het gaat met elke originele dvd film zo
ik heb al geprobeerd met powerdvd, bs player, media player,..
ik heb al geprobeerd met powerdvd, bs player, media player,..
Anoniem: 32410
Vage codecs geinstalleerd??Anoniem: 32410 schreef op 12 mei 2004 @ 19:19:
het gaat met elke originele dvd film zo
ik heb al geprobeerd met powerdvd, bs player, media player,..
--- Systeembeheerdersdag --- Voedselintolerantie ---
Anoniem: 32410
wat zou er vaag moeten zijn dan?
Die zijn nog niet te koop nee. Daarom heef thet ook nog niet echt zin om met de firmware te flashen. Herrie en TDB zullen waarschijnlijk ook wel aan deze firmware gaan sleutelen, dus ik wacht het allemaal nog wel even af.Slurpgeit schreef op 12 mei 2004 @ 21:31:
ik ga dalijk de 2510 firmware op mijn 2500 flashen. weet iemand of lege DVD9 schijfjes al te koop zijn?
[ Voor 34% gewijzigd door Slurpgeit op 12-05-2004 22:16 ]
Schijnt dat je hier alleen last van hebt als je de drive als slave hebt geconfigureerd. Als master zou het over moeten zijn.Slurpgeit schreef op 12 mei 2004 @ 22:07:
ik heb hem er nu op zitten, maar, zoals voorspeld: een continu brandend hd lampje. hij word wel herkend als 2510A.
Anoniem: 81237
een leven? kewl.... waar kan ik dat downloaden? | specs:http://specs.tweak.to/4608
Anoniem: 34869
Als dat zo is.. waarom hebben ze dan de ND2510 uitgebracht? Dan kunnen ze toch net zo goed gewoon nieuwe firmware leveren? Ze hebben dus 2 namen voor zelfde product? Wel vreemd hoor.Anoniem: 34869 schreef op 13 mei 2004 @ 22:43:
Mensen niet om te flamen maar ik ben vandaag op het dealer event van mcdos geweest en met de vertegenwoordiger van NEC gesproken over de ND2510, wat blijkt de ND2500 is precies hetzelfde op een knopje na, de laser in de ND2500 is precies hetzelfde.
If we are all God's children, what makes Jesus so special?
Battle.net tag
Anoniem: 57381
Je denkt toch niet dat NEC alle drives stuk voor stuk gaat testen, en dan de beste er uit haalt op te flashen? Aangezien zij ook OEM's produceren voor de grote merken, zijn het echt gigantische hoeveelheden die iedere keer geproduceerd worden. Dan stuk voor stuk alles nalopen om de beste er uit te pakken?!? Dacht het niet. Philips is gewoon bang dat niemand een nieuwe drive aanschaft nu dual-layer uit is, waardoor zij dus een boel geld mislopen. Philips heeft ongetwijfeld nog steeds recht op een bepaald percentage van de winst omdat zij grondleggers zijn van de CD en daarmee waarschijnlijk ook wel van de DVD, en dus ook de DL DVD.Anoniem: 57381 schreef op 14 mei 2004 @ 08:02:
Hoewel de hardware best hetzelfde kan zijn kan het best zo zijn dat de beste exemplaren het label 2510 krijgen en de normale (niet de beste) het label 2500.
Philips zegt daarover:
Quote: According to Philips it will not be possible to upgrade existing 8x DVD recorders to DL layer recorders, contrary to what some rumours are saying. In theory the laser power of an 8x drive is strong enough to handle DL but the problem is, is that the OPU (Optical Pickup Unit) of the drive is often not good enough. This will lead to quality problems. However, some drives with good OPUs could, in theory, be upgraded although they’d have to be handpicked.
Dus uit de productie worden handmartig de drives met de beste OPU's gehaald die dan gebruikt kunnen worden voor DL.
Als dit klopt dan zullen we hier mensen zien waarbij de upgrade wel werkt en mensen waarbij het niet werkt. Ik ben benieuwd! Wat zou het soort problemen zijn dta je krijgt? "Quality problems" met de Optical Pickup Unit..... dus een (andere) drive heeft moeite de gebrande DL disk te herkennen? Iets wat we dus nog niet zo goed kunnen testen dus.
Anoniem: 57381
Om je vraag te beantwoorden: Ja dat denk ik inderdaad wel! Dat is namenlijk goed mogelijk! Uiteraard zal dat voor een groot deel wel automatisch gebeuren. Onze welbekende processor fabrikanten (Intel/AMD) doen dat ook. Een betere processor krijgt een hogere klok snelheid of krijgt meer functionaliteit enabled. Dit soort dingen gebeurt overal!BredeP schreef op 14 mei 2004 @ 10:23:
[...]
Je denkt toch niet dat NEC alle drives stuk voor stuk gaat testen, en dan de beste er uit haalt op te flashen? Aangezien zij ook OEM's produceren voor de grote merken, zijn het echt gigantische hoeveelheden die iedere keer geproduceerd worden. Dan stuk voor stuk alles nalopen om de beste er uit te pakken?!? Dacht het niet. Philips is gewoon bang dat niemand een nieuwe drive aanschaft nu dual-layer uit is, waardoor zij dus een boel geld mislopen. Philips heeft ongetwijfeld nog steeds recht op een bepaald percentage van de winst omdat zij grondleggers zijn van de CD en daarmee waarschijnlijk ook wel van de DVD, en dus ook de DL DVD.
Erg leuk allemaal, maar er is de komende maand geen media om te testencazzie schreef op 14 mei 2004 @ 17:39:
en wat vind herrie van deze nieuws feitjes
meuktracker: NEC ND-2500A K0P2 Double Layer
webOS all the way!
Anoniem: 29226
Je hebt dit topic al doorgenomen? Anders had je het antwoord al gelezen hoorAnoniem: 29226 schreef op 15 mei 2004 @ 18:29:
Ik heb hier 4 speed platinum schijfjes, maar kan ik deze niet sneller branden dan 4 speed? Ligt dat echt zo gevoelig met dvd's?
4800Wp zonnestroom met Enphase
Life's a waste of time. Time's a waste of life. Get wasted all the time and you'll have the time of your life.
Zijn waarschijnlijk RITEK R02 DVD+R schijfjes. Ik heb het meerdere malen geprobeerd, maar hoger dan 4x geven ze veel errorsAnoniem: 29226 schreef op 15 mei 2004 @ 18:29:
Ik heb hier 4 speed platinum schijfjes, maar kan ik deze niet sneller branden dan 4 speed? Ligt dat echt zo gevoelig met dvd's?
webOS all the way!
check ff de thread over de mediacompatibiliteit dan weet je hetAnoniem: 29226 schreef op 15 mei 2004 @ 19:35:
en weet je het ook van Octron dvd-r 2 speed? zijn die sneller te branden?
Gasloos huis 9kW Panasonic WH-MDC09J3E5 | Atlantic Explorer V4 270L | 8715Wp @ SMA Tripower 6.0-3AV-40 (4150Wp NO, 4565Wp ZW)
Anoniem: 91634
Anoniem: 88548
Dit komt waarschijnlijk doordat je je brander niet aan de secundairy slave hebt hangen.timow schreef op 17 mei 2004 @ 09:41:
Ik heb mijn ND-2500A ook geflashed. Het is prima gelukt. Windows heeft ook de nieuwe(2510A) gevonden.
Bij het opstarten van mijn PC gaat de lade van mijn CD automatisch open. Hoe kan dit? Hebben meer mensen hier last van?
[ Voor 13% gewijzigd door Anoniem: 88548 op 17-05-2004 13:09 ]
Je kunt inderdaad beter nog even wachten en de spreekwoordelijke kat uit de boom kijken, dan weet je straxx zeker dat het ook werkt en wat de voor- nadelen zijn.Vierkant228 schreef op 17 mei 2004 @ 13:11:
ik wacht nog even met flashen naar 2510 tot media verkrijgbaar is en herrie er zijn ervaringen over gedeeld heeft.
eerder heeft het toch geen zin om te flashen
Is dit een must dan? ik heb in DOS getypt dat mijn speler @ -pri -sla hangt. Ik heb SATA HDD's, dus mn CD spelers heb ik @ primary.Anoniem: 88548 schreef op 17 mei 2004 @ 13:07:
[...]
Dit komt waarschijnlijk doordat je je brander niet aan de secundairy slave hebt hangen.
Gasloos huis 9kW Panasonic WH-MDC09J3E5 | Atlantic Explorer V4 270L | 8715Wp @ SMA Tripower 6.0-3AV-40 (4150Wp NO, 4565Wp ZW)
1.08 was een beetje dom van me, aangezien NEC pas op 1.07 zit en deze feitelijk gelijk is (met bitsetting toegevoegd), ik heb deze dus hernoemd naar 107v2 Beta 4. De final zal 107v2 of 107v3 hetenTycoontje schreef op 17 mei 2004 @ 14:30:
Volgens de frontpage/meuktracker heeft Herrie zijn 1.07v2 beta 4 firmware released (meuktracker: NEC ND-2500A 1.07v2 beta 4 (Herrie)). Ik begin nu een beetje het overzicht kwijt te raken met al die versies.
In het topic over mediacompatibiliteit had iemand het over 1.08. Ik dacht eigenlijk dat die ook van Herrie kwam (stond een linkje naar de file op zijn site). Maar nu weer een 1.07?
Is 1.08 dan een firmware van NEC? Terwijl 1.07 pas net uit was? En heeft iemand meer info over het verschil van 1.08 met andere firmware? 1.07 was voor mediacompatibiliteit.. daar kan ik me wel wat bij voorstellen, maar als dan zo snel 1.08 volgt vind ik dat dan wel een beetje raar.
Ik vind herrie.org ook een beetje onoverzichtelijk (sorry Hermanvh!). Bij downloads staat allereerst alleen NEC 1x00 onder firmwares. Als je dan verder gaat kun je wel de 2500 kiezen, maar dan krijg je maar 6 downloads en geen 1.07 betas..
Zoals ik al zei.. ben een beetje het overzicht kwijt.
webOS all the way!
het zou heelgoed kunnen dat je even de brander op de andere kabel moet hangen, probeer maar eens als pri-master, doet hij het helemaal niet (ik maar niet snappen tot ik hier de ervaringen gelezen had, was nec 1100 naar 1300 trouwens)timow schreef op 17 mei 2004 @ 15:55:
[...]
Is dit een must dan? ik heb in DOS getypt dat mijn speler @ -pri -sla hangt. Ik heb SATA HDD's, dus mn CD spelers heb ik @ primary.
Specs: http://specs.tweak.to/14067
er is GEEN verschil, sterker nog ze zijn de A vergeten te typenGeniusJennis schreef op 17 mei 2004 @ 20:18:
Hey,
Zou iemand mij misschien kunnen vertellen wat het verschil is tussen de:
Nec ND 2500 en de Nec ND 2500A ??
Ik wil graag een van de twee aanschaffen maar ik weet niet welke ik moet kiezen omdat ik niet weet wat het verschil is.![]()
Greetz: Genius
Specs: http://specs.tweak.to/14067
Specs: http://specs.tweak.to/14067
Anoniem: 46617
Specs: http://specs.tweak.to/14067
Genius, doe je naam eer aan en lees Algemene regels hoe je op het forum te gedragen (Netiquette) eens.GeniusJennis schreef op 17 mei 2004 @ 20:49:
Dit zou NEC natuurlijk ook kunnen zeggen om ervoor te zorgen dat iedereen hun DN2510 gaat kopen i.p.v DN2500 of eerder!
Greetz: Genius
[ Voor 15% gewijzigd door Microkid op 17-05-2004 20:54 ]
4800Wp zonnestroom met Enphase
Life's a waste of time. Time's a waste of life. Get wasted all the time and you'll have the time of your life.
[ Voor 10% gewijzigd door GeniusJennis op 17-05-2004 21:16 ]
Specs: http://specs.tweak.to/14067
Emtec is zowieso troep, Nero ook niet de besteDarkShadow schreef op 21 mei 2004 @ 11:56:
hmm ik heb een probleem, met nero kan ik mn dvd's niet branden, heb het merk emtec dvd van de mediamarkt en de laatste versie van nero...
Hij ziet de drive wel, maar bij het branden kan ik geen snelheid selecteren en dan komt er onderin een statusbalk met waiting for drive to be ready ofzo.
In andere programmas kan ik deze dvds gewoon wel branden
Dus nu weet ik niet of het aan de dvd ligt, of aan de brander of aan nero
webOS all the way!
Waar geef jij dan de voorkeur aan?
[ pvoutput | 5760 wp @ O 45° - Z 10° - W 45°]
fijn, wat raad je me dan aan? Nashua werkt niet, en wat voor alternatief moet ik gebruiken voor nero, ik moet snel een dvd branden voor mn xbox, maar het lukt niet... (een iso)
Goedkoop is duurkoop. Dus koop wat redelijk geprijsde schijfjes en het moet werken. Nashua moet trouwens gewoon werken. En voor ISO's zou ik DVDDecrypter gebruiken!DarkShadow schreef op 22 mei 2004 @ 10:45:
[...]
fijn, wat raad je me dan aan? Nashua werkt niet, en wat voor alternatief moet ik gebruiken voor nero, ik moet snel een dvd branden voor mn xbox, maar het lukt niet... (een iso)
webOS all the way!
Anoniem: 113707
Wat is goedkoop en wat is duurkoop? Laatst heb ik verbatim 4x dvd-r schijfjes gekocht voor 32.50 via internet en die doen het prima: geen deukjes in de grafiek van nero dvd/cd-speed. En ik heb ook arita 4x dvd-r besteld en die waren maar 18 euro (ritek g04 dacht ik). Maar zouden de arita's dan slechter zijn dan de verbatims omdat ze goedkoper zijn? (de arita's heb ik nog niet getest).Hermanvh schreef op 22 mei 2004 @ 11:04:
Goedkoop is duurkoop. Dus koop wat redelijk geprijsde schijfjes en het moet werken. Nashua moet trouwens gewoon werken. En voor ISO's zou ik DVDDecrypter gebruiken!
Arita is er ook in A, B en C-kwaliteit. De A-kwaliteit is prima, B en C een stuk minder!Anoniem: 113707 schreef op 22 mei 2004 @ 12:19:
[...]
Wat is goedkoop en wat is duurkoop? Laatst heb ik verbatim 4x dvd-r schijfjes gekocht voor 32.50 via internet en die doen het prima: geen deukjes in de grafiek van nero dvd/cd-speed. En ik heb ook arita 4x dvd-r besteld en die waren maar 18 euro (ritek g04 dacht ik). Maar zouden de arita's dan slechter zijn dan de verbatims omdat ze goedkoper zijn? (de arita's heb ik nog niet getest).
webOS all the way!
Branden werkt prima! Helaas heb ik maar 1 DVD Speler en die speelt m niet, dus ik moet nog even een paar andere spelers gaan testen bij een paar vrienden!Soul_ schreef op 22 mei 2004 @ 15:02:
ik heb het topic zo beetje gelezen maar ik kon niet echt vinden of er een zekerheid is dat je de 2500a firmware kunt upgraden voor dual layer ?
maar omdat dual layer schijfjes nog niet te koop zijn, kan niemand het nog testen?
Want ik sta op het punt een dvd writer te kopen.
webOS all the way!
http://forum.rpc1.org/viewtopic.php?t=25706 daar staat ieFernoráto schreef op 22 mei 2004 @ 15:24:
Ik vind dit topic nou niet een van de overzichtelijkste, dus ik post het even.
Ik zoek de firmware maar ik vind 20 versies. Welke moet ik nou nemen? Moet ik in stappen upgraden? Waar kan ik het downloaden? Is het veilig?
Misschien is het een goed idee om een nieuw topic te maken met goede startpost?
webOS all the way!
Ben ik helemaal met je eens. Helaas is de topicstarter hier niet actief..Fernoráto schreef op 22 mei 2004 @ 15:24:
Ik vind dit topic nou niet een van de overzichtelijkste, dus ik post het even.
Ik zoek de firmware maar ik vind 20 versies. Welke moet ik nou nemen? Moet ik in stappen upgraden? Waar kan ik het downloaden? Is het veilig?
Misschien is het een goed idee om een nieuw topic te maken met goede startpost?
Anoniem: 113707
Ow, hoe weet je dan welke kwaliteit Arita-dvd's je hebt? Ligt dat aan de brand of zo?Hermanvh schreef op 22 mei 2004 @ 12:25:
Arita is er ook in A, B en C-kwaliteit. De A-kwaliteit is prima, B en C een stuk minder!
Aan de prijs meestal. DDVD.Info heeft A-grade (dubbele printlaag), CDRWinkel heeft B-grade (enkele printlaag)Anoniem: 113707 schreef op 22 mei 2004 @ 15:56:
[...]
Ow, hoe weet je dan welke kwaliteit Arita-dvd's je hebt? Ligt dat aan de brand of zo?
webOS all the way!
