hier een vraag van mijn kant en de reactie van zeelandnet.
ik wil graag weten of er meer mensen zijn die deze problemen zijn tegengekomen en of en hoe die zijn aangepakt
Geachte abonnee,
Bedankt voor uw e-mail. U heeft niet meegedaan aan de aktie, u heeft uw abonnement pas op 31-01-2003 om laten zetten naar het Plus 512 abonnement. Toen was de aktie al niet meer van toepassing. U heeft daarnaast ook nog eens een abonnement gekozen waarbij de kabelmodem huur niet verviel, dus ook als u wel aan de aktie had meegedaan had u nog nog steeds kabelmodemhuur moeten betalen. Ik zal hieronder een gedeelte uit de brief citeren die u eind 2002 van ZeelandNet heeft ontvangen, de relevante delen heb ik met rood gemarkeerd:
Kamperland, 21 november 2002
Hogere snelheid en uw modemhuur vervalt.
Geachte heer/mevrouw De Witte,
Internetten wordt nog veel leuker en blijft leuker als u over een sneller pakket beschikt. ZeelandNet biedt u nu de mogelijkheid om over te stappen naar een abonnement met meer snelheid, terwijl tegelijkertijd de huur van uw modem niet meer in rekening wordt gebracht.
Dat geldt al als u kiest voor Plus 512 voor € 29,95 per maand (met 2.500 MB vrij dataverkeer). Betaalt u dit abonnement vooruit voor een heel jaar, dan krijgt u een interessante korting. Kijk maar op het antwoordformulier hiernaast.
Vindt u de 2.500 MB vrij dataverkeer per maand toch wat beperkt, kies dan voor het nog snellere Plus 1024 met 5.000 MB vrij voor € 49,95 per maand. U krijgt dan een éénmalige bonus van € 25,- en betaalt geen modemhuur meer. Ook geldt een interessante korting als u per jaar vooruit betaalt.
Heeft u méér behoefte aan extra snelheid dan aan veel vrij dataverkeer, dan is Budget 1536 (1.000 MB vrij) voor € 45,95 per maand een prima keuze. Ook dan vervalt de modemhuur en u profiteert van
de bonus van € 25,- die op uw persoonlijke PiP wordt bijgeschreven. Gebruikt u uw PiP nog niet of nauwelijks, begin er dan meteen mee en kijk voor informatie achter op deze brief.
Zoals u hierboven kunt lezen, is uw klacht volledig ongegrond. Bovendien vind ik het uitermate vreemd dat u hier nu ruim 1 ½ jaar later pas mee aankomt zetten.
Met vriendelijke groet,
ZeelandNet B.V.
...
Afdeling Customer Service
Kijk voor de meest gestelde vragen ook eens op onze helpdeskpagina's
-----Oorspronkelijk bericht-----
Van: Alex de Witte [mailto:murdoch@zeelandnet.nl]
Verzonden: donderdag 8 april 2004 15:00
Aan: ZeelandNet Customer Service
Onderwerp: Re: kabelmodem
ok dat is duidelijk ik heb er wel aan meegedaan maar dat is niet belangrijk voor jullie ik kon toen een lang een hoger abbo krijgen voor dezelfde prijs
maar dit ga ik dus wel even doorsturen naar de coax en de opta en ik plaats dit bericht op tweakers
mvg
alex
----- Original Message -----
From: ZeelandNet Customer Service
To: Alex de Witte
Sent: Thursday, April 08, 2004 12:39 PM
Subject: RE: kabelmodem
Geachte abonnee,
Bedankt voor uw e-mail. ZeelandNet heeft inderdaad eind 2002 een aktie gehad waarbij de huur van het kabelmodem kon komen te vervallen. Hier heeft u niet aan meegedaan, zodoende is de kabelmodemhuur bij uw abonnement (terecht) blijven bestaan. Wellicht dat er in de toekomst opnieuw zo’n aktie komt, maar daar is momenteel niets over bekend.
Met vriendelijke groet,
ZeelandNet B.V.
...
Afdeling Customer Service
Kijk voor de meest gestelde vragen ook eens op onze helpdeskpagina's
-----Oorspronkelijk bericht-----
Van: Alex de Witte [mailto:murdoch@zeelandnet.nl]
Verzonden: woensdag 7 april 2004 23:45
Aan: ZeelandNet Customer Service
Onderwerp: kabelmodem
ik heb een vraag.
ik heb nu al een jaar of 6 een abbo bij jullie lopen en ik geloof dat het 2 jaar is geleden dat jullie een actie hadden om nieuwe klanten te trekken en dat voor de reeds bestaande klanten de kabelmodem kregen en daar geen huur meer voor hoefde te betalen.
maar als ik op mijn pip pagina kijk zie ik nog steeds onder de kop finacieel huur kabelmodem staan voor het bedrag van €9,75
ik wil hier graag een uitleg over en stuur het mailtje nou niet terug met dat ik het naar een ander e-mail adres moet sturen maar dan sturen jullie mijn mailtje maar door als dat niet te moeilijk is voor jullie
mvg
alex
-------------
Op de inhoud van dit e-mailbericht en de daaraan gehechte bijlagen is de inhoud van de volgende disclaimer van toepassing:
http://www.zeelandnet.nl/disclaimer.php
-------------
Op de inhoud van dit e-mailbericht en de daaraan gehechte bijlagen is de inhoud van de volgende disclaimer van toepassing:
http://www.zeelandnet.nl/disclaimer.php
[
Voor 2% gewijzigd door
Korakal op 09-03-2005 10:21
. Reden: namen weggehaald ]