Hmm,Verwijderd schreef op 25 januari 2004 @ 12:55:
Ik ben nu toch een probleem tegen gekomen met mijn Xclef. Ik heb nog geen regelmaat erin kunnen ontdekken, dus waardoor het komt is nog niet helemaal duidelijk.
Als ik hem opstart krijg je dat 1e schermpje. Dan gaat de harde schijf tikken (en constant opspinnen) en duurt het vrij lang voor je het volgende scherm krijgt (het scherm met de percentagebalk). Deze balk gaat erg langzaam vol, en loopt steeds opnieuw vol. Ook 'tikt' het beeldscherm een beetje op hetzelfde ritme als de harde schijf.
Dit blijft zo doorgaan totdat ik de speler opstart met netvoeding. Hierna is het weg, en kan het een paar keer wegblijven, of komt het meteen weer terug als ik de netvoeding eruit haal. (Dit klinkt net alsof de batterij leeg is maar dat is hij dus niet, zit op 80%).
Dit tikken is ook één keer begonnen terwijl ik al in de browser zat en net een nummer had opgezocht.
Is dit normaal?
EDIT: er zit trouwens de nieuwste firmware op
Heb hem gisteren maar van de lader gehaald toen die op 80 procent stond en maar bleef staan (na een paar uren) maar nu ben ik zostrax na een hoop gekut toch begonnen met muziek uploaden alleen vloog die toen uit na een pposje omdat de batterij op was met een datafout als gevolg... NU heb ik hem weer opgeladen (hij was vrij gauw op 100% nu) alleen nu doet ie er uren over om weer op te starten... Heb hem al aan me pc gehaakt en het map waar die mee bezig was er af gegooid (zat een mix van een uur in) en geprobeerd schijfcontrole te doen, maar dan zegt ie dat ie windows XP daarvoor eerst opnieuw op moet starten ofzo. Dit heb ik gedaan, maar hij doet nog geen schijfcontrole.
Iemand een oplossing voor het langzame opstarten of schijfcontrole uit te voeren...
Heb hem al net opgeladen, dus lijkt me stug dat het daar aan licht....