Geen flauw idee eigenlijk. Dubbel printlaag heeft een wat betere kleur (zeg maar meer diepgroenTycoontje schreef op 22 mei 2004 @ 16:21:
En kun je ook nog ergens anders aan zien of je schijfjes enkele of dubbele printlaag hebben als je ze al in huis hebt? Met een of ander programma? Met het blote oog?
(eigenlijk hoort dit meer in het media topic)
webOS all the way!
[ Voor 28% gewijzigd door Sevenhunt op 23-05-2004 22:28 ]
een leven? kewl.... waar kan ik dat downloaden? | specs:http://specs.tweak.to/4608
Anoniem: 57381
geen we nou hier: [rml][ NEC 2500A] 1.07v2 Dual Layer Bitsetting Beta 5[/rml] verder dan? Of is dit anders bedoeld?Burning_acid schreef op 23 mei 2004 @ 22:32:
Hermanvh, is het misschien een goed idee als er een nieuw topic wordt geopend. Een met een duidelijke startpost met linkjes en uitleg. Zoals het nu gaat is het eigenlijk een beetje warrig, ik weet niet of jij die taak zelf op je wil nemen? Misschien dat iemand anders het kan doen als jij er geen tijd/zin in hebt.
Het lijkt mij inedergeval makkelijker dan zoals het nu gaat
Anoniem: 91634
Anoniem: 29226
[ Voor 7% gewijzigd door Anoniem: 29226 op 08-06-2004 22:20 ]
Anoniem: 29155
Vaag... Hier doen die schijfjes het onder dezelfde omstandigheden prima....Anoniem: 29155 schreef op 11 juni 2004 @ 11:25:
Ik wil een DVD +R platinum 8x ook op 8x branden, maar hij doet dit maar op 4x speed. Nero geeft wel 8x aan, maar het duurt 20 minuten.
De mediacode van de schijf is RICOHJPNR02.
Ik brand de DVD met booktype setting DVD-ROM.
Hell hath no fury like a freshly circumcised sleep deprived grizzly bear on amphetamines, being assaulted(aurally and otherwise) by George Bush dressed as a clown and singing vile covers of crap songs and wielding an electric cattle prod.
Anoniem: 106128
Anoniem: 109548
Anoniem: 91634
En daarvoor is er [rml][ NEC ND-2500] media compatibiliteit[/rml]Anoniem: 91634 schreef op 15 juni 2004 @ 22:13:
Meatloaf76, de kans is groot dat het gewoon aan je DVD r's ligt.
Ik mag hopen van niet. Er zit trouwens ook nog een sticker op..Veder klopt het dat deze nec geweldig overg kan met RW's. Me gebranden RW's doen het echt haast overal.
Alleen nu zie ik dat de nec 2510 er is voor de zlefde prijs als de 2500 in de meuktracer. Of zal het stiekem een 2500 zijn die omgeflast is ?
Anoniem: 107502
Anoniem: 58852
[ Voor 52% gewijzigd door Anoniem: 58852 op 17-06-2004 21:43 ]
Anoniem: 115225
Anoniem: 114757
Anoniem: 106128
Anoniem: 115225
Anoniem: 115225
weet ik.. maar geloven doe ik het niet helemaal, lijkt me dat ze niks anders kunnen zeggen als alleen de firmware verschiltTycoontje schreef op 19 juni 2004 @ 01:05:
..
NEC zegt geloof ik nog steeds dat een 2510 beter zou zijn afgesteld en daardoor betrouwbaarder zou zijn als DL brander ofzo.
Yup heeft zo'n technologie aan boordjos707 schreef op 20 juni 2004 @ 15:39:
Die 2510A lijkt me wel interessant om op termijn DL schijfjes te gaan bakken. Maar is het
mogelijk om met deze brander kapotte cd's/dvd's te bakken ? Wat ik bedoel ondersteunt hij
een soort van 'Lossles Linking'(?) zoals bij de Plextor PX-712A die een 'buffer onderrun' tegengaat. Mijn pc is namelijk niet meer van de snelste en de buffer zou wel eens snel kunnen leeglopen bij het branden.
Ik zit hier nog met een cd-brander dus heb nog niet veel ervaring met dvd-branders.
webOS all the way!
Anoniem: 91634
Anoniem: 105278
[ Voor 38% gewijzigd door BalusC op 21-07-2004 14:58 ]
Dit topic is gesloten.
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq