Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Medion PPC

Pagina: 1 ... 6 7 Laatste
Acties:
  • 5.848 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

gwystyl schreef op 08 maart 2004 @ 15:35:
[...]


Bij mij is een soft-reset niet nodig, maar helpt het uit de cradle halen en hem er weer inszetten al. Dan maakt Activesync van de PPC automatisch weer verbinding met die van de PC
Ik kan zo vaak in- en uit de cradle halen zo vaak ik wil. Dat werkt zolang als de PPC maar niet uit gestaan heeft. Eenmaal uit geweest en terug aan gezet is het om zeep. In en uit de cradle halen heeft dan allemaal geen effect. De computer herkent meestal wel de USB-hardware die zich aanmeldt en ActiveSync doet een poging om verbinding te maken, maar blijft dan halfweg steken en een half minuutje later schakelt ActiveSync gewoon uit en zegt die 'Niet verbonden'. Het durft ook al eens gebeuren dat de PC de hardware gewoon niet meer wil herkennen, maar dat is eerder zeldzaam.

Verwijderd

Verwijderd schreef op 08 maart 2004 @ 08:00:
ik heb de poi-warner geinstalleerd en de speedcamps N.L. erop gezet
het werkt perfect , bij het naderen van een camera geeft hij een waarschuwing"dangerzone" met een lopende groen/geel/rode balk geeft hij aan waar de camera zich exact bevindt ,

mijn vraag is nu eindelijk : is dit systeem niet verboden in Nederland, wordt het niet gezien als een radar detector ?

ron
Hallo Ron,

Waar is de poi-warner en de speedcamps te downloaden?

Wat betreft de kaartgegevens van de Medion die zijn oud, zeer oud.
Een cinema in Sint-Niklaas (België), nl. Cinema Select is al meer dan 8 jaar weg, er staan daar apartementen. 8 jaar.............begrijpen wie kan!

Jan

Verwijderd

hier een wijk achter, 3 jaar oud en staat dr in. 3 jaar wie ......kan begrijpen ? :+ :D


kan altijd voorkomen dat een cinema wordt weergegeven ookal is die er niet meer, misschien is de instantie waar navtech/navigon zijn informatie vandaan haalt niet ingelicht over deze ene stomme cinema.

iig heeft jou pc geen google.nl type daar maar eens poi warner in

en ja hoor de 1e hit is raak >:)

ik heb zelfs de moeite voor je genomen

http://www.google.nl/sear...nl&btnG=Google+zoeken&lr=

http://www.navigating.de/Home_de/
(kost geld btw)

www.poihandler.com
voor de POI's, kost ook geld.

Maar als je handig bent kun je die van checkpoint.oabsoftware.nl implenteren.

Verwijderd

Verwijderd schreef op 07 maart 2004 @ 23:31:
:(
Heb nieuwste versie van ActiveSync (3.7.1) geïnstalleerd en de 2 downloads van Medion eveneens, maar blijk nog altijd geen normaal synchronistie-gedrag te hebben.
Iedere keer als mijn PPC uit heeft gestaan (door het knopje op linkerzijde, of door het automatisch uitschakelen na 3 minuten) is het onmogelijk om daarna nog te synchroniseren. ActiveSync probeert gedurende een minuutje en schakelt dan af en meldt 'Niet verbonden'.
Het enigste wat helpt is een soft-restart. Iedere dag opnieuw voordat ik hem in de cradle zet. Elegant is dat allerminst...
Alternatief is het toestel permanent op te laten staan, dus automatische afschakeling te desactiveren, maar dan kom ik met moeite de dag door met de batterij. Dat is dus ook niks.
Ik heb al meer berichten gelezen van mensen die dat probleem hebben en anderen blijken dat niet te hebben.
Is er iemand die een oplossing weet ?? Zijn er mensen die hun ding terug gedragen hebben en een andere gekregen die dat gedrag niet vertoonde ?

PS : ik heb de verbinding op verschillende PC's geprobeerd, ook eentje zonder firewall. Het gedrag is overal hetzelfde. Het ligt zeker niet aan de PC, wel aan de PPC.
Kijk zo moet je werken, Ik had hetzelfde probleem als jij.

Nu sluit ik de cradle aan op de pc, ik start de pc op ik zet mijn pda aan en ik plug hem maar pas in als de pc volledig is opgestart!.

Bij mij blijft die 3 uur staand en ik heb nogsteeds syncro op de pda zonder probleem.

Ik denk niet dat het aan active sync ligt of de pda. Ik denk gewoon aan het gebruik.

Nu let ik op die punten en sindsdien geen prob meer.

Verwijderd

Bij mij is de cradle altijd verbonden met pc, dus hangt er ook aan wanneer ik de pc opstart. En de pda steek ik er pas wanneer de pc volledig is opgestart (altijd), en nog altijd het probleem. Als ik een soft reset doe en hem dan in de cradle steek werkt het wel, en blijft hij mooi uren verbonden, zolang ik hem er maar niet eens uitneem en hij dan uitvalt en hem dan weer insteek, dan werkt het niet meer ... kzou toch wel graag eens een oplossing hebben voor dit probleem :(

Verwijderd

Ik heb dit Active Sync probleem dus ook.
Alles heb ik al geprobeerd, zonder enig succes.
Reeds geprobeerd op W2k- SP4, XP zonder succes.

Is er geen echt Medion/Active Syc forum :?

Verwijderd

Verwijderd schreef op 08 maart 2004 @ 12:50:
[...]


Ik heb het op WindowsXP Professional SP1 getest. Beide computers waarop ik het kon proberen draaiden zelfde OS.
Heb ondertussen ook eens geprobeerd het probleem met Intellisync te omzeilen, maar ook dat is ijdele hoop. Intellisync blijkt ActiveSync te gebruiken, is eigenlijk een 'layer' bovenop een bestaande communicatie. Ik zie dus geen 'way-around' deze ActiveSync.
Er is nog iets anders wat me ontgaat. Die ActiveSync 3.7.1 installeert een nieuwe versie op PC, maar NIET op zijn tegenpool, de PPC. Wat met bugs op de PPC-versie van ActiveSync ? Zijn die dan niet 'upgrade'-baar ?? Je kan op de PPC naar mijn mening ook niet zien welke versie van ActiveSync daarop draait. Ik vind nergens een of ander 'About'-knopje of menuutje.
ookal probeer je t onder windows 3.11. het ligt echt aan de medion geloof mij maar. nu ik die hp heb, heb ik nergens problemen mee.

zal wel een hardware iets zijn waar activesync (nog) niet mee overweg kan. je meot iemand vinden die de clio 338 heeft. want daar zit dezelfde hardware in en dan kun je vergelijken

Verwijderd

Verwijderd schreef op 09 maart 2004 @ 00:23:
hier een wijk achter, 3 jaar oud en staat dr in. 3 jaar wie ......kan begrijpen ? :+ :D


kan altijd voorkomen dat een cinema wordt weergegeven ookal is die er niet meer, misschien is de instantie waar navtech/navigon zijn informatie vandaan haalt niet ingelicht over deze ene stomme cinema.

iig heeft jou pc geen google.nl type daar maar eens poi warner in

en ja hoor de 1e hit is raak >:)

ik heb zelfs de moeite voor je genomen

http://www.google.nl/sear...nl&btnG=Google+zoeken&lr=

http://www.navigating.de/Home_de/
(kost geld btw)

www.poihandler.com
voor de POI's, kost ook geld.

Maar als je handig bent kun je die van checkpoint.oabsoftware.nl implenteren.
Thanks voor de info

  • flipper_kim
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 03-04 19:26
Verwijderd schreef op 09 maart 2004 @ 00:23:
Maar als je handig bent kun je die van checkpoint.oabsoftware.nl implenteren.
Correct me if I am wrong...das toch niet compatible voor de Medion versie GPS (alleen voor TT)? En anders zou ik graag weten hoe wel...

Verwijderd

Beste mensen,

Ik heb een raar probleem met de Medion.

Gisteren heb ik de medion aangesloten en volgens de installatiecd de software geïnstalleerd. Ik had hele avond mee gewerkt, synchronisatie verliep ok, geen al te grote problemen.
De volgende dag na restart kon mijn desktop niet connecten met mijn pocket pc. Ik kreeg een melding dat: microsoft cannot recognize USB device. Als ik vervolgens op de troubleshoot klik, dan werd mij doorverwezen naar Device Manager om daar proberen mijn device aan het werk te krijgen. Toen ik op de device manager klik, kreeg ik een raar foutmelding (vrijvertaald): mmcndmgr.dll is deels corrupted en is niet geregistreerd bij regsvr32 %systemroot/%system32/mmcndmgr.dll
Na het registreren van de dll, blijf ik het probleem krijgen dat mijn pocket pc niet herkend wordt door mijn desktop, terwijl ik gisteren de hele avond nog meegewerkt heb.
Ik ben ten einde raad, hopelijk kan iemand mij helpen.

Mijn dank is zeer groot !

Gegroet,
Hachiben

  • wamjp
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 08-01-2011
Hachiben,

Je moet je ppc een soft reset geven voor je hem in de craddle plats, dan vind je pc hem wel.

groet,

wim :*)

wamjp


Verwijderd

wamjp schreef op 09 maart 2004 @ 23:53:
Hachiben,

Je moet je ppc een soft reset geven voor je hem in de craddle plats, dan vind je pc hem wel.

groet,

wim :*)
Wim,

Ongelofelijk, het werkt opeens wel zoals jij zei.

Nadat de pc mijn pocket pc had herkend, kreeg ik een melding over XP:

The software you are installing for this software:

Medion Windows Moble USB sync

has not passed Windows Logo testing to verify its compatibility
with Windows XP (tell me why this testing is important)

Continue your installation of this software may impair
or destabilize the correct operation of your system
either immediately or in the future. Microsoft strongly
recommends that you stop this installation now and
contact the hardware vendor for software that has
passed Windows Logo testing.

(keuze uit twee knopjes)
Continue anyway - Stop installation

Ik heb natuurlijk gekozen voor Continue anyway. En hij doet het weer.

Mijn vraag is: Wat betekent die Windows Logo Testing? Misschien is dat de reden waarom wij steeds problemen mee hebben met synchroniseren.
Weet iemand toevallig hier iets meer van?

Groet,
Hachiben

p.s. Wim, dank voor je tip !

  • wamjp
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 08-01-2011
Habichen,

Mijn pc draait ook onder windows xp, maar dat bericht wat je beschrijft heb ik nooit gehad.
Mijn active sync draait nu ook als een zonnetje.
Alles wordt steeds netjes gesyncroniseerd: agenda, contacten, notities, taken, files e.d. neemt hij probleemloos over.

Ook heb ik een back-up van mijn ppc gemaakt, zodat ik als ik onverhoopt eens een "harde" reset moet doen, mijn programma's weer terug kan zetten.

Gisteravond heb ik ook tom tom 2 ge-installeerd, benieuwd hoe deze werkt.
Leuk als vergelijking met de medion naviator.

Als beginnend gebruiker van een ppc raad ik iedereen aan dit forum vanaf het begin eens door te lezen: Je steekt er heel van op!!

groet,

Wim

wamjp


  • gwystyl
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 23-11 21:16

gwystyl

Beugeltje dan maar?

Verwijderd schreef op 10 maart 2004 @ 01:22:
[...]

Mijn vraag is: Wat betekent die Windows Logo Testing? Misschien is dat de reden waarom wij steeds problemen mee hebben met synchroniseren.
Weet iemand toevallig hier iets meer van?

Groet,
Hachiben

p.s. Wim, dank voor je tip !
Dat houdt in dat Microsoft er geen labeltje aan gehangen heeft dat het zeker weten werkt met een bepaalde versie van Windows. Zie verder deze pagina voor een korte uitleg.
Het komt er op neer dat je het gewoon kan proberen en dat het meestal wel werkt, maar dat het niet door Microsoft gecertificeerd is.

Verwijderd

Wim,

Ik heb al wat gelezen, niet alles, dat zijn ook 23 pagina's.
Hopelijk stel ik nu niet een vraag die al beantwoord is, hierbij alvast mijn excuses mocht het zo zijn.

Bij Medion zaten 2 navigatie cd's, tweede navigatiecd was een optioneel cd. Op die CD staan bijvoorbeeld andere kaarten dan de standaard Benelux-duitsland. Bijvoorbeeld Duitsland noord en zuid. Zijn deze twee ook te gebruiken op de PPC? (zoja) Hoe? ik heb slechts gelezen dat je eigen (gemaakte) persoonlijke kaarten kunt exporteren, niet gelezen of je een hele map vol met kaarten kunt exporteren.

Over die tomtom2, hou ons graag op de hoogte over tomtom2. Zouden die twee programma's samen geïnstalleerd kunnen worden? Ik dacht dat ik ergens had gelezen dat daar conflict over was.

Groet,
Hachiben

Verwijderd

Verwijderd schreef op 10 maart 2004 @ 09:46:
Bij Medion zaten 2 navigatie cd's, tweede navigatiecd was een optioneel cd. Op die CD staan bijvoorbeeld andere kaarten dan de standaard Benelux-duitsland. Bijvoorbeeld Duitsland noord en zuid. Zijn deze twee ook te gebruiken op de PPC? (zoja) Hoe? ik heb slechts gelezen dat je eigen (gemaakte) persoonlijke kaarten kunt exporteren, niet gelezen of je een hele map vol met kaarten kunt exporteren.
Mijn excuses !
Ik had eerst handleiding beter moeten lezen dan hier een bericht posten. Ik ben achtergekomen hoe het moet:
Voor diegene die na mij hetzelfde wilde weten, verwijs ik naar de PDF handleiding bij programma: medion-navigatie.

Nogmaals mijn excuses !

Groet,
Hachiben

Verwijderd

Verwijderd schreef op 10 maart 2004 @ 09:46:
Wim,

Ik heb al wat gelezen, niet alles, dat zijn ook 23 pagina's.
Hopelijk stel ik nu niet een vraag die al beantwoord is, hierbij alvast mijn excuses mocht het zo zijn.

Bij Medion zaten 2 navigatie cd's, tweede navigatiecd was een optioneel cd. Op die CD staan bijvoorbeeld andere kaarten dan de standaard Benelux-duitsland. Bijvoorbeeld Duitsland noord en zuid. Zijn deze twee ook te gebruiken op de PPC? (zoja) Hoe? ik heb slechts gelezen dat je eigen (gemaakte) persoonlijke kaarten kunt exporteren, niet gelezen of je een hele map vol met kaarten kunt exporteren.

Over die tomtom2, hou ons graag op de hoogte over tomtom2. Zouden die twee programma's samen geïnstalleerd kunnen worden? Ik dacht dat ik ergens had gelezen dat daar conflict over was.

Groet,
Hachiben
Heb TomTom én Medion Navigator tegelijk geïnstalleerd en benelux van beide systemen op één MMC-kaartje gezet. Werkt perfect. Op één ding letten : TomTom bestaat eigenlijk uit twee processen : eentje die contact met de antenne verzorgt en een tweede die de visualisering op het scherm verzorgt. Beide processen communiceren uiteraard tijdens normaal gebruik. Het is echter perfect mogelijk het eerste proces (GPS genaamd) te laten draaien terwijl de echte TomTom NIET gestart is. Je ziet dan rechts onder op het 'Today'-schermpje een soort van schotel-antennetje gevisualiseerd. Zolang dit er staat kan je Medion Navigator NIET gebruiken omdat slechts één proces toegang kan hebben tot de com-poort die gebruikt wordt om met de antenne te communiceren. Het proces kan je altijd stoppen via start/settings/system/memory/running programs en aldaar GPS te stoppen.
Ikzelf gebruik bijna uitsluitend TomTom. Het is gebruiksvriendelijker, heeft wat meer toeters en bellen en is vooral gemakkelijk te bedienen TIJDENS het rijden omdat de navigator uitgerust is met beeld-knoppen die zelfs op een kassei-weg met dikke vingers niet te missen zijn, iets belangrijk wat de makers van de Medion versie over het hoofd gezien hebben.
Ik houd me dus niet veel bezig met die CD's van Medion, maar ik meen dat die tweede CD een compilatie is van enkele gebieden binnen Benelux en Duitsland die je eigenlijk zelf ook kan samenstellen dmv het meegeleverde programma. Over dit programma om zelf kaarten samen te stellen niets dan lof trouwens. Dat mis ik bij TomTom.
Zo zie je maar dat alles zijn voor en na heeft....

  • Remy
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 12-11 21:57

Remy

I usually get 100% accuracy

Mensen, even dit: Groeten onder een post is niet nodig, tweakers doen elkaar hier op het forum constant de groeten ;) dus Groet, Piet kan achterwege gelaten worden :) Verder als je wat wil toevoegen, kan je helemaal rechts van je post de editknop vinden, zodat je niet twee posts onder elkaar hoeft te doen, dat staat een beetje slordig en leest wat lastiger namelijk :)

LinkedIn
Instagram


  • Weerz
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 15:10
Ik heb een probleem met tom tom op dat ding..... Het probleem is als ik tom tom opstart dat ie geen gps ontvangst krijgt...... en soms in 1 x wel..... de laatste versie van gprs staat erop en van tom tom 2..... heb al gekeken in die gps settings enzo.....moet je daar misschien de instelling veranderen naar een andere gps ontvanger.....hij staat nu op tom tom.....of is het gewoon iets anders :?

Instagram | Flickr | Nikon D500 -> Sigma Art 18-35MM F/1.8 | NIKKOR AF-S 50MM F/1.8G | TAMRON 70-200MM G2 F2.8 | TAMRON 150-600MM G2 F/5-6.3


Verwijderd

Weerz schreef op 11 maart 2004 @ 19:06:
Ik heb een probleem met tom tom op dat ding..... Het probleem is als ik tom tom opstart dat ie geen gps ontvangst krijgt...... en soms in 1 x wel..... de laatste versie van gprs staat erop en van tom tom 2..... heb al gekeken in die gps settings enzo.....moet je daar misschien de instelling veranderen naar een andere gps ontvanger.....hij staat nu op tom tom.....of is het gewoon iets anders :?
Even terug naar kaart gaan en dan weer terug naar navigator.
Schijnt een "foutje"te zijn in de tomtom software

  • witchdoc
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 19-11 13:56
Weerz schreef op 11 maart 2004 @ 19:06:
Ik heb een probleem met tom tom op dat ding..... Het probleem is als ik tom tom opstart dat ie geen gps ontvangst krijgt...... en soms in 1 x wel..... de laatste versie van gprs staat erop en van tom tom 2..... heb al gekeken in die gps settings enzo.....moet je daar misschien de instelling veranderen naar een andere gps ontvanger.....hij staat nu op tom tom.....of is het gewoon iets anders :?
de nieuwste versie van tomtom zekers? die heeft inderdaad die bug.. als je geen gps krijgt gewoon effe kaar oproepen en dan weer naar navigatie gaan. Dan werkt ie wel.

mm, scuseer, dit stond hierboven al |:(

[ Voor 5% gewijzigd door witchdoc op 11-03-2004 22:08 ]


Verwijderd

Voor al degene die problemen hebben met de communicatie tussen de pda en de computer, en vooral na het installeren van de register patch, brobeer ééns het volgende: zet het program geheugen op de schuifbalk (naar rechts schuiven) onder de 19MB op de Pocket PC, en doe dan een soft reset. En je zal zien het werkt.

Verwijderd

Beste Medion-gebruikers,

Hebben jullie ook deze ervaringen?
Tijdens het rijden, opeens zegt ie iets over "data blabla(weet even niet precies wat de mededeling was) error" en blijft gewoon hangen, enige oplossing is dus restart.
Ook heb ik een keertje meegemaakt dat die opeens vastzit en verder niks meer doet, dus wederom restart.
Jij week af van de route van de gps, opeens krijg je weer die zogenaamde "data blabla error"

Ligt het aan mijn pcc ? de installatie? of heeft iedereen wel deze problemen?

Zijn er nog andere problemen naast deze en die over de synchronisatie? Omdat ik nu nog de kans heb om die medion terug te brengen naar de winkel, wil ik de voor- en nadelen naast elkaar leggen en beslissen of ik hem moet houden.

Thanks alvast
Hachiben

Verwijderd

ik heb die van mij teruggebracht wegens de volgende redenene

het geluid geeft kraak aan begin
scherm kraste teveel (maar valt onder garantie hoorde ik later)
en geen bluetooth

nu ben ik voor de hp ipaq 2210 gegaan, en die echt aan te raden. geen gezeik met het syncen douwt hem erin en hoppake. eruit rukken en weer dr in geen probleem, tijdens opstarten dr inlaten ook geen probleem.

en met dat medion ligt aan je kaart, eens met dat programma op je pc een nieuwe kaart exporteren of een andere geheugenkaart proberen ik had dat probleem ook eerst.

medion draait nu ook op mijn hp samen met tomtom, ideale combinatie. nu nog engin aanschaffen (uitgebreidere versie van de medion navigator)


btw als je nieuwe kaarten zoekt kun je die kopen op www.engin.nl

alleen als je geregistreerd bent, maar als je lief vraagt aan die mensen moet je die kaarten ook zo kunnen bestellen. die zijn redelijk up to date. 3e kwartaal 2003.

  • wamjp
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 08-01-2011
Habichen,

Voor een error met de navigatie kan je een "patch" downloaden op www.medion.de
Na installatie op je ppc heb je geen last meer van deze error.
hieronder de text welke ik van de medion-site heb geplukt:

Medion AG
Reg. Patch


Win 2000/Win ME/Win XP
Bereitstellungsdatum 02.12.2003
Bisherige Downloads 24329

Reg. Patch zur Verbesserung der Systemstabilität während der Routenberechnung mit der Navigations Software der PDA MDPPC200 Serie (MD 40600, MD 40309, MD 40879, MD 40885 & MD 41004).

Installationsanweisung Die Datei auf dem PC entpacken, auf den PDA übertragen, dort starten und abschließend einen "Warmstart" durchführen.

Hinweis: Zum entpacken der heruntergeladenen Dateien klicken Sie bitte auf die Schaltfläche "Extract". Die Dateien werden in den unter "Folder" angegebenen Ordner entpackt. Wenn dieser Ordner nicht vorhanden ist, wird er erstellt.

Für eventuellen Datenverlust, sowie Fehler an Hard- oder Software, die aufgrund der Ausführung des Updates auftreten, übernimmt die Medion AG keinerlei Haftung. Dies erkennt der Kunde bei Ausführung des Updates an.

Download

[size: 54352.00 Bytes , ca. 8 sek. / ISDN]

wamjp


  • wamjp
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 08-01-2011
Habichen,

Nog een keer de tekst van de download maat dan in het nederlands:

Medion AG
Register Patch


Productiedatum / Date de la mise en jour 02.12.2003
Hetgeen u tot nu toe gedownload heeft / Ancien Downloads24331

Register patch voor de PDA MDPPC200 serie (MD 40600). De patch verbetert de stabiliteit van het systeem wanneer met de navigatie software gewerkt wordt.

+++Instalatieanwijzing+++

Pak het bestand uit (unzip) op de pc, kopieer dit vervolgens naar de PDA en herstart de PDA."

Download

[size: 54352.00 Bytes , ca. 8 sek. / ISDN]


Je kunt dze downloaden vanaf www.medion.de
Je moet kijken bij servicecenter/downloads je zoekt dan de beschikbare downloads door het type nummer van je ppc in te geven md 40600.

wim

wamjp


  • Weerz
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 15:10
Ik heb nog steeds problemen met tom tom 2.Het werkt erg slecht helaas,terwijl ik het programma wel beter vind als medion. Niet dat medion slecht is. Maar als ik opstart duurt het nog steeds lang voordat ik gps ontvangst heb.....en door dat truukje gaat het wel wat sneller,maar niet zoals het hoort. En heel vaak als ik rij ben ik ineens de verbinding kwijt...De gps status schommelt van 0 naar een ander getal, dus ga helaas maar weer over naar navigator :'(

Ow en ik werkte met 2.24 en gps 2.09 ik heb ook alle updates van die medion enzo gedaan.....dus ik zou nu ff niet meer weten waar het aan zou kunnen liggen |:(

Instagram | Flickr | Nikon D500 -> Sigma Art 18-35MM F/1.8 | NIKKOR AF-S 50MM F/1.8G | TAMRON 70-200MM G2 F2.8 | TAMRON 150-600MM G2 F/5-6.3


  • BvK P4
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 25-03-2017
Okee, hier even een enorme N00B vraag:

Als ik em aansluit op de computer, dan kom ik niet verder dan een scherm met een soort plusje die naar alle kanten van het scherm gaat als je met dat pennentje op het scherm drukt. Verder kom ik niet...

Wat heb ik tot nu toe gedaan:
- ALLE knopjes ingedrukt zonder reactie
- Met dat pennetje 100 keer op het scherm gedrukt, zonder effect.
- Alle software geinstalleerd
- De handleiding gelezen

Wat ik nog ga doen:
- In de auto proberen aan de praat te krijgen...

Het ding is van een buurman van mij van 83!! Die kon er niet uitkomen. Ik zelf dus ook niet. Kom niet verder dan hem...schaam schaam... Wat moet ik nu doen?

edit: auto ook al geprobeerd, en werkt ook niet :(

Iemand die een oplossing weet?

[ Voor 7% gewijzigd door BvK P4 op 14-03-2004 15:29 ]

laptopleasing.nl - complete IT-werkplekken


  • MindWarp
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 10:32
Je moet gewoon telkens op de plaats van het plusje op het scherm drukken. Op die manier kan dat ding dan later rekening houden met je afwijking :)

Ik heb zelf ook een groot probleem. Het scherm schokt bij mij gigantisch omhoog en naar beneden en een aantal horizontale "glitch"-lijnen vliegen over het scherm... Is hij kaduuk, of is het toch stiekem een bekend probleem?
Wel beetje jammer, want is nog maar tweede autoritje wat ik ermee gemaakt heb. soft reset en alles helpt niet, beeld schokt ook zo hard bij het "rebooten".

Iemand een idee?

If it ain't broke, you're not trying! - Red Green


  • BvK P4
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 25-03-2017
SniekyTunes bedankt voor je tip. Is inmiddels als opgelost. M'n heit had de batterij eruit gehaald, toen wat met die on/off geswitched, batterij er weer ingedaan, aan gedrukt en voilà!! Hij kwam meteen in windows. Buurman van 83 weer blij ;)

laptopleasing.nl - complete IT-werkplekken


  • Ekner
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 17-11 10:13
heren en dames ook , sinds kort is er ook een forum specifiek gewijd aan de Medion en dan met name de MD40600 , hierbij de url : http://www.on4gin.com/forum/

C'est moi.


Verwijderd

Weerz schreef op 14 maart 2004 @ 13:48:
Ik heb nog steeds problemen met tom tom 2.Het werkt erg slecht helaas,terwijl ik het programma wel beter vind als medion. Niet dat medion slecht is. Maar als ik opstart duurt het nog steeds lang voordat ik gps ontvangst heb.....en door dat truukje gaat het wel wat sneller,maar niet zoals het hoort. En heel vaak als ik rij ben ik ineens de verbinding kwijt...De gps status schommelt van 0 naar een ander getal, dus ga helaas maar weer over naar navigator :'(

Ow en ik werkte met 2.24 en gps 2.09 ik heb ook alle updates van die medion enzo gedaan.....dus ik zou nu ff niet meer weten waar het aan zou kunnen liggen |:(
Ik heb met hetzelfde probleem geworsteld, maar had dat zowel met Medion Navigator als met TomTom. In feite was het een slechte ontvangst op de antenne. Blijkt dat die antenne een paar seconden een goed signaal moet hebben om een 'fix' te krijgen, daarna komt het niet meer zo nauw. Als de GPS ontvangst dus niet snel wil komen moet je je antenne eens een paar seconden buiten de wagen houden, best met stilstaande wagen. Op het GPS-beeldje van TomTom zie je dan dadelijk die ontvangst-balkjes veel hoger verschijnen en een paar seconden later zijn ze rood en kan je de muis binnen halen en vertrekken. Ik wijt het aan mijn voorruit ofschoon dat toch geen speciale ruit is. Ik stel trouwens vast dat de ontvangst van de GPS-muis (de hoogte van die balkjes) veel beter is kort bij een zijruit dan wel in het midden van de wagen onder de voorruit.
Dat onderweg de ontvangst wel eens een paar seconden kan wegvallen door invloed van gebouwen, overhangende bomen en dergelijke maak ik ook mee, maar stoort zelden of nooit.

  • Weerz
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 15:10
Verwijderd schreef op 14 maart 2004 @ 23:21:
[...]

Ik heb met hetzelfde probleem geworsteld, maar had dat zowel met Medion Navigator als met TomTom. In feite was het een slechte ontvangst op de antenne. Blijkt dat die antenne een paar seconden een goed signaal moet hebben om een 'fix' te krijgen, daarna komt het niet meer zo nauw. Als de GPS ontvangst dus niet snel wil komen moet je je antenne eens een paar seconden buiten de wagen houden, best met stilstaande wagen. Op het GPS-beeldje van TomTom zie je dan dadelijk die ontvangst-balkjes veel hoger verschijnen en een paar seconden later zijn ze rood en kan je de muis binnen halen en vertrekken. Ik wijt het aan mijn voorruit ofschoon dat toch geen speciale ruit is. Ik stel trouwens vast dat de ontvangst van de GPS-muis (de hoogte van die balkjes) veel beter is kort bij een zijruit dan wel in het midden van de wagen onder de voorruit.
Dat onderweg de ontvangst wel eens een paar seconden kan wegvallen door invloed van gebouwen, overhangende bomen en dergelijke maak ik ook mee, maar stoort zelden of nooit.
Ik heb nu met navigon gereden en toen ik hem aan zette had ik gelijk bereik.....een stuk mee gereden en ik ben nog niet 1 x gps kwijt geweest.....en me gps ontvanger staat bij de voorruit in het midden. Het lijkt wel of het bij iedreen anders is, en dat zou eigenlijk niet moeten kunnen maar het lijkt er sterk op 8)7

Instagram | Flickr | Nikon D500 -> Sigma Art 18-35MM F/1.8 | NIKKOR AF-S 50MM F/1.8G | TAMRON 70-200MM G2 F2.8 | TAMRON 150-600MM G2 F/5-6.3


  • bartvl
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 12:36

bartvl

Vlieg! Kan ik niet. Te laat...

FF een vraagje aan mensen met een Renault Megane (Scenic), zoals ik al eerder heb gemeld, heeft dat ding van ons erg veel last van slecht signaal.
Dit zou dus zeer goed kunnen komen door de UV-werende voorruit.
Nu is mijn vraag aan de trotse Megane (scenic) bezitters met zo een mooie blauw/paars glimmende voorruit: waar heb je je ontvanger liggen, en hoe goed is je ontvangst?
(hierzo ligt ie in het midden van het dashboard, bijna tegen de ruit aan, met dus slecht ontvangst)

Life is not about specs, it is about joy!


Verwijderd

bartvl schreef op 15 maart 2004 @ 21:59:
FF een vraagje aan mensen met een Renault Megane (Scenic), zoals ik al eerder heb gemeld, heeft dat ding van ons erg veel last van slecht signaal.
Dit zou dus zeer goed kunnen komen door de UV-werende voorruit.
Nu is mijn vraag aan de trotse Megane (scenic) bezitters met zo een mooie blauw/paars glimmende voorruit: waar heb je je ontvanger liggen, en hoe goed is je ontvangst?
(hierzo ligt ie in het midden van het dashboard, bijna tegen de ruit aan, met dus slecht ontvangst)
Hang hem eens achter je achteruitkijkspiegel.

Daar zit een "gat" in je UV scherm

Verwijderd

:? :? :? hallo,

ik heb net poi warner op mijn pda gezet maar ik heb een probleem!!
ik krijg gewoon geen keus (in gategory, met bron poihandler )
Ik heb mij nochtans geregistreerd met mijn toegestuurd paswoord!!!

wie heeft ervarging met medion-navigator + poi warner????? :( :'(

  • Weerz
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 15:10
Verwijderd schreef op 17 maart 2004 @ 17:46:
:? :? :? hallo,

ik heb net poi warner op mijn pda gezet maar ik heb een probleem!!
ik krijg gewoon geen keus (in gategory, met bron poihandler )
Ik heb mij nochtans geregistreerd met mijn toegestuurd paswoord!!!

wie heeft ervarging met medion-navigator + poi warner????? :( :'(
Wat heb je precies gedaan? ik heb zelf pas ook poi-warner gekocht......en het werkte in 1x goed.

Vertel even wat je doet en ziet

Instagram | Flickr | Nikon D500 -> Sigma Art 18-35MM F/1.8 | NIKKOR AF-S 50MM F/1.8G | TAMRON 70-200MM G2 F2.8 | TAMRON 150-600MM G2 F/5-6.3


Verwijderd

Ik heb een vraag :

Hoe kan ik zien hoeveel geheugen ik over heb op de storage card , ik heb er nu alleen de bijgeleverde benelux kaart op staan .
ik zou dus graag weren hoeveel geheugen ik nog vrij heb ?

Verwijderd

Ik ben wel tevreden over deze pocket pc. Weet jij of je met deze pocket pc wifi kan gebruiken, zo ja hoe

  • Joozt
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 22-11 23:39
Ja dat kan. Bij mij werkt het goed. Kijk op http://www.on4gin.com/forum/ hoe ik het gedaan heb.

Verwijderd

ik heb poiwarner van navigating.de gedownload.mij vervolgens geregistreerd en kreeg dan de melding dat de registratie gelukt was.wanneer ik poiwaner opstart en ik ga naar poi-sync.,vervolgens poi-selection, heef thij de melding: to see the list of......dan zend hij zijn request naar de host.....Dan vul ik in de source de keuze in voor poihandller.com en zend hij vervolgens opnieuw zijn request naar de host......Wanneer hij dat gedaan heeft vind ik in de categorie om te kiezen niets terug..... en kan ik dus ook geen synchro uitvoeren :? ;( (ik ben nochtans ook aangemeld bij poihandler)
Weerz schreef op 17 maart 2004 @ 19:42:
[...]


Wat heb je precies gedaan? ik heb zelf pas ook poi-warner gekocht......en het werkte in 1x goed.

Vertel even wat je doet en ziet

Verwijderd

wie heeft er al via zijn internet explorer al gesurft??
Ik graag via mijn pda niet op het net! :( wat doe ik verkeerd? :r

  • FlipFluitketel
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 23-11 20:27

FlipFluitketel

Frontpage Admin
Verwijderd schreef op 18 maart 2004 @ 15:49:
wie heeft er al via zijn internet explorer al gesurft??
Ik graag via mijn pda niet op het net! :( wat doe ik verkeerd? :r
Werkt goed hier hoor...

Kijk anders hier eens:
http://checkpoint.oabsoftware.nl/body-manual-i.htm

Staat er duidelijk uitgelegd wat je moet instellen enzo...

There are only 10 types of people in the world...those who understand binary and those who don't.
Jeremy Clarkson: It’s, um, a mobile phone holder, or as Richard Hammond calls it, a seat!


  • Weerz
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 15:10
Verwijderd schreef op 18 maart 2004 @ 10:09:
ik heb poiwarner van navigating.de gedownload.mij vervolgens geregistreerd en kreeg dan de melding dat de registratie gelukt was.wanneer ik poiwaner opstart en ik ga naar poi-sync.,vervolgens poi-selection, heef thij de melding: to see the list of......dan zend hij zijn request naar de host.....Dan vul ik in de source de keuze in voor poihandller.com en zend hij vervolgens opnieuw zijn request naar de host......Wanneer hij dat gedaan heeft vind ik in de categorie om te kiezen niets terug..... en kan ik dus ook geen synchro uitvoeren :? ;( (ik ben nochtans ook aangemeld bij poihandler)
[...]
Kan je wel gewoon internetten via de pocketpc?

Instagram | Flickr | Nikon D500 -> Sigma Art 18-35MM F/1.8 | NIKKOR AF-S 50MM F/1.8G | TAMRON 70-200MM G2 F2.8 | TAMRON 150-600MM G2 F/5-6.3


Verwijderd

dank aan flipfluitketel ;) blijbaar moest ik enkel het vakje aankruisen voor het toelaten van cookies.Nu kan ik surfen via mijn pda en het belangrijkste...de flitspalen iets voorzijn :P mijnpoi zou moeten werken, ik zal het morgen uittesten :*) _/-\o_
FlipFluitketel schreef op 18 maart 2004 @ 17:16:
[...]


Werkt goed hier hoor...

Kijk anders hier eens:
http://checkpoint.oabsoftware.nl/body-manual-i.htm

Staat er duidelijk uitgelegd wat je moet instellen enzo...

Verwijderd

druk op start/settings/system/memory/storage card en je bent er ;)
Verwijderd schreef op 17 maart 2004 @ 20:33:
Ik heb een vraag :

Hoe kan ik zien hoeveel geheugen ik over heb op de storage card , ik heb er nu alleen de bijgeleverde benelux kaart op staan .
ik zou dus graag weren hoeveel geheugen ik nog vrij heb ?

Verwijderd

Dit klopt inderdaad, geen enkel probleem meer met synchronisatie, goede tip!
:)
Verwijderd schreef op 12 maart 2004 @ 16:25:
Voor al degene die problemen hebben met de communicatie tussen de pda en de computer, en vooral na het installeren van de register patch, brobeer ééns het volgende: zet het program geheugen op de schuifbalk (naar rechts schuiven) onder de 19MB op de Pocket PC, en doe dan een soft reset. En je zal zien het werkt.

Verwijderd

Bij het willen opladen van de routekaart van Frankrijk naar m'n PDA valt de verbinding na enige tijd (half uur, 1 uur, anderhalf uur) uit. Dus dient de oplading opnieuw te gebeuren.

Indien ik dan m'n PDA uit de cradle haal en terugsteek dat wordt er een nieuwe connectie gemaakt en kan ik hernieuw beginnen met het land te downloaden.

Ik heb de oplading van Spanje gedaan en zonder problemen.

Ik werk met Windows XP

Heeft iemand dit probleem al gehad ?

Verwijderd

kaart via je cradle op je mmc te zetten is niet echt slim

je kunt beter voor enkele euros een cardreader kopen en daarmee doen

  • Madzib
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 17-11 15:32
Verwijderd schreef op 15 maart 2004 @ 23:16:
[...]


Hang hem eens achter je achteruitkijkspiegel.

Daar zit een "gat" in je UV scherm
Hhmm, ze ligge nog bij de aldi en ik heb ook een Scenic. Helpt dat nou met die achteruitkijkspiegel? :?

madzib


  • Weerz
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 15:10
Ik heb een opel astra, en eerst had ik ook steeds volop slechte connectie....... Heb hem toen ook bij me achteruitkijkspiegel gedaan. Zodra ik de motor start gelijk connectie. Echt beter. Dus het helpt echt ja ;)

Instagram | Flickr | Nikon D500 -> Sigma Art 18-35MM F/1.8 | NIKKOR AF-S 50MM F/1.8G | TAMRON 70-200MM G2 F2.8 | TAMRON 150-600MM G2 F/5-6.3


Verwijderd

Vanaf 13/04 in de Lidl (Belgie) een PDA met navigatie te koop.
http://www.lidl.be/be/ind...atiesysteem-met-pocket-pc

Verwijderd

Verwijderd schreef op 07 april 2004 @ 14:02:
Vanaf 13/04 in de Lidl (Belgie) een PDA met navigatie te koop.
http://www.lidl.be/be/ind...atiesysteem-met-pocket-pc
Iemand reacties hierop?
Ben namelijk van plan dit toestel te kopen (als ze er hopelijk genoeg in stock hebben :? :? ) ...

Ik las hier ook wat dat bij Opel's de sigarettenstekker niet zo stevig is... Heb zelf ook een Opel (Corsa). Valt daar iets aan te doen?

Het is overigens dus niet mogelijk om het toestel als gps op de fiets of bij wandelingen te gebruiken?

Verwijderd

Wie kan me helpen aan adres waar ik POI warner en dus de flitspalen benelux kan bestellen.
Heb nu op mijn PDA tomtom2 staan met alle kaarten van europa - maar heb hetzelfde ook met de navtech. Wie kan me helpen?
stuur een emailtje naar henkie85@hotmail.com

Verwijderd

Vanaf 13 april is de Medion Navigatie bundel weer te koop, nu bij de Trekpleister.

Uitvoering iets minder uitgebreid dan bij de Aldi, vegelijkbaar met Makro aanbieding?

Verwijderd

Verwijderd schreef op 13 maart 2004 @ 15:07:
ik heb die van mij teruggebracht wegens de volgende redenene

het geluid geeft kraak aan begin
scherm kraste teveel (maar valt onder garantie hoorde ik later)
en geen bluetooth

nu ben ik voor de hp ipaq 2210 gegaan, en die echt aan te raden. geen gezeik met het syncen douwt hem erin en hoppake. eruit rukken en weer dr in geen probleem, tijdens opstarten dr inlaten ook geen probleem.

en met dat medion ligt aan je kaart, eens met dat programma op je pc een nieuwe kaart exporteren of een andere geheugenkaart proberen ik had dat probleem ook eerst.

medion draait nu ook op mijn hp samen met tomtom, ideale combinatie. nu nog engin aanschaffen (uitgebreidere versie van de medion navigator)


btw als je nieuwe kaarten zoekt kun je die kopen op www.engin.nl

alleen als je geregistreerd bent, maar als je lief vraagt aan die mensen moet je die kaarten ook zo kunnen bestellen. die zijn redelijk up to date. 3e kwartaal 2003.
Het tikken of kraken van het geluid voordat je een geluidsfile opent heb ik zelf ook. Ik neem aan dat iedereen het heeft maar heeft misschien al een oplossing hiervoor? Het beluisteren van mp3's is bijzonder irritant zo.
Een patch van medion of microsoft heb ik niet kunnen vinden.

  • Nachtapotheker
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 13:56
Heeft er iemand enig idee waar ik een batterij voor dit apparaat kan kopen :?
Bij medion doen ze er maar vaag over...

Verwijderd

Hallo,

Ik ben ook op zoek naar een extra batterij.. kan ze nergens vinden..

iemand enig idee? de oude gaat niet meer zo lang mee vandaar ik een nieuwe zoek..

hoop dat jullie mij kunnen helpen

ik heb trouwens de MDPPC 200

[ Voor 8% gewijzigd door Verwijderd op 19-09-2004 14:12 ]


Verwijderd

het is gelukt om een batterij te vinden..

je moet gewoon medion bellen en de type nummer doorgeven..

zij weten precies wat heoveel hoe duur het is..

en sturen het naar jou toe :)

  • tokke77
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 20-03-2023
Nu in Kruidvat België de Medion MD 40600 voor 419 € met GPS!!!!!

Verwijderd

tokke77 schreef op 22 september 2004 @ 12:01:
Nu in Kruidvat België de Medion MD 40600 voor 419 € met GPS!!!!!
Nee dat is niet de MD40600 maar de MDPPC200

  • FlipFluitketel
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 23-11 20:27

FlipFluitketel

Frontpage Admin
Verwijderd schreef op 24 september 2004 @ 10:42:
[...]


Nee dat is niet de MD40600 maar de MDPPC200
Euhm.. dat is een en dezelfde..

Ik heb dat ding voor me liggen en op de achterzijde staat zowel MD40600 als MDPPC200.

There are only 10 types of people in the world...those who understand binary and those who don't.
Jeremy Clarkson: It’s, um, a mobile phone holder, or as Richard Hammond calls it, a seat!


  • Tozz
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 21-11 08:55
m3gA schreef op 13 december 2003 @ 14:50:
[...]

deze kost 499 dus dat is een 200 euro verschil..zou jij zoveel geld extra betalen voor een stom merkje?
Vergeet niet dat je dan wel Tomtom hebt ipv die totaal onbekende medion navigator. Tomtom is een erg fijn systeem, waarvoor regelmatig updates uitkomen, heeft ondersteuning voor file informatie.. er is veel meer extra software voor (voor b.v. flitspalen), etc, etc.

Je betaalt dus naast het merk (mocht je hem later willen verkopen krijg je er gewoon meer geld voor), ook voor navigatie software die veel volwassener is.

  • Tozz
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 21-11 08:55
Verwijderd schreef op 08 maart 2004 @ 08:00:
ik heb de poi-warner geinstalleerd en de speedcamps N.L. erop gezet
het werkt perfect , bij het naderen van een camera geeft hij een waarschuwing"dangerzone" met een lopende groen/geel/rode balk geeft hij aan waar de camera zich exact bevindt ,

mijn vraag is nu eindelijk : is dit systeem niet verboden in Nederland, wordt het niet gezien als een radar detector ?
Nee! Je mag wel een lijst bijhouden van flitspalen, en een systeem je daar voor laten waarschuwen. Je mag alleen geen spullen hebben die flitspalen detecteerd.

Anders zou jij strafbaar zijn als jij weet waar een flitspaal staat omdat je er iedere dag langs rijd. Dan heb je immers een lijst aangelegd, in je hoofd.

Dit is dus volledig legaal.

Verwijderd

Tozz schreef op 24 september 2004 @ 11:00:
[...]


Vergeet niet dat je dan wel Tomtom hebt ipv die totaal onbekende medion navigator. Tomtom is een erg fijn systeem, waarvoor regelmatig updates uitkomen, heeft ondersteuning voor file informatie.. er is veel meer extra software voor (voor b.v. flitspalen), etc, etc.

Je betaalt dus naast het merk (mocht je hem later willen verkopen krijg je er gewoon meer geld voor), ook voor navigatie software die veel volwassener is.
Het is maar wat je prefereert... Ik persoonlijk vind medion navigator (=Navigon Navigator) veel beter dan tomtom. Ik heb ze beide uitvoerig getest en de voice prompts van Medion zijn gewoon veel duidelijker bij ingewikkelde verkeerssituaties.

[ Voor 19% gewijzigd door Verwijderd op 24-09-2004 13:28 ]


Verwijderd

Draait tomtom3 stabiel op de mdppc200? mijn mdppc200 heeft maar 233 mhz.. dus vraag me af of dat wel draait

Zijn er gebruikers die ervaring ermee hebben?

  • jos_zwa
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 15-04-2019

jos_zwa

Flying Dutchman

mensen ik wil graag een groter SD/MMC geheugenkaart kopen
ik wil graag 1 GB kopen, maar kan dit dingetje dat wel aan? en zal ik dan SD of MMC kopen?

Nikon D60 + AF-S DX 18-105mm G VR


  • gwystyl
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 23-11 21:16

gwystyl

Beugeltje dan maar?

Verwijderd schreef op 24 september 2004 @ 14:27:
Draait tomtom3 stabiel op de mdppc200? mijn mdppc200 heeft maar 233 mhz.. dus vraag me af of dat wel draait

Zijn er gebruikers die ervaring ermee hebben?
Ja hoor dat gaat prima. Ik heb het even geprobeerd op de MDPPC van mijn pa, maar die vond hem niet zoveel beter dan de Medion navigator om TomTom 3 te kopen.

  • jos_zwa
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 15-04-2019

jos_zwa

Flying Dutchman

jos_zwa schreef op 29 september 2004 @ 10:52:
mensen ik wil graag een groter SD/MMC geheugenkaart kopen
ik wil graag 1 GB kopen, maar kan dit dingetje dat wel aan? en zal ik dan SD of MMC kopen?
niemand?

Nikon D60 + AF-S DX 18-105mm G VR


  • FlipFluitketel
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 23-11 20:27

FlipFluitketel

Frontpage Admin
Geen geduld? Je hebt meer dan 2000 posts en nog kick je je eigen vraag binnen 24u..
Als je zeker wilt zijn dat een geheugenkaartje werkt, dan ga je naar een normale winkel en vraag je daar of je even mag testen of het werkt of dat je het terug mag brengen als het niet mocht werken. Bij een online shop heb je sowieso het recht om binnen 8 dagen na aankoop zonder reden je aankoop retour te sturen en het aankoopbedrag moet je dan terugkrijgen. Dus probeer gewoon uit zou ik zeggen of bel met Medion. (Dit forum is specifiek voor de medion ppc, dus kijk daar ook eens en stel eventueel daar je vraag ook nog eens.)

There are only 10 types of people in the world...those who understand binary and those who don't.
Jeremy Clarkson: It’s, um, a mobile phone holder, or as Richard Hammond calls it, a seat!


  • jos_zwa
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 15-04-2019

jos_zwa

Flying Dutchman

FlipFluitketel schreef op 29 september 2004 @ 18:07:
[...]


Geen geduld? Je hebt meer dan 2000 posts en nog kick je je eigen vraag binnen 24u..
Als je zeker wilt zijn dat een geheugenkaartje werkt, dan ga je naar een normale winkel en vraag je daar of je even mag testen of het werkt of dat je het terug mag brengen als het niet mocht werken. Bij een online shop heb je sowieso het recht om binnen 8 dagen na aankoop zonder reden je aankoop retour te sturen en het aankoopbedrag moet je dan terugkrijgen. Dus probeer gewoon uit zou ik zeggen of bel met Medion. (Dit forum is specifiek voor de medion ppc, dus kijk daar ook eens en stel eventueel daar je vraag ook nog eens.)
thnx!!

Nikon D60 + AF-S DX 18-105mm G VR


Verwijderd

Hallo,

Heb mijn mdppc200 getest met TomTom3. Het is allemaal duidelijk en eenvoudig, maar toch is uit mijn ervaring medion navigator beter met de wegwijzen!

ik ging vanuit mijn huis naar mijn werk met TomTom (arnhem naar utrecht) elke keer geeft hij de verkeerde route aan. Ook terug weg. Als het aan TomTom ligt dan rij ik elke dag 20 km meer dan de medion navigator.(eerst stuurt dat ding mij naar Den bosch-nijmegen-arnhem terwijl A12 juist het snelst is en het kortst) steeds moet ik een alternatieve route kiezen. terwijl ik het kortste route heb gekozen en ook nog eens voor de zekerheid snelste route. dus uit mijn ervaring is de software van Medion zelf veel beter qua route. qua uiterlijk en gebruiksvriendelijk is TOMTOM weer beter.

Verwijderd

Hallo,
Ik ben mijn aanwijsstokje (Stylo) van mijn PPC kwijt. Weet iemand hoe ik aan een nieuwe kan komen?

Mail naar AvSambeek@wanadoo.nl

Albert.

  • Juicy
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 05:06
Verwijderd schreef op 09 oktober 2004 @ 12:28:
Hallo,
Ik ben mijn aanwijsstokje (Stylo) van mijn PPC kwijt. Weet iemand hoe ik aan een nieuwe kan komen?

Mail naar AvSambeek@wanadoo.nl

Albert.
Dit is een forum en de bedoeling is dus dat er meer mensen profijt hebben van het antwoord ... Dus naar je laten mailen is niet de bedoeling !

-


  • Resistor
  • Registratie: April 2001
  • Niet online

Resistor

Niet meggeren!

Ik ben hem ook kwijt, maar met een tandenstoker of ingeklikte ballpoint (niet te scherpe punt) gaat het ook goed.

Ik ben ook op zoek naar een vervanger, ik heb al in de pricewatch gekeken, maar ik vind ze een beetje duur, ik ga wel op de HCC kijken of ik ze kan vinden.

What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?


  • FlipFluitketel
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 23-11 20:27

FlipFluitketel

Frontpage Admin
Verwijderd schreef op 09 oktober 2004 @ 12:28:
Hallo,
Ik ben mijn aanwijsstokje (Stylo) van mijn PPC kwijt. Weet iemand hoe ik aan een nieuwe kan komen?

Mail naar dusniet

Albert.
Als je een beetje fatsoenlijk had gezocht, had je ze ook zelf kunnen vinden. (http://pda.pagina.nl misschien??)
Maar hier dus een link: http://www.pdashop.nl/accessoires/2800

There are only 10 types of people in the world...those who understand binary and those who don't.
Jeremy Clarkson: It’s, um, a mobile phone holder, or as Richard Hammond calls it, a seat!


Verwijderd

Sorry hoor !! Ik was me er niet van bewust dat prive mail verboden was.
Natuurlijk wil ik dat anderen op de hoogte blijven van mijn vorderingen. Ik gebruik nu een afgebroken haarspeld, want daar zit aan het einde een soort verdikking waardoor het niet meer scherp is. Ik heb inderdaad op PDAshop al gevonden dat ze te koop waren (nu uitverkocht), alleen moet ik ze daar per 3 nemen (!!). De tip van HCC zal ik meenemen.
Albert.

Verwijderd

Wat dacht je van je nagel op je wijsvinger ?

Doe ik al maanden en met veel plezier :*)

Verwijderd

weet er iemand of je ook de ROM van de medion 40600 kan "formatteren"?
ik heb namelijk een duitse versie gekocht die ik heel graag engels wil maken...ik heb van iemand de originele cd-rom gekregen dus dacht: "dat doe ik ff", maar zo werkt het dus niet helaas...

ik las ergens dat je er ook een nederlands vertaal progje op kan zetten maar ik neem aan dat dat ook van engels naar nederlands werkt?!!?

alle tips omtrent dat ding engels te maken zijn welkom.

Verwijderd

Verwijderd schreef op 25 oktober 2004 @ 21:28:
weet er iemand of je ook de ROM van de medion 40600 kan "formatteren"?
ik heb namelijk een duitse versie gekocht die ik heel graag engels wil maken...ik heb van iemand de originele cd-rom gekregen dus dacht: "dat doe ik ff", maar zo werkt het dus niet helaas...

ik las ergens dat je er ook een nederlands vertaal progje op kan zetten maar ik neem aan dat dat ook van engels naar nederlands werkt?!!?

alle tips omtrent dat ding engels te maken zijn welkom.
Lijkt me ook wel interessant... Ik wil namelijk weten of we er PocketPC2005 op krijgen als die uitkomt. Van Medion zullen we die update niet moeten verwachten. Zijn er utilities waarmee de rom van een pocketpc geflasht kan worden?

Verwijderd

jammer dat er zo weinig reacties komen, ben dat duits nu al zat eigenlijk, maar het werkt wel gelukkig en tom tom draait ook gewoon naar behoren, maar zou het liever engels zien..

en een vertaalprogramma duits-engels kan ik ook al nergens vinden, wel engels naar allerlei talen maar andersom ook al niet helaas..

Verwijderd

Kan helaas niet helpen met het Duits, maar over de navigatieprogramma's nog eens het volgende.. De medion pocket PC is een normale Pocket PC met windows besturing.. Je kunt er dus vrijwel alles op draaien wat op windows voor pocket pc's bestaat.. De GPS ontvanger is een universele ontvanger die met diverse programma's werkt. Ik heb er zelf Tomtom 3, medion Navigator en OziExplorer als navigatiesystemen op zitten, die allemaal goed functioneren. 3 verschillende programma's omdat ze allemaal specifieke voordelen hebben, tomtom is voor Nederland erg up to date en heeft het voordeel van het invoeren van tussenpunten waardoor toerroutes (hij is gemonteerd op mijn motor) eenvoudig uit te zetten zijn, het nadeel aan tomtom is dat deze er bij de landsgrenzen mee ophoud en met standaardkaarten werkt. De medion navigator gaat wel gewoon door bij de grenzen en kan op een kaartje een route van hier naar Italie op detailniveau opslaan, dit omdat met de bijgeleverde software heel eenvoudig zelf gebieden te selecteren zijn.. N.B. Ozi is een programma wat geschikt is voor navigatie op coordinaatniveau en kan ook de coordinaten van gereden routes registreren, dit is echter wel veel bewerkelijker en ook niet geschikt als navigatiesysteem..

Verder ben ik erg tevreden over de medion pocket pc, zeker gezien de prijs bij de Aldi. Ik rijd er nu al ruim een jaar mee, met als enige bescherming het kuipje van mijn motor en een stukje folie op het scherm van justguard, en alles werkt nog steeds naar behoren.. Enige nadeel is inderdaad dat het schermpje redelijk veel reflecteerd, waardoor het in de felle zon soms niet leesbaar is (met de backlight in de hoogste stand). Dit is iets wat echter alle pocket pc's hebben die ik tot nu gezien heb.. Enige die er daarin bovenuit steekt is bij mijn weten de Compaq.. Echter voor gebruik in een auto zie ik daar niet zoveel nadeel in, omdat altijd wel een wat donkerder plaatsje uit de zon in een auto is te vinden....

Verwijderd

Ik heb al enige tijd de MedionPPC van de Aldi en ben er uitermate tevreden over, zowel proffesioneel als prive. :*)
Ik gebruik zowel outlook, excel en de navigatie heel intensief zonder probleem.
De paar keer dat ik moet reseten voor hij syncr. is te verwaarlozen. :)
Maar sinds enige tijd heb ik bij mij naviagtie geen geluid meer. Ik gebruik hem regelmatig op de motor met de hoofdtelefoon en daar is geluid toch onontbeerlijk. :(
Ik heb al verschillinde keren opnieuw geinstalleerd en laten herstellen, maar het komt niet terug. |:( Terwijl geluiden in windows toepassingen het zonder probleem doen.
Heeft iemand dit probleem al gehad en met succes verholpen?

Verwijderd

Dit is echt BOCHT! Navigatie loopt vast, reageert k*t en is niet stabiel.
Je oppassen met de navigatiesoftware want deze kan het volledig vast laten lopen met als gevolg een herinstallatie. Lekker aldi noemen ze dat.
Voor alle duidelijkheid: Ik heb er geen!!! .......wel een keer mogen proberen.

P.s. het scherm brandt ook nog in ook.

  • Resistor
  • Registratie: April 2001
  • Niet online

Resistor

Niet meggeren!

Verwijderd schreef op maandag 06 december 2004 @ 17:44:
Ik heb al enige tijd de MedionPPC van de Aldi en ben er uitermate tevreden over, zowel proffesioneel als prive. :*)
Ik gebruik zowel outlook, excel en de navigatie heel intensief zonder probleem.
De paar keer dat ik moet reseten voor hij syncr. is te verwaarlozen. :)
Maar sinds enige tijd heb ik bij mij naviagtie geen geluid meer. Ik gebruik hem regelmatig op de motor met de hoofdtelefoon en daar is geluid toch onontbeerlijk. :(
Ik heb al verschillinde keren opnieuw geinstalleerd en laten herstellen, maar het komt niet terug. |:( Terwijl geluiden in windows toepassingen het zonder probleem doen.
Heeft iemand dit probleem al gehad en met succes verholpen?
Kan je gewoon bij de settings instellen hoor. Weet niet precies hoe het juiste menu heet, maar het was dacht ik een keuzemogelijkheid in een dropdowntje bij de settings.

Wel opletten, er kan vreemd gekeken worden als er opeens een vrouwenstem 'harder harder harder' roept :P

What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?


  • Archie_T
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 14:35
Verwijderd schreef op maandag 06 december 2004 @ 17:53:
Dit is echt BOCHT! Navigatie loopt vast, reageert k*t en is niet stabiel.
Je oppassen met de navigatiesoftware want deze kan het volledig vast laten lopen met als gevolg een herinstallatie. Lekker aldi noemen ze dat.
Voor alle duidelijkheid: Ik heb er geen!!! .......wel een keer mogen proberen.

P.s. het scherm brandt ook nog in ook.
Hmmm... je hebt er zelf geen een? Hoe lang heb je em geprobeerd?
Ik heb dat ding een jaartje en installeer best wel veel programma's erop en werk er veel mee. Maar hij bevalt mij echt prima. Dus heb je wat meer onderbouwing waarom hij jou niet bevalt? Ik ben wel benieuwd..
Ook het scherm inbranden heb ik niet gemerkt, alleen krassen..

Verwijderd

Resistor schreef op maandag 06 december 2004 @ 17:58:
[...]

Kan je gewoon bij de settings instellen hoor. Weet niet precies hoe het juiste menu heet, maar het was dacht ik een keuzemogelijkheid in een dropdowntje bij de settings.

Wel opletten, er kan vreemd gekeken worden als er opeens een vrouwenstem 'harder harder harder' roept :P
Had ik al gevonden en daar ligt het probleem niet.
Die brave dame zegt bij mij zelfs niet of ze het harder of zachter wil doen...
Probleem moet dus elders liggen, maar waar hé 8)7

  • bonzz.netninja
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 09:18

bonzz.netninja

Niente baffi

Weet iemand of ik de kaarten ook kan updaten, aangezien de a30 totaal ontbreekt

vuistdiep in het post-pc tijdperk van Steve  | Joepie joepie. Dat ging echt toppie! | https://www.dedigitaletuin.nl


Verwijderd

Ik zou niet zo'n ding willen. Simpelweg omdat hij geen CF heeft.

Verwijderd

Verwijderd schreef op maandag 06 december 2004 @ 18:17:
[...]


Had ik al gevonden en daar ligt het probleem niet.
Die brave dame zegt bij mij zelfs niet of ze het harder of zachter wil doen...
Probleem moet dus elders liggen, maar waar hé 8)7
hallo lieven

ik heb ook dat probleem gehad
ga eerst naar settings dan klik je op sounds & notifications
dan zie daar ergens PROGAMS staan en dat zou moeten aangekruist staan
in het kadertje, anders klik je het maar aan.
dan zal je terug geluid moeten hebben.

proberen maar

Verwijderd

Mijn Medion is al een jaar goed stabiel... Nooit resets nodig, behalve als ik bij Zaltbommel over de A2 rijd. Daar raakt tt3 eigenlijk altijd z'n positie kwijt, wat enkele keren in vastlopers resulteerde.

Zelf heb ik het idee dat de tuien van de brug daar als een soort kooi van Faraday gaan werken of op een andere manier de ontvangst onbetrouwbaar maken..

Hebben meer mensen dit probleem?? Eventueel bij andere grote tuibruggen?

Verwijderd

Verwijderd schreef op zaterdag 25 december 2004 @ 16:28:
[...]


hallo lieven

ik heb ook dat probleem gehad
ga eerst naar settings dan klik je op sounds & notifications
dan zie daar ergens PROGAMS staan en dat zou moeten aangekruist staan
in het kadertje, anders klik je het maar aan.
dan zal je terug geluid moeten hebben.

proberen maar
Heb ik met veel nieuwsgierigheid gedaan en vandaag getest... met positief resultaat!!!
_/-\o_ _/-\o_ _/-\o_
Zo'n klein dingen kan je snel oplossen, maar je moet het weten en/of vinden. Ik was er nog niet toe... 8)7

Thanks ;)

[ Voor 3% gewijzigd door Verwijderd op 04-01-2005 18:37 ]


Verwijderd

Deze week is de Medion bij de Trekpleister in de aanbieding: € 399,-

http://194.178.178.79/files/magazine/pdf_91_pagina_19.pdf

Wordt weer vroeg uit je nest met een slaapzak naar de Trekpleister

Krant loopt t/m 6 maart 2005

Verwijderd

Ik ga binnen kort naar Filzmoos in oostenrijk. Nu staat dit niet op de standaard kaart. Geen punt je zoekt wat naar een kaart op het internet en zoom in. vervolgens zet je zo dicht mogelijk bij je bestemming een vlaggetje en klaar is kees.
Nu heb ik dat gedaan toen ik ergens op een locatie in Nederland moest zijn zonder dat ik echt een adres had. Dit is toen prima gelukt.
Echter nu in oostenrijk lukt het maar niet! Ik ga met mijn pda naar Salzburg en volg de A10. Vervolgens zoom ik in op de bocht waar ik ongeveer moet zijn en zie daar op mijn pda staan "Ast. Eben Im Pongau" dit staat dus wel op de kaart die er in zit! ik kan ook mijn vlaggetje hier plaatsen maar verder kan ik hem niet selecteren of opslaan ??????????
Heeft iemand hier ervaring mee?

  • Resistor
  • Registratie: April 2001
  • Niet online

Resistor

Niet meggeren!

Wat ik mij kan herinneren (mijne is gestolen :'( ) is dat alleen de hoofdwegen mogelijk zijn. Kan je op de computer wel een route plannen naar dat punt en daar een corridor omheen doen (van de hoofdwegen)?

What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?


Verwijderd

Hallo,
Kan iemand mij helpen? Ik heb een MD40600 op de duitse ebay gekocht en ja hoor, geen CD erbij.
Weet iemand hoe ik aan de software CD kan komen?
Wellicht mail me even op bart@NOSPAMweidema.org (zonder NOSPAM).

Verder leuk ding! Ook was er een vraag in dit draadje over een andere taal er op krijgen (mijne is namelijk ook Duits) en dat is geen probleem. Je moet even met Medion Nederland bellen dan krijg je alle instructies om hem op te sturen incl een briefje met waarom en wat dan flashen ze hem naar engels voor gratis.

MEDION Multimedia-Helpdesk
(personal computers, software, printers, scanners, accessoires, camera's)
Telefoon: 0900 - 633 466 0 (0,15 € / min.)
Fax: 0900 - 654 654 0 (0,15 € / min.)
Maandag - vrijdag
van 07:00 uur tot 23:00 uur
Zaterdag en zondag
van 10:00 uur tot 18:00 uur
Feestdagen
van 10:00 uur tot 17:00 uur.

Verwijderd

Ben wel benieuwd of iemand in staat is om deze pda te upgraden naar windows mobile 2005? :)http://www.tweakers.net/nieuws/37263

Verwijderd

Verwijderd schreef op zaterdag 13 maart 2004 @ 15:07:
ik heb die van mij teruggebracht wegens de volgende redenene

het geluid geeft kraak aan begin
scherm kraste teveel (maar valt onder garantie hoorde ik later)
en geen bluetooth

nu ben ik voor de hp ipaq 2210 gegaan, en die echt aan te raden. geen gezeik met het syncen douwt hem erin en hoppake. eruit rukken en weer dr in geen probleem, tijdens opstarten dr inlaten ook geen probleem.

en met dat medion ligt aan je kaart, eens met dat programma op je pc een nieuwe kaart exporteren of een andere geheugenkaart proberen ik had dat probleem ook eerst.

medion draait nu ook op mijn hp samen met tomtom, ideale combinatie. nu nog engin aanschaffen (uitgebreidere versie van de medion navigator)


btw als je nieuwe kaarten zoekt kun je die kopen op www.engin.nl

alleen als je geregistreerd bent, maar als je lief vraagt aan die mensen moet je die kaarten ook zo kunnen bestellen. die zijn redelijk up to date. 3e kwartaal 2003.
Ik kocht ook een iPAQ (hx2410) en probeer daarop medion navigator te draaien. Ik kocht daarvoor de GPS-muis die bij de MD 40600 werd geleverd, maar mijn iPAQ vind hem niet. Ik ben benieuwd joe jij hem aan de praat kreeg. Je kunt mij eventueel mailen op alswin1951@hotmail.com. Alvast bedankt

  • 4of9
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 13-12-2024
Hallo,

Ik heb nu ook deze PPC.
Hoe krijg ik die standaard mp3 speler eraf die meegeinstalleerd is?
Ik ben al een halve dag aan het zoeken maar geen resultaat helaas...

hoop dat iemand hier het antwoord weet.

Aspirant Got Pappa Lid | De toekomst is niet meer wat het geweest is...


  • wamjp
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 08-01-2011
Heb de Medion 40600 nu drie jaar en ben zeer tevreden met het apparaat.
Zou een navigatiesysteem in de auto niet meer willen missen, ben er inmiddels ontzettend gehecht aan geraakt.
Mijn ervaring met Medion is tot op heden dus zeer goed bevallen

wamjp

Pagina: 1 ... 6 7 Laatste