1280x1024.Anoniem: 24791 schreef op 27 juli 2004 @ 15:35:
[...]
jah die acer heeft een Geforce kaart.
Ik heb ook om die reden een dell genomen.
Anoniem: 24791
Dat zou je dan moeten uitproberen.Haso2000 schreef op 27 juli 2004 @ 19:22:
[...]
Ik game niet zo veel, maar waarom ik toch waarschijnlijk voor de Dell ga is omdat de Dell een scherpere beeldscherm heeft (in de zin van resoluties). De Acer kan geloof ik max 1280x1024.
Nog een vraagje: er is ruimte voor een 2e HD (kan je iig als optie kiezen). Ik heb zelf nu ook een 40GB schijf. Is het mogelijk om mijn schijf van mijn huidige laptop daar in te monteren (het gaat hierbij om een toshiba schijf)?
Anoniem: 24791 schreef op 28 juli 2004 @ 10:01:
[...]
Dat zou je dan moeten uitproberen.
Volgens mij kun je iedere notebook schijf erin doen, zolang het maar ide is.
maar 40GB is ook zo vol, ik had er een externe schijf bij gehaald.
[ Voor 41% gewijzigd door mindcrash op 07-08-2004 17:22 ]
"The people who are crazy enough to think they could change the world, are the ones who do." -- Steve Jobs (1955-2011) , Aaron Swartz (1986-2013)
Ah helder.Buck Danny schreef op 07 augustus 2004 @ 20:22:
Die prijsstijging ligt volgens mij aan de service. Bij die van 2000 euro zit 1 jaar Collect and Return, als je dan naar de configuratie pagina gaat veranderd het automagisch in 3 jaar Next Business Day On-Site & 1 jaar Online training en komt de prijs dus een stuk hoger uit.
"The people who are crazy enough to think they could change the world, are the ones who do." -- Steve Jobs (1955-2011) , Aaron Swartz (1986-2013)
Haso2000 schreef op 27 juli 2004 @ 10:42:
wanneer je de 9100 wilt configureren (uiteraard op dell.nl) kan je ook zo genaamde Back Cover Color Inserts bestellen in de kleuren:
• Venice Blue
• Graphite Swirl
• Burlwood
• Bamboo
voor € 29,75 per stuk. Maar weten jullie toevallig hoe die dingen er uit zien? Ik kan nergens een plaatje o.i.d. vinden.
Geen idee... maar het staat zo wel op de site... ze zullen wel een gelimiteerde hoeveelheid kunnen krijgen ofzo op dit moment en na de 23e een tijdlang niet meer...Haso2000 schreef op 08 augustus 2004 @ 13:16:
@ mindcrash: waarom maar tot 23 augustus?
[ Voor 29% gewijzigd door mindcrash op 08-08-2004 14:31 ]
"The people who are crazy enough to think they could change the world, are the ones who do." -- Steve Jobs (1955-2011) , Aaron Swartz (1986-2013)
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq